Adet söktürücü

Geçen ay soğan suyu içmiştim. Herkese iyi gelen kür bende iyi olmadı. Yıllardır düzenli olan reglim hayatımda ilk defa gecikmede bugün 8. Gün. Gebelik te yok. O sebepten bence her kür her insana iyi gelecek diye bir şey yok. Ezbercide olsalar yinede doktora gitmenizi öneririm.

Peki bahsettiğin çayı nasıl yapıyosun bide ne kadar sürede işe yarıyor

2 bucuk bardak kaynar suya yarim demete yakin kpyuyorum 5 dk daha demliyorum.Gun icince bitiriyorum suyu.2 gun ortalama yapiyorum.Fazlasi da zarar cunku.

Gercekten var mi boyle bi etkisi agrikesicilerin genelde yan etkisi adet kanamasini kesmektir ama sasirdim
advil zaten adet ağrılarını kesmek için doktor tarafından verilen bir ilaçtı kuzenime. ben ondan başımın ağrısı için aldım. baya etkisi olmuştu o yönde. aynı şekilde kendi çevremdeki kişilere de. diğer ağrı kesicileri bilmiyorum ama advilin böyle bir etkisi varmış

ADET SÖKTÜREN BİTKİ ÇAYLARI
CİVANPERÇEMİ
ZENCEFİL
KEKİK
MAYDANOZ
TARÇIN
NANE
REZENE
ÇÖREK OTU
HAYIT TOHUMU
PAPATYA ÇAYI
ÇÖREK OTU
KANTARON
DEREOTU

İLAÇ
TARLUSAL 5 MG TABLET
LUTEYNYL 5 MG TABLET
DUPHASTON 10 MG TABLET
CYCLO-PROGYNOVA DRAJE
(İLAÇLAR BİTTİKTEN 3-5 GÜN SONRA BAŞLAR)

Arkadaşlar iki aydır adet olamıyorum adetlerim hep düzensiz soğan kürünü deniyorum bugün 6 günüm hala olmadım sizin bildiğiniz gerçekten işe yarayan doğal ve hızlı bir adet söktürücü varsa allah rızası için yardımcı olun

Tıbbi adaçayı diye al aktardan sarı çiçekli bir adaçayı türü, kaynatmadan demleyerek iç günde 3-5 fincan, bana iyi gelmişti inşallah sana da iyi gelir

Arkadaşlar iki aydır adet olamıyorum adetlerim hep düzensiz soğan kürünü deniyorum bugün 6 günüm hala olmadım sizin bildiğiniz gerçekten işe yarayan doğal ve hızlı bir adet söktürücü varsa allah rızası için yardımcı olun
Benim de bu ay adetim gecikti normalde hep gününde olurdum sonra aktardan civan perçemi çayı aldım bi çok bitki var içinde poşet çay haline getirmişler. 3 gün boyunca sabah öğle akşam aç karnına içtim dün de bi şey okumuştum bal çörek otu ve tarçın karıştırılıp yutuluyor. Dün gece ve bugün sabah yaptım gerçekten işe yaradı bugün geldi canım :)

kızlar birşey sorucam bende adet olmuyorum uzun zamandır doğum kontrol hapı kullanıcam ama adet olmadan olmuyor hamile kalmaktan korkuyorum gecen doktora gittim söktürücü verdi bana ama tedirgin bir sekilde hamile kalmaktan korkuyorum sizce söktürücü kullanıp hamile kalinirmi qlarista hap kullaniyodum adetimi kesti diye birakmistim daha da adet olmadım doktor söktürücü verdi bana simdi civanpercemide 2 gundur iciyorum hamilekikten korkuyorum sizce hamile kalirmiyim bu sekikde

Kızlar benim de adetim gecikiyordu arkadaşım bal ve çörek otu karışımını önermişti denedim çok iyi sonuç aldım. Sizlere de tavsiye ederim. Her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı çörek otu ve 1 kaşık balı karıştırdım ve ağzımda çörek otunu çiğneyerek yedim isterseniz havanda döverek çörek otunun içindeki özünü çıkarıp balla karıştırabilirsiniz. Kısa bir zaman içinde sonuç almıştım adet söktürücü olarak çok iyi. Ben deneyin derim:)

Kızlar benim de adetim gecikiyordu arkadaşım bal ve çörek otu karışımını önermişti denedim çok iyi sonuç aldım. Sizlere de tavsiye ederim. Her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı çörek otu ve 1 kaşık balı karıştırdım ve ağzımda çörek otunu çiğneyerek yedim isterseniz havanda döverek çörek otunun içindeki özünü çıkarıp balla karıştırabilirsiniz. Kısa bir zaman içinde sonuç almıştım adet söktürücü olarak çok iyi. Ben deneyin derim:)
canım bu ay olmazsam onu yapıcam civamperçemi işe yaradı oldum hasta bu ay bakalım zamanında olucakmıyım olmazsam onu da denicem

X