adete 10 gün kala kasık ağrısı...

Tugbacım bence sen hamile olabilirsin. Hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor bazılarında cok erken belli oluyormus canım bazılarında ise hiç belirti olmuyor. regl döneminden cok önce hisseder miydin bu belirtileri?

bir haftadir benimde agrilarim var bel agrisi kasik agrisi bas agrisi bazen igne batar gibi 8 martta adetim gelmisti bugun itibariyle adetim bir gun gecikti 10 gun adetim gelmesse test yapacam hadi hayirlisi allah isteyen herkese hayirlisyla versin saglikli bebekleri

benimde adetim 10 gün gecikti. çok hafif hafif midem bulanıyor. ancak bu yaşam kalitemi kesinlikle düşürecek seviyede değil. geçtiğimiz hafta doktora gittim kontrol için. kan testinin sonucunda doktor pozitifte negatifte diyemiyorum biraz daha zaman geçmeli dedi. sonra 3 gün öncede gebelik testi ile baktım ama negatif çıktı. ama karnım ara ara ağrıyor. göğüslerim şiş. halsizliklerim var. psikolojik olarak kendimi duruma kaptırmışta değilim. hani psikolojik olarak vücudum tepki veriyor desem...durum böyle. cevaplarınızı bekliyorum...

benimde adetim 10 gün gecikti. çok hafif hafif midem bulanıyor. Ancak bu yaşam kalitemi kesinlikle düşürecek seviyede değil. Geçtiğimiz hafta doktora gittim kontrol için. Kan testinin sonucunda doktor pozitifte negatifte diyemiyorum biraz daha zaman geçmeli dedi. Sonra 3 gün öncede gebelik testi ile baktım ama negatif çıktı. Ama karnım ara ara ağrıyor. Göğüslerim şiş. Halsizliklerim var. Psikolojik olarak kendimi duruma kaptırmışta değilim. Hani psikolojik olarak vücudum tepki veriyor desem...durum böyle. Cevaplarınızı bekliyorum...

aynı durum bende de var.3 gun gecti ancak kasık agrısından duramıyorum.ıdrar testı negatıf..biraz daha beklemek lazım anırım..bende hamıle gıbı hıssedıyom...

ben ayin 17 sinde yani bu agrilardan sonra ken testi yaptim pozitif cikti.daha kucuk oldgunu dusunurekbir haftadir dr a gitmedim daha esim sabredemem dedi yarin dr dan randevu alacakmis hayirlisi cok korkuyorum yaaa insallah her sey iyi gider

merhaba arkadaşlar.ben 10 nisanda gördüm en son adeti.acayip kasık ağrısı çektim 1 haftadır.1 mayısta kan testi yaptırdım,negatif çıktı!idrar testi yaptım, o da negatif çıktı ama daha gecikmedi.olmam gereken gün 5 mayıs gibi aşağı yukarı!acaba sizce hamile olabilir miyim?yani kan testini erken yaptırmış olabilir miyim?hala ümitlenebilir miyim?

ayni durum bende de var.ptesi catlatma ignesi oldum.carsamba ultrasonda yumurtamin catladigini soledi doktorum.bu sabah ayni regl agrisi gibi agriyla uyandim.gun icinde ara ara agrim oldu.bence cok erken daha ama insan da dusunmeden edemiyor.

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum. 1 haftadır kasıklarımda ağrı ve batma oluyor sanki adet olucakmışım gibi. Adetime daha 9 gün var. Dün pembe lekelenme oldu. Bugün bişey yok. Sivilcelenme var . Sürekli gaz halim oluyor. Bunun sebebi ne olabilir bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :))

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum. 1 haftadır kasıklarımda ağrı ve batma oluyor sanki adet olucakmışım gibi. Adetime daha 9 gün var. Dün pembe lekelenme oldu. Bugün bişey yok. Sivilcelenme var . Sürekli gaz halim oluyor. Bunun sebebi ne olabilir bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :))

Benimde belirtiler sana yakin ama lekelenme falan olmadi. Birde tuvaletimi yaparken sag kasigim agriyor. Adet olmama 2 gun kaldi. Merakla bekliorum. Sende biraz bekle sonra idrar testi yaparsin cnm su anda birsey soylemek icin erken bence

Kizlar tuvalete cikarken sag kasigim agriyor. Bu tür belirti yasayan var mi acaba?? Bat 31 ekim bu arada.

merhabalar, bence de hamile olabilirsin. bende lekelenme yok ama 8 gündür göğüslerim şiş ve ağrıyor, kasıklarımda ağrı var. adetime de daha 5 gün var.
bekliyorum bakalım. gecen aylarda da buna benzer işaretler olduğu için ümitlenemiyorum. ama o lekelenme şeklinde kalmış devamı gelmemişse yerleşme kanaması olmuş olabilir.

Son düzenleme:
Selâmünaleyküm kizlar. Geçen ayin yani martin 26 sinda ilk iliskimiz oldu ve sonrasimda bikac deneme daha oldu. 26 sndan buyana 24 gun gecti. Ve ben her ayin 20 ila 23 arasnda adet oluyorum. Bu 24 gun icinde anlamadigim bir döngü var. Zate 20 gunde bir regl oluorm 24 gün gectiyse sizce test yapmalimym yokda evham mi bu ?

arkadaşlar yumurtlama günlerinde ilşikiye girdik..eminim çünkü yumurta takibi için doktora gitmiştim yumurtan çatlamış dediği gün ilişkiye girdik.2 gün önce gittiğimizde henüz çatlamamıştı..büyük ihtimalle tutturdum gibime geliyo..ve adetime şu an 9 gün var a km ma 10 gün kaladan hatta ilşkiden 1-2 gün sonra kasıklarımda ince ince sızılar başladı..göğüslerim de özellikle bugün acımaya başladı ve büyüdü baya..nedense hafif hafif midem bulanıyo..ama bunu pek belirti olarak saymıyorum nedense erken gibime geliyo..yorumlarınızı bekliyorum kızlar öpüyorum çok sizi...aklinialirimsmileopuyorumnanaktan.
Merhaba tuğba hanım aradan 4 yıl geçmiş ama ben çok merak ettim bu belirtilerden sonra bebiş oldu mu :) cvp verirsenz çok sevinirim :) aynıları şu an bende de var da :KK70:

X