Gebeliğe Hazırlık Adete 3 gün kala erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

BESD

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
250
166
Merhaba arkadaşlar 👋🏻 Adet günüm 9 şubat bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım fakat negatif. Baktığımda neredeyse erken gebelik belirtilerinin hepsi var. Artık psikolojik olabileceğini düşünmeye başladım. Adetine 3 gün kala erken gebelik testi yapıp negatif çıkan sonrada gebe olduğunu öğrenen arkadaşlar var mı ? 🤔 Bu erken gebelik testlerinin adete bu kadar yakın yanılma payı var mı?

Predictor early ise yanılmıyor diğer markaları bilemem

Predictor early ise yanılmıyor diğer markaları bilemem
Yok canım days comfort az önce normal 5 liralık testlerden yaptım 2. İdrar ile sonucu atayım sanki 2. Çizgi silik bir şekilde çıkmış
89219230-D7F4-4464-9723-4A3EAFF937DD.jpeg

İki dakika içinde çıktı diyosun pozitif olabilir bence beklemiş test değil sonuçta inşallah güzel haberleri verirsin canım

İki dakika içinde çıktı diyosun pozitif olabilir bence beklemiş test değil sonuçta inşallah güzel haberleri verirsin canım
İnşallah canım aynen 2 dk içinde çıktı. Testi yaptım çıktım geri geldim baktım bu çizgi çıkmış 🥰

Kızlar aynı sorun bende var erken gebelik testi yaptım negatif yetmedi normal 2 tane daha test yaptım negatif inşallah yanılma payı vardır valla artık eczaneye gitmek istemiyorum 7 aydır düzenli olarak ovilasyon dönemimi takip ediyorum 2 gün sonra inşallah kırmızı kart görmem isteyen herkes e nasip etsin 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

İnşallah canım aynen 2 dk içinde çıktı. Testi yaptım çıktım geri geldim baktım bu çizgi çıkmış 🥰
Laboquick testte gördüm 2. Çizgiyi ama yanılma payını bilemiyorum bende hiç yanılmadı ne zaman yapsam negatif mübarek😒 ama 2. Çizgi var inşallah kanda da çıkar ve sağlıklı bi gebelik olur 🤲🏻😍😍

Kızlar aynı sorun bende var erken gebelik testi yaptım negatif yetmedi normal 2 tane daha test yaptım negatif inşallah yanılma payı vardır valla artık eczaneye gitmek istemiyorum 7 aydır düzenli olarak ovilasyon dönemimi takip ediyorum 2 gün sonra inşallah kırmızı kart görmem isteyen herkes e nasip etsin 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Benim erken gebelikte çıkmadı normalde 2. Çizgi belli belirsiz çıktı bakalım kanda belli olur inşallah. Amin canım isteyen herkese rabbim nasip etsin

Benim erken gebelikte çıkmadı normalde 2. Çizgi belli belirsiz çıktı bakalım kanda belli olur inşallah. Amin canım isteyen herkese rabbim nasip etsin
[/QUOTE Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım regli günün geçincemi test yaptın canım

Merhaba yaptırdınız mı kan testi. Ya bi de bu idrarde çıkan çizgi adet dönemine yaklaşınca çıkabiliyormuş hormonlardan dolayı. Çocuk olmasa bile

Merhaba yaptırdınız mı kan testi. Ya bi de bu idrarde çıkan çizgi adet dönemine yaklaşınca çıkabiliyormuş hormonlardan dolayı. Çocuk olmasa bile
Bende gebelik olduğu halde en ufak bisey cikmamisti, hem erken testlerde hem de normal tsstlerde...bu idrar testlerine hic güvenmiyorum 😑

X