Gebeliğe Hazırlık Adete 3 gün kala erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimkinin markası days comfort tu canım. 3 tane almıştım 3 Üde negatif çıktı. Kesinlikle güvenilir bir marka değil. Sözde erken gebelik testi. Sabah ilk idrarla olmasına rağmen negatifti. Normal 5 liralık testlerden vardı evde sabah 2. İdrarla yapmama rağmen çok silik bir çizgi çıktı. Akşama kan verdim değerim 16.87 çıktı. Hamileymişim 🙏🏻
Adet kac gün varken

Bu da adete 5 gün varken bugün akşam saat 20:00 civarında yapılan test ama testi yaptıktan 15 dk sonra silik çizgiyi farkettim emin olamıyorum silik çizgiyi görebiliyormusunuz ?

Eklentiler

• 95F97628-55FD-4D8A-B76D-FA9D97A4417B.jpeg
    95F97628-55FD-4D8A-B76D-FA9D97A4417B.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 660
Bu da adete 5 gün varken bugün akşam saat 20:00 civarında yapılan test ama testi yaptıktan 15 dk sonra silik çizgiyi farkettim emin olamıyorum silik çizgiyi görebiliyormusunuz ?
Var gibi kuzum ya kan ver bence yada 2 gün sonra tekrarla

Gebelik olmasa hiç çıkmaz bence hamilesin canım bı kan testi ver derim zaten ilk basta çok hafif silik çıkıyor gözle gorulemeyecek kadar 10 15 dk geçince daha görülür hale geliyor erken yapılan regli öncesi teetlerde

Gebelik olmasa hiç çıkmaz bence hamilesin canım bı kan testi ver derim zaten ilk basta çok hafif silik çıkıyor gözle gorulemeyecek kadar 10 15 dk geçince daha görülür hale geliyor erken yapılan regli öncesi teetlerde
İnşallah öyledir canım ☺️ Dünden beri emin olmak adına 5 tane test yaptım en geç yarım saatte hep silik çizgi çıktı. Acile gitmek istemiyorum pandemiden dolayı ptesi doktoruma gideceğim nasipse. Testleri ekleyeyim... belli olsun diye filtreledim 😂

Eklentiler

• 86DF56F0-9EE7-422E-AEB4-C1C1F0A61D54.jpeg
    86DF56F0-9EE7-422E-AEB4-C1C1F0A61D54.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 609
İnşallah öyledir canım ☺️ Dünden beri emin olmak adına 5 tane test yaptım en geç yarım saatte hep silik çizgi çıktı. Acile gitmek istemiyorum pandemiden dolayı ptesi doktoruma gideceğim nasipse. Testleri ekleyeyim... belli olsun diye filtreledim 😂
Pazartesi git ve güzel haberi bizimle de paylaş inşaallah . Testlerde bariz gözüküyor

X