Gebeliğe Hazırlık Adete 3 gün kala erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum yumurtlamadan kaç gün sonra gebelik testinde çikti
Benimkinin markası days comfort tu canım. 3 tane almıştım 3 Üde negatif çıktı. Kesinlikle güvenilir bir marka değil. Sözde erken gebelik testi. Sabah ilk idrarla olmasına rağmen negatifti. Normal 5 liralık testlerden vardı evde sabah 2. İdrarla yapmama rağmen çok silik bir çizgi çıktı. Akşama kan verdim değerim 16.87 çıktı. Hamileymişim 🙏🏻

Bu hamile haberlerini alinca sanki kendim hamileymisim gibi cok seviniyorum Rabbim saglikla kavustursun bebislerinizeee 🙏

Ben yardımcı olabilirsem yardımcı olmaya çalışayım canım

Predictor early ise yanılmıyor diğer markaları bilemem
Yanılmıyo mu? Ben de az önce yaptım negatif çıktı normalde yarın adet olmam lazım,hamilelik belirtileri de hissediyodum ama o marka doğru çıkıyosa hamile değilim galiba :KK43:

Kızlar 3 gün kala test yaptım bu şekilde çıktı erken gebelik testi alsam kesin çıkar mı sizce

Eklentiler

• IMG_20200229_105737.jpg
    IMG_20200229_105737.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 1.294
Adete 3 gün kala productor ile yaptım pozitif çıkmıştı. İsterseniz garanti olması için kan testine gidin.
Canım bişey sorabilir miyim ben erken gebelik testi yaptım ama adetime daha 7 gün var negatif çıktı, bidaha artık pozitif çıkma ihtimalim olur mu yani😢

Canım bişey sorabilir miyim ben erken gebelik testi yaptım ama adetime daha 7 gün var negatif çıktı, bidaha artık pozitif çıkma ihtimalim olur mu yani😢
7 gün önceyi ölçebilen hiçbir test yok çok erken yapmışsınız. 3 gün kalaya kadar bekleyin predictor marka erken gebelik testi ile yapın.
Yada beklemek istemiyorsanız kana gidin. Erken dönemlerde idrarda çıkmaz ama kanda kesin çıkar.

7 gün önceyi ölçebilen hiçbir test yok çok erken yapmışsınız. 3 gün kalaya kadar bekleyin predictor marka erken gebelik testi ile yapın.
Yada beklemek istemiyorsanız kana gidin. Erken dönemlerde idrarda çıkmaz ama kanda kesin çıkar.
Öyle mi yani birliktelikten kaç gün sonra kanda Çakar 🙏🏻

Yanılmıyo mu? Ben de az önce yaptım negatif çıktı normalde yarın adet olmam lazım,hamilelik belirtileri de hissediyodum ama o marka doğru çıkıyosa hamile değilim galiba :KK43:
Canım senin son durum nedir. Bende adet günümde yaptım early ile negatifti bugün 2 gün gecikmem var. Sen hamile misin adet oldun mu. Teste ne kadar güvenmeliyim bilemedim 🤷🏼‍♀️

Canım senin son durum nedir. Bende adet günümde yaptım early ile negatifti bugün 2 gün gecikmem var. Sen hamile misin adet oldun mu. Teste ne kadar güvenmeliyim bilemedim 🤷🏼‍♀️
Ben o zaman adet oldum kuzum :KK43: şimdi ovu testlerinden aldım yumurtlama günlerini değerlendirdik dua edip bekliyoruz bakalım :KK51: testler bazen yanıltıcı olabiliyor en garantisi kan testi vermen kuzum 👍🏼

Bu hamile haberlerini alinca sanki kendim hamileymisim gibi cok seviniyorum Rabbim saglikla kavustursun bebislerinizeee 🙏
Aynen bende çok seviniyorum yaa. Allah devamını versin inşAllah hayırlısıyla

Arkadaşlar merhaba adetime 6 gün var bu adete 6 gün varken gösteren erken gebelik testlerinden yaptım çıkmadı 😔 olsaydı çıkardı demi 10 gün önce Yumurta çatlamışti çok umutlanmıştım 😔😔🥺

Eklentiler

• IMG_20200403_085207.jpg
    IMG_20200403_085207.jpg
    117,6 KB · Görüntüleme: 393
  • IMG_20200403_084808.jpg
    IMG_20200403_084808.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 342
Arkadaşlar merhaba adetime 6 gün var bu adete 6 gün varken gösteren erken gebelik testlerinden yaptım çıkmadı 😔 olsaydı çıkardı demi 10 gün önce Yumurta çatlamışti çok umutlanmıştım 😔😔🥺
Çok erken daha üstelik errken gebelik diye aldığımız testler doğruluk payı düşük testler malesef. Bekleyin bir kaç gün sonra telrarlayın ✔️✔️

X