Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam kizlar benim bugün 10. Günüm test yaptirdm 3.7 cikti Dr biraz daha bekleyelim dedi busekilde değerlerin yükseldiğini bilen varmi ya offfff kafam çok karisik kötüyüm ya :KK42::KK42::KK42:

Hayirlisi olsun hepimiz icin insaallaahh

Aminn...canim uzulmek icin erken degilmii..o testlere hic guvenmiyorumm..
Selam kizlar benim bugün 10. Günüm test yaptirdm 3.7 cikti Dr biraz daha bekleyelim dedi busekilde değerlerin yükseldiğini bilen varmi ya offfff kafam çok karisik kötüyüm ya :KK42::KK42::KK42:

Kuzumm cok erkenn hersey olabilirr..ortada bi rakam..catlama ignesinin etkiside olabilirr bebiste olabikir..

Bebek varsa 7. Gunu rahime yerlesiyormuss.. varsa yani daha 3 gunlukk.. insallah bi sonraki tahlilinde kat be kat artmis olurr...

Aaaa bence hamilesinnnn :)) var tabikide yukselenler. Gelismelerden haberdar et canimm

Aminn...canim uzulmek icin erken degilmii..o testlere hic guvenmiyorumm..

Kuzumm cok erkenn hersey olabilirr..ortada bi rakam..catlama ignesinin etkiside olabilirr bebiste olabikir..

Bende güvenmek istemiyyoooorrruuummmm
Bebek varsa 7. Gunu rahime yerlesiyormuss.. varsa yani daha 3 gunlukk.. insallah bi sonraki tahlilinde kat be kat artmis olurr...

[QUOTE"kimyager1508, post: 36688444, member: 584628"]Aaaa bence hamilesinnnn :)) var tabikide yukselenler. Gelismelerden haberdar et canimm[/QUOTE]
Sagol canim yuregime su serptin hayirlisi varsa kaderimizde gorucez insallah heyecanlandm

kimyager kardeş....hiç üzülme cancazım.erken yapmışsın adı üsünde..kan testi yaptır ondan sonra..

Canim tam bilmiorum ama devlette 2 yada 3 aşılama gerekio heralde bilen arkadaşlar yazarsaniz sevinirim ekim yada kasımda düşünüyorum biraz ara vercem kendime gelcem

Teşekkür ederim canım.Gerçekten bazı şeylerin kaderden başka açıklaması yok. Mesela bu ay yine aşılama yapacaktık oda maddi durumdan dolayı sırf resmi tatile geldi diye günleri kaçırdık ve bu ay ki aşılamam iptal edildi. Halbuki eşimde bir sürü bitkisel tıbbi ilaçlar kullanmıştı ve değerlerini merak ediyorduk. Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman nasip edecek belli ki.

canim ya uzulcek bisey yok sevin bence sonucta asilamanin onuncu gunuyse igneden 11 12 gun filan mi gecti yani. etkisi gecmistir onun bence gebelik baslangici. o degeri hic gormedim hep sifir sifir...

Bayanlar bugun asilamanin 4.gunu kahverengi leke geldi ne olabilir ? Cok sasirdim ve moralim bozuldu

[QUOTE: 36697957, member: 237723"]Canim morel bozmaa..kahverengi leke beklemis kan oluyorr..asilamada zedelenen biyer kanadiysa odurr...[/QUOTE]
Icimi rahatlattin canm allah razı olsun cok korktum.

Ayneyn canm içimi sizler böle soleyince ferahlio ama korkuyorum ogün tam 10. Gunumdu yarin bidaha test yaptircam gebelik varsa azda olsa yükselmesigerek demi canim

[QUOTE="xyzxyz, post: 36696476, member: 218001nlar bugun asilamanin 4.gunu kahverengi leke geldi ne olabilir ? Cok sasirdim ve moralim bozuldu[/QUOTE]
Canim bak benim hic kanamam falan olmadi ama genede değer çok düşük yarin bidaha ttest yapcam Rabbim hakkimizda hayirlisi neyse onu nasip etsin

X