aşk meyvelerimizin evimize gelmesi için hepberaber....

trafik kazasıı çook zorr..bende babamı sapasağlam adamı eve gelmesini beklerken kaza haberi geldi olay yerinde vefat etmişti babam..çook zor günlerdi 4.seneye girdikk.. ALLAH IM Mekanlarını cennet etsin nur içinde yatsınlar....AMİN.

trafik kazasıı çook zorr..bende babamı sapasağlam adamı eve gelmesini beklerken kaza haberi geldi olay yerinde vefat etmişti babam..çook zor günlerdi 4.seneye girdikk.. ALLAH IM Mekanlarını cennet etsin nur içinde yatsınlar....AMİN.

Aminnnn.Canimmmm başın saol sun.allah sabırlar versin.ne kadar zordur.

ahhhh canım benim Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşaallaahhhh :KK42::KK42: Rabbim güç kuvveti sabır versin sizlerede

Canim okulum Cum Kıyamam. Haklısın zamanherseyin iilacı. Yoksa bu acılara nasıl dayanır durabilir iz. Rabbim herşey in hayırlısı versin ...

Slm kizlar.. ne okuyorsunz suan hamile kalmak icin ? bn meryem suresi okuyorum okudukcada kndime we sizlere dua ediyorum rabbm kabul eylesn ins ben hep sizleri takip ediyordm lakin bsy yazamiyordm..Rabbm sze, bana ve biz gibi isteyen herkese hayrlisiysa hayirli evlatlar versn inşallah :emir_bebek::emir_bebek:

amiiinnnn inşaalllaaahhhh :KK73:allahım kabul etsin :emir_bebek::emir_bebek:

canlar napıonz... giremiom çok ama dua ediom hep... 30 ekimde inş. tranferim olacak... bişi çıkmazsa dualarınızı bekliorum... öptüm hepnizi:-)

ben okumuştum ama secde nedir ilmyordum tilavet secdesi gerekiyrmuş bazı yerlerde ugün tekrar başlıyorum o vakiittt..ALLLAH razı olsun canım....
ayy ben de okudum bak buraya yazmısım kendim unuttum, bazı secdeleri yapmamıstım.. ben 70 civarı okudum
gerçi ben bekarım ama.. yaş ilerleyince dualara sarılıyorsun vakit kaybı olmasın diye

X