Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayneyn canm içimi sizler böle soleyince ferahlio ama korkuyorum ogün tam 10. Gunumdu yarin bidaha test yaptircam gebelik varsa azda olsa yükselmesigerek demi canim
evet canim gebelik varsa yukselir insaallah. yani korkmakta da haklisin hepimizde var o korku gebelik kesinlesmedigi surece acaba diyoruz elbette. ama olanda da hayir vardir mutlaka. degerin yukselirse mutlu oluruz. hayirlisi buymus deriz. yukselmezse sonrasi icin yine hayir dualarimizi ederiz icini ferah tut yeter ki. asilamada hersey yolunda gitmis miydi yani dr yorum yapti mi

UOTE="ayneyn, post: 36701625, member: 580403"]evet canim gebelik varsa yukselir insaallah. yani korkmakta da haklisin hepimizde var o korku gebelik kesinlesmedigi surece acaba diyoruz elbette. ama olanda da hayir vardir mutlaka. degerin yukselirse mutlu oluruz. hayirlisi buymus deriz. yukselmezse sonrasi icin yine hayir dualarimizi ederiz icini ferah tut yeter ki. asilamada hersey yolunda gitmis miydi yani dr yorum yapti mi[/QUOTE]
Dr iyi dedi ama hersye güzel geçti ama adetime bir haftadan fazla olmasına rağmen kasık agrim ve bel agrim var ya Allahim yardim et bana ve tüm kaderdaslarima (amin) galiba adet olucam tatlm

UOTE="ayneyn, post: 36701625, member: 580403"]evet canim gebelik varsa yukselir insaallah. yani korkmakta da haklisin hepimizde var o korku gebelik kesinlesmedigi surece acaba diyoruz elbette. ama olanda da hayir vardir mutlaka. degerin yukselirse mutlu oluruz. hayirlisi buymus deriz. yukselmezse sonrasi icin yine hayir dualarimizi ederiz icini ferah tut yeter ki. asilamada hersey yolunda gitmis miydi yani dr yorum yapti mi
Dr iyi dedi ama hersye güzel geçti ama adetime bir haftadan fazla olmasına rağmen kasık agrim ve bel agrim var ya Allahim yardim et bana ve tüm kaderdaslarima (amin) galiba adet olucam tatlm[/QUOTE]
canim ama yumurta catladiktan yaklasik on dort gun sonra adet gelmiyor mu yani bir haftadan fazla yoktur one gelmistir adetin diye dusunuyorum. ayricacagrilar hem adet belirtisi olabilir hem gebelik. ayrica asilama yapilinca zaten oluyormus galiba ben bilmiyorum da kzlar hep oyle yaziyorlardi. yarin pozitifi gorursen bir kez daha kanitlanmis olacak. hadi hayirlisi. duakarimiz seninlee

Dr iyi dedi ama hersye güzel geçti ama adetime bir haftadan fazla olmasına rağmen kasık agrim ve bel agrim var ya Allahim yardim et bana ve tüm kaderdaslarima (amin) galiba adet olucam tatlm
canim ama yumurta catladiktan yaklasik on dort gun sonra adet gelmiyor mu yani bir haftadan fazla yoktur one gelmistir adetin diye dusunuyorum. ayricacagrilar hem adet belirtisi olabilir hem gebelik. ayrica asilama yapilinca zaten oluyormus galiba ben bilmiyorum da kzlar hep oyle yaziyorlardi. yarin pozitifi gorursen bir kez daha kanitlanmis olacak. hadi hayirlisi. duakarimiz seninlee[/QUOTE]
Tatlim dogru soluyon hesapladim 4 eylülde olmam gerekio gene erken ama okadarda erken değil bide agrim azaldi ama kahverengilwr bayagi gelio ya bunun arkasindan belli kirmizilaarda gelicek ama nediyelim nasip demekki vaktiniz vardaha tatlm

E="kimyager1508, post: 36705899, member: 584628"]14. Günüm canim[/QUOTE]
Tatlm herseyde vardır bihayir nediyelim bizimde kaderimizde bunlari yasayip görmek varmis tatlm

hayırlısı olsun canım. Rabbim emeklerimizi hem maddi hem manevi boşa çıkarmasın. Tez vakitte meleklerimize kavuştursun.
KIMYAGER CANIMMM UZUN ZAMAN OLDUUU NAPTIN NASILSIN .... BENDE GECTIGIMIZ CUMA ILK ASILAMAMI OLDUM BEKLIYORUMMMM ... ALLAHTAN HAYIRLISI DIYELIM AMA COK ZORMUS BEKLEMEK YAAA .. ASILAMADA HAMIS OLANLAR BELIRTILERLE BELLI OLUYOR MU ACABA ??????

KIMYAGER CANIMMM UZUN ZAMAN OLDUUU NAPTIN NASILSIN .... BENDE GECTIGIMIZ CUMA ILK ASILAMAMI OLDUM BEKLIYORUMMMM ... ALLAHTAN HAYIRLISI DIYELIM AMA COK ZORMUS BEKLEMEK YAAA .. ASILAMADA HAMIS OLANLAR BELIRTILERLE BELLI OLUYOR MU ACABA ??????

selam canımm. benim ilk aşılamam tutmadı. bugün regli oldum. inşaallaahhhhhh sen bebişine kavuşursun canımm. genelde belirtiler adet belirtileri ile aynıymış canım. kasık, bel, göğüs ağrısı, mide bulantısı falan.

selam canımm. benim ilk aşılamam tutmadı. bugün regli oldum. inşaallaahhhhhh sen bebişine kavuşursun canımm. genelde belirtiler adet belirtileri ile aynıymış canım. kasık, bel, göğüs ağrısı, mide bulantısı falan.

HAYIRLISI OLSUN SENIN ICINDEEEE ... BENDE DE HERHANGI BIR BELIRTI YOK SUANDA CANIKOMMM YAAA AMA BEKLEMEK COK ZORMUS ... KASIK AGRIM 2. GUN OLDU BELKI DAHA BENIM YENI O YUZDEN BILEMIYORUM BUGUN 4.GUNUM ... SADECE ASILAMADAN BERI OLAN TEK BIR AGRIM VAR KALCALARIM VE BACAKLARIMDA OLAN TATLI TATLI BIR AGRI O KADAR ... BAKALIMMM NASIL OLUCAK

HAYIRLISI OLSUN SENIN ICINDEEEE ... BENDE DE HERHANGI BIR BELIRTI YOK SUANDA CANIKOMMM YAAA AMA BEKLEMEK COK ZORMUS ... KASIK AGRIM 2. GUN OLDU BELKI DAHA BENIM YENI O YUZDEN BILEMIYORUM BUGUN 4.GUNUM ... SADECE ASILAMADAN BERI OLAN TEK BIR AGRIM VAR KALCALARIM VE BACAKLARIMDA OLAN TATLI TATLI BIR AGRI O KADAR ... BAKALIMMM NASIL OLUCAK

canım belirtiler 1 haftadan sonra başlar. seninki daha çok yeni. ama inşaalllaaahhhh bebişin gelir sana

Kizlar ya gunler gecmek bilmiyo bgn daha 7.gun benim göğüs. Ağrım var yumurtlama sürecinden beri ağrıyor hala gecmedi.7.gunu rahme yerlesiyormus miniklerimiz insallah uzun yolu atlatip varmistir yerine.umutluyum ama bir yanim olumusza da aliskin nasip kismet.

X