Ah kaynanalar yok mu ?

Ahhh o kaynanalar yok mu o kaynanalar !

• Annemi çok sever, hatta annemde onu sever onu tutar. : )

OY: 104 38,4%
  • Babamı çok sever, hatta beraber içer, tavla oynar, maç izlerler. : )

OY: 35 12,9%
  • Annemden nefret eder geldiler mi suratı iki karış olur ! : (

OY: 12 4,4%
  • Babama uyuz olur, ayrı takımları tutar ayrı siyasi görüşe sahipler ! : (

OY: 5 1,8%
  • Hepsini çok sever ! Hatta görünce acaba benden daha mı çok seviyorlar diye düşünür kıskanırım. : )

OY: 89 32,8%
  • Malesef ailemle yıldızları hiç barışmadı : (

OY: 57 21,0%
  • diğer bakınız yorum yazıyorum....

OY: 51 18,8%

• Ankete Katılan
    271
:))) amma dertlisinİZ yahuu...kızlarrrr o oğlanları kaynanalarınız doğurdu...yada şöyle dıyelırım yarın öbürgün sizde kaynana olacaksınız:))ben daha bekarken kayınvalıdemle ıyı anlaşırım dıyordum..bana evlı arkadadaşlarım kızardı evlende görürüz derlerdı:)) tam 12 yıllık evlıyım kayınvalıdemı cok severım..oda benı kızından ayırt etmezzz..biraz karşılıklı arkadaşlarr kayınvalıdelerınızı öcü gibi görmeyın .bu bırazda yapı meselesı benım anlaşamadıgım tek allahın kulu olmadı bu yaşıma kadar ..yada şanslıyımki kayınvalıdem gıbı gercekten asil bır kadın cıkardı allah karşıma...onu çok SEVİYORUM:))))UNUTMAYIN O OĞLANLARI OKADINLAR DOĞURDU..:))))

Kizlar benim ne kaynanam var ne kayinpederim olmusler, gorumce kayin bunlarida tanimiyorum anlayacaginiz kimse yok, Allah rahmet eylesin, belki bana kizacaksiniz ama ailesinin olmasini isterdim tek basina zor bazi seyleri kendi ailesinden birinle paylasmam daha farkli olurdu bence , banada rahatmi batti acep, kayinvalideden dertli olanlarin sesini duyar gibiyim daha ne istiyorsun bacim otur oturdugun yere diyorsunuz belkide

:))) amma dertlisinİZ yahuu...kızlarrrr o oğlanları kaynanalarınız doğurdu...yada şöyle dıyelırım yarın öbürgün sizde kaynana olacaksınız:))ben daha bekarken kayınvalıdemle ıyı anlaşırım dıyordum..bana evlı arkadadaşlarım kızardı evlende görürüz derlerdı:)) tam 12 yıllık evlıyım kayınvalıdemı cok severım..oda benı kızından ayırt etmezzz..biraz karşılıklı arkadaşlarr kayınvalıdelerınızı öcü gibi görmeyın .bu bırazda yapı meselesı benım anlaşamadıgım tek allahın kulu olmadı bu yaşıma kadar ..yada şanslıyımki kayınvalıdem gıbı gercekten asil bır kadın cıkardı allah karşıma...onu çok SEVİYORUM:))))UNUTMAYIN O OĞLANLARI OKADINLAR DOĞURDU..:))))

ilk önce seni kayınvalideni kutlarım ve allah hiç bozmasın inş.hep böyle devam etsin. seninde söylediğin gibi herşey karşılıklı sen iyi davrandığın yada yaklaştığın halde kaynanan sana yakınlık göstermese ters davransa aynı sözleri yazarmydın sen yazamazdın işte bizim de sorunumuz bu.biz ne kadar yaklaşsakta karşılık bulmamayınca pekde faydalı olmuyor.benimde bir oğlum var inş.bende gelinimle sizin gibi ilişkim sağlam olur.ben elimden geleni yapacağıma inanıyorum inş.anlayışlı bir geline sahip olurum.

Kayınvalidemi çok severim o da beni ve ailemi.Allaha şükür şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadık.

eşim benim ailemi çok sever..özelliklede annemi..saatlerce tlf da sohbet ederler..ben ise severim ama öyle aman aman değil..nezaket ve saygı çerçevesinde davranırım..kırmam,saygısızlık etmem..öylesine sırf eşimin ailesi die...

annemide babamıda çok sevdi öyle olunca bende onlara saygı sevgiyle yaklaştım.tabiki karşılıklı oluyor.saygı sevgi.

esim benim aileme karsi cok iyi bir sorunlari oldumu el atar belkide senede bir görüyor diye onlar türkiyede oldugu icin bende esimin ailesiyle iyim bir zamanlar kaynanamla yildizimiz barismamisti ama simdi iyiz torun olunca hepsi unutuldu yani cok sükür suan o benim aileme bende onun ailesine iyim allah bozmasin

ilk önce seni kayınvalideni kutlarım ve allah hiç bozmasın inş.hep böyle devam etsin. seninde söylediğin gibi herşey karşılıklı sen iyi davrandığın yada yaklaştığın halde kaynanan sana yakınlık göstermese ters davransa aynı sözleri yazarmydın sen yazamazdın işte bizim de sorunumuz bu.biz ne kadar yaklaşsakta karşılık bulmamayınca pekde faydalı olmuyor.benimde bir oğlum var inş.bende gelinimle sizin gibi ilişkim sağlam olur.ben elimden geleni yapacağıma inanıyorum inş.anlayışlı bir geline sahip olurum.

burcucum tabıkı dedıgım gıbı hersey karsılıklı kayınvalıdem çok ıyı bir insan sen nekadar iyi olursan ol karsıdanda o sevgı saygıyı göremesen boşa kürek çekersın ..ben şanslıyımki kayınvalidem çok iyi ama bende çok ıyıyım:1yes2: :1hug:

kaynanamı sevmiorum oda beni sevmiooooooo

:sm_confused:

sevmezse sevmesin yaa cok lazım sanki cadı karı nolcek :mymeka:

eşim ailemle iyidir ama ben onunkilerle iyi olmıyorum hep menfaat,işleri düşerse ben iyi gelin oluyorum işleri bitince eh işte 16 yıllık evliyim ve artık bu gidişe dur dedim eşim de destek veriyor bana,özellikle görümcelerim konusunda,bu bayram 5 dakikalığına uğradık benim işim var çalışacağım deyip kalktık ve çok mutlu oldum eniyisi uzak durmak yıllarca aile bütünlüğü diye kendimi yıpratmışım boşuboşuna.......:çok üzgünüm:

ailem ile kaynanamın durumu cok farklı annemler gayet modern olmalarına ragmen k valıdem tutucu bır kafa yapısına sahıptır allahtan 40 ından sonra gırmıs bu yola da asırı uclarda degıl bızımkıler eglenmekten k valıdem dını programlardan hoslanır ben de cozumu mesafe koymakta buldum bana baskı yapmaya calıstıgı anda cekınmeden hıslerımı anlattım ve su an ılıskımız gayet sevıyelı ce guzel ben ona saygı duyuyorum o da bana uc noktalarımızı anladık o bana dokunmuyor ben ona ama aılelerımız gorus ayrılıgından dolayı cok samımı degıller ancak bırbırlerını sevıyorlar bence de onemlısı bu

kızlar kızlar önce durun düşünün sonra konuşun bende önce gelindim şimdi kaynana oldum birgün sizde olacaksınız.

eşimin ailesiyle benim aramda hiç bi sorun yok. ama onun benimkilerle bir türlü yıldızı barışmadı. çok ama çok soğukdur bizimkilere karşı. cumartesi abimin nişanı var ve o gelmiycek. bende teklif var ısrar yok sen bilirsin dedim:KK43:

X