Airfrey

Carla1356

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
482
225
Kızlar Airfrey almaya karar verdim Philips marka düşünüyorum ama hangi model alacağıma karar veremedim. Çok küçük bir şey almak istemiyorum. 6000 liraya kadar bütçem var. Kullanıp memnun kaldığınız modelleri yazar mısınız

Kızlar Airfrey almaya karar verdim Philips marka düşünüyorum ama hangi model alacağıma karar veremedim. Çok küçük bir şey almak istemiyorum. 6000 liraya kadar bütçem var. Kullanıp memnun kaldığınız modelleri yazar mısınız
Karacanınkisini (air pro cook) kullanıyorum, memnunum.

Pardon philips model sormuşsunuz :KK64:

Bende zamanında deli gibi araştırmıştım.
Sonunda doğru yolu buldum.
Umarım sende bulursun.
Alttaki cihaz benim herşeyim. Elim kolum.
Sende bir incele istersen.
Pişman olmazsın.

Cosori Dual Blaze AirFryer 6.4 lt​

onvo var bizde a101e gelmişti kocaman bir şey bir memnunuz oldukça ama sanırım sağlıklı olan tefal diyorlar. her gün çalışıyor bizim evimizde. çok büyük 8 litre mi ne. içinde her şey yapıyoruz et tavuk kek sebze.

Ben karanın bu ürününü kullanıyorum sadece yaptığım tavuk ve patates ızgara başka hiç birşeyde kullanmiyorum oda her zaman değil ne zaman aklıma gelecekde o zaman

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-21-15-56-51-292_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-11-21-15-56-51-292_trendyol.com.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 18
onvo var bizde a101e gelmişti kocaman bir şey bir memnunuz oldukça ama sanırım sağlıklı olan tefal diyorlar. her gün çalışıyor bizim evimizde. çok büyük 8 litre mi ne. içinde her şey yapıyoruz et tavuk kek sebze.
Neden Tefal daha sağlıklı deniyor, çok kararsız kaldım ben de araştırıyorum o yüzden sordum

X