Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
$28 kasým2013.JPG kızlarr bir şey sormak istiyorum :KK43: aknetrent kullanmaya başladım ve benim cildim şu an bu halde. Ama yorumlarda okudum kırmızıklıklar geçmiyormuş. ee ama bnm sivilcelerde kırmızı yoksa ben bu ilacı boşa mı kullanıcam yoksaa :KK43:

Eki Görüntüle 876742 kızlarr bir şey sormak istiyorum :KK43: aknetrent kullanmaya başladım ve benim cildim şu an bu halde. Ama yorumlarda okudum kırmızıklıklar geçmiyormuş. ee ama bnm sivilcelerde kırmızı yoksa ben bu ilacı boşa mı kullanıcam yoksaa :KK43:

Uzulme canim insallah gecer.. simdiden gecmez diye dusunme :))) 6 ay sonra yuzun guzel olacak onu dusun ... kirmizilikta mutlaka gececektir.. simdilik onceligin sivilcelerinin gecmesi olsun canim :)) psikoloji herseyden onemli :)) sen icini ferah tut.. allah hakkinda hayirli olani versin

Kızlar bu ilaç benim dişlerimi sararttı :KK43::KK43::KK43::KK43:

Her zamanki diş temizliğimi yapıyorum ama dişlerim sarardı

geçen ay diş doktoruna gitmiştim diş taşı temizliği için, ilaç yapmış olabilir dedi

ilacı bıraktım ama hala sarılık var geçmicek mi, diş beyazlatmaya mı gitmem gerek, benim durumumda olan var mı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Slm baharnese ben atandim adiyaman a :))) zaten adiyamanliyim :))) haber etmek istedim

Selam, ben de senden haber bekliyordum.
Senin adına çooook sevindim canım umarım herşey gönlünce olur.💝💝💝💝💝
Memleketine atanmak en güzel şey olsa gerek....
Tebrik ederim

Eki Görüntüle 876742 kızlarr bir şey sormak istiyorum :KK43: aknetrent kullanmaya başladım ve benim cildim şu an bu halde. Ama yorumlarda okudum kırmızıklıklar geçmiyormuş. ee ama bnm sivilcelerde kırmızı yoksa ben bu ilacı boşa mı kullanıcam yoksaa :KK43:

İlaç tedavisi bittikten sonra yüz için soyucu krem veriyor doktor diye biliyorum, bu ilacı kullanan kişilerin çoğunun yüzü seninki gibi hatta daha kötü zaten merak etme. Öyle olsa hiçbirimiz kullanmazdık. Tedavi bittikten iki üç ay sonra kırmızılıklar da geçiyor sanırım.
Arkadaşın dediği gibi sen içini ferah tut

Çok teşekkr ederimm kızlarr yarn allahın izniyle ilk hapımı yutucam. İnş.çok fazla yan etkisi.görmem :-)

Kızlarrr ben her gün fondoten kullanan briym tedavi süresince kullanmamal daha mı iyi olur sizler kullandınız mı :-(

Selam, ben de senden haber bekliyordum.
Senin adına çooook sevindim canım umarım herşey gönlünce olur.💝💝💝💝💝
Memleketine atanmak en güzel şey olsa gerek....
Tebrik ederim

Slm canim allah razi olsun.. insallah seninde herseyin gonlunce olur :))) ve insanin memleketinde olmasi cook guzel :)) hele bide bekleyen ozel biri varsa:))) coook dua ettim rabbime ve kabul etti... binlerce sukur...senin hayatindaki donum noktalarinda sana mutluluk ve huzur saglik getirsin insallah :))))

Kızlarrr ben her gün fondoten kullanan briym tedavi süresince kullanmamal daha mı iyi olur sizler kullandınız mı :-(

Slm canim ben bugune kadar yuzume bir kez olsun fondoten kullanmadim... ve sunu da belirteyim yuzume hic makyaj yapmiyorum ben.. cooooooooooook nadir bi durum olmazsa eger.. oda rimelden baska makyaj malzemesi kullanmiyorum :)) sana tavsiyem sende mumkun mertebe yuzunu ferah birak.. kimyasallarla kirletme..bana doktorum ilaci kullandigin surece su disinda yuzune baska birsey surme dedi bilgin olsun yani uzak tut fondoteni... cok gerekiyorsa fondotenli bi gunes kremi al en azindan tedavine bi faydasi olur.

Slm canim ben bugune kadar yuzume bir kez olsun fondoten kullanmadim... ve sunu da belirteyim yuzume hic makyaj yapmiyorum ben.. cooooooooooook nadir bi durum olmazsa eger.. oda rimelden baska makyaj malzemesi kullanmiyorum :)) sana tavsiyem sende mumkun mertebe yuzunu ferah birak.. kimyasallarla kirletme..bana doktorum ilaci kullandigin surece su disinda yuzune baska birsey surme dedi bilgin olsun yani uzak tut fondoteni... cok gerekiyorsa fondotenli bi gunes kremi al en azindan tedavine bi faydasi olur.

alışmışım fondöten sürmeynce kötü hissedyorum sanki herkes yüzüme bakıpta içinden ne kdr kötü suratı diyodur dye düşünüyorum :KK43:hep gzlemeye çalşıyorum kendni inş kurtulurum bu dertten :KK43:

alışmışım fondöten sürmeynce kötü hissedyorum sanki herkes yüzüme bakıpta içinden ne kdr kötü suratı diyodur dye düşünüyorum :KK43:hep gzlemeye çalşıyorum kendni inş kurtulurum bu dertten :KK43:

Boşver milleti, üç beş ay sonraki yüzünü düşün motive ol :KK12::KK12::KK12:

ben de ilacı kullanırken dudaklarım yüzüm çok fenaydı , otobüste bakıyorlardı ama umrumda değildi insanlar :KK9:

Canim belki simdi sana fondoten iyi birseymis gibi gelebilr ama bi 5 yil sonra yuzunde cukurluklar olusmaya baslayacak ve yasin ilerledikce dahada artacak.. sen beni dinle pisman olmazsin.. fondotenlerini cope at.. ve doktora danisarak fondoten ozellikli bi gunes kremi al.. nasil olsa alacaksin.. cunku bi ilaci kullandigin surece disariya cikinca gunes kremi surmek zorundasin.. bunu doktorunda soylemistir.. kis ayinda oldugumuza bakma.. gunes yoksa bile isinlari var ve deriden emiliyor sonucta.. fondoten kullandigina gun gelecek pisman olacaksin.. bide benim yuzumde cook kotu idi.. dusun ben universiteye gidiyordum .. yolda okulda yuzlerce kisi goruyor ama ne yapayim aldiris etmemeye calisiyorum ... 6 ay sonrada ben onlarin yuzune bakacam :)))))

Slm canim allah razi olsun.. insallah seninde herseyin gonlunce olur :))) ve insanin memleketinde olmasi cook guzel :)) hele bide bekleyen ozel biri varsa:))) coook dua ettim rabbime ve kabul etti... binlerce sukur...senin hayatindaki donum noktalarinda sana mutluluk ve huzur saglik getirsin insallah :))))

Sağol canım, hayatımızdaki o özel insanlar olmasaydı zaten hayat çekilmez olurdu. Sevmenin ve sevilmenin kıymetini bil, hayattaki en değerli şey bu inan gerisi boş.
Kusura bakma eski günler geldi aklıma:))) o günler hızlı geçiyor malesef.
Ben de üniversite sınavına gireceğim iki çocukla:)) inşallah bu ilacın herhangibir kötü etkisi olmaz, dört ay kaldı....

Boşver milleti, üç beş ay sonraki yüzünü düşün motive ol :KK12::KK12::KK12:

ben de ilacı kullanırken dudaklarım yüzüm çok fenaydı , otobüste bakıyorlardı ama umrumda değildi insanlar :KK9:

Canim belki simdi sana fondoten iyi birseymis gibi gelebilr ama bi 5 yil sonra yuzunde cukurluklar olusmaya baslayacak ve yasin ilerledikce dahada artacak.. sen beni dinle pisman olmazsin.. fondotenlerini cope at.. ve doktora danisarak fondoten ozellikli bi gunes kremi al.. nasil olsa alacaksin.. cunku bi ilaci kullandigin surece disariya cikinca gunes kremi surmek zorundasin.. bunu doktorunda soylemistir.. kis ayinda oldugumuza bakma.. gunes yoksa bile isinlari var ve deriden emiliyor sonucta.. fondoten kullandigina gun gelecek pisman olacaksin.. bide benim yuzumde cook kotu idi.. dusun ben universiteye gidiyordum .. yolda okulda yuzlerce kisi goruyor ama ne yapayim aldiris etmemeye calisiyorum ... 6 ay sonrada ben onlarin yuzune bakacam :)))))

Doktor güneş kremi vermedi bana cnm sadece hemetan adlı kremi verdi yüzüme dudaklarıma süreyim diye.sen ne kullanysun cnm kıştayız dye grek duymadm almalı mym ve hangi marka bir de nemlendirici olark ne kullanysn cnm dudak ve yüz için. Sorularmla sıkmıyorumdur inş çnkü çok heycnlym yanlş bşey yapmaktn korkyrm:-)

Doktor güneş kremi vermedi bana cnm sadece hemetan adlı kremi verdi yüzüme dudaklarıma süreyim diye.sen ne kullanysun cnm kıştayız dye grek duymadm almalı mym ve hangi marka bir de nemlendirici olark ne kullanysn cnm dudak ve yüz için. Sorularmla sıkmıyorumdur inş çnkü çok heycnlym yanlş bşey yapmaktn korkyrm:-)

Canım öncelikle kış da olsa yaz da olsa dudak nemlendiricini ve güneş kremini kullan

Ben internetten baya bi araştırma yapmıştım güneş kremi için , bu ilaçla ilgili bi site vardı aknetrent yardım diye ama kapandı site :KK43: o site çok iyiydi herşeyi yazıp soruyodun üyeler cevap veriyodu ama artık yok :KK47:

solante acnesde karar kılmıştım, iyi geliyodu ve cildi besleme özelliği vardı. inan güneş kremi sürsen daha iyi olur bi ışıltı oluyo insanın yüzünde , fondoten sürme isteğini belki böyle bastırabilirsin.

dudak kremi için ben bepanthen kullanmıştım iki ay , sonra bitti dışarı çıkıp alamadım o gün ,evde fito krem vardı onu sürdüm mükemmel yaptı , tedavim bitene kadar onu kullandım, doktorundan yazdırabilirsin.

ve bana sorduğun soruya gelince, ben 5 ay kullandım ve 2 hafta önce ilacımı bitirdi doktorum :21:

şu an yüzümde aktif sivilce yok , izlerim var onları da zamana bıraktım :KK68::KK68:

Merhaba,
Bana sormadın ama söyleyeyim; benim doktorum bana sadece dudak için hametan ve ellerim için ürederm verdi. Ellerinde kırmızı benekler çıkacak büyük ihtimalle, ürederm iyi geliyor. Yüzüme hiçbişey vermedi zaten banyo sonrası haricinde gerek duymadım ben. Banyo sonrası bepanten krem sürüyorum, yağsız olanı.
Tabi dışarı çıkarken mutlaka güneş kremi sürüyorum.
Bana sorarsan bu 6 ay yüzüne gerekmedikçe nemlendirici krem bile sürme, hele fondöten asla. Cildinde kalıcı kusurlar bırakabilir çünkü bu ilaç cildi çok hassaslaştırıyor.
6 ay dişini sık, sonra herkes farkı görecek zaten, sen de sağlıklı cilde kavuşacaksın.
Benim nacizane düşüncelerim:))))

Son düzenleme:
Sağol canım, hayatımızdaki o özel insanlar olmasaydı zaten hayat çekilmez olurdu. Sevmenin ve sevilmenin kıymetini bil, hayattaki en değerli şey bu inan gerisi boş.
Kusura bakma eski günler geldi aklıma:))) o günler hızlı geçiyor malesef.
Ben de üniversite sınavına gireceğim iki çocukla:)) inşallah bu ilacın herhangibir kötü etkisi olmaz, dört ay kaldı....

Allah iki cocugunuda size bagislasin.. uzun ve huzurlu bi omurleri olsun insallah :))))) azmin beni cok etkiledi. dilerim gonlunden gecen hakkinda hayirli olur.. sinav icin kotu bi etkisinin olup olmadiginada gelince.. gozlerde ilerki zamanlarda yanma agri batma gibi etkiler yapiyor.. tabi bunun icin doktor suni goz damlasi veriyor .. gozler kurumasin diye... ama oda psikoloji :))) kac gundur atama derdinden aklima goz damlasi gelmedh bile ve hic yandiklarini kuruduklarini hissetmedim :))) onceki gunler iki uc defa damlatmama ragmen yine agriyor diyordum :))))) hersey psikoloji.. iyi dusununce iyi oluyor :)))

Soru sormaktan cekinme canim.. bende ayni durumdaydim.. gece saat 2 lere kadar bu konu hakkinda internette geziniyordum ve seni cook iyi anliyorum.. gunes kremini internete bakip alma.. herkesin cildi farklidir.. kimine iyi gelen birsey senin yuzunu yipratabilir.. bi sonraki ay kontrole gittiginda doktoruna sor o sana versin.. baska sekil alma.. bide daha ilk ay derin pek hassaslasmamistr... yuzume gunes kremi disinda hicbirsey surmuyorum.. dudaklarima nivea nin nemlendiricisini kullaniyorum canim :))) rabbim bu gunlerden saglicakla cikmani nasip etsin :)))

X