Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bende artık sizden biriyim 16 yaşındayım. Yüzümde 3 senedir ergenlkten kaynaklanan minik hastalk dönemin de iri iltahapsız sivilceler çıkıyordu çok rahatsız edici değil ve belli olmuyor. Ama ben yinede sorun ettim cildiyeye gittim. doktor ilk bakışta bu hapı yazdı. 1. haftasındayım hiçbi yan etksi yok daha. Ve çooook korkuyorum dudak kurumasından ve aşırı sivilcelenmekten:KK5::KK5:

hiç korkma yan etkilerinden çoğu yan etki benim işime bile yarıyor artık benim 22. günüm dudaklarımın kenarları kurumaya başladı ama belli olmuyo sadece kuruduğunu hissettiğim için sürekli su içip duruyorum :)) gece yatarken hametan diye bi krem var doktor verdi bembeyaz olana kadar sürüyorum dudak kurumasını çok dert etme nemlendiricini bol ve devamlı kullanırsan çok sorun yaşamazsın inşallah bende yaşamam :KK70: onun dışında cildim aşırı yağlıydı yıkasam 2 saat sonra yağlanırdı ama akşam yıkayıp yatıyorum sabah yıkamıyorum bile okula gidiyorum akşam eve geldiğimde cildimde hiç yağ olmuyo işimede yarıyor bu durum :)) saçlarım içinde aynısı söz konusu

Bende 50 kiloyum sabah 10 aksam 20 mg olmak üzere günde 30 mg iciyorum seninki çok değilim ya ://

Benim sivilcelerim biraz zordu galiba ilk ay 30 ikinci ay 40 diğer aylarda 50 hatta geçen ay birde yanında 2 kutu azeltin içtim... Son aydayım bitsin artık diyorum.. Epey yoruldum..

Bende artık sizden biriyim 16 yaşındayım. Yüzümde 3 senedir ergenlkten kaynaklanan minik hastalk dönemin de iri iltahapsız sivilceler çıkıyordu çok rahatsız edici değil ve belli olmuyor. Ama ben yinede sorun ettim cildiyeye gittim. doktor ilk bakışta bu hapı yazdı. 1. haftasındayım hiçbi yan etksi yok daha. Ve çooook korkuyorum dudak kurumasından ve aşırı sivilcelenmekten:KK5::KK5:

Şimdiden günlük nemlendirmeye çalış dudaklarını ve bol su iç. Öyle 2 lt filan değil aklına geldikçe iç

iPhone 'dan gönderildi

Hmm anladim umarim hepimizin tedavisi cabuk biter

İnşallah son ayım ama çok yoruldum.. İlaç epey zorladı artık.. Hep yorgun hissediyorum kendimi.. İzlerimle başım dertte geçmediler.. Burdan bi arkadaş madecasoll kullanıyormuş bende ona başladım. Bakalım ne olacak.. Bence sende izler için 3.ayda falan bişeyler iste doktorundan.. Çünkü umduğum gibi bir sonuç alamadım ben malesef.. Gerçi herkeste aynı değilmiş sonuçlar ama ben kendi adıma sonuçtan çok memnun değilim...

Merhabaa kizlar bende bugun basladim. Yalniz benim ilacimin dozu cok dusuk. 10 mg ve sadece aksamlari aliyorum. Yeterli olur mu ki?😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım madecassolu nasıl kullanıyorsun yüzünün heryerine mi yoksa sivilce lekelerine mi sürüyorsun? Bana doktor vermedi geçirmez izleri dedi.. İzler için hap krem olmazmış.. Lazer tedavisi gerekiyor dedi. Senin izlerde değişiklik nasıl?

Söylemeyi unuttum afedersin vize haftası daldım gittim. Kremi sürdükten sonra kesinlikle güneşe çıkmayacaksın bn Evdeyken bile sürmüyorum gece yatmadan önce sürüyorum. Malum güneş ışınlarının yansıması bile zararlı

iPhone 'dan gönderildi

Söylemeyi unuttum afedersin vize haftası daldım gittim. Kremi sürdükten sonra kesinlikle güneşe çıkmayacaksın bn Evdeyken bile sürmüyorum gece yatmadan önce sürüyorum. Malum güneş ışınlarının yansıması bile zararlı

iPhone 'dan gönderildi

Bende gece yatarken sürüyorum.. Peki sabah yıkadığında çıkıyor mu? Yüzünü ne ile yıkıyorsun? Sadece su yetiyor mu?

Kızlar kurudum mu kurucam mı sivilce çıkıcak mı çıkmıcak mı derken 2 gün önce 2 ay oldu bilee :KK34: Korktuğum gibi bi kusma dönemi olmadı ve çokta zorlayaan yan etkileri yaşamadım :nazar: Sadece ellerim çook kuruyo ve kırmızı lekeler çıkıyoo böyle durum yaşayanlar ne kullandıklarını yazabilir mii bana sorucaklarınız varsa seve seve yardımcı olabılırıım :KK34:

Kızlar kurudum mu kurucam mı sivilce çıkıcak mı çıkmıcak mı derken 2 gün önce 2 ay oldu bilee :KK34: Korktuğum gibi bi kusma dönemi olmadı ve çokta zorlayaan yan etkileri yaşamadım :nazar: Sadece ellerim çook kuruyo ve kırmızı lekeler çıkıyoo böyle durum yaşayanlar ne kullandıklarını yazabilir mii bana sorucaklarınız varsa seve seve yardımcı olabılırıım :KK34:

Excipial lipo kullan canım. Güneşe çıkarken de güneş kremi sür hassaslıktan dolayı lekelenmesin

iPhone 'dan gönderildi

6 aydır aknetrent kullanıyorum
Normalde 6 ay sürmesi gerekirken benim tedavim 9 ay sürecek
İlaç karaciğere cok zarar verdiği için bir gün 1 bi gün 2 tane içiyorum
Beni en çok zorlayan yan etkisi dudak kuruluğu oldu.
6 aydır bi gün bile düzeldiğini görmedim.
Salata yemeyi özledim, ağzımı o kadar az açabiliyorum ki küçük lokma halinde yiyorum herşeyi.
Gülemiyorum ağzım geriliyo çatlıyo kanıyo :KK43:
Çok sabır gerekiyor bu ilacı kullanmak için benden söylemesi
Biran önce şu 3 ay geçsin istiyorum, bazen bırakma derecesine geliyorum ama onca emek boşa gitmesin diye bırakmıyorum
Sonuçtan çook memnun kaldım yüzzümde bi tane bile sivilce yok
Tabiki izlerim geçmedi geçmesini de beklemiyorum
Ama eğer doktorum verirse onun içinde tedavi görmek isterim
Sonuç olarak dudak kuruluğu hariç memnun kaldım :KK34:

İzlerin ne durumda?? Benim bi kaç morluk vardı geçmesine az kaldı seninkileri merak ettim

iPhone 'dan gönderildi

Daha bir haftadır sürüyorum bi değişiklik yok gibi ama bırakmıcam devam edicem.. İnşallah geçer :) Birde benim yanağımda küçük bir tane yağ bezesi var ya o da canımı sıkıyor

Kızlar tedavı süresinde siyah noktalar temizleniyormuş ya gözenekler var ya bende bide onlar için kullanabileceğimiz bir şey var mı?

X