Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Hım 5. Aya iyi gelmişsin canım bnde 7 senedir sivilcelerin nasıl oldu kırmızı lekeleri geçirdimi yazar mısın bnm 12. Günüm dudagm çok kurudu normal mi
Benim 15.günüm hergün burnum kanıyo peçeteye hınsırırken hrp kan geliyo dudaklarmda çok çatlıyo yoluyorum nemlendiricide paklamıyo of napcaksam

Canım benimde burnum sürekli kanıyordu yani sıvı olarak kan gelmiyordu da, kuru kuru kan oluyordu burnumdan peçeteye de geliyordu sende ki gibi. Ona yapabilicegine bişey yok korkma da çünkü geçiyor benim suan geçti 4 ay fln öyle oldu benim. Sdece nemlensin diye hametan surebilirsn burun içine. Dudaklarına da günde 5 6 defa sürsen hemen o gün içinde o kbuklar gider. Bol bol su zaten bu ilacı kullanırken yoran gerekenlerin en başında

Hım 5. Aya iyi gelmişsin canım bnde 7 senedir sivilcelerin nasıl oldu kırmızı lekeleri geçirdimi yazar mısın bnm 12. Günüm dudagm çok kurudu normal mi

Benim 15.günüm hergün burnum kanıyo peçeteye hınsırırken hrp kan geliyo dudaklarmda çok çatlıyo yoluyorum nemlendiricide paklamıyo of napcaksam

Canım bu benim sivilce kullanmaya başlamadan ki yüzüm. Emin ol benim ki kadar olamaz senin ki

Eklentiler

• Instasize_0919225839.jpg
    Instasize_0919225839.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 326
Tamam tsk ederim canım kusma dönemi ne kadr sürüyo ya :KK43:

Doktorum şöyle soylemisti; Bu süre kişiden kişiye göre değişir, yuzunde ki derinin altinda ne kadar öncü sivilce yani sivilce olucak olan yağ birikintileri vrsa onlar bitene kdr bu sürecektir. ""Bende kusma çok fazla olmadı çünkü zaten fazlasıyla sivilce vrdi fakat her uyandıgimda 1 2 sivilce çıkmış oluyordu yüzümde. Ama merak etme aksine Sevin her ne kadar çok sivilce çıkarsa yüzünün altındaki deri o kadar temiz olucaktir

Hım benim yüzüm 20 günde kurudu ve baya sivilce çıkmıştı ama kan değerlerim fırladı die 10 gün ara verdi 1 ay boşa kullanmış oluym ara verince heralde tamda kusma zamanındaydı .s.s

Hım benim yüzüm 20 günde kurudu ve baya sivilce çıkmıştı ama kan değerlerim fırladı die 10 gün ara verdi 1 ay boşa kullanmış oluym ara verince heralde tamda kusma zamanındaydı .s.s

Yediklerine dikkat etmen gerekiyor ve tahlili aç karnına yaptirmalisin havuç domates ve Kızartma dan uzak durmalisin

aknetrendin üstüne ben kan hapı kullanıyorum b12+demir+folik asit içeriyor.+aferin yutuyorum ve doktor bir şey olmaz dedi..

Merabalar bende aknetrent kullanmaya başladım bugün 1 hafta oldu herkes de olduğu gibi dudagimda kurumalar başladı sac derim pul pul olup dökülmeye başladı korkmayın bence her işin başı sabır oldugu gibi bu da böyle sonunda mutlu olan biz olucaz. Tavsiyem bol bol su için ve hapinizi yemekten hemen sonra 1 dk içinde içmeye çalışın yan etkilerini daha az görürsünüz

X