Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Tebrik ederim canım. 1 kilo vermişsin. İnşallah böle 1, 1, 1 kiloları yollucaz =)

Şimdi liste yapalım katılmak isteyen arkadaşlarda o listeyi kopyalayarak kendini eklesinler. Her hafta o listeden takip ederiz birbirimizi. sositososito

ay inşallah canım ya hep böyle 1 kilo gider...
sende vermişsin 1 kilo tebrik ederim canımŞeniz

kimsecikler yokmu
hadi kızlar
gaza getirelim birbirimizi

kızlar ben yurtta kaldığım için tartı yok burda ama 2 hafta da bir eve gidiyorum o zaman bildirirm size kilomu bu arada acıkıyorum ben yaa ama pes etmek yokk

Kızlar selam;

sitedeki sorunlar nedeniyle bir türlü giremedim:bbo:

Nihayet düzelmiş.

Kızlar ben 1 aralık akşamından itibaren yememeye başladım. Bu sabah tartıldım ve aynı kilodayım, ancak dün regly oldum. Muhtemelen onun şişkinliği de olabilir.

Listeye kendimi ekliyorum. Diğer arkadaşlarda burdan kopyalayarak devam ederse böylece her hafta kilo takibi yapabiliriz.

Bu arada kiloları giden arkadaşları tebrik ediyor ve kutluyorum.

.............Başlangıç = 1.Hafta
pirlanta_a... = 64.0... = 63.0
akrep33... = 68.7... = 67.7
PASAKLI = 71.0... = 71.0

sanırım sitedeki sorun yüzüne kimsecikler giremiyor
ben de bikaç kere denedim olmamıştı...

bugünde akşam 6 dan sonra yemek yemedim..
8 gibi çeyrek havuç ve bir cennet meyvesi yedim..meyveyle abur cubur yeme isteğimi bastırıyorum napiimkaydirigubbakcemile3

slm kızlar bende yarın itibari ile başlıyorum..6 dan sonra asla ve asla yemek yok..haftaya cuma da kilomu yazarım..7-8 kilo vermem lazımm..bana da moral verin lütfen yaa

Selam arkadaşlar bayramdan önce 69 kiloydum, şimdi 70.2 yim maalesef, bayram faciası... Ye Ye nereye kadar? ışte sonu böyle olur. :sinifsinif: bundan sonra çok dikkat edeceğim arkadaşlar size ve kendime söz veriyorum

tebrik ederim patiskacığım. Ben boğazımı tutamadım evdeki çikolataları bitirince rahatladım =))

ıki ayda 6 kilo rahat verirsin diye düşünüyorum. kaydirigubbakcemile5
Bakalım benim içinde hedef Mayıs. Ozaman nişanım olucak.
Ama yakın hedefimde 1 Ocak.

olsun boşver :)) bitmiş nasılsa, bundan sonra eve almayız olur biter yerimseniben

vermek istediğim kilo 10 kilo aslında iki ay sonrasına kadar. verebilirim diye düşünüyorum, çünkü bu kiloya çok yeni ulaştım, yani yerleşmiş sayılmaz. ve sadece yemeğe dikkat ederek ve 6dan sonra yemeyerek süper bi başlangıç yaptım çok umutluyum :sm_cool:

bu arada bende iki gündür siteye girmekte çok zorlanıyorum, o yüzden dün yazamadıım kilomu ama bugün yazabilirim :)

PASAKLI = 71.0... = 71.0
Patiska = 81,5...=80,2

en tombik benmişim yahu :kedi:
boyunuz kaç bu arada? benimki 1.71

kızlar ya çok güzel topic olmuş alkisalkisalkis
ben çok uğraştım kendi kendime ama tek başıma beceremiorum biri beni kontrol etmeli yada birlikte bişeyler yapılmalı... beni de alın aranızaa 6-7 kilo vermem lazım :KK43:
haftasonları geç uyandığımdan henüz kahvaltıyla duruorum ama kesinkes akşam 6 dan sora yemeyecem bende :nazar:
en son 51-52 kilo civarındaydım.. destek olalım birbirimizee kurtulalım şu fazlalıklardaan

ben yemeğimi şimdi yedim biraz erken oldu ama dayanırım..8 gibi 1 fincan yeşil çay ve su dışında bi şey yok..

PASAKLI = 71.0... = 71.0
Patiska = 81,5...=80,2
mavli=64.....=62.......ufff ben günde iki öğün yiyorum oyüzden de şimdi acıktım yeşil çay içeyim bari....

ben de 1 saat kadar önce yedim.. bi fincan turk kahvesi içerim bi ara ama bişi yemem artık.. nescafe ve turk kahvesinden vazgeçemiomm

aramıza yeni arkadaşlarımız da katılıyor , gittikçe daha güçlü oluyoruz ne güzeel :)))))

ben henüz yemekten kalktım :KK43:( bugün eşimle biraz işimiz vardı da, yemek yapmaya biraz geç başlamışım galiba.. neyse zaten hafta sonu daha geç uyuruz nasılsa.

ben de 1 saat kadar önce yedim.. bi fincan turk kahvesi içerim bi ara ama bişi yemem artık.. nescafe ve turk kahvesinden vazgeçemiomm

lethem kahvenin metabolizma üzerindeki etkileri çok iyiymiş, tabi sade ve şekersiz olmak kaydıyla, ya da az şekerli diyelim...
Ben de sade ve şekersiz nescafeyi hiç bişeye değişmem

X