Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

cnm turk kahvesini az şekerli yaparım ama nescafeyi üçü birarada içiyorum, diğer türlü içemiyorum :KK43:
ona da çözüm olarak paketin yarısını koyuyorum..
bu arada kahveden vazgeçtim şimdilik 5i bi yerde çayı içeyim dedim :)

off dayanamadım bir çay bardağı turşu suyu içtimm:KK43:(şuan çok kızıyorum kendime yapmamam gerekiydu bunu

Bende size katılıyorum. opuyorumnanaktan
Benimde akşam atıştırmalarım çok fazla sanırım o yüzden kilo aldım. Spor yapıyorum eve gelip yiyorum
Artık yemiyeceğim
Geç uyuyorum geç saatlere kadar birşeyler yiyorum. Artık en geç 12.00 de uyuyup sabah 7 de uyanıp gece yemiyeceğim canım birşey isterse hafif meyve yiyeceğim. Bu şekilde harika zayıflanır arkadaşlar. İşte ideal diyetimizi bulduk :)

iyi akşamlar kızlar....
benim akşam yememe durumu süper gidiyor...
sabah kalktığımda süper hissediyorum kendimi..akşamları fazla kaçırmalardan kaynaklanan sabah şişleri olmuyor çok şükür...
hepimiz bu şekilde süper olucaz kızlar...
sadece birkaç saat yemicez..
bunu başarabiliriz..
düşünsenize sonucunda ordan burdan patlayan fazlalıklar olmicak
istediğimizi giyebilicez...

evet canım katılıyorum:)
şuanda midem kazınıyo ve muhtemelen de daha bikaç saat uyumam ama yemicem!!
artık zayıf arkadaşlarımın fotolarına motive amaçlı bakmıcaam!!
aynaya bakıcam :)

cnm turk kahvesini az şekerli yaparım ama nescafeyi üçü birarada içiyorum, diğer türlü içemiyorum :KK43:
ona da çözüm olarak paketin yarısını koyuyorum..
bu arada kahveden vazgeçtim şimdilik 5i bi yerde çayı içeyim dedim :)

hmm üçü bir arada çok şeker içeriyor :KK43: sen biraz azaltmaya çalış kahveyi en iyisi canım.
yeşil çay içelim şööle karşılıklı :içelim:

iyi akşamlar kızlar....
benim akşam yememe durumu süper gidiyor...
sabah kalktığımda süper hissediyorum kendimi..akşamları fazla kaçırmalardan kaynaklanan sabah şişleri olmuyor çok şükür...
hepimiz bu şekilde süper olucaz kızlar...
sadece birkaç saat yemicez..
bunu başarabiliriz..
düşünsenize sonucunda ordan burdan patlayan fazlalıklar olmicak
istediğimizi giyebilicez...

eveeeet harika gidiyoruz, sonuç süper olucak :lepi:

ıyi akşamlar arkadaşlar..Ben 96 kilo doğuma girip şuan 63 kilo olan biri olarak en büyük diyet sırrım akşam 5 ten sonra yemek yememekti..Ama öyle meyve falanda yok yani sadece form çayı bir bardak ve bol su..Karşılığını 33 kilo vererek aldım..Şuanda kilomdan çok memnunum ve biraz kilo alsam mesela 64 olsam hemen 1 2 gün akşam yemeğini kesiyorum tekrar düşüyorum aynı kiloma..Aslında hedefim 60 ama bir türlü onu başaramadım:kedi:
Akşam yemek yememe gerçekten bir diyet şekli arkadaşlar buna inanın..Hepinize başarılar dilerim...

Son düzenleme:
İyi akşamlar arkadaşlar..Ben 96 kilo doğuma girip şuan 63 kilo olan biri olarak en büyük diyet sırrım akşam 5 ten sonra yemek yememekti..Ama öyle meyve falanda yok yani sadece form çayı bir bardak ve bol su..Karşılığını 33 kilo vererek aldım..Şuanda kilomdan çok memnunum ve biraz kilo alsam mesela 64 olsam hemen 1 2 gün akşam yemeğini kesiyorum tekrar düşüyorum aynı kiloma..Aslında hedefim 60 ama bir türlü onu başaramadım:kedi:
Akşam yemek yememe gerçekten bir diyet şekli arkadaşlar buna inanın..Hepinize başarılar dilerim...

süper bi motivasyon mesajı oldu bize bu :) teşekkür ederiz... tabii seni de tebrik ederiza.s.

İyi akşamlar arkadaşlar..Ben 96 kilo doğuma girip şuan 63 kilo olan biri olarak en büyük diyet sırrım akşam 5 ten sonra yemek yememekti..Ama öyle meyve falanda yok yani sadece form çayı bir bardak ve bol su..Karşılığını 33 kilo vererek aldım..Şuanda kilomdan çok memnunum ve biraz kilo alsam mesela 64 olsam hemen 1 2 gün akşam yemeğini kesiyorum tekrar düşüyorum aynı kiloma..Aslında hedefim 60 ama bir türlü onu başaramadım:kedi:

alkisalkisalkissüpersin canım ya...
ben akşam meyve yemezsem hiç meyve tüketemicemden mecburen akşam yiyorum..gün içinde hep dışarda olunca..
en azından tok tutuyor ve bağırsaklarımı çalıştırıyor...

duyguege tebrik ederim canım darısı bize. ailenle mutluluklar.

alkisalkisalkissüpersin canım ya...
ben akşam meyve yemezsem hiç meyve tüketemicemden mecburen akşam yiyorum..gün içinde hep dışarda olunca..
en azından tok tutuyor ve bağırsaklarımı çalıştırıyor...
Teşekkürler canım inşallah sizde başarıcaksınız:)Haklısın canım bütün gün evde değilsen yemen lazım çok abartmadıktan sonra faydası olur zararı olmaz eminima.s.
duyguege tebrik ederim canım darısı bize. ailenle mutluluklar.

Canım çok teşekkürler iyi dileklerin için Şeniz

merhaba arkadaşlarrr:) akşam yemeğince sabah mutlulukla uyandım :))
geç uyandığımdan az önce kahvaltımı yaptım ama haftasonları böle oluo:)
kahvaltıda abartmadan ama istediğimden yiyorum kızlar yaa nutella falan da yani bikaç kaşık..
kahvaltımı ii yaparsam gün içinde acıkmıyorum çünkü..
siz akşam 6dan sonra yememek dışında bişi yapıo musunuz?

ben 6dan sonra yememek dışında bişe yapmıyorum ama şimdilik.. 15 günlük bir seminer var yarından itibaren her gün sabah 9dan akşama kadar. e akşam 6da da dershane başlıyor kafamçokkarıştı
ama ondan sonra yürüyüşe başlayacağım hatta eşimle beraber çıkacağız yürüyüşlere kaydirigubbakcemile

patiskacım, yürüyüş yapabiliosan çok ii..
ben çok küçük bi ilçedeyim, bırak yürüyüşü dışarı bile çıkamıosun..
bende odamda müziği açıp tepiniyorum öölee:)

canım biz de eşim memur olduğu için çok küçük bi ilçedeyiz şu anda ama benim şansım eşim de benle yürümeyi seviyor :)
ama dans etmekte süper vala. insan gerçekten vücudunun harekete geçtiğini hissediyor kaydirigubbakcemile2

az önce akşam yemeğimi de yedimm, kahvaltıyı geç yapınca acıkmamıştım 1 kase corn flakes yedim. sabah yine mutlu uyanmak içinn artık bişi yemiceem :)
sizde durumlar ne kızlarr

X