Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

günaydın. vallaha kızlar size küstüm. hiç uğramıyorsunuz günlerdir.

MERHABA BENİ ÖZLEDİNİZ Mİ YOKSA :)

Kendi kendimin grubuyla uğraşmaktan ve işlerden pek bakamadım buraya kızzlar.

Hepiniz süpersiniz. başaracaksınız. inanıyorrruuummm.

Yine tavsiyeler vericem

Aburcubur yemeyin
aralarda meyve yoğurt süt gevrek azcık yemiş yiyin.
8-10 bardak su için
Spor yapın
18.30-19.30 dan sonra yemek yemeyin yersenizde meyve gibi hafif gıdalar yiyin.
Bunları yapın bir ay sonra ne olmuş bakıınnn zemuszemus:nazar:a.s.

günaydın. az önce tartıldım. bugün 100 gr daha gitmiş.
kolay gelsin hepinize.

tebrikler canım..ben maalesef 4 gündür kabızlıkla uğraştığım için tartıya çıkmaya korkuyorum. karnım taş gibi oldu. ağlamak üzereyim..:sinifsinif:eyvahedigeldismile

bugün 1 hafta oldu. kendimi ödüllendirmek için biraz kuruyemiş yedim.
kabızlık için bol bol salata falan yiyin belki iyi gelir. bana iyi geliyodu.. ya da sabah aç karna kivi ya da kayısı yediğimde iyi oluyodu canlarım.

kızlar kabızlık için forumdan okuyup hint yağı aldım.az önce 2 yemek kaşığı içtim ama resmen kabustu...işe yarasa bari..

Hanımlar bende saat 19.00 dan sonra yememeye çalışıyorum
şekersiz çay ya da bir meyve dışında bişey yemiyorum

canım yeşil çay sürekli içiyorum..siyah çay tüketmem zaten. hint yağı işe yaradı gibi.ama kilo mu aldım ben yaaa...hep 60 çıkıyorum.offfff

hımm canım şişkinliktendir o bence önemseme
birde diyete 3 gün ara versen (tabi abatmadan)belki bağırsakların
kendine gelebilir bilmiyorumkismile

ya yardıma ihtiyacım var kızlar..
2.öğretimim ben. yani okula saat 16.00da gidip 22.00da cıkıyorum okuldan. aksam yeme düzenim cok beter oldu.. çok acıkıyorum aksamları. ama ev gelip yersem de cok pişman oluyorum... nasıl olucak bu durum? sadece öğle yemeği oluyo günün son öğünü....

ya yardıma ihtiyacım var kızlar..
2.öğretimim ben. yani okula saat 16.00da gidip 22.00da cıkıyorum okuldan. aksam yeme düzenim cok beter oldu.. çok acıkıyorum aksamları. ama ev gelip yersem de cok pişman oluyorum... nasıl olucak bu durum? sadece öğle yemeği oluyo günün son öğünü....

canım üniversitedeyken benim de 2. öğretim oda arkadaşlarım vardı.4te girmeden akşam yemeği yiyordu. daha doğrusu 12 de kahvaltı yaptığından öğle yemeği..sonra da ders aralarında kuru yemiş, elma, kepekli sandviç taşıyordu.8 ye kadar da onlarla geçiniyordu.

bi de ben sabah 7de uyanıyorum emekli albay gibi 2.öğretim oldgum halde:KK70: en gec 8de kahvaltımı yapmıs oluyorum yani:KK70:
bu dediğini deniyim bi de bakalım nasıl olucak...

Bende bir hafta önce onun yaptığı gibi bir defter tutmaya başladım. Her sabah tartılıyorum. Deftere kilomu ve tarihi yazıyorum. Gün içerisinde yediklerimi yazıyorum. Çantamda taşıyabileceğim küçük bir defter aldım. Akşamları atıştırmak isteyince defteri aklıma getiyorum. Yarın 100-200 gr eksik çıkmam lazım yemicem diyorum. Defter tutmak insanı hem motive ediyor hemde yediklerimizi görüyoruz.[/QUOTE]

aynen canım bende defter tutmayı koydum kafama yarın baslıyorum bunun için umarım faydalı olur buaksam 6da yedim yemeğimi açım ama yemicem sadece meyve yedim 8 bucuk gibi

günaydın.gece 00.00da uyudum 3bucukta uyandım ve uyuyamıyorum. neden bu böyle? sürekli uykum bölünüyor.. 3bucuk saatlik uykuda en az 5 kere uyanmışımdır. şimdide uyuyamıyorum al işte! bunun nedeni ne olabilir. deliricem ya:S

bugün canım inanılmaz sıkkın sebepsiz yere. neden bilmiyorum

canım telaş yapma, insanın da 4 mevsimi vardır. ama bunu yıl içinde değil gün içinde yaşar. her an gülecek halimiz yok. o zaman sorun olurdu zaten.

belki bunu sana söyleyen çok olmuştur ama, inan hayatının en güzel yıllarındasın. üniversiteye dönmek için neler vermezdim. bunu bana söylediklerinde sinir olurdum ama öyleymiş.

şimdi işin yoksa, giy montunu, eşofmanını, eskişehirin taş sokaklı bir kısmı vardı...orada gez, bir yerde otur simit ye, çay iç...gülümse..

yada güzel bir komedi filmi al, diyetin canı cehenneme de, koca bi paket patates cipsi ve kolayla götür. cips ağzında çıtırdadıkça, yaşadığın için şükret.
kaydirigubbakcemile:1hug::1hug::1hug:

canım telaş yapma, insanın da 4 mevsimi vardır. ama bunu yıl içinde değil gün içinde yaşar. her an gülecek halimiz yok. o zaman sorun olurdu zaten.

belki bunu sana söyleyen çok olmuştur ama, inan hayatının en güzel yıllarındasın. üniversiteye dönmek için neler vermezdim. bunu bana söylediklerinde sinir olurdum ama öyleymiş.

şimdi işin yoksa, giy montunu, eşofmanını, eskişehirin taş sokaklı bir kısmı vardı...orada gez, bir yerde otur simit ye, çay iç...gülümse..

yada güzel bir komedi filmi al, diyetin canı cehenneme de, koca bi paket patates cipsi ve kolayla götür. cips ağzında çıtırdadıkça, yaşadığın için şükret.
kaydirigubbakcemile:1hug::1hug::1hug:

canım benim cok tatlısın.inan bana moral verdin yaa Şeniz

canım benim cok tatlısın.inan bana moral verdin yaa Şeniz

rica ederim:))

fakültenin son yılını ağır depresyonda hastanede geçirmiş biri olarak verdim tavsiyeleri..bir bardak çayın tadını alabiliyorsan, hayat güzeldir. unutmaolumunekankayizsmilehihoyyyt

X