Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

sabah :
1yumurta-2dilim uno light ile yapılmıs yagsız tost-çay-salatalık-maydonoz.

spor(15 dk eliptik)-spordan sonra hemen 1 bardak süt

öğle yemeği:
2kaşık bulgur pilavi-4kaşık bezelye yemeği-80 gr yağı süzülmüş ton balığı-salatalık

malesef öğle yemeği yediğim son ana öğün oluyor. çünkü öğleden sonra okula gidiyorum. hala okul için tatmin edici bişey bulamadım. sadece kuruyemiş falan atıştırmak yetmiyor. ama saat 18.00 gibi 1paket limonlu etiform+muzlu süt yaptım. o biraz tok tuttu... fakat bu tarz form bisküvileri kullanmak istemiyorum hiç her ne kadar kalorisi azaltılmıs olsa da.. cunku aldıgımız kalorilerin nerden geldiği de önemli ve bisküvilerde de karbonhidrat fazla.
bir de kuruyemiş yerken kendimi tutamıyorum. dün mesela 80 gr badem yedim okulda:KK70: e insaf ama di mi:KK70: eve gelince çıldırmış gibiydim açlıktan. hemen yemeksepeti'ne girdim. burger king söyliycektim.. şükürler olsun ki 1 dakika farkla yetişememişim..saat 22.00da kapanıyomus. ben girdiğimde 22.01di:KK70: yoksa yemiştm vallaha big king xxl falan:KK70: çorba içtim ben de biraz onun yerine..

Herkeze merhaba. Çok oldu uğramayalı kendi kendime kalori hesabıyla yürüttüğüm bu işi başardım sayılır geriye iki kilom kaldı. Yani 1 ay 2 hafta oldu ve tam 12 kilo verdim. Şişkinlik ve kabızlıkta olmasa iyi olacaktı ama. Darısı sizin başınıza artık..

Herkeze merhaba. Çok oldu uğramayalı kendi kendime kalori hesabıyla yürüttüğüm bu işi başardım sayılır geriye iki kilom kaldı. Yani 1 ay 2 hafta oldu ve tam 12 kilo verdim. Şişkinlik ve kabızlıkta olmasa iyi olacaktı ama. Darısı sizin başınıza artık..

Tebrik ederim canım güzel vermişsin kiloları.sadece akşam yemeyerek mi verdin?bilmiyorumkismile

Yani bu olay aslında akşam yemeyerek değilde yatmadan 4-5 saat önce yemeği bırakarak oluyor..Ben gece 3 gibi uyurum. Bu yüzden yemeği 10 da meyve yiyerek noktalıyorum. Çikolata ve asitli içecekler içmedim. Sabah haşlanmış yumurta yemek çok iyi, daha hızlı zayıflatıyor. Tabi bazen omlet, menemen şeklinde de yiyorum. Yediklerimin ortalama kalorilerini hesapladım. Yaptığım köfteyi bile ayrı bir kaşık yağda kızarttım. Sebze, balık, tavuk, meyve ağırlıklı beslendim, tabi çoğunu fırında yada buharda pişirdim, bol su içtim. Sormak istediğiniz bir şeyler olursa cevaplarım yine :)
Ha bu arada şu anki kilonuzla günlük almanız gereken kaloriyi hesaplayıp bunun 300-500 kalori altında beslenmeniz gerekiyor. Bunu ölçen çok site var... Googleda günlük kalori ihtiyacı diye aratın..

Yani bu olay aslında akşam yemeyerek değilde yatmadan 4-5 saat önce yemeği bırakarak oluyor..Ben gece 3 gibi uyurum. Bu yüzden yemeği 10 da meyve yiyerek noktalıyorum. Çikolata ve asitli içecekler içmedim. Sabah haşlanmış yumurta yemek çok iyi, daha hızlı zayıflatıyor. Tabi bazen omlet, menemen şeklinde de yiyorum. Yediklerimin ortalama kalorilerini hesapladım. Yaptığım köfteyi bile ayrı bir kaşık yağda kızarttım. Sebze, balık, tavuk, meyve ağırlıklı beslendim, tabi çoğunu fırında yada buharda pişirdim, bol su içtim. Sormak istediğiniz bir şeyler olursa cevaplarım yine :)
Ha bu arada şu anki kilonuzla günlük almanız gereken kaloriyi hesaplayıp bunun 300-500 kalori altında beslenmeniz gerekiyor. Bunu ölçen çok site var... Googleda günlük kalori ihtiyacı diye aratın..

sağol canım.aklımıza geldikçe sorarız yine.a.s.

Çok teşekürler arkadaşım.Tekrar tebrikler darısı başımıza kaydirigubbakcemile5

ben hamilalikte 32 kiloaldim ve suan dogumdan önceki gibiyim bunuda 2sekilde basardim 1. 18den sonra çok açikirsam bi elma hakkim var acikmazsamda yok. 2. seyde istah olayi onu kesmek içinde gündüz yesilçay içmek ama böle posette deil baya yaprakli sekilde kaynaksuya at dnlendir ve iç sonra istah yok oluyor 18den sonra yememek kolaylasiyor...

ben hamilalikte 32 kiloaldim ve suan dogumdan önceki gibiyim bunuda 2sekilde basardim 1. 18den sonra çok açikirsam bi elma hakkim var acikmazsamda yok. 2. seyde istah olayi onu kesmek içinde gündüz yesilçay içmek ama böle posette deil baya yaprakli sekilde kaynaksuya at dnlendir ve iç sonra istah yok oluyor 18den sonra yememek kolaylasiyor...

benim için imkansız diyebilirim...18den sonra kesin yiyorum. dayanamıyorum yaaa..bilmiyorumkismile

bende protein rejimiyle 3-4 kilo verdim şimdi vermem gereken bir 3-4 kilo daha var bunun için bugün de dahil akşam yemeyerek kilo vermeye çalışan arkadaşlara katılıyorum. 3 mart çarşamba 63 kg.hadi bize başarılar..:))

beni de beni de alın aranızaa :)
Dünden itibaren başladım 18:00 sonrası grevine ama gündüzleri tatlı düşkünlüğüm sebebiyle ipin ucunu kaçırıyorum.Bende yediklerimi yazmaya ve en az bir büyük fincan bol limonlu demlenmiş yeşil çay içmeye özen gösteriyorum.Bu gece de lahana çorbası yapıcam.Artık kilolu olmak istemiyorum :KK43:

250den baslıyo voit'in fiyatları.. ki bunlar ev tipi aletler.yani twist falan var bu aletlerde.. zaten antrenörüm cok pahalı bişi almana gerek yok, cünkü hepsi aynı işlevi görüyo gidip de 500liralık bi alet alma demişti. haklı da.. netten arastır cnm

Canım nerden bulabilirizki bukadar uygun fiyata birde evde çok yer kaplar mı alet bizim ev çok küçük çünkü :bbo:

Ozaman malesef bu umudum suya düşücek annem aldırmaz çünkü. Kızlar ben 1 haftadır 6dan sonra yemiyorum ama bi değişme yok regl dönemime yaklaştığım için olabilir mi acab ya ? Yoksa bende mi var bi sorun :))

arkadaşlar bende dünden beri akşam 6 dan sonra birşey yemiyorum bir gün öncede pirinç lapası diyetini yaptım 1 gün yaptım sadece sonrada bu şekilde devam etmeye karar verdim yani artık akşam 6 dan sonra yemiyorum pazartesiden itibarende spora başlıyorum kısaca son 2 gündür bende sizdenim hadi bakalım sonucu yazarım herkese kolay gele

offff ya akşam 6 dan sonra benim iştah açılıo ya.dün hiç yemedim ama bak bugün tekrar..benim hamurişi falan değil de problem kuruyemişe cipse dayanamıyorum yaa

akşam yediklerini sabahta yiyebilirsin ayshacım onlar seni sabaha kadar bekleyebilir böyle düşün çok rahat uyuyor insan gerçekten miden dinleniyor resmen

X