Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

herkese günaydın bugün itibari ile 59,4 olmuşum ..cumadan beri 1,5 kilom gitmiş :)

yemek işini 6 da değil daha erken bitirmeye karar verdim var mı yemek işini saat 5 te bitiren?
1 şubatta 96kgyla başladım 87ye indim artık haftada 500gr veriyorum ama drlar 1 kilo normal dediği için daha fazla vereblceğimi düşünüyorum

slm arkadaşlar bende emzirdiğim için bu şekilde yapmaya karar verdim ama bgn benim cadı hiç durmadığı için 18:30 dayedim yemeğimi bakalım ne olcak buraya yazarım
sizde durumlar nasıl bu topik çok durgun

yemek işini 6 da değil daha erken bitirmeye karar verdim var mı yemek işini saat 5 te bitiren?
1 şubatta 96kgyla başladım 87ye indim artık haftada 500gr veriyorum ama drlar 1 kilo normal dediği için daha fazla vereblceğimi düşünüyorum

nerdeyse 10 kilo gitmiş kutluyorum canım..
bugünde ben başladım
bakalım nolucak akşam 6 dan sonra yemicem..

selam ...diyet ve spora başlayalı on gün oldu ..60,9 ile başlamıştım ..şuan 58,3 üm :) 2,6 kilo vermişim :)

kızla 1 haftadır bunu yapıyom regl olmama rağmen 1 kilom gitmiş arada dışarda oldğm zamn yemek zorunda kaldığım gnlr oldu ama 2-3 kaşık bişiler yedim üstelik sbhlarıda hiç kısmıyo emzirdğm için

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Oooo kilolar gitmiş tebrik ediyorum hepinizi

Ben bu adresteyim. 6 Kilo verdim.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/341220-kumdenizin-diyet-gunlugu.html

Benim diyet günlüğüm hergün yediğimi içtiğimi yaptığım sporu yazıyorum. Önerilerde bulunuyorum. Hem kendim motive oluyorum hem elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.
Diyet günlüğüne başladığımda 88 kiloydum şimdi 82 kiloyum. 6 kilo verdim.
Yardımcı olabileceğini düşünüyorum. en sağlıklı şekilde beslenmeye ve örnek olmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:
Tebrik aderim arkadaşımBende akşam 6 6.30 gibi yemek yiyip başka bi şey yemiyorum.sadece yeşil çay içiyorumGerçekten faydalı oluyo

merhabalar bende kaç zamandır bu başlığı takip ediyorum,yöntem aklıma yattı .ancak akşamları yalnız yoğurt yesem 6 gibi başka bişey yemesem acaba matobolizmam yavaşlar mı sizce,bu yöntemin etkisi ne kadar zaman sonra çıkar acaba?

dün diyetimin ilk günüydü,çk şükür ilk günü atlattım,bugün sabah tost yedim,ama kepekli ekmek kalmamıştı beyaz ekmekle yaptım,olsun devam...69 kiloyum.sabah tarrıldım en az iki hafta tartılmıycam.akşam 6 dan sonra bişey yememek iyi geldi:) her gün yazıcam...

ben de akşam 6dan sonra yemeyenelrdenim ama ayrıca diyet de yapıyorum ...20 günde 4,5 kilo verdim ..sonra vermem durakladı ..2 gün ara verip tekrar başladım ...bir yarım kilo kadar daha verdim ...zaten verilecek 700 gramım kaldı :)))

X