Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

bugün tartıldım 76,5 KİLOYUM. reglimin 4 günü bunuda belirtiyim

6 dan sonra bende yemiyeceğim artık benide aranıza alın lütfen.
ne yapmam gerekiyor lütfen söyleyin.bu saati zaman zaman 6: 30 çeksem ne olurki çünki işten 5:30 DA GELİYORUM. YEMEK HAZIRLIK FELAN UZUN SÜRÜYOR.:eek:

etsacım, bende yemeği 6-6:30 arası yiyorum. ama 6buçuktan sonrasına asla sarkmıyo.

kızlar ben yemeğime de dikkat ediyorum, sadece kahvaltıda abartmadan istediğimi yiyorum..
öğlen ve akşam salata ve sebze ağırlıklı yiyorum kesinlikle fast food yemiyorum.
3. gün oldu cuma günü tartılcam ama şimdiden hafiflik hissediyo gibiyim :))
devaam devaaaam başarıcazzzzzzzz

.............Başlangıç = 1.Hafta = 2 Hafta = 3 Hafta = 4 Hafta
pirlanta_a... = 64.0... = 63.0...
akrep33... = 68.7... = 67.7...
PASAKLI... = 71.0... = 71.0...
Patiska... = 81,5...= 80,2...
mavli=64...= 62... =

Yeni gelen arkadaşlarımızda isimlerini ve başlangıç kilolarını eklesinler. Cumaları tartılıp yazıyoruz..

Başlangıç = 1.Hafta = 2 Hafta = 3 Hafta = 4 Hafta
mavli=64...= 62... =
Lethem = 51,5 =

kızlar ben 51-52 gibiydim, bide okulda baskül var sadece botlar montlar 1 kg onlar gelio zaten diye ortasını yazdım

Ben bu akşam yeme faslını 17.30 da kapattım =)))

Akşama sadece hurma yicem başka bir deyişle cennet meyvesi =)) çok seviyorum çokk

mavli=64...= 62... =
Lethem... = 51,5... =
Rapunzel... = 75... =

bugün düşündümde bu şekilde ayda 1 kilo versem de 12 ayda 12 kilo gider...
yani seneye bu zamanlar 12 kilo vermiş olucam...
harika bişey bu...

bu da demekki haftada az kilo versem de motivasyonum düşmemeli...

pff bugün acıktım ben ya:S
az önce kivi yedim ama regl olduğumdan sanırım canım acaip tatlı bişi istiyo:KK43:
sabah yerim diye geçiştiriom:/

merhaba herkese...
bugün kızın bana Çok üzgünüm çoook :mymeka: günlerdir dolabın üstüne kaldırdığım kuş lokumlarnı çıkardım, sonra azıcık da çerez yedim ama vallahi azıcık, lokum da azıcık kuş lokumu ya minik 3-5 tane.. Çünkü misafir geldi akşam, e malum ikram edince insan yiyor.
Keşke eşim kadar iradeli olsaydım, çıkardığım ikramların birine bile dokunmadı (beraber başlamıştık 6dan sonra yememeye) :çok üzgünüm:

üstelik bu sabah tartıldım hala 80.2 kiloyum yaa senağlama

patiskacım walla bende tatlı yememek için zor zaptediom kendimi, ama yemeyelim!
başarana kadar devam..

tamam vala kapattım artık ağzımı bi daha misafir değil, kerpeten ali gelse açmıcam :1no2:
(ezel seyrediyorum da başka örnek bulamadım:)))))

AKŞAM YEMEĞİNE 7 DE SON VERDİM. VALLA YAPACAK BİR ŞEY YOK YETİŞMİYOR.DAHA ERKEN OLAMIYOR.
BENDE BU ŞEKİLDE YAPACAĞIM ARTIK ...
ARKADAŞLAR BENİDE EKLEYİN

ETSA: BAŞLANGIÇ KİLOM 76.5
OLMAK İSTEDİĞİM KİLO :66

HADİ HAYIRLISI HERKESE BAŞARILAR kaydirigubbakcemile

bugün düşündümde bu şekilde ayda 1 kilo versem de 12 ayda 12 kilo gider...
yani seneye bu zamanlar 12 kilo vermiş olucam...
harika bişey bu...

bu da demekki haftada az kilo versem de motivasyonum düşmemeli...

Bence bir ayda bir kilodan fazla veririz. 2-3 kilo kesin veririz diye düşünüyorum. Ben hergün tartılıyorum farkı görüyorum. Hafta 1 kilo gidiyor nerdeyse. Öğlen yarım saat yürüyorum bide ben.

pff bugün acıktım ben ya:S
az önce kivi yedim ama regl olduğumdan sanırım canım acaip tatlı bişi istiyo:KK43:
sabah yerim diye geçiştiriom:/

Benim de karnım yine gurul gurul öttü zor uyudum ama yemedim. Yemicem Allahın izni ve irademle =))

merhaba herkese...
bugün kızın bana Çok üzgünüm çoook :mymeka: günlerdir dolabın üstüne kaldırdığım kuş lokumlarnı çıkardım, sonra azıcık da çerez yedim ama vallahi azıcık, lokum da azıcık kuş lokumu ya minik 3-5 tane.. Çünkü misafir geldi akşam, e malum ikram edince insan yiyor.
Keşke eşim kadar iradeli olsaydım, çıkardığım ikramların birine bile dokunmadı (beraber başlamıştık 6dan sonra yememeye) :çok üzgünüm:

Tebrik ederim eşini valla ama sende üzülme taaa nezamandır o lokumlar duruyor. Bugün 2-3 tane yemişşin bişey olmaz. Arada bir lazım. Fakat bugün 18 de yeme faslını bitireceğine 17 veya 17.30 da bitir. Yani 18 den sonra yersek cezalandırma yöntemine gidelim yada telafi etme yöntemine =))

mavli .... = 64...= 62... =
Lethem... = 51,5... =
Rapunzel... = 75... =
Etsa .... = 76.5 ... =

(Şimdilik 8 kişiyiz. Benim eklemeyi unuttuklarım veya kilosunu bildirmeyenler varsa kendilerini ekleyebilirler. Grubumuz herkese açık)

Son düzenleme:
merhaba herkese...

Patiska; sakın motivasyonunu bozma. Bi seferlik olmuş, ama birdaha dikkat et.

Şöyle düşün; bunu yemessem ne olacak, ölecek miyim? hayır, o zaman yememeliyim.opuyorumnanaktan

(bu da benim kendi kendimi telkin etme şeklim :eek:sırnaşık şey )

X