Aşılama Alama yaptran arkadalar.......bakn bir

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Rabbim, en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürür inşallah. Beklemek çok zor. Günlerdir, aşılama yaptıran arkadaşların yazdıklarını okuyorum. En ufak bir şey bana umut oluyor. İnşallah içimdeki his beni yanıltmaz.

amin aminnnnnnnnnnn inşaallah canım hiç bozma moralini bnce alahımın izniyle inşaallah hamiş olacaksın aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Çok teşekkür ederim şekerlik. Kafana takma diyorlar ama mümkün mü sanki takmamak. Günleri bıraktım saatleri sayar oldum. Ayrıca karnımda şişlik ve kasıklarımda sancı var. Daha çok erken ama, inşallah iyiye ve pozitif bir sonuca delalettir. Rabbim yardımcımız olsun, sabırlar versin AMİN.

İkrar çok sağol canım. Pozitif çıktığı günü bi görsem. Çok heyecanlıyım. Allah'ım hayırlıysa versin deyip kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum ama, yine de dinmiyor heyecanım, gerginliğim.

Adetimin 3. gününden itibaren 6 gün göbekten Puregon iğne yaptım. Pregnly çatlatma iğnesi yapıldı. 36 saat sonra aşılama yapıldı. İlk aşılamam ve 4 gün oldu yapılalı. Zaman geçmek bilmiyor. Allah isteyen herkese ve bana da evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah. Emeklerimizi, ümitlerimizi boşa çıkarmasın AMİN.

canım, benim aşılamada aynen bu şekilde oldu ...moralini yüksek tut.hakkında hayırlısı olsun inşallah...benim ilk aşılama tuttu ve düştü...ikincide gelişmediği için sonlandırıldı yani kürtaj oldum..3. de tutmadı...4. de korkuyorum gitmeye ..mewlam alnımıza ne yazdıysa onu görürüz hakkımızda hayırlısı olsun

merhaba arkadaşlar ben famara kullandım 5 gün ama herhangibir değişiklik olmayınca gonalf verdiler onu kullandım

şekerlik canım benim hayırlısı olur inşallah senin için

hım evet anladım dr dilerim gonal f ignesi yapmaz
istemez yani pahalı ya ondan yani

ya şekerlik böyle yazmışsın ama,
bende beni sadece klomenden başlatıpta,çatlatma iğnesi ve aşılama olarak hiç işlem yapılmadan yapıyor diye kızdım.belkide adam kendince haklı neye tepki verip vermediğimi görmek istiyor belki ama
ben isterdimki iğneli yöntemden başlasaydı keşke
zaten parayı şu zor zamanımızda zor denkleştirmeye çalışıyoruz bilmiyorum.
normal tedavi gibi geldi bana şimdi.
uyuz oldum anlican.kafamda yer ettiya tutmicak gibi düşünüyorum.:eek:klava:

ya şekerlik böyle yazmışsın ama,
bende beni sadece klomenden başlatıpta,çatlatma iğnesi ve aşılama olarak hiç işlem yapılmadan yapıyor diye kızdım.belkide adam kendince haklı neye tepki verip vermediğimi görmek istiyor belki ama
ben isterdimki iğneli yöntemden başlasaydı keşke
zaten parayı şu zor zamanımızda zor denkleştirmeye çalışıyoruz bilmiyorum.
normal tedavi gibi geldi bana şimdi.
uyuz oldum anlican.kafamda yer ettiya tutmicak gibi düşünüyorum.:eek:klava:

ÖYLE DÜŞÜNMEEEEEEEEE

Şekerlik canım hakkında hayırlısı olsun inş. aşılama tutar.Ben geçen ay aşılama oldum adetin 5.günü klomene başladım 5gün sonra çatlatma iğnesi(pregnyl) 36 saat sonra aşılama yapıldı zor bi işlem deil onu söyleyeyim ben çok korkmuştum.Ama tutmadı hayırlısı buymuş.bu sefer gonal F ve ovitrelle verdi bakalım hayırlısı

slm arkadaşlar ben bugün ilk catlatma ignemi yaptırdım yumurtalarım güzel gelişmiş acaba benim merak ettigim il ayda başarı oranı nedir insan cok heycanlanıyor olmazsa tekrar baştan :KK43: off biran önce kavuşsam fındıkkurduma :KK43:

merhaba canım hemen cevaplayayım.adetin 3.günü doktor ultrasonla bakıyor(karın bölgesine) 4.günü klomen veriyor.14.gününde alttan muayene ile yumurtalara bakıyo.aynı gün çatlatma iğnesi yapılıyor.2gün sonrada aşılama işlemi gerçekleşiyor. yarım saat dinlenip.ayağa kalkıyorsun.ben yaptırdımda tutup tutmadığı belli değil.rabbim herkese anne olmayı nasip etsin.hayırlısı olsun.dualarım sizlerle.

MERHABA ARKADAŞLAR

ankarada tedavi olan yok mu acaba

merhaba betüşüm
hayırlısı olur inşallah. başarıyla aşılamanın sonucunu pozitif olarak alırsın da bize müjde verirsin. Haber vermeyi sakın unutma bak tamam mı? Seni çok öpüyorum.:1hug:

X