Aşılama Alama yaptran arkadalar.......bakn bir

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aşılama da ilk ay tutan pek yok sanırım bende bu ay yaptıracakmışım ddoktıorumuz ailelelerimiz ve eşim öğle diyor. ama ben kaararsızım 2 senelik evliyim 27 yaşındayım 1 senedir korunmuyoruz .aslında erken değil .ama bunu baskı altında yapmak istemiyorum kendi kararımmı daha onu bile hissetmiyorum.çocuk istiyorum ama süpriz gelsin hayatıma diye düşünüyorum planlı müdahaleli değil sanırım. bu ay yaptırcam ama tutmazsa bidaha doktora bile gitmeyi düşünmüyorum çok yıprandım 1 senede 7 doktor değiştirdim.herkesin her yaptığım şeyden haberi var .her kafadan bir ses çıkıyo.
neyse dua edin baana bu ay tutsun.

aşılama da ilk ay tutan pek yok sanırım bende bu ay yaptıracakmışım ddoktıorumuz ailelelerimiz ve eşim öğle diyor. ama ben kaararsızım 2 senelik evliyim 27 yaşındayım 1 senedir korunmuyoruz .aslında erken değil .ama bunu baskı altında yapmak istemiyorum kendi kararımmı daha onu bile hissetmiyorum.çocuk istiyorum ama süpriz gelsin hayatıma diye düşünüyorum planlı müdahaleli değil sanırım. bu ay yaptırcam ama tutmazsa bidaha doktora bile gitmeyi düşünmüyorum çok yıprandım 1 senede 7 doktor değiştirdim.herkesin her yaptığım şeyden haberi var .her kafadan bir ses çıkıyo.
neyse dua edin baana bu ay tutsun.

7 adettttttttttt maşallah sorun ne kiiiiiiiiiiii bn sadece 2 dr a gittim

hiç ne bende ne eşimde sorun yok .ama doktorlar sağolsun hemen aşılama yada tüp bebek diyolar nedenmiş 1 sene olmamış diye amam valla doktora felan gitmicen eskiden doktormu varmış:)

hiç ne bende ne eşimde sorun yok .ama doktorlar sağolsun hemen aşılama yada tüp bebek diyolar nedenmiş 1 sene olmamış diye amam valla doktora felan gitmicen eskiden doktormu varmış:)

evet canım haklısın valla suistimal ediyorlar hemen herşeyi çok haklısın

şekerlikçiğim bende bu ay aşılama yaptıranlar danım bana da dr um puregon iğne ve folbiol vitamin verdi inş emeklerimiz boşa gitmez

hadi baklaım hepinize hayırlı olsun inaallah inanıoyurm ki yuce rabbim bizede meleklerimizi verecekkkkkk

şekerlikçiğim bende bu ay aşılama yaptıranlardanım ve bende çok merak ediyorum ilk aşılamam inş olur dr bana puregon ve folbiol verdi salı günü kontrolüm var hakkımızda hayırlısı inş

Merhaba Arkadaşlar...siteye bugün üye oldum...umarım beni de aranıza alırsınız...geçen ay aşılama yaptırmıştım...sonuç negatif...o kadar üzüldüm,sıkıldım,bunaldım,ağladım...vs...anlatamam...derken nette dolaşırken sizlere rastladım...ve yalnız olmadığımı hissettim ve nedense kendimi iyi de hissetmeye başladım...beni anladığınızı daha doğrusu anlayabildiğinizi biliyorum...şimdilik bu kadar...görüşmek üzere...

aramıza hoşgeldin canım bende geçen ay aşılama yaptırmıştım ve sonuç negatif oldu dr. bir ay dinlenme verdi sonrasında da ramazan girdi.
ramazandan sonra 2. aşılama için start vereceğiz inşallah hepimiz pozitif sonuç alırız

Merhaba Arkadaşlar...siteye bugün üye oldum...umarım beni de aranıza alırsınız...geçen ay aşılama yaptırmıştım...sonuç negatif...o kadar üzüldüm,sıkıldım,bunaldım,ağladım...vs...anlatamam...derken nette dolaşırken sizlere rastladım...ve yalnız olmadığımı hissettim ve nedense kendimi iyi de hissetmeye başladım...beni anladığınızı daha doğrusu anlayabildiğinizi biliyorum...şimdilik bu kadar...görüşmek üzere...
aşılama sonucun için uzuldum ama bu hiçbir zaman olmayacağı anlamına gelmiyor ki.bir deneyim yaşadım amacıma ulaşamadım ama diğerinde ulaşma ihtimalim hala elimden alınmış değil deyip cesur bir sekilde ikinciye hazırlan.ama asla ağlama bu ağlanacak bir dert değil.herkesin başına gelebilir.tr de 3 milyon insan bununla yasıyo.elbette bebeklerimiz olacak doktor sana aşılama gibi bir sans vermiş.bu durumunuzun iyi olduğunu gosterir.cogumuzun boyle bir sansı bile olmadı.umarım tez zamanda hayırlısı ile bebğine kavusursun.

arkadaşım ben de kist vardı.öncelikle onu kçültmek için yasmin kullandım.çok şükür bitmiş.sonrasında klomen kullandım.yumurtalarım için.sonrasında çatlatma iğnesi preglyn diye iğne kullandım.dr a gittim.spermi yıkamışlar ve bana enjkte ediceklerdi.öncelikle spekulum taktılar biraz canım yandı.sonrasın da iğneyle spermleri rahime enjekte etti.sonra yarım saat kadar yattım çatalda.kalktım.ev de istirahat ettim 2gün yattım.ağır iş yapmadım

bnmd ekistim vardı 8.5 cm likti canım bnm kendiliinden gitmesini bekledim ama ögrendim ki bn pkosum yani çok kistim var benim bnm ayrıca rahim agzım gerideymiş ve uzunmuş normalyollardan olması biraz zormuş banada aşılama yapılacak

Şekerlik
Benim aşılamam için Gonal-f 75 İU vermişti. 6 kutu. Önce gonaphane tablet 5 gün kullandırdı. Nedeni malitetini düşürmek için verdim dedi gonaphene'i Arkasından 6 gün Gonal-F.

Şekerlik
Benim aşılamam için Gonal-f 75 İU vermişti. 6 kutu. Önce gonaphane tablet 5 gün kullandırdı. Nedeni malitetini düşürmek için verdim dedi gonaphene'i Arkasından 6 gün Gonal-F.

saol canım çok teşekkür ederim saol hayatım

arkadaşım çilek aynı zamanda aşılama olmuşuz.hissettiklerini bana yazarsan sevinirim

X