Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

mrbbb yine ben:)))normalde ceneme ve bıyıka yaptırmıştım gecen ay..bu ay favorileride yaptırdım..ama favorilerr hiç dökülmüyo gibi..cenemdekiler falan döküldü ama favoride tık yokk..orada işe yaramıyormu acaba ya:KK43:sizdede öyle geçmi döküldü favori kısımları:KK43::KK43:

nurem haklsın 450 ye falan yaptırıyorsundur tum vucud 450seanstan *8 seans olsa =3600 ytl yapar nurem bu fıyatlar tum vucut BİTENE KADAR KAMPANYASI YANI 1300 VERIYORSUN BITENE KADAR GIDIYORSUN CANIM BENIM:)YANLIŞ ANLAMIŞSIN SEN

Canım ben yanlış anlamışım o zaman:) Kusura bakma:))) O zaman dediğin yer ucuz ama sen İstabbuldaydın sanırım:KK43:

bende yaklasık 2 senedır alexandrıte cıhazıyla koltuk altı tum bacak ve genıtal yaptıtrıyorum azalma oldu ama tamamen bıtmedı.hormon tahlılıde yaptırdım sorun yok. o kadar cok param gıdıyo ve canım yanıyokı napcagımı sasırdım artık

oooo ednam o merkezin sana bir ödül vermesi lazım yaa bak ne kadar müşteri gidiyor burdan..biride benim arkadaşlar bende tavsiye ederim geöen hafta ilk sensıma orada başladım bitene kadar kampanyası diyorlar ama 8 seans aslında 1300 tl..estetisyenleri ünlü bir merkezden gelmiş mekineyi çok övdü yeni bir makine imiş çok daha hızlı ve etkili olduğunu söyledi..şimdilik çok memnunum ama birde kıllar dökülse dahada memnun olacağım kontrol seansım geldi neredeyse benimkiler hala dökülmedi yaw:KK43:

arkadaşlar alex 3 dünya üklerinde kullanılann çook eskii biiii teknolojiiii ben 1.5 yıldı abdeyimm tek bi yerdee çakılıp kalmayın araştırın abdede iki markaa vardırr yüzde 95 füvenli sayılan gemini nd yag ve scition super nd yağ bunlarıı araitırın birazdaa bidee ölee fiyat vererk şura böle yapıoo demekk bii bakıma reklam oluoo bence ednam süreklii yazdığıı merkezdee çalışan biri bencee ortadaa dediklerinii bu kadarda olmazz yaniii kandırılmayın arkdaşlarr buraya yazıcamm başka sayfada yazdığımıı okuyun belkii yardımcı olurum sizee

biterr bende kıl mıl yok artık.. bende okdar kıl tüy vardıkii çook rahatsız oluodum ama..şimdii hiççç yook nasıl bitti derseniz bnm sorunluydu buu kıl çok vardı en başta burda türkiyede alex yaptırdım bayaa hemdee ama bitmedii türkiyede bi bankada üst düzey fortföy sorumlusuydum ordan ayrılıp abd de işe girdim orada gemini marka lazer yaptırıodum tüm vucut ama oda çok pahalıya mal oludo başka eyalete gidiodum birde orada tüm vucut ben yaptırdğımda yüz hariç 1450 dolardı şimdi 2000 civarında ama geminiden çok memnun kaldım ama iki seans yaptrıdım ban çok pahalıya mall oluodu tek senas 2500-3000 gidioo herşey dahil.. gittiğim eyalette kalma yol git gel baya sorunlu oluodu sonra türkiye bi yerde buldum aynı makineyii zaten 2 ayda bir türkiye gelmek zorundaydım işimden dolayı...o aralarda yaptırdım çook memnunumm ama türkiyede pahalıı türkiye şartlarıan göre şimdi ucuzlamış kampanya falan yapıolarmış ama bilmiorumm..gemini dünyada en çok fda onayı alan bi alet ve abde en çok gemini ve şimdi scition super nd yağ kullanılıo istte bi merkez varmış scitionu kullanan ve çok uygunmuşş ve yaptıran memnun kalan arkdşlr var sayfada bakınn gully die bi arkdaşımız yaptırıoo ondan bilgii alabilriisnizz..bu aletler şuan en son teknoji nd yag arkadşlar onun üstüne geliştirilmişş hepsii araştırın sizde anlarsınız ama çok pahalı aletler alex ucuz bi alet.... ama bitioo o kesin arkdaşlar unutmayın kii yurt dışında bu sorunu olan çook varr özellikke israil halkıı vee abd de erkekler daha çook yaptırıolar ben onlarda bile çıkmıo ki onlarda yenilenme şansı kıllarınn bayanlardan çook daha fazlaaa kılın kesin çaresi çözümüü var ama para ve zaman lazım öle 10 seans falanda değil yüzde belki ama vucutta 6-7 seanda en çook 8 senasa biter ama öle bebek gibi değil tek tük ayva oluoo kii olmalıda ama sorun değil onlardaa.....iğneli epilasyonda arkdşlr yurt dışındaa şimdiye kadar hiiiç duymadıımm...bide doğru makineyle epilasyon olun unutmayın türkiye 3 dünya ülkesii herkese güvenmeyinn 3 dünya ülkerine gönderilen cihazlar mevcut türkiyedeki çoğuu merkezde....o yüzden araştırın bilgii alınn emin olunn belki bi bilgi birikimine sahip olun yaptırınn aaa şuu yaptırmış die yaptırmayın hemen o kişinin dediğinii mesela ben anlattım bilgimii araştırın nette başka arkdaşlara bakın memnun olmayan neden olmamış olan neden olmuşş zoor değill belki zor gibi gözükoo ama zooor değill para veriosun hemde ciddii paralarr o yüzden en iyisinii bulmaya çalışınn.....kolay gelsinn.........

ehh yani mahsezer içimizi kararttın..sımdı biz napıcaz bu durumdasenağlama gemini bır tek bağdat caddesınde varmış bizse avrupa yakasında...ben artık bıtmesıne deıl azalmasına bıle razı olur duruma geldım bu yazdıkların karşısında...daha ilk seans yaptırdım ıkıncı seans 2 ay sonra...şimdı boşuna mı yaptırıyor olucaz mirmirmirmir

ehh yani mahsezer içimizi kararttın..sımdı biz napıcaz bu durumdasenağlama gemini bır tek bağdat caddesınde varmış bizse avrupa yakasında...ben artık bıtmesıne deıl azalmasına bıle razı olur duruma geldım bu yazdıkların karşısında...daha ilk seans yaptırdım ıkıncı seans 2 ay sonra...şimdı boşuna mı yaptırıyor olucaz mirmirmirmir

AYNN evet bende avrupadayım bende geminiyi araştırdım anadolu yakasında suadiyede ve bize çok uzak
ümitsizliğede kapılma bizim kuaför arkadaş alexle bikini bölgesini yaptırmış çok memnun hiç yok sadece biraz ayva tüyleri kaldı onlarlada oynamıycaksın diyo yani o çok memnun banada alex yaptır diyo...
ben hala araştırmadayım benneyaptımki

arkadaşlar ümitsizlik demiyorum ben...ben kendi düşüncelerimii bildiklerimii tecribemi söylüyorumm....alex yararlı olmuşsa o kişiyee olabilri ama arkdşlr dediğimm şuuuuu araştırın bana alex yaramadı ki benn en iyi die biliodum gittiğim merkezii bana yaramadıı yarayanlarda vardır ama genitalde bikinidee alexin etkişsi olamaz kısa sürelidir sonra tekrar çıkar neden diyeceksiniz yaa 2mm deri altına inmiyor alex oda yakıo bu seviyede kullanırsanız soğutmasıı nasıl oda çook önemlii....ben sadece gemini yaptırdım am scition super nd yag oda çook saygı duyuluyır 2007 yılının en iyi lazer aleti seçildi onuda araştrın siz istsiniz dediğinize göree türkiyede tek bi yerde varr oda isttemişş ama ben şahsen gidip konuşmadım ama yaptıran arkdş var burada yazıo deneyimlerini..bide ben lazer yaptırmak için abd den ankara geliodum abd eyalet eyalet geziodum yapmayın isttesin yakın yerr bu öle keyif için yapılan bşey değil kiii zorluğunuda çekeceksiniz eziyetinide.....

AYNN evet bende avrupadayım bende geminiyi araştırdım anadolu yakasında suadiyede ve bize çok uzak
ümitsizliğede kapılma bizim kuaför arkadaş alexle bikini bölgesini yaptırmış çok memnun hiç yok sadece biraz ayva tüyleri kaldı onlarlada oynamıycaksın diyo yani o çok memnun banada alex yaptır diyo...
ben hala araştırmadayım benneyaptımki

bende cok arastırdım ondan sonra alex le lazere basladım ama gemını ortaya cıkınca işler karıstı bende basladıktan sonra gemını lazerı ogrendım hoş bılseydım genede ona baslayamazdım ya..:kızgın: birde doktora cok sordum kesın sonuc alırmıyım dıye tekrar cıkmaz mı dıye hayır cıkmaz dedı bana.bende bu sozlerıne guvenerek içim rahatlamıstı ama gemını hakkında yazılanları okudukcada....ama ıkıncı seasıma gıttıgımde gene sorucam ve gemınıden de bahsedıcem bakalım ne dıcek?
arkadasın yaptıralı ne kadar oldu ve kac seansa bıtırdı genıtal bolgesını? insalah bizde hayrını görürüz şu alex ın:çok üzgünüm:

arkadaşlar ümitsizlik demiyorum ben...ben kendi düşüncelerimii bildiklerimii tecribemi söylüyorumm....alex yararlı olmuşsa o kişiyee olabilri ama arkdşlr dediğimm şuuuuu araştırın bana alex yaramadı ki benn en iyi die biliodum gittiğim merkezii bana yaramadıı yarayanlarda vardır ama genitalde bikinidee alexin etkişsi olamaz kısa sürelidir sonra tekrar çıkar neden diyeceksiniz yaa 2mm deri altına inmiyor alex oda yakıo bu seviyede kullanırsanız soğutmasıı nasıl oda çook önemlii....ben sadece gemini yaptırdım am scition super nd yag oda çook saygı duyuluyır 2007 yılının en iyi lazer aleti seçildi onuda araştrın siz istsiniz dediğinize göree türkiyede tek bi yerde varr oda isttemişş ama ben şahsen gidip konuşmadım ama yaptıran arkdş var burada yazıo deneyimlerini..bide ben lazer yaptırmak için abd den ankara geliodum abd eyalet eyalet geziodum yapmayın isttesin yakın yerr bu öle keyif için yapılan bşey değil kiii zorluğunuda çekeceksiniz eziyetinide.....

duusncelerını paylastıgın ıcın tesekkur ederız hatta bızı bılgılendırdın de ama ınsan yapamayacagı bırsey olunca uzuluyor umıtsızlenıyor hersey ımkanlar dahılınde karşıya gıdıp gelmek zor benım ıcın oyuzden bıraz sıtem ettım ama şu ümıtle yaşıyorum ınsalah alex ın gercekten faydasını gorurum dıye iyi dusunelım iyi olsun baska yapıcak bısey yok:teselli:

bende cok arastırdım ondan sonra alex le lazere basladım ama gemını ortaya cıkınca işler karıstı bende basladıktan sonra gemını lazerı ogrendım hoş bılseydım genede ona baslayamazdım ya..:kızgın: birde doktora cok sordum kesın sonuc alırmıyım dıye tekrar cıkmaz mı dıye hayır cıkmaz dedı bana.bende bu sozlerıne guvenerek içim rahatlamıstı ama gemını hakkında yazılanları okudukcada....ama ıkıncı seasıma gıttıgımde gene sorucam ve gemınıden de bahsedıcem bakalım ne dıcek?
arkadasın yaptıralı ne kadar oldu ve kac seansa bıtırdı genıtal bolgesını? insalah bizde hayrını görürüz şu alex ın:çok üzgünüm:

gemini hem uzak hem pahalı :çok üzgünüm:

bugün ben alexandrite cihazıyla lazer yaptırdım..ilk defa yaptırıyorum ve ilk seansımdı..çene ve bıyık yaptırdım..
bakalım inşallah iyi sonuç alırım..
bıyık bölgesi biraz acıma yaptı ve alet soğutmalı olduğu için biraz nefesimi tıkadı
ilk seans için hiç fena değildi..

bu aletle epilasyon yaptıran arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

Bende bir test ve 1 normal seans yaptırdım tüm genital. Acı pek olmadı yani öldürmedi beni soğutma olayı çok iyi makinada, dökülür dedikleri sürede de dökülme oldu tüylerde ama henüz tamamen bişi söylemek için çok erken. Biteceğini ümid etmekteyim tüy olayının.

merhaba arkadaslar ben de uzun bir süredir araştırıyorum bu lazer işini,özellikle yüzüm için istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. tenim baya beyaz tüyler siyah ama iince biraz,gorustugum merkezlerin cogu cok uzun surer ve garanti vermiyoruz dediler, hatta bir tanesi ben hiç tavsiye etmem, sonuç almayacagım işe de girişmem dedi :sm_confused: bir de sadece yüze değil vücudumda kıl olan heryere yaptırcam ben,komple vücut, ona da 3000tl diolar bitme garantili sizce deeğer mi bu kadar parayı vermeye bir de işe yaramazsa,ya da yüzüm daha beter olursa,parama mı yanarım yüzümün haline mi bilemiorum artık :uhm:

mahsezer ankarada nerde yaptıryordun birde fiyatları nasıldı? ben k.altı yaptırıyorum bitmek üzere ama genital için de fiyat araştıryorum,eğer temiz ve güzel hemde daha uygun biryer bulursam kliniği değiştirebilirim yoksa memnunum ama genital için 200 tl diyorlar:uhm:

walla benm ikinci seansım bitti genitalde yaptırdığım bu güne kadar kıl mıl tüğ kılçık yok süperrr yaaaa....bizim cihaz abd de onaylanmıs bir marka...

Bende bir test ve 1 normal seans yaptırdım tüm genital. Acı pek olmadı yani öldürmedi beni soğutma olayı çok iyi makinada, dökülür dedikleri sürede de dökülme oldu tüylerde ama henüz tamamen bişi söylemek için çok erken. Biteceğini ümid etmekteyim tüy olayının.

canım senin tüyler ne zaman dökülmeye başladı?
benim pazar günü iki hafta olacak hala kendiliğinden bir dökülme başlamadı tutup çekince geliyor ama kendisi dökülmüyor sürekli kese yapıyorum ama nafile

benimde sadece cenemdekiler bi hafta sonra elimle hafif çekince döküldü..favori ve bıyık kısımlarıında çok az dökülme var,dökülmüyo gibide diyebilirim...acaba favori ve bıyık kısmıma işe yaramıyormu lazer diye düşünüyorum:KK43:17 gün oldu..3 gün sonra kontrole gitcem...

aynen benimde salı günü kontrolüm var ama bacaklarda tık yok.galiba kalın tüyler daha çabuk dökülüyor benim bacaklarım hala yaktığı gibi duruyor uzama yokki dökülme başlasın ama kalın olan tüyleri çekince geliyor..ve alttan alınmayanlar meydana çıktı kontrole gidince tamemen yok olurlar artık

X