Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

Alexandrite markasını kesinlikle tavsiye ediyorum.bacağıma ve koltuk altıma yaptırdım ve çok memnunum.bide annem yaptığı için daha memnunum:))))
inanınki çıkmıyor.seans olayı da her kişinin kıl yapısına göre değişiyor.

3eylülde favoriler,bıyık,kolaltı,göbek,yarım kol olmak üzere ilk seansım yapıldı 15gün sonra kontorole gittim o zaman tekrardan yanmayanlara,kısa kalıp yeni çıkanlara rötuş geçıldi belki inanmayacaksınız ama hala tek tüy çıkmadı agdadan bile ucuza geldı bu yöntem bu konforu tattıktan sonra ne kıl dönmesi ne batık deliymişim bugüne kadar yaptırmamışım diyorum sosyo-ekonomik şatları uygun olanlar lütfen bir dakıka bile düşünmeyin

arkadaslar ben yaklasık 1 senedir gidiyorum lazere iki ayda bir 6 seans oldu genital bitti koltukaltı bitti bacaklara basladım bitmek üzere çoooooooookkkkkkkkk memnunummmm .....
şaka gibi walla bittiiiiii....

Herkese selam bende üç yıl önce alex ile lazere başlamıştım.Yapısal olarak vücüdumda aşırı tüylenme vardı buna ek olarak yumurtalık kistlerinden dolayı yapısal tüylerde artma ve siyahlaşma vardı ve jiletle bacak ve kollarımı daha beter bir duruma getirmiştim mecburi durumlarda çabuk kurtulayım derken.

Bacak bölgesinde çok siyah ve kalın kıllar vardı yüzde doksan kurtuldum çok şükür. Alt bacaklar için üç seans, üst bacaklar için beş altı seansta çok iyi bir şekilde azalma oldu.Alex ile yapılan lazerde kılların siyah ve kalın olması etkiyi arttırıyor. Hatta bacak tüyleri ince olanlar illaki lazer istiyorsa önce bir kaç ay jilet kullanıp kalınlaştırsın derim.Doktorum bana böyle söylemişti bacakta kalan ince tüyleri jiletle al kıllar kalınlaşınca tekrar gel demişti.
Koltuk altına da yaptırdım dört beş seansta yüzde doksan azaldı tabi kalan kıllar için gitmeye devam etseydim yüzde doksan dokuz biterdi fakat diğer vücut bölgelerine başlamak için bacak ve koltuk altına devam etmedim.Yüzde on kalan kıllarla idare ediyorum :)Birde deeodorant veya krem sürdükten sonra lazer yaptırmayın.leke lazerden değil bu kimyasal maddelerin ciltte yanmasından kaynaklanıyor.Ben lazerden önce hiçbirşey kullanmadığım için hiç leke olmadı ne yüzümde ne diğer bölgelerde.

Yüzüm için yirmiden fazla gittim ve son seanslarımı bedava yaptılar artık. zaten yüz bölgesine baştan garanti vermemişlerdi ama Ama favori bölgesindeki kalın kıllarda tamamen kurtuldum..sakal gibi olan kıllar tamamen kayboluyor geriye ince kıllar siyahta olsa kalıyor çünkü yeterli kalınlığa sahip değil yüzdeki kıllar. Yüzünde sakal gibi sert ve siyah kılları olanlara tavsiye ederim ince tüyleri olanlar iple veya ağdayla yetinsinler yüz için boşa para vemesinler derim.

Kol bölgesinde ise alt kollarım yine siyah ve yoğundular ve yüzde doksan kurtuldum hatta elden dirseğime kadar 20 cm2 kadarlık üst alan sıfırlandı pürüsüz bir şekilde.dirsek arkasından itibaren ise yüzde doksan azalma oldu. Üst kollarda ve omuz bölgesinde azalma yüzde elli diyebilirim bu üst taraf daha ince tüyler olduğu için tamamen kurtulamadım malesef ve 12 seans kadar gittiğim halde üst kol ve omuz bölgesini bitiremedim.Yüzde elli azalma oldu sadece.Tüyleri ince olanlar tavsiye etmem benim gibi koyu renk ama nceyse ancak bir azalma olur. Tüy Rengi açık ise üst kola yaptırmayın çünkü tyüler uyarılıp artma olabilir üst kol ve omuzlarda.

Daha sonra karın bölgesindeki tüyler için ise farklı bir lazer tipi olan IPL jelli lazere gittim fakat pek az etkisini gördüm ince tüyler olduğu için çok etki etmediğini düşünüyorum. gerçi seans aralarında azalma ve geç çıkma var ama seans uzadı mı eskisine göre geçte olsa yine bariz olarak tüyler çıkıyor.
Ayrıca bitme garantili paket lazer seçip peşin para vermiştim ve bitme garantili olup seans sayısı tüyler bitene kadardır dedikleri halde beşinci seanstan sonra altı seansta bitiriyoruz dediler çok kızdım hadi bir seans daha ekleyelim dediler ama baştaki anlaşma böyle olmadığı halde devam etmek işlerine gelmedi.En azından 12 seans vermelerini beklerdim çünkü sonuçta ince tüylere daha fazla seans gerektiğini kendileri de biliyor ve söylüyorlar yine de yedi seansta zorla bitirmeye çalışıyorlar. Keşke benimde dava açma imkanım olsaydı. Tabi bu her yerde böyle olmayabilir benim gittiğim yer böyle çıktı tüylerimde bana kar kaldı fazla etkisi olmadığı halde seansları bitirdikleri için ıpl lazere güvenim kalmadı. Kalın kıllar için IPL lazere gitmediğimden kalın kıllara etkisini bilmiyorum fakat iyi olduğunu söylüyorlar doğru mu değil mi bilmem.
Bunları lazer yaptırmak isteyenlere faydası olur diye yazdım umarım herkes bu sorundan iNŞAALLAH kurtulur.

Herkese selam bende üç yıl önce alex ile lazere başlamıştım.Yapısal olarak vücüdumda aşırı tüylenme vardı buna ek olarak yumurtalık kistlerinden dolayı yapısal tüylerde artma ve siyahlaşma vardı ve jiletle bacak ve kollarımı daha beter bir duruma getirmiştim mecburi durumlarda çabuk kurtulayım derken.

Bacak bölgesinde çok siyah ve kalın kıllar vardı yüzde doksan kurtuldum çok şükür. Alt bacaklar için üç seans, üst bacaklar için beş altı seansta çok iyi bir şekilde azalma oldu.Alex ile yapılan lazerde kılların siyah ve kalın olması etkiyi arttırıyor. Hatta bacak tüyleri ince olanlar illaki lazer istiyorsa önce bir kaç ay jilet kullanıp kalınlaştırsın derim.Doktorum bana böyle söylemişti bacakta kalan ince tüyleri jiletle al kıllar kalınlaşınca tekrar gel demişti.
Koltuk altına da yaptırdım dört beş seansta yüzde doksan azaldı tabi kalan kıllar için gitmeye devam etseydim yüzde doksan dokuz biterdi fakat diğer vücut bölgelerine başlamak için bacak ve koltuk altına devam etmedim.Yüzde on kalan kıllarla idare ediyorum :)Birde deeodorant veya krem sürdükten sonra lazer yaptırmayın.leke lazerden değil bu kimyasal maddelerin ciltte yanmasından kaynaklanıyor.Ben lazerden önce hiçbirşey kullanmadığım için hiç leke olmadı ne yüzümde ne diğer bölgelerde.

Yüzüm için yirmiden fazla gittim ve son seanslarımı bedava yaptılar artık. zaten yüz bölgesine baştan garanti vermemişlerdi ama Ama favori bölgesindeki kalın kıllarda tamamen kurtuldum..sakal gibi olan kıllar tamamen kayboluyor geriye ince kıllar siyahta olsa kalıyor çünkü yeterli kalınlığa sahip değil yüzdeki kıllar. Yüzünde sakal gibi sert ve siyah kılları olanlara tavsiye ederim ince tüyleri olanlar iple veya ağdayla yetinsinler yüz için boşa para vemesinler derim.

Kol bölgesinde ise alt kollarım yine siyah ve yoğundular ve yüzde doksan kurtuldum hatta elden dirseğime kadar 20 cm2 kadarlık üst alan sıfırlandı pürüsüz bir şekilde.dirsek arkasından itibaren ise yüzde doksan azalma oldu. Üst kollarda ve omuz bölgesinde azalma yüzde elli diyebilirim bu üst taraf daha ince tüyler olduğu için tamamen kurtulamadım malesef ve 12 seans kadar gittiğim halde üst kol ve omuz bölgesini bitiremedim.Yüzde elli azalma oldu sadece.Tüyleri ince olanlar tavsiye etmem benim gibi koyu renk ama nceyse ancak bir azalma olur. Tüy Rengi açık ise üst kola yaptırmayın çünkü tyüler uyarılıp artma olabilir üst kol ve omuzlarda.

Daha sonra karın bölgesindeki tüyler için ise farklı bir lazer tipi olan IPL jelli lazere gittim fakat pek az etkisini gördüm ince tüyler olduğu için çok etki etmediğini düşünüyorum. gerçi seans aralarında azalma ve geç çıkma var ama seans uzadı mı eskisine göre geçte olsa yine bariz olarak tüyler çıkıyor.
Ayrıca bitme garantili paket lazer seçip peşin para vermiştim ve bitme garantili olup seans sayısı tüyler bitene kadardır dedikleri halde beşinci seanstan sonra altı seansta bitiriyoruz dediler çok kızdım hadi bir seans daha ekleyelim dediler ama baştaki anlaşma böyle olmadığı halde devam etmek işlerine gelmedi.En azından 12 seans vermelerini beklerdim çünkü sonuçta ince tüylere daha fazla seans gerektiğini kendileri de biliyor ve söylüyorlar yine de yedi seansta zorla bitirmeye çalışıyorlar. Keşke benimde dava açma imkanım olsaydı. Tabi bu her yerde böyle olmayabilir benim gittiğim yer böyle çıktı tüylerimde bana kar kaldı fazla etkisi olmadığı halde seansları bitirdikleri için ıpl lazere güvenim kalmadı. Kalın kıllar için IPL lazere gitmediğimden kalın kıllara etkisini bilmiyorum fakat iyi olduğunu söylüyorlar doğru mu değil mi bilmem.
Bunları lazer yaptırmak isteyenlere faydası olur diye yazdım umarım herkes bu sorundan iNŞAALLAH kurtulur.

Selam canım..
İnşallah komple kurtulursun ama baya olumlu sonuç almışsın..Gitiğin yerin adresini öğrenmek için özel msj atmak istedim ama atamadım...Lütfen yardımcı olurmusun benim gibilere..Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var:a015:

slm canım öncelikle bizlerde aynı dertten yakınıyoruz.ama sana sormak istediğim ve gerçektende diğer arkadaşlarında merak ettiği tek konu,sende 3 yıl önce başlamışsın ve alexle başarı sağlamışsın.ama bu üç yıl zarfında %90 biten yerlerinde tekrar çıkan tüğler oldumu?yani hani bu işi 3 yıl evvelinde yaptırmış ve hala rahat kullanan arkadaşların olduğunu bilmek bizim için en moral verici şey.çünkü biz bu işin maddi ve manevi sıkıntısını yaşarken acaba birdaha çıkarmı korkusunu yaşıyoruz bizi bu konuda aydınlatırsan çok sevinirim arkadaşım.

bende 15 gün önce alexandarite ile kolaltıma epilasyon yaptırdım.bir hafta sonra dökülmeye başladılar ve şuan 1-2 tüğcükten başka bişey kalmadı.2 seansa bile gerek kalmadı.bu benim şansım galiba çünkü beyaz tenli ve siyah kıllıyım.kolaltım için verilen 2 seans tarihinde bacaklarıma yaptıracagım kolaltına gerek kalmadı nasıl olsa.mucizeeee.:teytey:

evet başta tamamen dökülüyor fakat sorasında dökülenlerin % 60 ı falan tekrar cıkıyor en az 2 seans daha yaptrman gerekebilir tamamından kurtulman için ki .. bi de söyle bişe var tamamen bitmiyor asla.. en son ufak nerdeyse gözle görülmicek tüyler kalıyor.. bunun sebebi de alet sadece koyu renk siyah ve kalın tüyleri görüyor.. zamanla tüylerin azalıp inceldikce onları göremeyip yok edemiyor. o esnadan sorada gitmenin bi anlamı yok zaten..

ben 1.5 sene once yaptirdim, cikmadilar yeniden. cok memnunum. Ben de buz puskurtmeli alexandrete cihazi ile yaptirdim ama genital golgeye dayanamadim. simdi agdaya sadece o bolge icin gidiyorum. cok sinir edici.

Arkadaşlar emin olun IPL lazer asla kalıcı bir lazer tekniği değildir,bir nevi 'modern teknik ağda' olarak adlandırılıyor.Yaptıranlardan biliyorum.Şu an piyasadaki en iyi lazer alexandrite lazer cihazıdır.nd-yag ise çok daha derine inen,dolayısıyla damarları tahrip edebilen,etmese bile çok daha acı veren bir sistem.Diode ise ince tüylerde etkili

Arkadaşlar emin olun IPL lazer asla kalıcı bir lazer tekniği değildir,bir nevi 'modern teknik ağda' olarak adlandırılıyor.Yaptıranlardan biliyorum.Şu an piyasadaki en iyi lazer alexandrite lazer cihazıdır.nd-yag ise çok daha derine inen,dolayısıyla damarları tahrip edebilen,etmese bile çok daha acı veren bir sistem.Diode ise ince tüylerde etkili

ben favori bölgeme ve koltukaltıma ipl yaptırdım. 3 hafta geçti, yüzümdekiler ince ince tek tük çıktı. koltukaltımda saysam 5-6 tane renksiz tüyler çıktı ki oldukça sert ve siyahtı tüylerim. yarın rötüşa gitcem, 3 hafta da öle idare eder. konuştuğum kişi bana kesin teminat verdi inceleceğine dair. ve ipl bilindiği gibi alexten daha yeni bir sistem. bana pek ağda gibi gelmedi açıkcası. ama bunun dierlerinden farkı, bölge tüylerden temizlenerek uygulanıyor.

bende çene bölgeme yaptırdım kalın olan tüyler ilk seansta gitti diyebilirm ince olanlar 2. ve 3. seansta gittiler.geriye daha ince olanlar kaldı bende lazere ara verdim şimdi ağda yaptırıyorum kalınlaşması için iyicee kalınlaşınca gidicem.yani keşke hepside kalın olsaydı diyeceğim hiç aklıma gelmezdi sırnaşık şey

Eğer memnunsanız sizin adınıza sevindim.Sonuçta önemli olan kişinin memnun kalması. Ama ben hep öyle duydum bilmiyorum.En azından tedaviden sonra en azından 1-2 sene sonra tüylerin geri çıktığını duydum..

6 seans alexandırıte a gırmıs bırı olarak sıze verecegım tawsıye sudur.sert ve kalın tuyler 6 seans sonucu kalmadı ama ince zayıf tuyler bıraz uzun suruyor azalması daha cok seans gerekıyor onlar ıcın...alt bacak-koltukaltı-genital-bikini bu bölgelerden gıtmeyı dusunuyorsanız kesınlıkle alexandıte dısında baska bır cıhaza gırmeyın tuyler sert oldugu ıcın 6 seansa kalmadan sonuca ulasabılırsınızzz...ama zayıf tuyler ıcın dusunuyorsanız o zmn seans sayısının artmasını göze almanız gerekıyor ne yazıkkı:)))ben izmirde alsancakta M...... isimli bir merkeze gidiyorum merak edenler için

ben kolarım için düşünüyorum bugün konuşmaya gittim epilasyon merkeziyle tüylerimi ağdayla aldığım için kolumdaki tüyler inceldi yani kökleri çok kalın değil.Fakat gittiğim merkezdeki bayan görür dedi 3-4 seansta hafif tüy kalır dedi isterseniz devam ederiz isterseniz ayva tüyü olarak kalır dedi. Randevumu haftaya aldım gelmeden 1 gün önce jiletle al kollarını dedi ben bugünden itibaren başlasam jilete kalınlaşsın tüylerim diye dahamı etkili olur sizce ??? Sonra çoğalmasın tüylerim :KK43:

arkadaşlar bende 5.seansım olacak bıyık ve çeneydi fakat çenede 2-3 tane sert için yaptırmıştım daha sonra ince tüylerde tetiklendii ve boğazıma kadar yaptırmak zorunda kaldımm şimdii ise 5.seansı oldum daha dün 2 ayda falan çıkıyoo...
bitermii bu tüylerr yaa
doktorum 8 seanstan sonra azalma olur diyoo

arkadaslar cenemde cok tuy var hormon bozuklugu yasıyorumm da ben .
cok acıyormuu vee ben bısey duymustumda epılasyondan önce jıletle tras edıcen dedıler dogru mu yoksa uzatıpmı gıdıosunuzz hemen cıkıoy mu yanı okula gıdıom ya benn sorun olurmu acabaaa

6 seans alexandırıte a gırmıs bırı olarak sıze verecegım tawsıye sudur.sert ve kalın tuyler 6 seans sonucu kalmadı ama ince zayıf tuyler bıraz uzun suruyor azalması daha cok seans gerekıyor onlar ıcın...alt bacak-koltukaltı-genital-bikini bu bölgelerden gıtmeyı dusunuyorsanız kesınlıkle alexandıte dısında baska bır cıhaza gırmeyın tuyler sert oldugu ıcın 6 seansa kalmadan sonuca ulasabılırsınızzz...ama zayıf tuyler ıcın dusunuyorsanız o zmn seans sayısının artmasını göze almanız gerekıyor ne yazıkkı:)))ben izmirde alsancakta M...... isimli bir merkeze gidiyorum merak edenler için

sırf koltuk altı fıyatları ne cıvarda
orası hakkında bu sıtede ıyı seyler yazılmamıstı merak edıyorum bende gıtmeyı planlıyorum gıdecek yer bulamadım guvenlı olsun ıstıyorum fıyatı nedır

bır de genıtali düşünüyorum onun fıyatı nedır sen yaptırmıssın bılıyorsundur yardımcı olursan sevınırım.

ben de genital ve koltukaltı için fiyat rica ediyorum sizden.. ben az önce bi yerden aldım genital 75 koltukaltı 50 dediler..sizce nasıl??

koltukaltı 60,genital105 dediler..sana söylenilen baya iyi fiyat cnm..ama ben iki taksitte vercem belkide ondandır bu fiyat

Ben eskişehirde gidiyorum burda merkez az oldugu için koltuk altı 100 genital 100-120 alt bacak 300-350
biraz pahalı ama başka secenek yok keşke ist de olsam

X