Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

arkadaslar ben yaklasık 1 senedir gidiyorum lazere iki ayda bir 6 seans oldu genital bitti koltukaltı bitti bacaklara basladım bitmek üzere çoooooooookkkkkkkkk memnunummmm .....
şaka gibi walla bittiiiiii....

sitede yeniyim. bu da ilk yazım. bende iki hafta önce başladım. sağlıklı bir insanda yani eğer bir hormonal dengesizlik yoksa 7-8 seansta biter dediler. umarım olur.
sizin yazınız bana da moral verdi. teşekkürler.

Şimdi ilk seansımdan geldi. Gitmeden önce acımasın diye uyuşturucu bir krem sürdüm.. Genital ve koltukaltı 15 dk.da yapıldı ve hiiiiiççç acımadı:) 3 hafta sonra kontrole gidicem. 2 ay sonra da 2. seansım yapılacak inşallah yaza kadar bayaa bi azalırr.. Gelişmelerden sizleri haberdar ederimm..

Lazer epilasyon olsun iğneli ya da jelli epilasyon olsun veya da IPL denilen sistemlerden herhangi biri olsun asla kıl için kesin garanti ve bitiş süresi verilemez.Çünkü kıl vücutta direkt hormonların çalışma tarzına bağlı olarak değişkenlik gösterir.O nedenle epilasyon öncesi mutlaka bir hormon testi yaptırıp en azından hormoznlarınızın seyri konusunda bilgi sahibi olmanız hem paranızı hem zamanınızı boş yere riske atmaktan sizi kurtarır.Eğer hormonal olarak bir problem yoksa ve kısa zamanda en iyi çözüm Alexander marka lazer epilasyon cihazı olacaktır.Ancak onda dahi garanti verilemez.Yine de en iyisi o.

bende kolaltına yaptırıyorum 2. seansım 1. seansta bile azalma ve tüylerde incelme oldu 25 tl den gidiyorum ama şimdi 40 tl yapmışlar fiyat uygun geldi bu arada güvenilir bir merkeze gidiyorum

Şimdi ilk seansımdan geldi. Gitmeden önce acımasın diye uyuşturucu bir krem sürdüm.. Genital ve koltukaltı 15 dk.da yapıldı ve hiiiiiççç acımadı:) 3 hafta sonra kontrole gidicem. 2 ay sonra da 2. seansım yapılacak inşallah yaza kadar bayaa bi azalırr.. Gelişmelerden sizleri haberdar ederimm..

bende genital ve bacak yaptırıyorum , canım cok acıyor..
sen emlamı sürüyorsun cnm ? lazer yaptırmadan ne kadar önce siliyosun ..? 1 saat beklemek lazım sanırım öyle gidip lazer merkezindemi siliyosun kremi.. ? ben bu seansta kullanmayı düşünüyorumda..fisfisfis

buarada ben 4. seansa giricem ..tüylerim cıkmıyolar , cok azaldı. ben memnunum.

bende genital için emla aldım bugun bu ayın sonunda gitcem..lazer merkezindekilerr gelmeden bi saat önce kullan zaten yaklaşık bi saat falan uyuşuk kalıyormuş..gidince hemen genitali yapınca uyuşuk olur sanırım..agda yaparken kullanmıştım ozaman işe yaramamıştı..bakalım bidaha deniycem bolca kullancam bu sefer belki işe yarar..

favorosi siyah ama sert olmayıpta alexte lazer yaptırıpta memnun kalan varmı arkadaşlarrrrrrrr.....

yüz için alex değilde gemini lazeri öneririm.. yüzde alexle seanların çok uzar.. geminiyle garanili ve en kısa zamanda sonuç alırsın.. en gelişmiş lazer sistemidir....

yüz için alex değilde gemini lazeri öneririm.. yüzde alexle seanların çok uzar.. geminiyle garanili ve en kısa zamanda sonuç alırsın.. en gelişmiş lazer sistemidir....

sgl cnm...doguda yaşadıgım için gemini lazer yok malesef..olsa valla ilk işim gitmek olcakyerimseniben alex tee ince tüyler kalınlaşır diye okudumda ondan kafam karıştıbenneyaptımki

lazerden önce jiletle kestikleri için ince tüylerde daha sert çıkabilio tabi.. eğer seni çok fazla rahatsız etmiyorsa hiç bulaşmanı tavsiye etmem canım...

lazerden önce jiletle kestikleri için ince tüylerde daha sert çıkabilio tabi.. eğer seni çok fazla rahatsız etmiyorsa hiç bulaşmanı tavsiye etmem canım...

cnm çenemdekiler sertt ama favorimdekiler uzun ve siyah renkte..favorimdeki kıllar uzun oldugundan sert deillerr.ama agdayla aldıgımdaa kısa olarak çıktıgında sertlerr...okdr çok arştırdımkii yüz için lazerii ,,yarısı memnunsa diger yarısı memnun deil...:çok üzgünüm:

selam Arkadaslar

8 senedir lazer epilasyon yaptırıyorum.İlk senelerde vucudumda kı tum kıllar bitti.Fakat yüzümdeki kıllardan bir turlu sonuc alamadım.İstanbuldakı hemen hemen tüm lazer merkezlerınde uygulama yaptırdım.En nihayetinde aradığım profosyonel yardımı şişlide bir merkezde son model acısız ağrısız ve gercekten cok ıse yarayan alexandrıte (son modeli)cihazı olan bır merkezde buldum ustelık su ana kadar odedığim ucretlerın cok daha altında ucret odeyerek seansımı yaptırdım merkez yenı acıldığı ıçın fıyat polıtıkaları oldukça uygun.Arkadaslarıma tavsıye ettım.benım odedığım vucut seans fıyatlarımı onlar çeyreğını odeyerek vucutlarındakı tum kılları bıtırdıler.Gercekten kullandıkları cıhazları cok etkılı.O merkezı sıddetle herkese tavsıye ederım.

bu hangi merkez acaba şişlide.. adını bana öm le yazarmısın cnm.. bende gitmek istiyorum ve şu an yer araştırıyorum kesin çözümü olan bir yer istiyorum..

tuzlu çerez oncelıkle sunu soylemelıyım lazerden once kesınlıkle jılet vurmaları yanlış bir davranıs cunku lazerden once jılet yapılmaz sadece onların hanı su erkek berberlerınde kullanılan makıneler vardır ya sadece onla kısaltmaları lazım benım gıttığım merkezde kesınlıkle jılet kullanmıolar kısaltıcıyla kısaltıolar sıze tavsıyem budur

o makinaeyle alırkan yine tene temas ediyor canım yaw.. dikkatli kesmeleri gerekiyor..

tuzlu çerez oncelıkle sunu soylemelıyım lazerden once kesınlıkle jılet vurmaları yanlış bir davranıs cunku lazerden once jılet yapılmaz sadece onların hanı su erkek berberlerınde kullanılan makıneler vardır ya sadece onla kısaltmaları lazım benım gıttığım merkezde kesınlıkle jılet kullanmıolar kısaltıcıyla kısaltıolar sıze tavsıyem budur

sizie kesinlikle katılıyorum ben iki seans diode cihazıyla yaptırdım iki kez jiletle aldılar hemde çenemdekileri boyazıma kadar aldılar çok sinrlendim şimdi orada ufak bi tüğlenme var ama iki seanstır alexle yaptırıyorum çok memnunum kesinlikle başka makinalarla oyalanmayın derim alex gerçekten çok iyi
çenemdekiler 2 ay oldu yeni yeni çıkmaya başladı ince tüy şeklinde fakat ben yurtdışında yaptırıyorum geri dönünceye kadar kalacak mecbur bıyıklarda aynı şekilde tabi ama bıyıklara biraz daha sabır gerekiyor hem acısına hemde kılların tamamen bitmesine
:nazar:a.s.

selam Arkadaslar

8 senedir lazer epilasyon yaptırıyorum.İlk senelerde vucudumda kı tum kıllar bitti.Fakat yüzümdeki kıllardan bir turlu sonuc alamadım.İstanbuldakı hemen hemen tüm lazer merkezlerınde uygulama yaptırdım.En nihayetinde aradığım profosyonel yardımı şişlide bir merkezde son model acısız ağrısız ve gercekten cok ıse yarayan alexandrıte (son modeli)cihazı olan bır merkezde buldum ustelık su ana kadar odedığim ucretlerın cok daha altında ucret odeyerek seansımı yaptırdım merkez yenı acıldığı ıçın fıyat polıtıkaları oldukça uygun.Arkadaslarıma tavsıye ettım.benım odedığım vucut seans fıyatlarımı onlar çeyreğını odeyerek vucutlarındakı tum kılları bıtırdıler.Gercekten kullandıkları cıhazları cok etkılı.O merkezı sıddetle herkese tavsıye ederım.

ednam cok tesekkur edıyorum benı bu merkezle tanıstırdığın ıçın saol arkadasım

TUM VUCUT nakıt k.k 5 taksıt k.k 10 taksıt

TUM VUCUT 1300 (NAKIT)1500(5TAKSIT) 1700(10) TAKSIT
tum bacak 1000(NAKIT) 125 ( 5) TAKSIT
yarım bacak 600(NAKIT) 750 (5)TAKSIT
tum kol 600(NAKIT) 750 5)TAKSIT
genıtal 350(NAKIT) 380 (5) TAKSIT

İLGILENEN OLURSA ARKADASLAR BILGILERINI VERIRIM ORANIN TAVSIYE EDIYORUM

buarada sengul34 sızede cok tesekkur ederım:teytey::teytey:

slm kızlar bende alex le yaptırıyorum we memnunum genitalim 4 seans oldu 5ci ye gidicem koltukaltım 2 seans oldu we çok çok azaldı 3 de biter diye düşünüyorum bacaağımada başladım sonra 1 seansım bitti 2 ye yakında gidicem bu arada dudak üstü göbek cizgisi gögüz ucu da yaptırıyorum inş biterler sewgilera.s.

Benimde bacağımın 2.seansı kolumun 3.seansı bitti. Çok memnunum alex le yaptırıyorum. Herkese de tavsiye ediyorum. Ayrıca sengul34'ün yazdığı fiyatlar çok fazla. Ben onların yarısından da ucuza yaptırıyorum:)

selam Arkadaslar

2 sene sonra kılların az da olsa(yada tamamen bılmıyorum kesın olarak:bbo:) yeniden cıktığı söylenıyor.siz 8 senedir yaptırıyormuşsunuz peki kıllarınızda geriye dönüş gördünüz mü? lutfen bizi bilgilendirin ki, içimiz rahatlasın:teselli:

X