Allah için görüşlerinizi esirgemeyin

Arkasında desteği olan kadınlar neden bu kadar aciz oluyo bende bunu anlamıyorum. Sevgininde bir sınırı vardır. Hiç uzaklara gitmeye gerek yok. O telefona şifre konduğu an bitmiş bu evlilik. Eşinin ne kadar fedakar olduğu, seni aslında sevdiği vs önemini yitiriyo bu noktada. Bence onunla bir hayat hayal etmek yerine onsuz yoluna devam etmelisin.

bu adam sizi sevmiyor
hadi sizi gectim cocugunu bile sevmiyor
kendi cocugunu sevmeyen adamin aldigi her nefes de israftir , bosu bosuna oksijenimizi tuketen hiyarlardan biri kocaniz
kurtuldugunuza sukredin

Karşı tarafın nişanını bozdunuz "adama kıyamadınız"
Siz yuvanıza (?) dört elle sarılacaksınız öyle mi?
Sarsılırsınız elbet. Kocanızın yediği herzeyi ödetmişsiniz diğer tarafa.
Suçu başkasına yükleyince kocayı affetmek daha kolay oluyor sanırım.
Karşının nişanını bozan kadının o kocayı boşamasını beklerim ben.

Merhabalar arkadaşlar şimdiden hepinize iyi geceler diliyorum. Ve benim hikayeme başlıyorum 2014 te cok severek evlendik benim ailem evliliğimize karşıydı cünki eşimin 26 yasına kadar hiç çalışmamış olması hiç birikimiminin olmaması ve evlenirken bi işinin dahi olmaması onları korkutmuştu. Öyle böyle verdiler nişanlandık benim ailemle aram bozuldu nişanlılık sürecinde evlenene kadar teyzemde kaldım. Kendi basımıza gidip nikah tarihi aldık ve evlendik. Onun babası herşeyimize destek oldu ufak caplı cünki onunla durumu belli olan bi adamdı. Benim babam inat yaptı tabi hiç bi şekilde ne destek ne yardım etmedi. Neyse biz bi göz oda bi eve girdik ama mutluydum kocamı cok seviyordum ve zamanla herşeyin çalışarak hal olacagını düşünüyordum. Eşim evlendiğimiz ilk gün işe başladı ve bi fiil çalışma hayatına atılmış oldu bu güne kadar. Bide estetisyenim bu arada bende işe başladım 2 ay kadar gectikten sonra hamile kaldığımı öğrendik ve tekhlikeli zor bi süreçti işten ayrıldım. Derken hamilelik sürecim basladı yanımda kimse yoktu annem babamın korkusundan gelemiyordu onun annesi de psklojisi problemleri olan biraz da boş bi kadın. 1 seneyi yalnız zar zor geçirdim v psklojim bozuldu. Ben mutsuz oldukça eşimi de mutsuz ettim konuşarak. Neyse Doğum yaptım evime geldim kızımı büyültmeye başladım klasik karı koca kavgalarımız oluyordu ama mutluyduk ya ben öyle zannediyordum tabi bu arada kimseden maddi destek yok eşim tek basına hakkından gelmeye çalısıyordu herşeyin geldi de. Aç açıkta bırakmadı. Geçen seneye kadar geçinip gidiyorduk. Sonra her gün içmeye eve cok gec gelmeye başladı. Bu arada eşin alkol alan seven bi adamdır ama hafta bir flan alırdı maç iZlerken ya da vs gözüme batmazdı. Konustm konustm aynı evi otel gibi kullanıyo sonrasında bi gün telefonunda şifre oldugunu gördüm ve bu ne ne alaka biz evliyiz dedim o da bana bu şifre ölene kadar kalkınacak bana güvenmeyi ögreniceksin dedi. Bende parmagımdan yüzükleri cıkardım o şifre kalkarsa bende takarım yüzüklerimi dedim. Tabi o şifre kalkmadı iyce içine kurt düştü. Ve bi akşam telefonun aldım bi takım şeyler yaptıktan sonra bütün sosyal medya hesaplarını ele geçirdim ve bide be göreyim benim yakınımda olan eczanede çalışan bi kızla üstelik kız nişanlı ve nişanlısıyla oturup tavla oynayan bi adamdı benim eşim. Ben beynimden vurulmuşa döndüm bunlar 1 senedir görüşüyorlarmış. Tabi nişanlısına söyledim tüzüğü attı kız da burdan defolup gitti tabi yasadıgımız yer küçük bi yer olunca herkes duydu esiminde kimsenin yüzüne bakacak durumu kalmadı bi de bana ben bişey yapmadım demez mi. Her neyse ben bunu nişanlısına anlatmasaydım 1 ay sonra düğünleri vardı o adama kıyamadım. Neyse ben bu mesajları gördükten sonra bak bizim 2 yasında evladımız var evine bize dört elle sarıl biz bunları aşarız dedim ben ve hiç gelmemeye başladı 15 gün kadar gelmedi benimde Çan'ıma hak etti babamı aradım gelip aldılar beni. Bu ara kzım dogduktan sonra babamın siniri gecmişti barısmıstık. Herşeyi öğrendiler falan 3 aydır babamlardaym babamın durumu iyi cok iyi bakılıyoruz kzıma da cok düşkün ama kızımın hiç bi zaman babasız büyümesini istemedi biz daha 1 ay olmustu babamlara kalalı babam alıp karşısına tekrar konustu bak oğlum her erkek böyle hatalar yapar bi yavru var ortada karını çocuğunu toparla sahip çık diye babama olmuyo biz zaten 3 senedir hiç mutlu değildik falan demiş babam ondan sonra bosanma davası açtı bu arada o kadınla görüşmüyo duygusal anlamda da bişey YÖK aralarında bundan Emin'im. Benim anlayamadığım adamda hep bi belirsizlik hayatında su an kimse yok beni sevdiğini söylüyo hala ama 3 aydır ne aradı ne sordu ne merak etti hiç bi şekilde kıskanmıyor bosanıcaz hiç bişey yapmıyo ben hala deli gibi seviyorum deli gibi özlüyorum kafam cok karışık bana bi akıl fikir verin Allah rızası için
Eşiniz sizi gerçekten sevmiş olsaydı aldatmazdı bence gerçekleri görmeniz lazım maalesef ki siz bu kadar fedakarlık yapmışken adam neyin derdine düşmüş.

Merhabalar arkadaşlar şimdiden hepinize iyi geceler diliyorum. Ve benim hikayeme başlıyorum 2014 te cok severek evlendik benim ailem evliliğimize karşıydı cünki eşimin 26 yasına kadar hiç çalışmamış olması hiç birikimiminin olmaması ve evlenirken bi işinin dahi olmaması onları korkutmuştu. Öyle böyle verdiler nişanlandık benim ailemle aram bozuldu nişanlılık sürecinde evlenene kadar teyzemde kaldım. Kendi basımıza gidip nikah tarihi aldık ve evlendik. Onun babası herşeyimize destek oldu ufak caplı cünki onunla durumu belli olan bi adamdı. Benim babam inat yaptı tabi hiç bi şekilde ne destek ne yardım etmedi. Neyse biz bi göz oda bi eve girdik ama mutluydum kocamı cok seviyordum ve zamanla herşeyin çalışarak hal olacagını düşünüyordum. Eşim evlendiğimiz ilk gün işe başladı ve bi fiil çalışma hayatına atılmış oldu bu güne kadar. Bide estetisyenim bu arada bende işe başladım 2 ay kadar gectikten sonra hamile kaldığımı öğrendik ve tekhlikeli zor bi süreçti işten ayrıldım. Derken hamilelik sürecim basladı yanımda kimse yoktu annem babamın korkusundan gelemiyordu onun annesi de psklojisi problemleri olan biraz da boş bi kadın. 1 seneyi yalnız zar zor geçirdim v psklojim bozuldu. Ben mutsuz oldukça eşimi de mutsuz ettim konuşarak. Neyse Doğum yaptım evime geldim kızımı büyültmeye başladım klasik karı koca kavgalarımız oluyordu ama mutluyduk ya ben öyle zannediyordum tabi bu arada kimseden maddi destek yok eşim tek basına hakkından gelmeye çalısıyordu herşeyin geldi de. Aç açıkta bırakmadı. Geçen seneye kadar geçinip gidiyorduk. Sonra her gün içmeye eve cok gec gelmeye başladı. Bu arada eşin alkol alan seven bi adamdır ama hafta bir flan alırdı maç iZlerken ya da vs gözüme batmazdı. Konustm konustm aynı evi otel gibi kullanıyo sonrasında bi gün telefonunda şifre oldugunu gördüm ve bu ne ne alaka biz evliyiz dedim o da bana bu şifre ölene kadar kalkınacak bana güvenmeyi ögreniceksin dedi. Bende parmagımdan yüzükleri cıkardım o şifre kalkarsa bende takarım yüzüklerimi dedim. Tabi o şifre kalkmadı iyce içine kurt düştü. Ve bi akşam telefonun aldım bi takım şeyler yaptıktan sonra bütün sosyal medya hesaplarını ele geçirdim ve bide be göreyim benim yakınımda olan eczanede çalışan bi kızla üstelik kız nişanlı ve nişanlısıyla oturup tavla oynayan bi adamdı benim eşim. Ben beynimden vurulmuşa döndüm bunlar 1 senedir görüşüyorlarmış. Tabi nişanlısına söyledim tüzüğü attı kız da burdan defolup gitti tabi yasadıgımız yer küçük bi yer olunca herkes duydu esiminde kimsenin yüzüne bakacak durumu kalmadı bi de bana ben bişey yapmadım demez mi. Her neyse ben bunu nişanlısına anlatmasaydım 1 ay sonra düğünleri vardı o adama kıyamadım. Neyse ben bu mesajları gördükten sonra bak bizim 2 yasında evladımız var evine bize dört elle sarıl biz bunları aşarız dedim ben ve hiç gelmemeye başladı 15 gün kadar gelmedi benimde Çan'ıma hak etti babamı aradım gelip aldılar beni. Bu ara kzım dogduktan sonra babamın siniri gecmişti barısmıstık. Herşeyi öğrendiler falan 3 aydır babamlardaym babamın durumu iyi cok iyi bakılıyoruz kzıma da cok düşkün ama kızımın hiç bi zaman babasız büyümesini istemedi biz daha 1 ay olmustu babamlara kalalı babam alıp karşısına tekrar konustu bak oğlum her erkek böyle hatalar yapar bi yavru var ortada karını çocuğunu toparla sahip çık diye babama olmuyo biz zaten 3 senedir hiç mutlu değildik falan demiş babam ondan sonra bosanma davası açtı bu arada o kadınla görüşmüyo duygusal anlamda da bişey YÖK aralarında bundan Emin'im. Benim anlayamadığım adamda hep bi belirsizlik hayatında su an kimse yok beni sevdiğini söylüyo hala ama 3 aydır ne aradı ne sordu ne merak etti hiç bi şekilde kıskanmıyor bosanıcaz hiç bişey yapmıyo ben hala deli gibi seviyorum deli gibi özlüyorum kafam cok karışık bana bi akıl fikir verin Alla.h rızası için
Sizinle mutlu olmadigini soyleyen bir adamdan icip icip gunlerce eve gelmeyen sizi dusunmeyen esinizden bir gelecek beklemeyin.Bu evlilikte sadece siz fedakar olmussunuz cunki sadece siz sevmissiniz.Tekrar bir araya gelseniz bile ayni seyleri yasarsiniz.Allah yardimciniz olsun.

Merhabalar arkadaşlar şimdiden hepinize iyi geceler diliyorum. Ve benim hikayeme başlıyorum 2014 te cok severek evlendik benim ailem evliliğimize karşıydı cünki eşimin 26 yasına kadar hiç çalışmamış olması hiç birikimiminin olmaması ve evlenirken bi işinin dahi olmaması onları korkutmuştu. Öyle böyle verdiler nişanlandık benim ailemle aram bozuldu nişanlılık sürecinde evlenene kadar teyzemde kaldım. Kendi basımıza gidip nikah tarihi aldık ve evlendik. Onun babası herşeyimize destek oldu ufak caplı cünki onunla durumu belli olan bi adamdı. Benim babam inat yaptı tabi hiç bi şekilde ne destek ne yardım etmedi. Neyse biz bi göz oda bi eve girdik ama mutluydum kocamı cok seviyordum ve zamanla herşeyin çalışarak hal olacagını düşünüyordum. Eşim evlendiğimiz ilk gün işe başladı ve bi fiil çalışma hayatına atılmış oldu bu güne kadar. Bide estetisyenim bu arada bende işe başladım 2 ay kadar gectikten sonra hamile kaldığımı öğrendik ve tekhlikeli zor bi süreçti işten ayrıldım. Derken hamilelik sürecim basladı yanımda kimse yoktu annem babamın korkusundan gelemiyordu onun annesi de psklojisi problemleri olan biraz da boş bi kadın. 1 seneyi yalnız zar zor geçirdim v psklojim bozuldu. Ben mutsuz oldukça eşimi de mutsuz ettim konuşarak. Neyse Doğum yaptım evime geldim kızımı büyültmeye başladım klasik karı koca kavgalarımız oluyordu ama mutluyduk ya ben öyle zannediyordum tabi bu arada kimseden maddi destek yok eşim tek basına hakkından gelmeye çalısıyordu herşeyin geldi de. Aç açıkta bırakmadı. Geçen seneye kadar geçinip gidiyorduk. Sonra her gün içmeye eve cok gec gelmeye başladı. Bu arada eşin alkol alan seven bi adamdır ama hafta bir flan alırdı maç iZlerken ya da vs gözüme batmazdı. Konustm konustm aynı evi otel gibi kullanıyo sonrasında bi gün telefonunda şifre oldugunu gördüm ve bu ne ne alaka biz evliyiz dedim o da bana bu şifre ölene kadar kalkınacak bana güvenmeyi ögreniceksin dedi. Bende parmagımdan yüzükleri cıkardım o şifre kalkarsa bende takarım yüzüklerimi dedim. Tabi o şifre kalkmadı iyce içine kurt düştü. Ve bi akşam telefonun aldım bi takım şeyler yaptıktan sonra bütün sosyal medya hesaplarını ele geçirdim ve bide be göreyim benim yakınımda olan eczanede çalışan bi kızla üstelik kız nişanlı ve nişanlısıyla oturup tavla oynayan bi adamdı benim eşim. Ben beynimden vurulmuşa döndüm bunlar 1 senedir görüşüyorlarmış. Tabi nişanlısına söyledim tüzüğü attı kız da burdan defolup gitti tabi yasadıgımız yer küçük bi yer olunca herkes duydu esiminde kimsenin yüzüne bakacak durumu kalmadı bi de bana ben bişey yapmadım demez mi. Her neyse ben bunu nişanlısına anlatmasaydım 1 ay sonra düğünleri vardı o adama kıyamadım. Neyse ben bu mesajları gördükten sonra bak bizim 2 yasında evladımız var evine bize dört elle sarıl biz bunları aşarız dedim ben ve hiç gelmemeye başladı 15 gün kadar gelmedi benimde Çan'ıma hak etti babamı aradım gelip aldılar beni. Bu ara kzım dogduktan sonra babamın siniri gecmişti barısmıstık. Herşeyi öğrendiler falan 3 aydır babamlardaym babamın durumu iyi cok iyi bakılıyoruz kzıma da cok düşkün ama kızımın hiç bi zaman babasız büyümesini istemedi biz daha 1 ay olmustu babamlara kalalı babam alıp karşısına tekrar konustu bak oğlum her erkek böyle hatalar yapar bi yavru var ortada karını çocuğunu toparla sahip çık diye babama olmuyo biz zaten 3 senedir hiç mutlu değildik falan demiş babam ondan sonra bosanma davası açtı bu arada o kadınla görüşmüyo duygusal anlamda da bişey YÖK aralarında bundan Emin'im. Benim anlayamadığım adamda hep bi belirsizlik hayatında su an kimse yok beni sevdiğini söylüyo hala ama 3 aydır ne aradı ne sordu ne merak etti hiç bi şekilde kıskanmıyor bosanıcaz hiç bişey yapmıyo ben hala deli gibi seviyorum deli gibi özlüyorum kafam cok karışık bana bi akıl fikir verin Allah rızası için
Şu her erkek böyle hatalar yapar olayı da beni benden alıyor. Yapmayan yapmıyor arkadaşım. Ayrıca sen kızın nişanlısına durumu anlatıp ayırdıktan sonra kendinin de kocana bir şans vermeye hakkin yok. Suç ikisinin suçu. Madem öyle kızla konuşup bir daha kocama yaklaşırsan nişanlıma söylerim diyecektin. Ama büyük ihtimal sen de kocam ayartildicilardansin. Ayrıca böyle bir adamla evlenerek en baştan bile bile lades demissin. Down sendromlular bile kafelerde falan çalışırken 26 yaşına kadar malak gibi yatmış adamın aile babası olabileceğini cidden düşündüysen helal olsun. Zararın neresinden dönsen kar. Kendine acımamışsın bari çocuğuna acı da o adamın olduğu ortamda büyümesin.

aldatma var,,, ilgisiz,,, eve gelmiyor,,, nesi neden sevilir böyle kocanın
boşanmak zor bir süreçtir tabi ki ama bu adamla yaşamak daha zor ..

İşin var, paranı kazanıyorsun.
Adam aldatmış seni aldatmış!
Neyini seviyorsun hala?
Bi kere yaptı, afettin diyelim, -ki çoktan affetmişsin- bir daha aynı hatayı yapmayacak mı?
Yapacak.
Azıcık gurur.

Cok sanslisin ailen ozellikle baban arkanda...seni aramayan hadi seni gectim evladini bile gozden cikaran adami ne yapicaksin?bu saatten sonra anne babana evladina dort elle saril ve gelecegine bak...

Bir adam bence 3 şey için sevilir ;
Ya çok yakışıklıdır aşık olmuşsunuzdur
Ya çok saygılıdır parası çoktur parasını düşünmüşsünüzdür
Ya da mermahetlidir evine sahip çıkar dersiniz evlenirsiniz
Size de yazık günah değil mi ? Üstelik siz bir annesiniz rica ederim mantıklı davranın güçlü ve dik durun
Adam aldatmış , adam alkol alıyor daha ne yapmalı acaba? Barışmayı bırakın ben olsam geçen seneler için hafıza kaybı yaşayıp öylesine çıkarırım hayatımdan..

Eşin büyük bir hata yapmiş aldatmiş sizi.Sonrasında ise hep siz hatalısıniz.Cekip gidecektiniz veya susup bilmiyor gibi yapip oturacaktiniz.Sizinki ortaya karisik gibi bisey olmus kizi nisanlisindan ayirip kocanizi da herkese rezil etmişsiniz birde üstüne ben kocami seviyorum istiyorum diyorsunuz.Bu işler böyle olmuyor iste hakliyken itici olmuşsunuz resmen.Ben kendi adıma esinizi de sizi de hatalı gördüm ve bundan sonrasi icin biraz daha itibarinizi kazanmak adina sessiz kalmanizi öneririm.

bir şeyi yanlış biliyorsun canım

eşin seni sevmiyor , seven adam bunu yapmaz de ki seni sevmiyebilir bari çocugunu sevsin ,

Yani ne yorum yapsam bilememdim. Bence esinizden koca da baba da olmaz. Siz kendi babaniza yatin kalkin dua edin.

dmek ki baban haklıymış.. artık barışmak için ümidini kes ve neden aramıyor diye dertlenme zaten öyle bir adam olsa aldatmazdı çocuğunu bırakmazdı

hadi seni geçtim, adam daha çocuğunu merak edip gelmiyo yanınıza. sakın ailesine sahip çıkacak tekrar bir olacağız tarzı düşüncelere kapılma insan 7sinde neyse 70inde de odur. uzulen yine sen olursun

Hakkinizdz hayirlisi olur insallah arada kucuk bi yavrucak var sonucta.
Ama sana bunlari yasatan birini daha nasi deli gibi sevio ozleyebiliyosun seni ne kadar kucuk duruma dusurmus babana soyledikleriyle.
Unutmaya calis ardinda sevenlerin var kimsesiz olsan mecbursun gitmeye diycem ama ardindq ailen var kiymetini bil.

Gerçekten midem bulandı hayretle okudum nişanlı biriyle ilişkisi var o adamla utanmadan tavla oynayacak tiynette bir adam demeyim varlık adam nişanlısından ayrılıyor ki en doğrusu sen kocana biz bunları asariz yuvana dört elle sarıl mi dedin o zaman zaten sen hak ediyorsun kusura bakma ailen ne güzel destek olmuş sana 26 yaşına gelmiş dana gibi yatmış birinden ve üstünede böyle pislik yapicak hala ne umudun var neyini kıskanıyosun be kimse almaz korkma adi herifi ama bari evladına acı çünkü onada sahip çıkacak biri değil

X