Allah için görüşlerinizi esirgemeyin

Edebiyat parçalayan üyeleri asıl burda görmek isteriz

Ne kolay burdan “çalış, boşan, çocuğuna bak, hayat devam ediyor” yazmak

Bak yazdım bile.

Kadının gerçeği bu hikaye. Dili, coğrafyası fark etmiyor

Tavsiyem YÖK ki

Kadının gerçeği mi? Göz göre göre yapılmış, aklını kullanan kimsenin başına gelmeyecek şeyler bunlar. İstemeyen insan bu duruma biraz zor düşer yani. İşsiz güçsüz, ailesinin istemediği bir adama kaçıp evliliği oturmadan, maddi durumu düzeltmeden çocuk yapmış. Hata üstüne hata. Nereden baksan elinde kalıyor. Akıllı bir kadının gerçeği değil bu. Kötü tercih, kötü sonuç.
İyi bir evlilikte de aldatma olabilir, hepimizin evliliğinde yaşanabilir. "Aldatılıp ama aldatılmamış gibi davranıp kocanın beraber olduğu kızın nişanlısına kıyamamak eşiği" diye genel geçer bir şey varsa da ben bilmiyorum.

Konu sahibi şanslısın, mesleğin var, aileni evlenirken hiçe saysan da arkandalar. Bunların kıymetini bil, hayatına yeniden başla.

Kadının gerçeği mi? Göz göre göre yapılmış, aklını kullanan kimsenin başına gelmeyecek şeyler bunlar. İstemeyen insan bu duruma biraz zor düşer yani. İşsiz güçsüz, ailesinin istemediği bir adama kaçıp evliliği oturmadan, maddi durumu düzeltmeden çocuk yapmış. Hata üstüne hata. Nereden baksan elinde kalıyor. Akıllı bir kadının gerçeği değil bu. Kötü tercih, kötü sonuç.
İyi bir evlilikte de aldatma olabilir, hepimizin evliliğinde yaşanabilir. "Aldatılıp ama aldatılmamış gibi davranıp kocanın beraber olduğu kızın nişanlısına kıyamamak eşiği" diye genel geçer bir şey varsa da ben bilmiyorum.

Konu sahibi şanslısın, mesleğin var, aileni evlenirken hiçe saysan da arkandalar. Bunların kıymetini bil, hayatına yeniden başla.
Bilseydi böyle olacağını tercih eder miydi?

Yahu siz uzayda mı yaşıyorsunuz kuzum? Hiç mi sonucuna katlanmak zorunda olduğunuz hatanız olmadı?

Anadan doğma full tecrübe donanımlı mı doğdunuz?

Siz yapmayın kötü tercih, iyi iyi devam edin

Ne diyeyim

Ailen var arkanda işin var...daha ne istiyorsun..?? Yeni koca da bulunur kizina da iyi bir abi olur...hadi hayatina yeniden başla...
Kocanin neyine guveniceksin ki daha
Ha seveceksen hobi olarak yine sev tabi...

Adam sizi aldatiyor asariz bunlari diyorsunuz
Bosanma davasini babaniz nasil acti o mu evli esinizle anlamadim
Bu kafayla evlenmeyi gectim ceza-i ehliyetiniz bile olmamali aslinda hala seviyorum diyorsunuz ya! Dunyada erkekten ,kocadan daha degerli bir seyler yok mu sizin icin?

Bilseydi böyle olacağını tercih eder miydi?

Yahu siz uzayda mı yaşıyorsunuz kuzum? Hiç mi sonucuna katlanmak zorunda olduğunuz hatanız olmadı?

Anadan doğma full tecrübe donanımlı mı doğdunuz?

Siz yapmayın kötü tercih, iyi iyi devam edin

Ne diyeyim

Yapma guneykarimkure guneykarimkure ne demek istediğimi biliyorsun, insan elbette hata yapabilir, göz önünde bulundurmadığı ihtimaller başına gelebilir, kötü sürprizlerle karşılaşabilir ama bu duvara dümdüz araba sürüp sonra neden çarptım ki deyip geri gidip tekrar duvara çarpmak gibi bir şey.

Yapma guneykarimkure guneykarimkure ne demek istediğimi biliyorsun, insan elbette hata yapabilir, göz önünde bulundurmadığı ihtimaller başına gelebilir, kötü sürprizlerle karşılaşabilir ama bu duvara dümdüz araba sürüp sonra neden çarptım ki deyip geri gidip tekrar duvara çarpmak gibi bir şey.
Benim çok burnum sürtüldü
Bu çok farklı
Yine de empatiden yanayım

Allah ailenizden binlerce kez razi olsun ki sizi boyle bir adamin eline birakmamis .
Sevmeyin boyle adamlari kendinizi boyle degersizlestirmeyin varsin babasi eksik kalsin cocugun ama o evde hergun kavga ve mutsuz bir cocuk buyumesin...
Hepsi gcicek biraz zaman ..
Kendinize daha cok vakit ayirin sosyallesin cevre edinin unutmak daha kolay olacaktir.
Allah yardimciniz olsun..

Sevince de aldatabiliyor insan bazen sorunlardan içinde biriktire biriktire taşan dan sığınak olarak bir kaçış olarak secilebiliyor ama pismanlik da oluyor düzelmesi birseylerin yoluna girmesi için çaba da oluyo... sizinkinde ne pismanlık ne çaba o bu işi çoktan bitirmiş sadece uygulamaya gecememis ve siz baba evine dönünce onada çoktan bitirdigini uygulamaya gecmek için fırsat doğmuş... önüne bakman lazım. Ve asla unutma unutma ki bir daha aynı hatayi yapma... geçmişte bırakıp alman gereken dersi al ilerine

Arkadaşlar hepinizden Allah bin kere razı olsun herkesin düşüncesine saygı duyuyorum benim sorunum su hala aşırı cok özlüyorum nasıl niye özlediğimi de bilmiyorum bazen kendi kendime be gurursuz bi kadınsın beler yaptı hala sevip özlüyorsun diyorum ama kendimi kontrol edemiyorum. Siz nasıl vazgeçtiniz unuttunuz sustunuz bosverdiniz bilmiyorum. Ayrıca ben o kızın nişanının eşimle ilişkisi oldugu için bozmadım o kız her önüne gelen adamla birlikte olan küçük bi yerde yasıyoruz nerdeyse çıkıp yazmadıgı adam kalmayan asiftenin biriydi nisanlısı da aşırı şaf bu adamla evlenirse bi gün adamı katil eder dedim ondan söyledim

Sanırım eşin sorumluluktan sıkılmış üzüldüm canım Allah dermansız dert vermesin . İnsallah hakkında hayırlısı olur. Babanada helal olsun seni dışarda sahipsiz bırakmamış ki tam tersini yapan çok baba var. Evladımı babasız büyütmek istemiyorum demişsin bence bunu sen degil eşin düşünmeli. Evladınıza iyi bakın eşiniz de insallah düzelir pişman olur bir daha barışıp mutlu olursunuz. Herşey gönlünce olsun canım

Sanırım eşin sorumluluktan sıkılmış üzüldüm canım Allah dermansız dert vermesin . İnsallah hakkında hayırlısı olur. Babanada helal olsun seni dışarda sahipsiz bırakmamış ki tam tersini yapan çok baba var. Evladımı babasız büyütmek istemiyorum demişsin bence bunu sen degil eşin düşünmeli. Evladınıza iyi bakın eşiniz de insallah düzelir pişman olur bir daha barışıp mutlu olursunuz. Herşey gönlünce olsun canım
Allah razı olsun canmm

Babanizin varmiş bir bildigi demek ki.. İlk paragraflarda babaya kizmaya baslamistim ki sonunda helal olsun dedim yinede sahip cikmis kizina torununa.. Adam aldatmis ustune kapinizda yatip özurler dilemesi yalvarmasi gerekirken umursamiyor bile... :KK43: uzgunum iliskinin kurtarilmasi tek tarafli olmuyor şu an o 10 adim gelecek ki siz 1 adim gidesiniz..

1 eşiniz sizi sevmiyor
2 ahlaksız ve midesiz biri
3 oyle bir baban var ki sukret dizinin dibinden ayrılma
4 o adamı da unut yine aldatır yine üzülürsun

uzgunum.boyle dusuncede olan bayanlar olursa bu erkekler herseyı kendilerinde hak gorurler.evlat dısında hiçbirşey vazgecılmez degildir...kendinize baska bır yon cizin.hayatınıza devam edin....parasızlık ımkansızlık hepsi aşılır ama sevilmemek ....ıstenmemek...aldatılmak...hiç gerek yok.

Ne mutlu sana öyle bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmişsin ve kıymetini bil.
Eşin de sevmiyor demek yada sorumsuz.

Deli gibi seviyorum demişsin
Ne yorum yapilir ki bu durumda.
Bir insana bosan demek de kotu bir yaklasim
Sadece gormesi gerekenleri gostereceksin icinde bulundugu buhrandan goremedigi co k sey olacagi icin.
Dedigim gibi bir cikar yol gosterilirdi ama deli gibi seviyorum demeniz yollari tikadi bende size ulasamam

X