Amh düşüklüğü tüp bebek

Hadi hayırlısı canim guzel haberler alirsin insallah sana heyet raporu cikartmislarmiydı bana cikarttilar ama embriyo olusmadigi icin iptal oldu devlet geri odeme yapamiyor dendi
Heyet raporu bir işe yaramıyor artık. Devlet sadece devlet hastanelerinde gecerli kıldı

Merhabalar. Benimde amh 0.75 bi süre doğal olmasını bekledik nasip olmayınca tüp bebeğe başladık. Şişli memoryılda tedavi görüyorum. Sürece başlamadan yaklaşık 2 3 ay önce sıkı bi beslenme düzenine girdim. Şekeri, beyaz unu ve paketli gıdaları hayatımdan tamamen çıkardım. Quenzim q, d vit, omega, kalsiyum, balık yağı, bal arısütü polen kullandım. Çok şükür rabbimin izniyle 3 tane 5.gün embriyom oluştu ve biri transfer edildi şuan 4.gündeyim gerisi nasip. Tavsiyem bi sonraki tedaviden önce gıda temizliğine girişin temiz takviyeler kullanın. Egzersiz ve bol su için o arada doğal yolla bile olur belki ve içinize sinmeyen bi yerle süreci yürütmeyin merkez çok önemli. Ben memoryıldan çok memnun kaldım isterseniz bi görüşün ön görüşmesi ücretsiz. Sakın canınızı sıkmayın bunu başarırız bi deneme olarak görmeyin. Rabbim yardımcınız olsun 🌸

Canım selam benim amh derim 0,43 tu ilk gittiğimde bende de 2 yumurta toplanmisti biri kalitesizdi calisamamislardi bile diğeri dollendi embriyo oldu transfer edildi ama.tutmadi. 9 ay geçti aradan annem hurma poleni diye birşey aldı bana onu yedim amh 1.15 e yükseldi benim gittim 3 yumurta büyüdü sonra diğerlerinde peşinden geldi ama yetisemediler. 3 u dollendi ama 2 si ilk aşamayı geçti. Risk almamak için ikisini de transfer ettik. Amh dusuklugunde maalesef böyle bende eğer tutmazsa transferim bugün 7. Günüm mecbur sil bastan olcam. Bu git gel yumurta süreçlerinde doktor çok bişey söyleyemez zaten yumurtalarin yeterli olgunluğa ulaşmıştır catlamasin diye hemen opuya almışlardır seni. Memnun değilim diyorsan Medical Park Bahçelievler Ali İhsan Gönenç şiddetle tavsiye ederim 🙏 benim doktorum doktor değil abi gibi çünkü.
Merhaba hurma poleni nereden temin ettiniz acaba

Merhaba arkadaşlar bilginize ve yorumunuza ihtiyacım var doktorum aşılamayla bile olmaz TÜP BEBEK DEDİ
Üç kere letu kullandim bir tanesinde çatlatma iğnesi yaptık olumsuzdu
Bu ay da ilaç kullanıp denemek istedim
Bu ay femara kullandım adetin beşinci günü sabah akşam 5 gun sağda ve solda 18 ile 19 birer tane yumurta oluştu adetin 13 günü 27aralikta çatlatma iğnesi eşim yapti akşam 22.00da ovulasyon testi ile takip ediyorum vücut attimindiye ilacı yada yumurtam çatladı mi diye doktorum bende adetin üçüncü günü Lh testi istedi6.07 çıktı çatlatma iğnesi günü tekrar verdim kan dokuz gün sonra oluyor18.47cikti yumurtam catlamistir bu değerle dedi
Size değerlerini ve testlerini attım Rabbim ol derse olur buna çok inanıyorum
Ama şuan değerlerim ve durumum çok mu kötü bilmiyorum

AMH = 0.183 = 16.03.2023
= 0.310 = 21.12.2023
E2 = 180 = 18.12.2023
= 292 = 27.12.2023
LH = 6.07 = 18.12.2023
= 18.47 = 27.12.2023
PROGESTERON = 3.9 = 27.12.2023

Eklentiler

• IMG_20240101_234648.jpg
    IMG_20240101_234648.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 46
Ben 28 günde bir adet oluyorum. Regl düzensizliği yok o konuda iyiydm her zaman. Benim sözüm yüksek başlandı yüksek bitti ikinci seferde. 337.5 le başladık 330 la bitirdik. Transferimin 7. Günü bugün
sonucunuz ne oldu acaba inşallah olumlu olmustur

Hadi hayırlısı canim guzel haberler alirsin insallah sana heyet raporu cikartmislarmiydı bana cikarttilar ama embriyo olusmadigi icin iptal oldu devlet geri odeme yapamiyor dendi
Bende Gürkan hocada 2 kere raporlu tedavi görmüştüm. İkisi de negatif olmuştu. Amh düşük olunca iğneler yumurtalıkları yoruyor. Kalitesi de düşüyor. Ben sonrasında aret kamara gittim. 40 yaşındayken sadece klomenle tedavi gördüm. İlk denememizde şükür oğlumu kucağıma aldım. Şimdi 3 embriyom daha var donduruldu. Ama 42 yaşına girdim gözüm kesmiyor artık 😃

Benim amh düşük 2yil önce 0.46 di şuan daha düşmüştur temmuzda opu oldum 5 yumurta toplandı 3u dollendi 5.gune geldi ocakta tekrar havuz yapicam .. sana tavsiyem takviye alıp kalite yaptır yumurtalarini omepaQ10 imprly d vitamini ari sütü karışımı çörekotu yağı kullandım..
Merhabalar. İnşallah hayırlı haberlerinizi alırsınız. Hangi doktora gidiyorsunuz tup bebek için birde bu vitaminleri doktormu önerdi

Bende Gürkan hocada 2 kere raporlu tedavi görmüştüm. İkisi de negatif olmuştu. Amh düşük olunca iğneler yumurtalıkları yoruyor. Kalitesi de düşüyor. Ben sonrasında aret kamara gittim. 40 yaşındayken sadece klomenle tedavi gördüm. İlk denememizde şükür oğlumu kucağıma aldım. Şimdi 3 embriyom daha var donduruldu. Ama 42 yaşına girdim gözüm kesmiyor artık 😃
Masallah canim ya bn gürkan hocadan memnun kalmadim baska dr arastiriyorum simdi

Merhaba bende aret kamar düşünüyorum 4 tüp bebek denemem var 2 si negatif 3 cu opu olup yumurta boş dendi sadece haplarla mi devam ediyor amh çok düşük 4 ay önce 0.30 du onerirmisiniz şuan arastiriyorum

Merhaba bende aret kamar düşünüyorum 4 tüp bebek denemem var 2 si negatif 3 cu opu olup yumurta boş dendi sadece haplarla mi devam ediyor amh çok düşük 4 ay önce 0.30 du onerirmisiniz şuan arastiriyorum
Benimde amh düşüktü. İğne tedavisi olmak istemediğim için aret hocaya gittim iyi ki de gitmişim. Çok yoğunlar onu söyleyeyim baştan ama hoca gerçekten işinin ehli emin olabilirsiniz.

Neler kullandınız sonuç aldınız mı
Ben tedavi öncesi haftada 4 gün kahvaltıda avokado yiyordum. Tedaviye başlayınca doktorun verdiği vitamini kullandım 1 aylık. Tedavi sürecinde de sadece klomen hap kullandım. Oğlum oldu çok şükür. 3 tane de dondurulmuş embriyom var. 2 kere toplama yaptık.

Ben tedavi öncesi haftada 4 gün kahvaltıda avokado yiyordum. Tedaviye başlayınca doktorun verdiği vitamini kullandım 1 aylık. Tedavi sürecinde de sadece klomen hap kullandım. Oğlum oldu çok şükür. 3 tane de dondurulmuş embriyom var. 2 kere toplama yaptık.
Tebrik ederim.. yaş kaçtı bi de bunlar olduğunda. Ben 30 yaşındayım. Rezervim çok düşük şu an iğne değil hap içiyorum

X