Ankara AKROPOL Hastanesi'nde bir hafta önce doğum yaptım...

Selam arkadaşlar ben de 14 ay önce Fatih Hastanesinde doğum yaptım.
2. bebek için henüz çok erken ama düşünürsem Akropol Hast. Bülent bey'i sadece okuduğum yorumlardan dolayı tercih ederim diyordum.
Ancak yenidoğan servisinin olmayışı düşündürdü beni. Ben 37. haftada doğum yaptım.Doktorumun bebek küveze girmeyecek demesine rağmen bebeğimin doğumdan sonra solunumda sorun çıktı, sütüm de gelmedi emziremedim, besleyemedik yani. Serum falan takıldı ve 3 gün küvezde kaldı, yeni doğan servisinin önemi bu noktada ortaya çıkıyor. Beklenmeyen bir durum ortaya çıkabiliyor.
Umarım sizler sorunsuz bir doğumla bebeğinizi sağlıklı bir şekilde hastaneden alıp evinize gelirsiniz. Ama yenidoğan servisinin olmasına dikkat edin bence veya yoksa bile böyle durumlar için mantıklı çözümleri var mı hastanenin? Bunları araştırın derim.

Ben dün gittim tanıştım Bülent Beyle nihayet..Gayet esprili,ilgili,bilgili bir doktor..Biz çok sevdik kendisini..bebişimizi de gördük çok şükür herşey normalmiş:nazar: Muayene ücreti olarak 30 TL ödedik sadece..doğum ücretleri de bildiğim kadarıyla 750 TL ymiş..Bülent Beyin hemşiresine sordum yenidoğan ünitesi varmışkaydirigubbakcemile2 beni daha önce yanlış bilgilendiren o kadına sinir oldumlaelaelaelaelae yanız hemşire küvezlerimiz var ancak çok ciddi sorunlarda aktarmalı küvezimizle zekai tahire götürüyoruz dedi..umarım yaşamayız bu tip sorunlar hiçbirimiz ama insan endişelenmeden edemiyor yine de..Neyse ki kafamdaki önemli bir sorun da çözülmüş oldu böylece..Kararımı kesinleştirdim veeee çok rahatladım çok şükürzemuszemus bir dahaki muayenem 1 ay sonra nasıl bekleyecem bilmiyorum...

bende akrapole gitmeyi düşünüyorum hatta ilk randevumuz 7 nisan ama nasıl bi hastane bilmiyorum siz mennun kaldınız mı? birde doktorunuz kimdi?şimdiden teşekkür ederim

bende hamileliğimin başından beri akropol hastanesi dr bülent beye gidiyorum. çok memnunum hastanedende doktorumdanda çok ilgili herkes. doğumumda orada olucak hayırlısıyla.

ben de bülent beyin hastasıyım. 11 mart ta doğum yaptım. doğumla ilgili hiç teddütünüz olmasın. süper bir ekibi var.doğum sonrası herşeyinizle ilgileniyor hemşireler. Hepinize sağlıklı hamilelik ve doğumlar.....

bende fatih hastanesine gidiyordum doktorumdan da sıkıntım yoktu ama büyük ihtimal doğuma giremeyecekti ve duyduğum bazı olaylardan dolayı hastaneden soğudum. 12 nisan için bülent beyden randevu aldım. hayırlısıysa akropolde yaparım doğumumuda :)

bende akropol hastaesine gidiyorum siteden bir arkadaştan duymuştum 3aydır gidiyorum kontrollere çok korkardım doğumdan ama Bülent bey her gittiğim de çok rahat doğum yapacaksın diye o kadar rahatlatıyor kii inanamazsınız doğumu eğlence sanmaya başladım...iki doğum yapmış biri olarak korkmam normal ama Bülent bey hiç merak etme diyor hadi bakalım hayırlısıııı....özel odalar çok güzel ekip süpermiş ve babayı da içeri alıyorlar doğuma...ne güzel de mii???

arkadaslar bende iyi bi hastane arıyordum.ssklıyım nekadar ücret ödeniyorki. 30tl herkes içinmi gecerli

arkadaslar bende iyi bi hastane arıyordum.ssklıyım nekadar ücret ödeniyorki. 30tl herkes içinmi gecerli

evet şekerim ssklılarda 30 alınıyor doğum sezeryan normal farketmez 750 tl ..özel odalar veriyorlar vip oda istersen o ayrı fiyat ....ayrıntılı ultrason da yapılıyor cd veriyorlar ayrıca tahlillerini de ucuza yapıyorlar tavsiye ederim git...kukla kebapın arkasında balgat ta...

Benim de muayeneme az kaldı çok heyecanlıyız..Bir kez gittik ve çok beğendik Bülent Bey' i..Ama ilk aylarda ayda bir gidildiği için geçmiyor günler sanki:ecrin_bebek: Kızlar yaa bir de çok merak ettiğim bir şey var şimdi ben gittiğimde 13 haftalık olacak bebeğim..Sizce cinsiyetini öğrenmek için çok mu erken?Ya çok merak ediyorum napıyım elimde değil:kedi:Acaba bakar mı Bülent Bey cinsiyetine sizce??Tabi daha da önemlisi 2li testim var.. umarım herşey yolunda gider hepimiz için sağlıkla alırız bebişlerimizi kucaklarımızakaydirigubbakcemile5

selam arkadaşlar ankara 'da gidebilecegim hastane ararken burayı buldum yorumlarınız çok işime yaradı bende akropol hastanesine gitmeye karar verdim yorumlarınızdan sonra 2 dogum yaptım devlet hastanesinde ilk dogumumda acil gitmiştim hemen ameliyata aldılar çok iyi davranmışlardı sezeryanla dogum yaptım ama 2. bebegimde gününde gittim çektigim rezilligi anlatamam bu yüzden gidecegim ve dogum yapacagım hastane benim için çok önemli bu kadar olumlu yorum alan hastanenin kötü olabileceini düşünmüyorum bu yüzden hepinize çok teşekkür ederim.allah bebeklerimizi saglıcakla kucagımıza almayı nasip eder inşallah.

Benim de muayeneme az kaldı çok heyecanlıyız..Bir kez gittik ve çok beğendik Bülent Bey' i..Ama ilk aylarda ayda bir gidildiği için geçmiyor günler sanki:ecrin_bebek: Kızlar yaa bir de çok merak ettiğim bir şey var şimdi ben gittiğimde 13 haftalık olacak bebeğim..Sizce cinsiyetini öğrenmek için çok mu erken?Ya çok merak ediyorum napıyım elimde değil:kedi:Acaba bakar mı Bülent Bey cinsiyetine sizce??Tabi daha da önemlisi 2li testim var.. umarım herşey yolunda gider hepimiz için sağlıkla alırız bebişlerimizi kucaklarımızakaydirigubbakcemile5

canım bülent bey bakarmı bilmiyorum ama 13. haftada benim sıpa göstermemişti kaydirigubbakcemile3 taaa 17. haftada öğrenebildik.

canım bülent bey bakarmı bilmiyorum ama 13. haftada benim sıpa göstermemişti kaydirigubbakcemile3 taaa 17. haftada öğrenebildik.

Ayyy canım yaaa nasıl bekleyecez o kadar:sinifsinif: Valla ben çok sabırsızım nasıl geçecek bu 6 ay ve ben nasıl doğuracam hiç bilemiyorum yaniizemuszemus Allah sağlık versin de gerisi boş diyorum ama bazen rüyalarıma bile giriyor hatta dün gece ikiz çocuklarım oluyomuş rüyamda, biri kız biri erkek çooookkk güzellerdi şaka gibi gerçekten:kedi:hayır olsun ne diyeyim...Sağlıcakla gelsinler hepimizinki inşaallah kızlarhihoyyyt

görebilirse söyler tabii benimki de taaa 5.5 aylıkken ayrıntılı ultrasonda gösterdi Bülen t bey balmıştı ama zaten 4 aylık gittim secdede duruyordu göstermedii...inşallah seninki gösterir hayırlı doğumlaar canıım opuyorumnanaktan

ben de bülent beyin hastasıyım. 11 mart ta doğum yaptım. Doğumla ilgili hiç teddütünüz olmasın. Süper bir ekibi var.doğum sonrası herşeyinizle ilgileniyor hemşireler. Hepinize sağlıklı hamilelik ve doğumlar.....

mrhaba bende bülent beye gidiyorum ve hakkında bilgi almak istiyorum
33 haftalık hamileyim memnunum ama doğum şekli hakkında hep sezeryan doğum ön planda gibi geldi
bilgilendirirseniz sevinirim

mrhaba bende bülent beye gidiyorum ve hakkında bilgi almak istiyorum
33 haftalık hamileyim memnunum ama doğum şekli hakkında hep sezeryan doğum ön planda gibi geldi
bilgilendirirseniz sevinirim

asuada internete bak canım dünyaca ünlü doktorumuz maşaallh orda onun hakkında bilgi de var

Bülent Bey 13.haftada göstermeyeceğini söyleyecektir muhtemel:) Ama bakar yinede. Bizimki de 16-17. haftalarda gösterdi:) Hayırlısı canım, insana vakit geçmiyor gibi geliyor ama bir bakmışsın gün sayıyosun...

Ayyy canım yaaa nasıl bekleyecez o kadar:sinifsinif: Valla ben çok sabırsızım nasıl geçecek bu 6 ay ve ben nasıl doğuracam hiç bilemiyorum yaniizemuszemus Allah sağlık versin de gerisi boş diyorum ama bazen rüyalarıma bile giriyor hatta dün gece ikiz çocuklarım oluyomuş rüyamda, biri kız biri erkek çooookkk güzellerdi şaka gibi gerçekten:kedi:hayır olsun ne diyeyim...Sağlıcakla gelsinler hepimizinki inşaallah kızlarhihoyyyt
Benim ilk 3 ay çok zor geçti hamileliğim. Her günü sayıyodum 3 ay bitsin diye. Bu bebiş doğar mı diyodum. Şimdi 34+5 deyim. Az kaldı ve zaman çoook çabuk akıp gidiyor. Tadını çıkar canım:)kaydirigubbakcemile5

X