Ankara AKROPOL Hastanesi'nde bir hafta önce doğum yaptım...

Ssk lı için 30. TL fiyat var, epidural normaldoğum yapılıyor problem yok. Batıkent için bişi diyemeyeceğim,çok yakın sayılmaz aslında. Benim evim Çukurambar'da yakınolduğu için ulaşım problemi çekmiyorum. Başka sorun olursa cevaplarım.

cevap için teşekkür ederim ankaranın yabancısıyım her an ulaşabileceğim dolmuş güzergahında olan bir yer olsun isterdim ama ne kadar hastane araştırdıysam hepsi o civarda, güven, bayındır, akrapol, hrs tam piyasa oluşmuş

cevap için teşekkür ederim ankaranın yabancısıyım her an ulaşabileceğim dolmuş güzergahında olan bir yer olsun isterdim ama ne kadar hastane araştırdıysam hepsi o civarda, güven, bayındır, akrapol, hrs tam piyasa oluşmuş

Batıkentte Bilgi Hastanesivar istersen yorumları bir oku, yada bi git kendin tecrübe et sonra diğer hastanelere bakarsın. En doğrukararı sen vereceksin

Batıkentte Bilgi Hastanesivar istersen yorumları bir oku, yada bi git kendin tecrübe et sonra diğer hastanelere bakarsın. En doğrukararı sen vereceksin

evet ilk muayenemi orda oldum ikinciyide orda olacağım ama anestezi uzmanları olmadığı için epidural normal doğum yapamıyolar ve yenidoğan yoğun bakımları yok diye biliyorum ama ikinci gidişimde iyice soracağım herşeyi

Merhabalar güzel anne adayları, bende Akrapol hastanesini burdan araştırarak muayenelerime başladım. Benim doktorum Işın hanımdı bebeğimin göbek çevresinde 5 haftalık gerilik vardı sık sık kontrollere gittik ve her defasında çok özel ilgilendi. Gebeliğin en başından beri normal doğum istiyordum ışın hanımda bunu destekliyordu tabiki bir aksilik çıkmadığı sürece. 26.01.11 tarihinde sancılarım dahada sıklaşmıştı nişanım gelmişti gecenin bir vakti aradık bizi sakinleştirdi hastaneye yönlendirdi, kontrol sonucu doğumumun başlamasına daha vakit olduğunu söyledi ebe hanım ve doktorumuzu bilgilendirdi. 27.01.2011 sabah saat 10 da tekrar muayeneye gittiğmizde beni doğuma aldılar hafif sancı verdiler açıkmalarıma doktorum bizzat kendisi bakti saat 13.00 da doğuma girdim ve 13.03 de 3 avazda dünyaya getirdim bebeğimi. dikişlerim atılırken babamla telefonda konuşuyordum. söylemeden geçemeyeceğim dikişleride estetik dikmiş kaç tane olduğunu bilemiyorum çünkü sadece bir tane dikiş görünüyor çok iyiydi yani. Akrapol hastanesine gelince hastane temizdi randevular aksamıyordu. benim bebeğim allahıma şükürler olsun küveze girmedi ama yeni bebek ünitesi de yapılmış ben herkese Akrapol hastanesini ve Işın Kocabaş'ı tavsiye ederim. Sevgiler

Merhaba kardelen,

Ben de ışın hanıma gidiyorum, daha doğrusu şimdiye kadar bir kere gittim, temmuzda da gideceğim hayırlısıyla. ama ilk görüşmede biraz mesafeli geldi. normal olabilir tabi herkes çook sıcak yakın olcak diye bişey yok ama gerçekten ayrıntılı bir şekilde baktı bebeğe. ben devlette çalışıyorum da sonrasında rapor falan alma konusunda sıkıntı yaşar mıyım acaba diyorum?

Arkadaşlar bu topiği unutmuş herkes.
Akropolde doğum yapmış olanlar tecrübelerini niye paylaşmıyorlar acaba?
Bizi de bi nebze aydınlatsanız ne güzel olur!

pekı hamılelığını ne kadarlıkken oraya gıtmeye basladınız benımkıde yenı bı gebelık bende hastane arastırıyorum .deneyımlerınızı paylaşmanız gercekten cok faydalı bırde muayenelerde cok asırı farklar cıkıyormu aceba

öncelikla allaha şükrederek başlayayım...

forumu yeni keşfettim.. buradan bilgi edinen biri olarak benim de tecrübelerimi paylaşmam gerektiğini düşündüm..

öncelikle akropol ismini de buradan duymuştum..

yaklaşık 3 ay önce eşimin tayini sebebiyle ankara ya geldik...

denizli'deki doktorumdan çok memnundum.. fakat hal böyleymiş ki buraya geldik..

önce etlik zübeyde hanıma gittik rutin kontroller için.. sanırım orada hala inşaat sürüyor..

sonra bir süre zekai tahir'e gittik.. nitekim oturduğumuz yere etlik uzak kalıyordu..

şimdi ikisini bir değerlendireyim..

eğer içeriden anlaşmalı doktorunuz yoksa... tipik sürü muamelesi ile -ki onlara da hak veriyorum, o kadar çok gebeyle nasıl başa çıksınlar-... bekleme salonlarında geçirilen zamanlar , tahlil sonucu için randevu almalar, öğleden sonra doktora göstermeler...

yooo hayır daha çok strese giriyordum...

ne yapalım biraz paraya kıyalım bari dedik.. zekai tahir de özel doktor sorduk... bilemiyorum şikayet mi vardı ne... bizim doktorların özel muayenesi yok gibi bir cevap aldık..

bu arada kontroller 15 güne düşmüştü... ssk lı olduğum için sadece vizite kağıdı getiriyordum... ama eşim sürekli izin alamıyordu... ve zaten erkekler dışarı gibi bir mantıkla çalışan yerlerden o da rahatsız oluyordu...

eee o zaman ankara tıp yakın ... gidelim özel muayene soralım dedik..

prof. dr bilmem kim bayan... normal değil de özel istersek 150 lira fark veriyormuşuz.. verdik bakalım ne olacak...

farkı ne oldu... ssk lı olsaydı öğlene kadar çoktan muayene olmuş olurdu... özel için o kuyruklar bittikten sonra öğleden sonra hoca geldi... sadece farklı bir odada kontrol etti...

daha doğrusu asistana ettirdi.. kendisi başında durdu... ve yine farklı olarak ultrasona ben de bakabildim.. diğer iki hastanede ultrasona baktırmamışlardı.. ve bir fark daha hoca bana canım diye hitap etti... sonra beni nst ye gönderdi... ve tabi ki asistanlar 20 dakikalık nst yi bir türlü çekemediler... bu arada yan odada yatan ve benim görüş açımdaki bir anne adayını... rahmi açılmış mı diye tam 5 asistan çıplak elle kontrol etti...

sadede geleyim.. sonra bu forumda akropol ismi ile karşılaştım... randevu aldık gittik..

op. dr. baran altunakar...

eşim de odaya girdi... ultrasonda baktı.. yanımıza hemşiresini verdi... nst'ye gönderdi... eşim yine nst'de yanımdaydı... sonra baran hanım nst'ye yanımıza geldi...

hastane o kadar sakindi ki.. muayene için 5 dk beklemedik...

isterseniz yukarı çıkıp odalarımıza bakabilirsiniz dedi... odalar plazma tv'li, koltuk takımlı idi.. banyolar duşakabinli ve lükstü...

özellikle doğum hemşireleri müthiş güleryüzlü idi... hiç kimsede bunu zorla yapar bir görünüm yoktu... ki eşim tiyatroyu hemen anlar...

ayrıca iki ameliyathanesi, yoğun bakımı ve iki anestezi uzmanı olduğunu öğrenince kararımızı vermiştik... bu arada doğuma sanırım 1 ay kalmıştı...

çıkışta sadece 2 lira ücret verince bu da üstüne ballı kaymak olmuştu...

benden kaynaklanan sorun ve bebeğin iriliği sebebiyle sezaryana karar verdik... eşim onayladı... hastane zaten epidural yapıyordu... her şey dahil fiyatı ssk farkı 1000 lira bizim için özel hastaneler arasında bulunmaz nimetti...

inanın her gittiğimizde 5 dk içinde muayenedeydik... sonuçları telefon ettiğimizde doktorumuz Baran Altunakar'dan rahatça öğrenebildik...

hastanenin önü kesinlikle curcunanın c'sinden oldukça uzaktı... park problemi mi? uzun kavak ağaçlarının gölgesi hastanenin kapısına sadece 5 metre uzaklıkta idi...

o kadar trafiği olmayan bir cadde.. pes gerçekten..

neyse günü geldi... epidural yapıldı ve her şey 45 dk...

eşim ve annem bu arada yukarıda lüks bir odadaydı... işte bebiş...

ve akşam oda boş diye bizden fark istemediler ve suit odaya aldılar... koskoca bir oda... plazma tv ve müthiş bir banyo... balkon...

bir gün sonra taburcu oldum...

paracı bir hastane olmadığı için teşekkürler AKROPOL...

ilgili, bilgili, tabuları olmayan ve genç olduğunu düşündüğümüz teşekkürler BARAN ALTUNAKAR..

teşekkürler hemşire hanımlar...

bugün bebeğimiz 6. gününde... allah sağlıklı büyütmek nasip etsin ve olmayana da versin...

kimse yok mu huuuu ? benim doktorum bülent bey ona neden sormuyorsunuz diye sorarsanız ben ankarda değilim 33 haftda ankaraya gideceğim başka sehirden geleceğim o yüzden rezil olmak istemiyorum tecrübeli arkdaşlar söylebilirler mi bülent bey normalde çok iyi bana 8den sonra yemek yeme dedi ben yemiyorum ama gene de kilo aldım gidince kesin gidecek ayda bir ankaraya gidiyorum kendisi 32 haftada gel dedi . ama doğum ne kadar sormadım çekindim. telefondada sormak istemiyorum lütfen söylermisiniz doğum ücreti ne kadar ?

Acaba yeni doğum yapmış biri Allah razı için bize yardımcı olur mu :)

Fiyat ve dogum hakkında bilgi istiyorum? ???

X