ankara gazi üniversitesi burun estetik

aa kemal kemal diyodunuz noldu yaw döküldünüz hepiniz:)ama size her sıkıntıda yaparız hallederz demesi benmde garibime gitti.yok törpüleriz falan.öyle yapıcana baştan düzgün yapsana be adam.benim burun kenarımdada çıkıntı vardı ama masajla falan zamanla geçti.ama yanağıma bağlanan yerdeki çıkıntı kemik bi türlü geçmek bilmiyo.masajdanda okadar sıkıldımki anlatamam:KK43:bora hepsine geçer diyo.olmadı törpüleriz falan demedi bana.hangisi doğru bende anlamadım:/

Burada laf bana gelmiş sanırım, cevap hakkı doğmuş ister istemez...

Evet, Kemal hocadan çok memnundum ama doktorluğundaki becerisi hakkında bir laf etmedim hiçbir zaman... Ben normalde hiç hoşlanmam doktorlardan hiçte güvenmem. Böyle bir burnu havada tiplerdir, ya da en azından benim gördüklerim öyleydi ve eğer devlet hastanesindeysen yüzüne bile bakmazlar. Fakat Kemal hoca öyle değildi. Aşırı güler yüzlü, sakin... Ben hala diyorum ballı kaymak gibi adam :KK16: Ama bu demek değildir ki Kemal hoca müthiş burunlar yapıyor. Ben bilmiyorum ki kime nasıl burun yaptığını...

Birincisi sağlık amaçlı ameliyat oldum ben ve ısrarla burnumu bozma dedim durdum, çeneme gayet sakinlikle katlandı. Zaten katlanmasa ameliyat olamazdım çünkü çok korkağım! O zamanlar çok memnundum evet! Burnumla oynama dedim oynamadı. Sadece ameliyatta yapması gereken zorunluluklar yüzünden belli belirsiz değişiklikler oldu o kadar ama ben bunu biliyordum zaten... Çünkü içinde sorun olan bir buruna müdahale ederken ne kadarda olsa ufak değişiklikler oluyor. Özetle burnum o ufacık şeyler( dikiş izi vb) dışında hala aynı... Yani aynıydı! Ama gel gör ki bugün çıkıntı sorunuyla karşı karşıyayım ve görüyorum ki o çıkıntı her geçen gün büyüyecek, en azından şimdi büyüyor ve Bora beyse o kıkırdak zamanla eriyecek diyor. Kıkırdak zamanla nasıl eriyecek, bunu aklım almıyor işte...

Kemal hocanın hastaları olarak büyük küçük hep sorun yaşadık forumdan okuduğum kadarıyla ama biz bunları bile bile girmedik ameliyata... Her şey iyi, sağlıklı, istediğimiz gibi olacak sandık. Çok şükür nefes sorunum kalktı benim ortadan ama o çıkıntı canımı sıkıyor işte ve ne olacak dersen inan bende bilmiyorum.

Bir de ne oldu Kemal hocanın hastaları falan diye laf atman hiç hoş olmamış. Bizim derdimiz senin sevincin olmuş gibi bir izlenim yarattın bende...

gazi hastanesi için plastikte iyi diyolar.ama doktor konusunu bilemem.eğer para sıkıntınız yoksa özelde olmayı neden düşünmüyosunuz.her mevsimin bi sıkıntısı var ama bence en iyisi geçiş mevsimleri.kışın çok sık grip olacağınız için sıkıntı olur.hatta gripken kesinlikle ameliyat yapılmıyo diye biliyorum.atel çıkana kadar burnunu silemzsin falan.benm kardeşim kışın olmuştu.iç mekandan dış mekana geçtiğinde falan burnu çok sızlamış mesela..

tşk ederim gilebek özelde önereceğin bir dr var mı? belliki bende baharda yapıcam kışın problem oluyomuş. bu arada burda sorun yaşayan arkadaşlar içinde çok üzüldüm :KK43: çok geçmiş olsun, umarım biran önce problemleriniz hallolur.

yok tatlım lokalle girip kücük bi işlem yapıyolarmıs kırıntı gibi düsün kemik kırıntısı orayıda tekrar alıyolarmıs

Ciddi misin? Bu cevaba o kadar sevindim ki! Dile benden ne dilersen! :KK19: :21: :KK8: Bitanesin sen! Hiç değilse bir tesellim oldu. Tabi umarım hiç gerek kalmaz buna... Allah gonlumuzdekini veriri umarım :KK19:

Bu işlemin böyle olduğunu Kemal hoca mı söyledi tatlım? Ben tekrar kesiyorlar siye çok korkuyordum :)

Son düzenleme:
Ciddi misin? Bu cevaba o kadar sevindim ki! Dile benden ne dilersen! :KK19: :21: :KK8: Bitanesin sen! Hiç değilse bir tesellim oldu. Tabi umarım hiç gerek kalmaz buna... Allah gonlumuzdekini veriri umarım :KK19:

Bu işlemin böyle olduğunu Kemal hoca mı söyledi tatlım? Ben tekrar kesiyorlar siye çok korkuyordum :)

Cnm bi daha kesmezler burun delikleri cok esnekmis kocaman oluyomus bisey takip buyutup mikro aletlerle yapilio islem kapali ameliyatta boyle oluyormus...

Cnm bi daha kesmezler burun delikleri cok esnekmis kocaman oluyomus bisey takip buyutup mikro aletlerle yapilio islem kapali ameliyatta boyle oluyormus...

Vay be Allah o duruma getirmez umarım ama sevindim tekrar kesmediklerine :) Bana hiç kimse böyle güzel bilgiler vermemişti. Kemal hocanın o 10 dklık deyip durduğu işlemleri ben yine açık teknikle yapıyorlar sanıyordum :KK19:

Vay be Allah o duruma getirmez umarım ama sevindim tekrar kesmediklerine :) Bana hiç kimse böyle güzel bilgiler vermemişti. Kemal hocanın o 10 dklık deyip durduğu işlemleri ben yine açık teknikle yapıyorlar sanıyordum :KK19:

Doktorlar o sekilde ne kotu burunlari yapiolar bizimkisi acik oldu cinki asistanlar var gorup ogrenecekti bence :/ korkma tatlimm ona bile gerek kalmicak insss pozitif dusunmeye calisalimm

canm yaa valla bende tırstım .. o etkiyle yatınca rüyamda gördüm misiyi ve seni.. inş.hepsi gecicek canlarım bide sürekli burnunu düşününce insan içinden çıkamıo işin.. hele biraz daha sabır...yaa sabırr..

1. Ayimi doldurmuss bulunmaktayimm ins 6. Ay 1. Yillarimizida gorup mutlu oluruzzzz kixlar :))

canm yaa valla bende tırstım .. o etkiyle yatınca rüyamda gördüm misiyi ve seni.. inş.hepsi gecicek canlarım bide sürekli burnunu düşününce insan içinden çıkamıo işin.. hele biraz daha sabır...yaa sabırr..

:))) beni rüyandamı gördün hayırdır insallah nası gördün cnm:)))

:))) sevindiğine sevindmm:)) yok tatlım bnm kücük bi işlemmiş umarım kimseye gerek kalmaz ama hatta lokalden cıkıp direk kalkıyolarmıs:))
bnm cıkıntı cok garip ya ilksenin bahsettiği gibi bastırınca geciyo bastrmayınca duruyo
kallus demişti galiba oyüzden oldu bu cıkıntılar artık masaj yapmaktan yoruldum://
burnunu yukarı dogru kırıstrmaya calıstgn zmn acıyomu cnm o cıkıntı

1. Ayimi doldurmuss bulunmaktayimm ins 6. Ay 1. Yillarimizida gorup mutlu oluruzzzz kixlar :))
:)) insallah ya ozmna kadar hatta hicbizmn artık hic sorunumz cıkmaz tatlım bnm aklıma sey takıldı o işlemleri yapdıktan sonra burun deliklerimi büyüyomu acaba lokalle törpüleme işleminde
bn herhalde törpüden cok kaldırılsın istiyorum hafif şu kıkırdakta sorun:///
naptım cnm sen gectimi

canım arastırmalarıma bınayen burnuna masaj yap yukarı dogru salan teknıklerı var ve bır sure sırt ustu yat burnunu carpmma sakın gecmıs olsun kım yapmıstı amelıyatını

kırdar bey yaptı tatlım masaj yapıyorum ama burnumun yukarı kısmına aşağıya nasıl yapıcam yukarı kaklkması için?

kırdar bey yaptı tatlım masaj yapıyorum ama burnumun yukarı kısmına aşağıya nasıl yapıcam yukarı kaklkması için?

canım benım arkadasımın abısı bana onun teknıgını gostermıstı oda estetık olmustu ama yanlıs bır bılgı verıp sana kotu gelmesını ıstemem ama bence daha cok asagıdan yukarı dogru yap ve sonra yatarak burnunu kaldır bır ıkı dakıka buzu gezdır burnunda cunku yenı amelıyatlısın daha kaynamamıstır yag dokun buzla kalıplasır belkı masajdan sonra buz yapınca ve yururken falan burnun dık yuru:-) fazla egılme burnun kaynamadan

Nasıldık? :KK66: kavuşuyor muyduk istediğimiz burunlara? :)

Askıda haklısın takmasak daha iyi ama insan görünce morali bozuluyor canım ya :/

:))) sevindiğine sevindmm:)) yok tatlım bnm kücük bi işlemmiş umarım kimseye gerek kalmaz ama hatta lokalden cıkıp direk kalkıyolarmıs:))
bnm cıkıntı cok garip ya ilksenin bahsettiği gibi bastırınca geciyo bastrmayınca duruyo
kallus demişti galiba oyüzden oldu bu cıkıntılar artık masaj yapmaktan yoruldum://

Yukarı doğru yaptığımda hiç acı yok ama üzerine bastırınca acı var. Benimkisi pek gececek gibi değil :KK43: o çıkıntının başladığı ve bittiği yerde çöküntü gibi bir şey var. Ya da göz yanılması oluyor o çıkıntıdan... Bilmiyorum. Sen nasıl bastırıyorsunda geçiyor canım? Bende öyle yapayım :KK17:

Yukarı doğru yaptığımda hiç acı yok ama üzerine bastırınca acı var. Benimkisi pek gececek gibi değil :KK43: o çıkıntının başladığı ve bittiği yerde çöküntü gibi bir şey var. Ya da göz yanılması oluyor o çıkıntıdan... Bilmiyorum. Sen nasıl bastırıyorsunda geçiyor canım? Bende öyle yapayım :KK17:

X