ankara gazi üniversitesi burun estetik

:))) sevindiğine sevindmm:)) yok tatlım bnm kücük bi işlemmiş umarım kimseye gerek kalmaz ama hatta lokalden cıkıp direk kalkıyolarmıs:))
bnm cıkıntı cok garip ya ilksenin bahsettiği gibi bastırınca geciyo bastrmayınca duruyo
kallus demişti galiba oyüzden oldu bu cıkıntılar artık masaj yapmaktan yoruldum://
burnunu yukarı dogru kırıstrmaya calıstgn zmn acıyomu cnm o cıkıntı

Yukarı doğru yaptığımda hiç acı yok ama üzerine bastırınca acı var. Benimkisi pek gececek gibi değil :KK43: o çıkıntının başladığı ve bittiği yerde çöküntü gibi bir şey var. Ya da göz yanılması oluyor o çıkıntıdan... Bilmiyorum. Sen nasıl bastırıyorsunda geçiyor canım? Bende öyle yapayım :KK17:

canım benım arkadasımın abısı bana onun teknıgını gostermıstı oda estetık olmustu ama yanlıs bır bılgı verıp sana kotu gelmesını ıstemem ama bence daha cok asagıdan yukarı dogru yap ve sonra yatarak burnunu kaldır bır ıkı dakıka buzu gezdır burnunda cunku yenı amelıyatlısın daha kaynamamıstır yag dokun buzla kalıplasır belkı masajdan sonra buz yapınca ve yururken falan burnun dık yuru:-) fazla egılme burnun kaynamadan

saol canım dediklerini yapmaya çalışcam bundan sonra da burnum havada yürücem :)))

:)) insallah ya ozmna kadar hatta hicbizmn artık hic sorunumz cıkmaz tatlım bnm aklıma sey takıldı o işlemleri yapdıktan sonra burun deliklerimi büyüyomu acaba lokalle törpüleme işleminde
bn herhalde törpüden cok kaldırılsın istiyorum hafif şu kıkırdakta sorun:///
naptım cnm sen gectimi

Hyrr cnm benim arkadasim kapali ameliyattla oldu burnunu kanca gibi bisey takip delikleri buyuterek yapiolar dedi suan minicik delikleri zaten cok esnekmis deliklerimiz :) kikirdagim da gecmedi aksine her gecen gun kayiyo resmen ama beklicem bi sure cnm bisey yapilcagni sanmiyorum suan ://

Yukarı doğru yaptığımda hiç acı yok ama üzerine bastırınca acı var. Benimkisi pek gececek gibi değil :KK43: o çıkıntının başladığı ve bittiği yerde çöküntü gibi bir şey var. Ya da göz yanılması oluyor o çıkıntıdan... Bilmiyorum. Sen nasıl bastırıyorsunda geçiyor canım? Bende öyle yapayım :KK17:

tatlım acıyosa sis olabilir parmagınla bastırarak yana dogru cek cnm o sisliği
cıkıntı cöküntü var gbi gelio bnada bazen cok can sıkıcı ya://

Hyrr cnm benim arkadasim kapali ameliyattla oldu burnunu kanca gibi bisey takip delikleri buyuterek yapiolar dedi suan minicik delikleri zaten cok esnekmis deliklerimiz :) kikirdagim da gecmedi aksine her gecen gun kayiyo resmen ama beklicem bi sure cnm bisey yapilcagni sanmiyorum suan ://

burun deliklerinin öyle kalmadıgına sevndm tatlım gerci dayımda olmustu estetik için deil ama ilk basta delikleri cok büyüktü sonra gecti
bu kıkırdak bnmde cok cnımı sıkıyo ama göstermemiz lazım cnm cnkü sisler indikce dha da kayıyo gbi oluyo dün farkettm aralık ayınada cok var://
Allah yardımcımız olsun

Buruno''mmm! :KK16: Misimissy'mmm! :KK16: Her şey gönlümüzce olur umarım. Sizde kıkırdak sorunu, bende çıkıntı var bakalım nasıl olacak? Takmaya çalışıyorum ne olur sizde öyle yapın canlarım. Düzeleceksede düzelmeyeceksede her şartta beklemek zorundayız bunu anladım. :KK43:

Yalnız şunu farkettim, 2 aya yaklaştım ve burnum epey küçüldü! Bu çok sevindirici bir durum... Başlarda kocamdan bir burnum vardı

Arkadaşlar bende salı günü ameliyat oldum sonunda ve dün tamponlarım alındı bugün 4. günüm. Doktorum 4 operasyon geçirdiğimi söyledi ve 3 buçuk saat civarı sürdü ameliyatım . Salı günü alçım alıncak ve sabırsızlanıyorum. . En zorlandığım kısım gülemiyorum ve beni deli ediyor bu durum :) Morluklarım epey azaldı geçti gibi. Burnumda sürekli tıkanıyor okyanus spreyi sayesinde açabiliyorum.. Burun deliklerim sanki eşit değil gibi yada bana mı öyle geliyor dersiniz ? :) Çok fazla takındı yaptım sürekli aynada bakıyorum. .

Arkadaşlar bende salı günü ameliyat oldum sonunda ve dün tamponlarım alındı bugün 4. günüm. Doktorum 4 operasyon geçirdiğimi söyledi ve 3 buçuk saat civarı sürdü ameliyatım . Salı günü alçım alıncak ve sabırsızlanıyorum. . En zorlandığım kısım gülemiyorum ve beni deli ediyor bu durum :) Morluklarım epey azaldı geçti gibi. Burnumda sürekli tıkanıyor okyanus spreyi sayesinde açabiliyorum.. Burun deliklerim sanki eşit değil gibi yada bana mı öyle geliyor dersiniz ? :) Çok fazla takındı yaptım sürekli aynada bakıyorum. .

tatlım hem gecmiş olsun hemde zor kısmı atlattığın için gözünaydın :) darısı bana inş bende önümüzdeki hafta cuma olucam 21 eylülde.. gülememek kısmı sanırım benimde en zorlanacğım yer olucak ( ben çok gülerim de :KK70:)

tatlım hem gecmiş olsun hemde zor kısmı atlattığın için gözünaydın :) darısı bana inş bende önümüzdeki hafta cuma olucam 21 eylülde.. gülememek kısmı sanırım benimde en zorlanacğım yer olucak ( ben çok gülerim de :KK70:)

Tek sıkıntım o ve çok yavaş hareket edıyorum herhangi bir kayma olmaması için :)

gecmıs olsun canım sıslıktendır o ınınce esıtlenır

Buruno''mmm! :KK16: Misimissy'mmm! :KK16: Her şey gönlümüzce olur umarım. Sizde kıkırdak sorunu, bende çıkıntı var bakalım nasıl olacak? Takmaya çalışıyorum ne olur sizde öyle yapın canlarım. Düzeleceksede düzelmeyeceksede her şartta beklemek zorundayız bunu anladım. :KK43:

Yalnız şunu farkettim, 2 aya yaklaştım ve burnum epey küçüldü! Bu çok sevindirici bir durum... Başlarda kocamdan bir burnum vardı

Takmaya değil takmamaya çalışalım yazacaktım kızlar :)

arkadaşlar benim ameliyatım 5 eylülde oldu 12 eylülde anasınıfı öğretmeniyim işe başlamak zorunda bırakıldım . ameliyatım kapalı oldu ama burun deliklerimden birinde ucunda çökme var gibi geliyo . kenarı şiş ve uca doğru burun deliklerini iyice açmaya çalışınca bir taraf normal genişliyor bir taraf ise yana doğru düşük genişliyo. sizce bu normalmi dikişlerle ilgili veya doku kaybı falanmı var acaba :KK43:

ya arkadaşlar ben ameliyat oldum ama burnumun kalkık olmaması sinirimi bozuyo hiç hoş durmuyo daha biraza daha düşerse iice kötü olacak sizce buna uygun bir masaj var mı?? yardım edin!!!!

Aminnn cnmm benim en kisa surede istedigmiz gibi olur burnuslarimiz inss... Benimde epey kuculdu kikirdak disinda da sorunum yok pek seklini seviyorum ve cidden takmamaya calisalim cnm takinca hersey kotu gidio :/ artik diyorum cok egilme olursa seneye sirf onun icin ameliyat olurum daha iyi bi yerde ins gerek kalmaz amaa kalirsada bu sekilde yapicam....

buruno sana 1 ay oldu dimi nasıl oldu burnun çok merak ediyorum ilk günlerdeki resimlerin hoştu her açıdan nasıl burnun?

Aminnn cnmm benim en kisa surede istedigmiz gibi olur burnuslarimiz inss... Benimde epey kuculdu kikirdak disinda da sorunum yok pek seklini seviyorum ve cidden takmamaya calisalim cnm takinca hersey kotu gidio :/ artik diyorum cok egilme olursa seneye sirf onun icin ameliyat olurum daha iyi bi yerde ins gerek kalmaz amaa kalirsada bu sekilde yapicam....

İnşallah gerek kalmaz tatlım ya! Daha iyi bir yerden kastın ne? Fikir olur banada... Benim burundaki çıkıntıdan dolayı açıkcası Kemal hocaya yaptırmaya korkuyorum ben :KK43:

İnşallah gerek kalmaz tatlım ya! Daha iyi bir yerden kastın ne? Fikir olur banada... Benim burundaki çıkıntıdan dolayı açıkcası Kemal hocaya yaptırmaya korkuyorum ben :KK43:

İnss tatlim daha iyiden kastim asistanin olmadigi ozel iyi bi doktor cnm para biriktrip oyle yapicam sanirim... Kemal hoca gelincede sorcam asistanlar mi dikti diye

Burada laf bana gelmiş sanırım, cevap hakkı doğmuş ister istemez...

Evet, Kemal hocadan çok memnundum ama doktorluğundaki becerisi hakkında bir laf etmedim hiçbir zaman... Ben normalde hiç hoşlanmam doktorlardan hiçte güvenmem. Böyle bir burnu havada tiplerdir, ya da en azından benim gördüklerim öyleydi ve eğer devlet hastanesindeysen yüzüne bile bakmazlar. Fakat Kemal hoca öyle değildi. Aşırı güler yüzlü, sakin... Ben hala diyorum ballı kaymak gibi adam :KK16: Ama bu demek değildir ki Kemal hoca müthiş burunlar yapıyor. Ben bilmiyorum ki kime nasıl burun yaptığını...

Birincisi sağlık amaçlı ameliyat oldum ben ve ısrarla burnumu bozma dedim durdum, çeneme gayet sakinlikle katlandı. Zaten katlanmasa ameliyat olamazdım çünkü çok korkağım! O zamanlar çok memnundum evet! Burnumla oynama dedim oynamadı. Sadece ameliyatta yapması gereken zorunluluklar yüzünden belli belirsiz değişiklikler oldu o kadar ama ben bunu biliyordum zaten... Çünkü içinde sorun olan bir buruna müdahale ederken ne kadarda olsa ufak değişiklikler oluyor. Özetle burnum o ufacık şeyler( dikiş izi vb) dışında hala aynı... Yani aynıydı! Ama gel gör ki bugün çıkıntı sorunuyla karşı karşıyayım ve görüyorum ki o çıkıntı her geçen gün büyüyecek, en azından şimdi büyüyor ve Bora beyse o kıkırdak zamanla eriyecek diyor. Kıkırdak zamanla nasıl eriyecek, bunu aklım almıyor işte...

Kemal hocanın hastaları olarak büyük küçük hep sorun yaşadık forumdan okuduğum kadarıyla ama biz bunları bile bile girmedik ameliyata... Her şey iyi, sağlıklı, istediğimiz gibi olacak sandık. Çok şükür nefes sorunum kalktı benim ortadan ama o çıkıntı canımı sıkıyor işte ve ne olacak dersen inan bende bilmiyorum.

Bir de ne oldu Kemal hocanın hastaları falan diye laf atman hiç hoş olmamış. Bizim derdimiz senin sevincin olmuş gibi bir izlenim yarattın bende...

Allahım biri yazmış biride beğenmiş..lafım kimseye değildi,öyle ortaya söylemiştim aslında ama sen üstüne alınmışsın bayada bozulmuşsun ilginç?ben hiçte senin düşündüğün gibi birşey demek istemedim.şakayla söylenmiş bir laf.üstelik devamını iyice okursan size katıldığımı söylüyorum.bu cümleden sizin derdinizin benim sevincim olduğunu çıkarmak gerçekten trajikomik olmuş!!ben bir insan olarak,kaldıki sizinle aynı şeyleri yaşamakta olan,aynı yollardan geçmiş biri olarak böyle birşey nasıl söyleyebilirimki..kısacası son cümlen baya talihsiz olmuş!!!burun ameliyatı akıl sağlığınızıda bozdu heralde:)

Allahım biri yazmış biride beğenmiş..lafım kimseye değildi,öyle ortaya söylemiştim aslında ama sen üstüne alınmışsın bayada bozulmuşsun ilginç?ben hiçte senin düşündüğün gibi birşey demek istemedim.şakayla söylenmiş bir laf.üstelik devamını iyice okursan size katıldığımı söylüyorum.bu cümleden sizin derdinizin benim sevincim olduğunu çıkarmak gerçekten trajikomik olmuş!!ben bir insan olarak,kaldıki sizinle aynı şeyleri yaşamakta olan,aynı yollardan geçmiş biri olarak böyle birşey nasıl söyleyebilirimki..kısacası son cümlen baya talihsiz olmuş!!!burun ameliyatı akıl sağlığınızıda bozdu heralde:)

Ben sana saygısızlık yapmadım, sende yapmasan iyi olur!!! Akıl sağlığınızı bozmuş falan ayıp yani!!! Misimissy'ninde benimde hatta ve hatta diğer arkadaslarımızda akıl saglıgı çok şükür yerinde ama bu cevap üzerine seninkinden şüphelenmemek elde değil dogrusu!!!

X