ankara gazi üniversitesi burun estetik

Merhaba. Serhat Şibar’a ameliyat olan biri bana özelden fotoğraflarını atabilir mi? Bir de yakın zamanda muayene olanlar, hangi güne randevu alabildi acaba?

Merhaba burun estetiği ile ilgili soru sormak istiyorum size yardımcı olabilir misiniz

Merhaba ben doktor ve surec hakkinda konusmak istiyorum acaba musait oldugunuzda bi seyler sorabilir miyim? <3

serhat hocaya randevu almak istiyorum fakat bir türlü ulaşamıyorum öğretim üyeleri sekreterliğine ulaşabilen var mı

Kızlar Günaydın bende Gazi de doktor arayışındayım ben burun ve meme küçültme ameliyatını aynı anda olmak istiyorum acaba mümkün olur mu ki hiç duydunuz mu böyle iki ameliyatı da aynı anda olan :)

11 kasımda EBUBEKİR KARAKAŞ a burun estetiği ve göğüs büyütme ikisini aynı anda oldum.Doktoruma güvendim nitekim herşey hem çok kolay hemde istediğim gibi oldu.Abartı şişme morarma olmadı burnumda.
2, gün tamponum 7. Gün atelim çıktı şiş olmasına rağmen şuan bile harika :))) göğüste ölçü görüntü tam istediğim gibi.Hocama çok çok teşekkürler samimiyeti güler yüzü yeter
Gazi de doktor arayışındayım ben burun ve meme küçültme ameliyatını aynı anda olmak istiyorum acaba mümkün olur mu ki ameliyat sonraki süreciniz nasıl oldu acaba çok zorlandınız mı

Gazi hastanesinden nasıl randevu aldınız. Ben alamıyorum. Online randevu açılmıyor, gidince de sekreterler randevular dolu diyor.

Gazi hastanesinden nasıl randevu aldınız. Ben alamıyorum. Online randevu açılmıyor, gidince de sekreterler randevular dolu diyor.
Her ayın son iki iş günü açılıyor dediler randevular bende çarşamba sabah arayacam bakalım

Kızlar ben bu sabah 20 nisana randevumu aldım poliklinik 1 doktor ismi vermediler artık Allah iyi doktorla karşılaştırır inşallah

X