ankara gazi üniversitesi burun estetik

serhat hocaya randevu almak istiyorum fakat bir türlü ulaşamıyorum öğretim üyeleri sekreterliğine ulaşabilen var mı
Ulaşmak mümkün değil oraya 😂 Ben serhat sibara ameliyat oldum randevuları hep gittiğimde aldım yoksa telefona kalırsa işiniz zor mutlaka gidin

serhat hocaya randevu almak istiyorum fakat bir türlü ulaşamıyorum öğretim üyeleri sekreterliğine ulaşabilen var mı
merhaba ben ulaştım mayıs ayının ikinci haftası arayın haziran randevuları o zaman açılacak denildi. şu an ful doluymuş serhat hoca

merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim burun estetik olmayı istiyorum nefes alma problemimde var ama kafam karışık dr konusunda. gazide önerebileceğiniz dr var mı ben gaziden prof osman latifoğlu ve Doç. Dr. Selahattin ÖZMENin isimlerini duydum ama yaptıkları estetikleri görmedim bu doktorları bilen veya başka doktor önerebilecekler yardımcı olursanız sevinirim.
özgün kılıç'a oldum memnunum

Serhat Şibar a ameliyat olanlardan özelden fotoğraf atabilecek olan var mı? Çok çok mutlu olurum. Pek fotoğraf bulamadım, karar verme sürecinin zorluğunu biliyorsunuzdur siz de 😌

Merhaba herkese gazi üniversitesinde Oğuzhan beye ameliyat olan var mı?

Serhat Şibar a ameliyat olanlardan özelden fotoğraf atabilecek olan var mı? Çok çok mutlu olurum. Pek fotoğraf bulamadım, karar verme sürecinin zorluğunu biliyorsunuzdur siz de 😌
Bende Serhat beye ameliyat olmayı düşünüyorum hakkında çok güzel şeyler okudum dinledim bakalım işallah hayırlısı

Iyi gunler bnd özgür hocada burun ameliyati oldum ve kontrollerim icin gittim kendisinin hangi günler orda oldugu belli değilmiş telefon degisikliginden kaynakli numarasini kaybettim sizden ricam numarasi varsa yollayabilirmisiniz
Merhaba gazi hastanesinden burun ameliyatı için nasil randevu alabilirm ve hangi doktoru onerirsiniz

Merhaba gazi hastanesinden burun ameliyatı için nasil randevu alabilirm ve hangi doktoru onerirsiniz
Ayin son iki iş günü randevu açılıyor ve 1 aylık olacak sekilde açılıyor şuan gitmenizi tavsiye etmem ben iki gun once bir arkadasimla beraber gittim yeni asistanlar gelmiş hic güven vermiyolar ben özgün hocada oldum numarasini bulmaya calisiyorum hem burun icin kontrol hem karin germe ameliyati icin gun almak istiyorum kendisinden

Ayin son iki iş günü randevu açılıyor ve 1 aylık olacak sekilde açılıyor şuan gitmenizi tavsiye etmem ben iki gun once bir arkadasimla beraber gittim yeni asistanlar gelmiş hic güven vermiyolar ben özgün hocada oldum numarasini bulmaya calisiyorum hem burun icin kontrol hem karin germe ameliyati icin gun almak istiyorum kendisinden
İstediğimiz doktora randevu alabiliyormuyuz serhat sibar ,yusuf kizil ve osman latifoglunu cok duydum onerirmisiniz siz

Arkadaşlar merhaba. Serhat Şibar hocadan bu yıl ameliyat olan veya olacak arkadaşlar, kişiye göre ücret değişiyordur ama kabaca bir bilgi sahibi olmak adına ameliyat ücretinizi söylebilir misiniz?

X