Ankara içi en iyi tüp bebek yeri

asern

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
23
1
29
Merhaba benim nadir görülen bir durumum var o yüzden çok tecrübeli başarı şansı çok yüksek bir doktorla çalışmam lazım. Önerebileceğiniz biri var mıdır?

Ben de Ankara'da başladım
Pgt tanili mi önerdiler eğer detayli yazarsaniz
Özel durum nedir kimse bilmeden size doktor tavsiyesi edemez

Tecrübe ettiğiniz iyi bir yer var mıdır? Pozitiflerin çok olduğu doğru tedavi midir diye düşünmeyeceğim bir yer arıyorum bir önceki denemeden dolayı çok yoruldum psikolojik olarak.

wisualizing wisualizing Evet soğuk aynen😅 kısa ve net bir adam. Zaten çok yoğun genelde hemşirelerle iletişim kuruyoruz o yüzden. Ama ne yaptığından çok emin işini titizlikle yapıyor. Çok tecrübeli. Benim için önemli olan da alanında uzman olması. Tıp bilimine yön veren 100 türkten biri. O listede zaten toplam 2 tüp bebek doktoru var. Biri İstanbulda. Diğeri de doktor hakan yaralı.

Evet soğuk aynen😅 kısa ve net bir adam. Zaten çok yoğun genelde hemşirelerle iletişim kuruyoruz o yüzden. Ama ne yaptığından çok emin işini titizlikle yapıyor. Çok tecrübeli. Benim için önemli olan da alanında uzman olması. Tıp bilimine yön veren 100 türkten biri. O listede zaten toplam 2 tüp bebek doktoru var. Biri İstanbulda. Diğeri de doktor hakan yaralı.
siz doğum yaptınız mı?

siz doğum yaptınız mı?
Yok canım daha yeni hamileyim inşallah sağlıkla ilerler doğum yapmak da nasip olur. Ama doktor öyle güven veriyor ki yapılabilecek her şeyi yaptık diye düşünüp içimiz rahat oluyor yani. Oraya giden hamile olan başka tanıdığım da var. O da sağlıkla alır inşallah bebeğini kucağına

Yok canım daha yeni hamileyim inşallah sağlıkla ilerler doğum yapmak da nasip olur. Ama doktor öyle güven veriyor ki yapılabilecek her şeyi yaptık diye düşünüp içimiz rahat oluyor yani. Oraya giden hamile olan başka tanıdığım da var. O da sağlıkla alır inşallah bebeğini kucağına
gebelik takibi için hakan yaralı devam mı edeceksiniz?

Tecrübe ettiğiniz iyi bir yer var mıdır? Pozitiflerin çok olduğu doğru tedavi midir diye düşünmeyeceğim bir yer arıyorum bir önceki denemeden dolayı çok yoruldum psikolojik olarak.
Merhaba memorial aygül demirol tavsiye ederim. Ablam kuzenim ve arkaşım 3 üde pozitifi gördü bebişleri kucağında, bende tedavi sürecindeyim aygül hoca cok bilgili kendisine güveniyorum şahsen

Bende centrum tup bebekte recai papuccu ya gidecegim ya da onun oglu emre papuccu. Mayis ayi gibi yasim 42 insallah hemen tutar ilk seferde

Bende centrum tup bebekte recai papuccu ya gidecegim ya da onun oglu emre papuccu. Mayis ayi gibi yasim 42 insallah hemen tutar ilk seferde
merhaba bende dr recai beye gitmeyi düşünuyorum.yas 42.durumunuz nedir.ve tüp bebek maliyetı için bilgi verebilirmisiniz.

X