Ankara'da Koltukaltı Kesisi ile Meme Büyütme

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
3.479
4.775
44
Değerli arkadaşlarım, 6 ay önce bu foruma kendisi ile ilk görüşmemi yaptıktan sonra üye oldum.Burada kendisine ameliyat olmuş arkadaşlara ulaşmaya çalıştım. Sağolsunlar birçoğu dönüş yaptı ve memnuniyetlerini dile getirdi. Ben Dr um konusunda netleştiğim halde üyeliğime devam edip meme büyütme olan arkadaşlarımın süreçlerini takip ettim. Çok değerli dostluklar edindim. Ben kopamaz oldum buradan. Kızlar napıyor ki, ağrısı geçti mi ki, memesi yumuşadı mı ki, aşağıya indi mi ki, parayı denkleştirdi mi ki....:KK70:Ve daha neler neler... Birinin arıza kocası vazgeçmişti, iZin verdi mi ki:KK70:... Diye merak içindeydik hep. Bu yine devam edecek, takipteyim hala :KK66: Ben bu konuyu 6 ay önceki " ben" gibi deli gibi her arama motoruna " koltukaltı"," endeskopik cerrahi ile meme büyütme" ... Cümlelerini yazanlar için açıyorum. En azından daha az yorulmuş olurlar:KK31:Meme dokum sıfıra yakın olduğu, meme altında iz istemediğim ve profesyonel bir cerrah eliyle yapıldığında daha az ağrılı olduğunu duyduğum için bu yöntemi istemiştim. Ankara'da Volkan Tayfur ve yine birkaç Dr tarafından uygulandığını öğrendim. Koltukaltı kesisi, endeskopik cerrahi ile dual plan şeklinde 325cc- yuvarlak- high profil - protez koymuş Dr um. Ayıldığımda müthiş bi baskı ile uyandım. Baskı ve gerginlik gün boyu devam etti. Ama ben hep o dayanılmaz kas ağrısı ne zaman başlayacak diye bekledim. Bugün 4. Günüm hala bekliyorum:KK70:baskı nedeniyle nefes almak, konuşmak, hapşırmak, öksürmek çok zordu. Hala da zor. Ama hastanede damar yoluyla verilen ağrı kesiciler dışında evde hiç ağrı kesici içmedim diyebilirim.Bugün direnlerimi de çıkardı, anlamadım bile, şaştım kaldım.En korktuğum direndi, boşuna stres yapmışım." 3 yıl boyunca en acı vermeyen yeri bulmak için uğraştım. Ve buldum da:KK66:" dedi. Çok şükür çok iyiyim. Dilerim sürecim de SIKINTISIZ geçer. Allah bizi kapsül, enfeksiyon, hematom ve arkadaşlarından korusun :KK70:Koltukaltımın durumu da çok iyi, siyah renkli 3/4 cm lik bi çizgi var. Korktuğum için çok bakamadım:KK70:Kedi ..ötünü görmüş, yara sanmış. İşte o kedi benim :KK70:Bu konuyu, bu yöntemi ve Dr U merak edenler için açtım. Çünkü, geçen yıllarda açılmış konular çok işime yaramıştı.Umarım benim de bir faydam olur araştırma halinde olan arkadaşlara :KK66: şunu da belirtmek isterim ki bu forum ve buradaki arkadaşlarım olmasaydı, bu süreci çok zor atlatırdım. 6 aydır ezberlemiştim :KK66: yaşadığı tecrübeleri paylaşan buradaki cesur memeli kadınlara tek tek teşekkür ediyorum:KK36:

Son düzenleme:
Canım hayırlı olsun darısı başımıza :) sormak istedigim bişey var çok bakım şart mı? Ben ailemin haberi olmadan yaptırıcam refakatçi şart mı şartsa kaç gün? Ve volkan bey randevuyu taa 6 ay sonra mı veriyor? Ben hemen olmak istiyorum da

Bir de iz tam koltuk altında görünmeyen kısmında mı yoksa biraz daha aşağıda mı yani kolunu tamamen yukarı kaldırmadıkça görünür mü

Canım ilk gün o baskı çok fena, kilodumu çekmeye korktum. Hoca kendin yapabilirsin dedi, ameliyattan sonraki ilk saatlerde refakatçim yemek yedirdi ve kilodumu çekti. Mutlaka biri olsun yanında. Baskı ve gerginlik hareketlerini o ilk gün çok sınırlıyor. Sonra alışıyorsun. Paralı da olsa birini ayarla, çünkü biri seni itmeden yataktan kalkamıyorsun. Bugün 4. Gün, sabah yine kendim kalkamadım. Ağrı sıfır ama hareketler kısıtlı . Mutlaka biri lazım cnm. Volkan hoca devlette veya üniversite hastanesinde olsaydı inan 1 yıl sonrasına gün verirlerdi, ama özelde yaptığı için ameliyat tarihi ayarlamak kolaydır. Benim tarih aylar öncesinden belliydi. Ramazandan önce gidip, tam tarihi belirledim sadece. Internette iletişim numaraları var. Ilk muayene de ücretsiz .

Canım ilk gün o baskı çok fena, kilodumu çekmeye korktum. Hoca kendin yapabilirsin dedi, ameliyattan sonraki ilk saatlerde refakatçim yemek yedirdi ve kilodumu çekti. Mutlaka biri olsun yanında. Baskı ve gerginlik hareketlerini o ilk gün çok sınırlıyor. Sonra alışıyorsun. Paralı da olsa birini ayarla, çünkü biri seni itmeden yataktan kalkamıyorsun. Bugün 4. Gün, sabah yine kendim kalkamadım. Ağrı sıfır ama hareketler kısıtlı . Mutlaka biri lazım cnm. Volkan hoca devlette veya üniversite hastanesinde olsaydı inan 1 yıl sonrasına gün verirlerdi, ama özelde yaptığı için ameliyat tarihi ayarlamak kolaydır. Benim tarih aylar öncesinden belliydi. Ramazandan önce gidip, tam tarihi belirledim sadece. Internette iletişim numaraları var. Ilk muayene de ücretsiz .
Anladım canım mesela şimdi gitsem eylüle gün verirler mi? Yaklaşık 1 ay sonrasına yani

Ben ofisinde 1 yıllık izler gördüm, daha doğrusu göremedim :KK70: çok iyilerdi. Benim koltukaltım zaten çizgi çiZgi :KK66: kesi izi de içinde kaybolacak zamanla. Bu arada kesi yeri, kıllı bölgedeki katlantı yerinde, kolum aşağıda dururken görünmüyor bile. Yani koltukaltından dışarı taşmıyor :KK66:

Canım çok geçmiş olsun :) nasıl havalar sıcak zorlanıyor musun ? Bide bu yöntemin adı tam olarak ne bende küçültme amelyatı olucam doktoruma bu yöntemi sorayım :)

Canım çok geçmiş olsun :) nasıl havalar sıcak zorlanıyor musun ? Bide bu yöntemin adı tam olarak ne bende küçültme amelyatı olucam doktoruma bu yöntemi sorayım :)
Canım küçültmede koltukaltı kesisi olmuyor diye biliyorum :KK66: çünkü ya meme ucu, ya lolipop, ya da ters T kesisi oluyor diye biliyorum. Inşallah dilediğin gibi olur :KK66: şimdiden geçmiş oldu canım :KK66: forumda C ChAneL81 var, onun küçültme ve dikleştirme oldu. Çok da güzeller bi sor ona istersen :KK66:

Canım küçültmede koltukaltı kesisi olmuyor diye biliyorum :KK66: çünkü ya meme ucu, ya lolipop, ya da ters T kesisi oluyor diye biliyorum. Inşallah dilediğin gibi olur :KK66: şimdiden geçmiş oldu canım :KK66: forumda C ChAneL81 var, onun küçültme ve dikleştirme oldu. Çok da güzeller bi sor ona istersen :KK66:
Çok teşekkür ederim canım :) ee sıcakta zorlanıyor musun demiştim unutmuşsun galiba :) çünkü annem eylül de mi olsan diyip duruyo sıcaklardan korkuyo galiba :)

Çok teşekkür ederim canım :) ee sıcakta zorlanıyor musun demiştim unutmuşsun galiba :) çünkü annem eylül de mi olsan diyip duruyo sıcaklardan korkuyo galiba :)
Canım şimdi küçültme ameliyatı çok zor bi ameliyat :KK66: büyütme çok daha kolay:KK66: sıcak havalar bunaltabilir seni, kesi çok olursa sıkıntı olabilir. Benim 3 cm lik koltukaltında bi kesim var, sıcaklarda da bunalmadım şükür :KK66: o bahsettiğim arkadaşıma bi sor istersen , o da haziran' da olmuştu .

Canım şimdi küçültme ameliyatı çok zor bi ameliyat :KK66: büyütme çok daha kolay:KK66: sıcak havalar bunaltabilir seni, kesi çok olursa sıkıntı olabilir. Benim 3 cm lik koltukaltında bi kesim var, sıcaklarda da bunalmadım şükür :KK66: o bahsettiğim arkadaşıma bi sor istersen , o da haziran' da olmuştu .
Anladım canım çok teşekkürler :) attım mesaj hemen :KK66:

Bencede sicaklarda yapma canim dikis fazla oluyor mesela benim dikisler terliyor diye korkuyrdum her saat basi batikon suruyordum enfeksiyon olmasin diye birde o korse terletiyor baya herseyin altindan belli oluyor

Bugün 5. Günüm. Sabah kalktığımda yine mumya gibiydim, sırtım, kollarım kazık gibiydi. Ama burada okuduklarım nedeniyle bunun çok normal olduğunu ve 1 saate açılacağımı biliyorum :KK66: anneme sırtımı ovdurdum biraz . Çünkü gece boyunca kımıldamadan put gibi yatıyoruz, sabah sırt ağrısıyla uyanıyoruz. Kalkalı yarım saat oldu, geziniyorum evde, yavaş yavaş kaslarımın geçirdiğini hissediyorum. Kaç gün sürecek bu DONUP- GEVŞEME SÜRECI??????

Bugün 5. Günüm. Sabah kalktığımda yine mumya gibiydim, sırtım, kollarım kazık gibiydi. Ama burada okuduklarım nedeniyle bunun çok normal olduğunu ve 1 saate açılacağımı biliyorum :KK66: anneme sırtımı ovdurdum biraz . Çünkü gece boyunca kımıldamadan put gibi yatıyoruz, sabah sırt ağrısıyla uyanıyoruz. Kalkalı yarım saat oldu, geziniyorum evde, yavaş yavaş kaslarımın geçirdiğini hissediyorum. Kaç gün sürecek bu DONUP- GEVŞEME SÜRECI??????
Bir iki hafta surer canim pek hatirlamiyorum cunku benim lipo yerlerim daha cok agridigi icin memeyi unutmustum bol bol gez
Gezdikce daha cabuk iyilesirsin ben oyle iyilestim :)

Bir iki hafta surer canim pek hatirlamiyorum cunku benim lipo yerlerim daha cok agridigi icin memeyi unutmustum bol bol gez
Gezdikce daha cabuk iyilesirsin ben oyle iyilestim :)
Canımmmm, kalkınca yarım saat evde gezdim, hemen açıldım. Şu anda hapşırıp, öksürmediğim veya çok gülmediğim taktirde
Varlığını bile hissetmiyorum yeni memelerimin :KK66: sanırım her sabah bu mumyalaşma devam edecek, sonra tekrar normale dönücez... Ve tekrar ve tekrar ... 15 gün sabır :KK66:

Canımmmm, kalkınca yarım saat evde gezdim, hemen açıldım. Şu anda hapşırıp, öksürmediğim veya çok gülmediğim taktirde
Varlığını bile hissetmiyorum yeni memelerimin :KK66: sanırım her sabah bu mumyalaşma devam edecek, sonra tekrar normale dönücez... Ve tekrar ve tekrar ... 15 gün sabır :KK66:
Masallah buna da sukur dimi :KK66: odemler gecince daha raht edeceksin canim sabir gerekiyor ameliyat oncesi nasil olacak korkusu varsa ameliyat sonrasida ne zaman gececek sorulari bitmiyorr

Büyüklüğünden memnun musun peki canım?
Canım ben boyutu Dr a bırakmak gerektiğini anladım :KK66: benim vücut yapıma, ölçülerime, kas ve deri yapıma göre olabilecek en güzel boyut oldu. Benim meme altı ölçüm 80 cm , MEMEYLE 83 cm di. 325 cc high profil yuvarlak çok normal durdu bende. Ama 70 cm meme altı ölçüsü olan birinde daha kocaman/ dolgun dururdu.hoca senin istediğin boyut ve vücudunu gözönüne alacaktır :KK66:

Kızlar bugün 6. Günüm , biraz önce uyandım, tabi sırt ağrısı ile .Dik pozisyonda yatıyorum hala, ama güzel haber şu : yataktan kendim kalkabildim. Sanırım artık o hızlı iyileşme dönemine girdim. Ama bi sorum var: dünden beri kollarım da kazık gibi... Pazuların olduğu bölge de mumyalaşmış, kollarımı açarken çok geriliyorlar. Normal mi bu? Çünkü sırt ağrısı , baskı herkesin şikayetiydi. Benim gibi kolları da gerim gerim gerilen oldu mu? Haber bekliyorum sizden!!!! Kollarımı hiç hareket ettirmiyorum aslında , zorlamiiim diye. Sanırım bu da tutulmalarına sebep oldu.

X