Ankara'daki Falcılar

Bi fal 200 tl olur mu yaa... alanın Allah korkusu yok da verenlere ne diyeyim bilemiyorum. Yazıktır arkadaşlar naçizane tavsiyem bir yemektir bir hediyedir vb konularda harcanacak kadar ödersek içimiz çok acimaz bence. Yani bu rakama şahsen benim için acir
Tabi ki çok fazla araştırıp gitmeden bu para verilmez sadece merak benimkisi cafedeki saçma sapan falcılara 3-5 para vermektense cidden iyiyse tek seferde bu parayı vermeyi tercih ederim ben şahsen.

Bu kadın nasıl bir kadındı? Gerçek adını biliyormusunuz? Ben şehrazat diye birine baktırmıştım ama tam bir üçkağıtçıydı. Hiçbir dediği de çıkmadı.
gerçek adını bilmiyorum ben de onu öğrenmeye çalışıyorum çünkü bana ne dediyse hepsi tek tek oldu ve şoka girdim yani. esmer bi kadındı sert bir mizacı vardı genelde yıldızname falan bakıyormuş. hayatıma girecek insanın ismini ve ne zaman gireceğini bile söyledi. bir de sarışın bir şehrazat vardı orda o pek iyi değildi. gerçek ismini biliyorsan söyleyebilir misin

gerçek adını bilmiyorum ben de onu öğrenmeye çalışıyorum çünkü bana ne dediyse hepsi tek tek oldu ve şoka girdim yani. esmer bi kadındı sert bir mizacı vardı genelde yıldızname falan bakıyormuş. hayatıma girecek insanın ismini ve ne zaman gireceğini bile söyledi. bir de sarışın bir şehrazat vardı orda o pek iyi değildi. gerçek ismini biliyorsan söyleyebilir misin

Ben o kadının şehrazat olduğunu sanmıyorum ama şengülmüş güyya gerçek adı. Şişmanca bir kadındı. Kısa saçlı. Kısa boylu. Numarasını vermişti ama o kadın mı ki? Oysa peeesss derim.

Ben o kadının şehrazat olduğunu sanmıyorum ama şengülmüş güyya gerçek adı. Şişmanca bir kadındı. Kısa saçlı. Kısa boylu. Numarasını vermişti ama o kadın mı ki? Oysa peeesss derim.
yok hayır şişman ve kısa değildi orta boylu normal bi kadındı yani şöyle söyleyim bana ölüm dahil bir sürü şey söyledi ve hepsi oldu umarım bulabilirim kendisini

Akşam burada bahsi geçen kişiyi aradım ve çok etkilendim olaylar gerçekleşsin paylaşırım biraz pahalı ama insan değer diyor çok kısa vadeli öngörüleri de vardı 3 5 güne net paylaşırım

Burada kısa süre önce adi geçen daha doğrusu bahsi geçen bu yüzden engellenen birinden

Akşam burada bahsi geçen kişiyi aradım ve çok etkilendim olaylar gerçekleşsin paylaşırım biraz pahalı ama insan değer diyor çok kısa vadeli öngörüleri de vardı 3 5 güne net paylaşırım

Kaç kiraya bakıyor?

X