Ankara'daki Falcılar

Merhabalar kızlar. Ben ücretsiz kişilik analizi yapıyorum. Ücretsiz. Sadece bu işte kendimi geliştirmek istiyorum. Eğer danışma almak istrseniz mesaj göndrin. Ya da bir şekilde iletişime geçeriz.

Arkadaşlar merhaba şimdiye kadar siz yazdım ben okudum beğeniye göre gittim burda adı geçmeyen kere bile gittim örnek veriyim asya Abdullah cengiz başak Berrin sanatçı olan serdeniz Keçiören de Süreyya bakla falı bakıyor Tunalı da İlayda Bahçelievler'de bitane kadın adını unuttum hatta geçenlerde sormuşlar memlukteki bayan hocaya bile gittim güya dua verdi arkadaşımla bana açmayın dedi açtık ikiside aynı bide fotokopi yani bir sürü falciya gittim burda da takip ettim size iyi falcilarda var pozitif enerji verenler tabiki kimseye kötü diyemem Morales ihtiyacım vardı gittim ama on gün önce öyle birine baktirdimki beyaz kâğıtta herşeyi yazan bir adam ve adama hicbirsey söylemiyorsun gerçekten zorda olan varsa o amcaya gidin inan falı bırakırsın iz tavsiye ederim herben de og

turuncu kafede şehrazat vardı bu ellinci yazışım falan ayrılmış ama numarasını falan almamıştım aranızda bilen var mı acaba ????

Ben
turuncu kafede şehrazat vardı bu ellinci yazışım falan ayrılmış ama numarasını falan almamıştım aranızda bilen var mı acaba ????
Bende hanımaga nım var. Ordakilere bi bahşiş ver yerini söylerler ya hanımagayı öyle bulmuştum ve şehrexatta falcı değil die biliorum ben ama tuttysa o ayrı

Ben eskisehirdeyim yolunuz düşerse harabe cafe de kadir var. Kendisi mardinli tarot ve kahve bakıyor 50 tl en fazla 15 dk bakar kısa ve net söyler denemenizi isterim. Cafede kredi kartida geçiyor.

Ben eskisehirdeyim yolunuz düşerse harabe cafe de kadir var. Kendisi mardinli tarot ve kahve bakıyor 50 tl en fazla 15 dk bakar kısa ve net söyler denemenizi isterim. Cafede kredi kartida geçiyor.
NASIL BAKIO PEKİ İİSM TARİH RESME ANALİZ ?

Ben

Bende hanımaga nım var. Ordakilere bi bahşiş ver yerini söylerler ya hanımagayı öyle bulmuştum ve şehrexatta falcı değil die biliorum ben ama tuttysa o ayrı
her soyledigi oldu ustelik isim falan da verdi hepsi oldu. kime bahsis vermeliyim ordaki calisanlara mi yoksa falcilara mi

X