Ankara'daki Falcılar

NASIL BAKIO PEKİ İİSM TARİH RESME ANALİZ ?
Yok anne adı ve isminle ebced hesabı yapıp konuşmaya başlıyor. Merak ettiğin kisiyide fal bakarken zaten söylüyor ayrıntı isteyince onunda anne adı ve ismiyle ebced hesabı yapıp konuşuyor. Illa baktırin falan demiyorum yolunuz düştüğünde yeri zaten adalar denilen bir yerde hazır gelip gezerken denemenizde fayda var. Eskişehirde bu konuda iyi isimler var

Ankara;
  • Taksim kafede Rukiye var 2hafta önce ona gittim çpk beğendim hatta gayet gayet iyiydi bence Ankarada ki en iyi falcılardan biri diyebilirim. Sadece orada duran adamı hiç sevmedim sahibi galiba orada oturup sigara tüttürüyo ne işin var dimi geç içerde otur hiç sevmedim o adamın orada olmasını rahatsız oldum. Ama kadın gerçekten çok iyi kahve tarot bakmıyo kağıda yazıyo. Sanırım şimdiye kadar en beğendiklerim arasında
  • Gırgır Denizi beğendim nedenide şu kız açık açık söylüyo herşeyi daha zamanı gelmedi ama anki durumları gayet iyi biliyor. (biraz olumsuz söylesede iyi orta düzey)
  • Turuncu kafe Zeyno, Eva var onları beğenmiştim ama bendede arkadaşımda da tamamen patladı.
  • Bahçelievlerde Kadriye diye bir kadın varmış emlakcılık yapıyomuş onu bulamadım çok iyi dediler bilen varsa hafta sonu Ankaraya gelince baktırmak istiyorum.
  • Duygu var ünlü medyum şarışın toplu bir kadın tam 200tl ye bakıyo ve fiyasko birde üstüne azarlıyo :)
İstanbul;
  • Yenibosnada bir kadın var arkadaşımın annesi gitmiş gittim evine elinde tesbih sürekli dua okuyodu sonra geçelim içeri dedi. Geçtim yerde hamun açma tahtası, yanında küçük tüp üstünde kurşun önünde yasin-i şerif, bir defter, tesbih hem kendi başını hemde benim başıma tülbent geçirip şöyle dedi ben yıldızname bakıyorum rahat olmanı istiyorum sadece dinle dedi sonra. Her baktığında başımdan kurşun döktü kardeşim, babam, iş yerimdeki kişilere kadar isimleriyle bildi geçmişte yaşadığım en son ilişkimi bildi daha birçok şeyi bildi sonra kurşunu verdi bunu göğsünden ayırma üçgün dedi sakın dedi niye dedim korkuturlar dedi korktum biraz. 10gün sonra gel dedi ama korktuğum için gidemedim belki haftaya giderim.
  • Asyam kafede Ergin var onuda çok beğendim. Çok iyiydi.
  • Yaren diye bir kız var eskişehirde ama ben istanbulda baktırdım hergün açıp falını dinliyorum :))) çok değişik fal baktı
  • Janset çok olumlu şeyler söyledi, anı herşeyi güzel bildi ama tabi yukarıda saydıklarımda iyi değil.

Benim favorilerim; Rukiye, Yenibosnadaki Sevgi, Ergin

Tabi bu bahçeli evlerdeki Kadriyeyi öğrenmek istiyorum bilen varsa numarasını atabilirmi?

Bu metropol sineması var tam karşı binası 2.kat. Tabela falan yok ama yinede sor. No:56ydı galiba.
Gidersen banada söyle sende de aynı etkiyi bırakacakmı.

Eylül hangi kafede bakıyor? Hülyam kafeye gittim çoktan ayrıldı dediler yerini bulamadım giden birisi yazabilir mi yerini
cnm şu bahçelideki nuran eğer benim geçen sene gittiğim kadınsa verdiğim para haram zıkkım olsun. insan bu kadar mı uydurur. benim gittiğim 60 65 yaşlarında oldukça kilolu bir bayandı. eğer aynı kişiyse çok şaşırdım.
bu arada dilek konusunda hemfikirim.
eylül bende garip bir şekilde ve garip bir olayda çıkmıştı. bana verdiği tarihten tam 1 sene sonra dediklerini yaşamıştım.
nisana şaşırdım. genelde beğeniyorlar. ban onu bulamadım bile.
diğer tespitler çok isabetli.
eylülün yeni yeri nerede?

Taksim kafeyi de aradım kapandı dediler. Gittiğim hiç bi yeri bulamadım bugün:uykucu:
İki bina üstüne taşınmış işte eski yerinden telefonu varmış ben bilmiyorum ama. İnternette araştır istersen bulursun. Rukiye denen kadın

clamente cok sevındım canım amırhandan ben cok memnunum ama bır sıkıntı herzaman bakmıyor bır baktıgına bellı bır sure gecmesı gerek o zaman bakıyor . dediğin gibi parayı önemseyen bir karekteri yok ayrıca gercekten rahat ve candan ben huyunu suyunuda sevıyorum onun cok sevındım memnun olmana
Amirhan 'ın numarasını bilen banada atabilirmi lütfen

turuncu kafede esmer sehrazat vardi bu 3. yazisim buraya ya kadin her seyi bildi fakat bi turlu soylemiyorlar ayrilip nereye gittigini ya da numarasini falan vermiyolar asiri asiri yardima ihtiyacim var bu konuda

Kızılay Karanfil1'de Menekşe apartmanında Mina Cafe var. Medyum Soner'in yeri, kesinlikle ankaradaki bir numaralı tavsiyem. Aynı zamanda Medyum Gül ve Medyum Pınar da orada. Ama Soner'le tanışmamışlar gidip bi tanışsın derim. :)

Kızlar merhaba ben burda bahsedilen Naz ismindeki falcıya fal baktırdım yüz yüze açıkcası çok etkilenmedim ben verdiğim paraya da biraz acıdım ama bi şey söyledi bana yakın zamanda olacak bir şey o olursa belki fikrim değişebilir.

X