Ankara'daki Falcılar

nisana baktırmıştım.hiç bir şey anlamamıştım.zaten soru soramadımbile.motor gibi anlattı gecti.sonra internette bir dua war onu bul oku dedi.buldum o duayı ama okuması çok riskli bir duaydı okumadım .yani nisan ı hiç düşünmem bile.çiğdem net tarih werince çıkıyor.ama tarh net değilse beklemek lazım biraz.

çiğdem hanım net tarh vermedi. yani birli tarihlere dikkat et dedi. baklım beklemedyim.

o katina var ya o katina beni çok yanıltıyor bu ara, dokunmuyorum kartlara:)
bu arada gerçekten de değecek birine gidelim toplanacaksak ama ankara'dan da umudu kesiyorum artık:/ mart'ın bitmesine 1 hafta kaldı da nisan'ın mart için dediği şey olmadı gibi ya.
eskişehir'de bir kadın varmış, methini çok kişiden duydum - atlayıp gidicem eserse de bakalım, henüz krizim tutmadı:)

Sevgili Verzogen, Eskişehirde bahsettiğiniz hanımın ismi Gülnur ise benim kuzenlerim baktırmış beğenmişlerdi. Bana kısmet olmadı henüz ilk fırsatta onada baktırmayı düşünüyorum. Hoşçakalın.

ewe konuştu. bildiğim tahmn ettiğim seylerdi basarılıydı o konuda. ama gelecek için kesn net seyler söylemedi olabilirde olmayabilirde dedi.
hmm çok başarılı bakmış:) eh zaten 2 olasılık wardır.ya olacak ya da olmayacak...bunu söylemek için falcı olmak gerekmez.bize sorsan bedawa söylerdik sana..çiğdemin tarihleri bana tutar.gecmişte yaşadığım olayın gününü bile söyler we tam isabettir.

Sevgili Verzogen, Eskişehirde bahsettiğiniz hanımın ismi Gülnur ise benim kuzenlerim baktırmış beğenmişlerdi. Bana kısmet olmadı henüz ilk fırsatta onada baktırmayı düşünüyorum. Hoşçakalın.

bnde eskişehirliyim.bahsettiğinz gülnur hanm nerde bakıyor. bilgileri varmı szde acaba

eğe r werzogenin bahsettiği gülnur hanım ise ben de merak ettim şimdi.memnun kalmışlar derken? yani tarih weriyor mu dedikleri zamanında gercekleşiyor mu? çünkü gecmişi süper tahmin eden çok falcı gördüm.oraları gectim ben.gelecek tahmini güçlü biri olmalı.acaba bunu kuzenlerinizden öğrenebilir misiniz rica etsem?

hmm çok başarılı bakmış:) eh zaten 2 olasılık wardır.ya olacak ya da olmayacak...bunu söylemek için falcı olmak gerekmez.bize sorsan bedawa söylerdik sana..çiğdemin tarihleri bana tutar.gecmişte yaşadığım olayın gününü bile söyler we tam isabettir.

ewet maalesef :KK43:(( bn telefonda baktrdım çiğdem hanıma belki de o yüzden net tarh vermedi. umarım bna söyledikleride çıkar

Meryem demişti ekim sonu çocugun olacak demişti ekim kasım gibi olacak

sevgili sahinus, daha önce bi şeyler bekliyorum falan demiştin ben de evli olduğunu öğrenince acaba hamile kalmaya mı çalışıyor die içimden geçirmiştim.içime doğmuş yaw:)) şimdi de erkek olacağını hissediyorum...sağlıklı olsun da Allah analı babalı büyütsün inş.

sevgili sahinus, daha önce bi şeyler bekliyorum falan demiştin ben de evli olduğunu öğrenince acaba hamile kalmaya mı çalışıyor die içimden geçirmiştim.içime doğmuş yaw:)) şimdi de erkek olacağını hissediyorum...sağlıklı olsun da Allah analı babalı büyütsün inş. :nazar:

sevgili sahinus, daha önce bi şeyler bekliyorum falan demiştin ben de evli olduğunu öğrenince acaba hamile kalmaya mı çalışıyor die içimden geçirmiştim.içime doğmuş yaw:)) şimdi de erkek olacağını hissediyorum...sağlıklı olsun da Allah analı babalı büyütsün inş. :nazar:

sevgili sahinus, daha önce bi şeyler bekliyorum falan demiştin ben de evli olduğunu öğrenince acaba hamile kalmaya mı çalışıyor die içimden geçirmiştim.içime doğmuş yaw:)) şimdi de erkek olacağını hissediyorum...sağlıklı olsun da Allah analı babalı büyütsün inş.

Canım ben hiç çocuk için baktırmadım hatta psikolojimin bunu kaldıramayacağını düşünüyordum ben istemedim o geldi hoş geldi .ama benim bambaşka bir problemim var.

kızlar çigdemin bana verdiği tarih bugünde ve olmadı.hatta olması için gelişme bile olmadı olan gelişmede durakladı diim size.belki çkar ama sanmıorum artık :KK43:

Biravo fal sayfası beş yüzlere gelmiş...Yakında bini bulur..Ankara da kaç falcı var ki...:KK52: Bi tanesine sivri zekalı arkadaşım gitti küçücük çocuğuna bile baktırıyor..Ben de yanındayım kadın onunla ilgili bayağı tutturdu yani arkadaşımla ilgili..Aaaa dedim sürekli yani hayretten..Kadın alındı..Halbuki ben gerçekten şaşırıp dedim alay ettiğimi sandı yarma..Nasıl kaba bir kadın...anlatamam..erkekler daha kibar ondan..Gülmakten bayıldım hayatım boyunca bu kadar gülmedim ..:KK31:

Dün Karamel Kafedeki Leyla'ya 25 Tl Lik kahve-tarot baktırdım. Geçen hafta kahve falındaki söylediği şeylerin aynısını yine söyledi. Beni hatırladınızmı dedim hatırlamadığını söyledi. Güzeldi beğendim ben. Söyledikleri çıkacak mı zamanla göreceğiz bakalım :)

Dün Karamel Kafedeki Leyla'ya 25 Tl Lik kahve-tarot baktırdım. Geçen hafta kahve falındaki söylediği şeylerin aynısını yine söyledi. Beni hatırladınızmı dedim hatırlamadığını söyledi. Güzeldi beğendim ben. Söyledikleri çıkacak mı zamanla göreceğiz bakalım :)
genelde çıkar.ama werdiği zamanlara takılma.leyla iyi fal bakar ama zaman konusunda başarılı değildir.

kızlar çigdemin bana verdiği tarih bugünde ve olmadı.hatta olması için gelişme bile olmadı olan gelişmede durakladı diim size.belki çkar ama sanmıorum artık :KK43:

bana 4 tarih verdi birisi 1 gun gec digeri 1 gun erken oldu. Diger ikiside olurmu bilmem ama bikac gun oynayabilir canim ins bikac gune olur seninde :/

benim dediğim deniz bandanalı gozluklu :)) Bu arada az önce çiğdeme gittim ve asla asla asla tavsiye etmem cinnet geçirtti bana. Aynı kelime 150 kere kullanılır mı? evt o yapıyor. Aynı seyleri hızlı hızlı ay anlattıkca sinirim bozuluyo ya. Ben yok dedikçe kıvırıyo , sarışına meyilli kısmeti esmere nasıl çevirdi anlatamam size. Bence gitmeyin çiğdeme falan. Uydurdu durdu. Bi kalabalık kelimesi bulmuş beynimi parçaladı ya. Atmasyonun allahı 15 dk falan surdu sanırım. Zaten artık dınlemedim tarih fln da not almadım onu bıle sallayarak yapıyo birli tarih onbirli tarih. Niyeyse hep aynı tarihler :))) Geçen de sevgi cafe Nur a gitmiştim bakın ondan memnun kaldım. İyi bildi yani, sinirimi de bozmadı. Onu tavsiye ederim. Bi de serhatı soranları gördüm. Ben gitmiştim ona 1 yıl kadar önce. O da sallıyor hiç bir dediği de çıkmadı ona da gitmeyin. Yazık gunah paranıza. Bir de paranıza kıyacaksanız enguru pasajında betul var 50 lira. Durugörü yeteneğii oldugunu soyluyor. Arkadaslar cok begendı . Tarif falan ediyor. Ben 2 kere gittim 1 yıl arayla. çok ii bildikleri de oldu ama ckmayanlar da oldu. Ama bu uyduruk falcılardan cok daha ii. Ama sımdıye kdr gidipte en cok memnun kaldıgım ve dedıklerı cıkan tek kişi denizdi. Yer soranlar için çayyolu minaseradaymıs. Mesaj hakkım yok burda nası olur bilmiyorum da numarası var isteyen varsa...

aaa inanmıyorum çiğdemin sana söylediği şeylerin aynısını banada söyledi kalabalık ortam yok 11 li tarihler demek bu kadın herkese aynı şeyi söylüyor off yinee param gitti burdaki yorumlara inanmıcam artık:KK31::KK31:

sağolsun burdaki bayanlar çiğdem çiğdem diye tutturdu bende gittim üstelik işlerimi bırakıp yine fos offf neden bana iyi bir falcı denk gelmiyor yaaa:KK43::KK43:

kızlar ben de nihayet çiğdem e gittim. en şaşırtıcı yanı belli bir konuda 3 farklı falcının dediğinin tamamen aksi yönde bişey söylemiş olması. şaşırdım açıkcası. aslında ne çiğdemin dediği ne de diğerlerinin dediği çıkmayacak bu konuyla ilgili, biliyorum ama bi merak konusu oldu benimle ilgili ister istemez. bi sürü tarih söyledi. ama tarzı hep 1 li rakamlarda 2li rakamlar gibi tanımlamalar olduğu için hiçbirini aklımda tutamadım :) zaten hafızam iyi değildir bi de ard arda 1li 2liler dolaşınca hepten ipin ucu kaçtı. snaıırm yazmak gerek konuşurken ama ben de hiç öyle yazamıyorum, ayıp oluyo gibi geliyo bana nedense :)

falı uzundu gayet. hatta şimdiye dek baktırdığım en uzun fal oldu. forumdaki arkadaşları dinledim ama bazı konularla ilgili ip ucu vererek yönlendirmeler de yaptım ama genel konular konuşuldu gibi. yine de dediği bazı nokta atışlar tutarsa buradan yazıp paylaşacağım.

son olarak falcı sıralamam konusunda her ne kadar artık çoook kısa baksa ve ayrıntıya girmese de rukiye diyorum. ebru gayet iyi ancak pahalı ve tek nokta atışlı. eylül le de benim elektriğim tuttu ama kendisine bir daha ulaşamadım :KK43:

sağolsun burdaki bayanlar çiğdem çiğdem diye tutturdu bende gittim üstelik işlerimi bırakıp yine fos offf neden bana iyi bir falcı denk gelmiyor yaaa:KK43::KK43:

çünkü iyi falcı diye bi şey yok canım.ben de gaza gelip gittim ama fiyasko:) bana verdiği tarihin üzerinden bi ay geçti hala tık yok

X