Ankara'daki Falcılar

kızlar ben de nihayet çiğdem e gittim. en şaşırtıcı yanı belli bir konuda 3 farklı falcının dediğinin tamamen aksi yönde bişey söylemiş olması. şaşırdım açıkcası. aslında ne çiğdemin dediği ne de diğerlerinin dediği çıkmayacak bu konuyla ilgili, biliyorum ama bi merak konusu oldu benimle ilgili ister istemez. bi sürü tarih söyledi. ama tarzı hep 1 li rakamlarda 2li rakamlar gibi tanımlamalar olduğu için hiçbirini aklımda tutamadım :) zaten hafızam iyi değildir bi de ard arda 1li 2liler dolaşınca hepten ipin ucu kaçtı. snaıırm yazmak gerek konuşurken ama ben de hiç öyle yazamıyorum, ayıp oluyo gibi geliyo bana nedense :)

falı uzundu gayet. hatta şimdiye dek baktırdığım en uzun fal oldu. forumdaki arkadaşları dinledim ama bazı konularla ilgili ip ucu vererek yönlendirmeler de yaptım ama genel konular konuşuldu gibi. yine de dediği bazı nokta atışlar tutarsa buradan yazıp paylaşacağım.

son olarak falcı sıralamam konusunda her ne kadar artık çoook kısa baksa ve ayrıntıya girmese de rukiye diyorum. ebru gayet iyi ancak pahalı ve tek nokta atışlı. eylül le de benim elektriğim tuttu ama kendisine bir daha ulaşamadım :KK43:

bu ara benim de favorim ebru alev - kadın 3 kelime söylüyor 3ü de isabetli oluyor.
çiğdem mevzusu karışık, forumdaki arkadaşlara anlatmaya çalışa çalışa dilimde tüy bitti o yüzden yazmayacağım artık diyorum yine dayanamıyorum:) bin kere dedim ki ilk gittiğinizde öyle nokta atışlı bir falcı beklemeyin, yuvarlak konuşur, her dediği çıkacak diye bir kaide de yok ama öyle tuhaftır ki falı, hangi dediğinin çıkacağını kestiremezsiniz. mesela saçmalıyor diye dinlediklerim tutar çıkar, bu olur inşallah diye beklediklerim de dediği şekilde olmaz filan. en son 2 gün önce ihtimal vermediğim, dediği bir şey çıktı. benim merak ettiğim kişi ile alakalı bir bayan tarifi yaptı ve akıbetini o belirleyecek dedi. imkan ihtimal vermedim çünkü tarif ettiği o bayan, merak ettiğim kişinin akrabası ve 2 senedir küsler. birkaç gün önce bir öğrendim ki barışmışlar - olmasını hiç istemediğim bir şeydi ama çıktı işte.. o yüzden baktıran arkadaşlar buraya yazmadan önce bir beklesinler bakalım, zaten biz de ilk gittiğinizde mest olacaksınız demedik. ayrıca da başarılı falcı tanımı göreceli bir kavram, çünkü fal frekans meselesi ve herkeste aynı olmaz. mükemmel falcıyı yakalasak da keşke bu topicte olmasak, gidip her hafta baktırsak..

Son düzenleme:
eskiden Evim kafe'de çalışan Falcı Güneş Abla varmış. geçen gün evim kafeye gittik fakat ''onu işten çıkardık herkese aynı şeyi söylüyordu''dediler. işin aslı bu değilmiş. Güneş kendi kafesini açmış. Güneş Kafe. nerde olduğunu bilmiyorum, bilen varsa bana mesaj atabilir mi.. lütfen

eskiden Evim kafe'de çalışan Falcı Güneş Abla varmış. geçen gün evim kafeye gittik fakat ''onu işten çıkardık herkese aynı şeyi söylüyordu''dediler. işin aslı bu değilmiş. Güneş kendi kafesini açmış. Güneş Kafe. nerde olduğunu bilmiyorum, bilen varsa bana mesaj atabilir mi.. lütfen

buraya yazacağına internetten arattırsan bulurdun adresini - karanfil'de miydi neydi. baktığı fal aklıma geldikçe hala sinirleniyorum, bir insanın dediği tek bir şeyde bile mi isabet olmaz. dışardan bakkalı çevirsem sorsam, sezgilerini kullanarak daha çok şey tuttururdu valla:)

Sen daha önce denedin mi bilmem ama hiç tavsiye etmem. burdan ona iş çıkmaz.ama illede gidecem dersen eski sayfalara dön bak bulursun.

buraya yazacağına internetten arattırsan bulurdun adresini - karanfil'de miydi neydi. baktığı fal aklıma geldikçe hala sinirleniyorum, bir insanın dediği tek bir şeyde bile mi isabet olmaz. dışardan bakkalı çevirsem sorsam, sezgilerini kullanarak daha çok şey tuttururdu valla:)

aynen ya kadın geçmişi bile bilemedi hala nasıl falcılık yapıyor anlamıyorum ben bile daha iyi bakıyorum

kızlar saurus ve verzonun önerisiyle meryem hanıma gittim buradaki bazılarının aksine ben beğendim çok büyük beklentilerle gitmek zaten çok yanlış benim için önemli olan daha çok o anki negatifliğimi bir nebze olsun gidermesi dediklerde çıkarsa tabiyi harika olur Bakalım beklentimi saurus biliyor bununla ilgili isabetli tahminlerde bulundu net tarihler verdi ki bu tarihler leyla ve çiğdemle de örtüşüyor Evet şu burç meselesi bana görede değil çünki benim ilgi alanım değil dolayısıyla çevremdekilerin burcunu bilmem ama ısrarla burcunu söylediği bende o anda bilemediğim bir arkadaşla ilgili yorum yaptı ben sonradan tahmin ettiğim o kişinin burcunu sordumki evet tutturmuş Ayrıca verdiği isimlerde başarılıydı enn önemlisi çok pozitif bir bayan tabiyi önemli olan tutması bakalım bekleyelim görelim veee paylaşalım bakalım

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar saurus ve verzonun önerisiyle meryem hanıma gittim buradaki bazılarının aksine ben beğendim çok büyük beklentilerle gitmek zaten çok yanlış benim için önemli olan daha çok o anki negatifliğimi bir nebze olsun gidermesi dediklerde çıkarsa tabiyi harika olur Bakalım beklentimi saurus biliyor bununla ilgili isabetli tahminlerde bulundu net tarihler verdi ki bu tarihler leyla ve çiğdemle de örtüşüyor Evet şu burç meselesi bana görede değil çünki benim ilgi alanım değil dolayısıyla çevremdekilerin burcunu bilmem ama ısrarla burcunu söylediği bende o anda bilemediğim bir arkadaşla ilgili yorum yaptı ben sonradan tahmin ettiğim o kişinin burcunu sordumki evet tutturmuş Ayrıca verdiği isimlerde başarılıydı enn önemlisi çok pozitif bir bayan tabiyi önemli olan tutması bakalım bekleyelim görelim veee paylaşalım bakalım

Saurus değil kız sahinus:))hani çakma markalar var ya öyle olmuş sony yerine sQny gibi .... Neyse sevindim beğenmene özelden detaylı anlatırsan sevinirim şimdiye kadar meryem tam isabetli atışlar yaptı bana inş seninki de öyle olur tabi güzel şeyler söylediyse :))

Saurus değil kız sahinus:))hani çakma markalar var ya öyle olmuş sony yerine sQny gibi .... Neyse sevindim beğenmene özelden detaylı anlatırsan sevinirim şimdiye kadar meryem tam isabetli atışlar yaptı bana inş seninki de öyle olur tabi güzel şeyler söylediyse :))

yazarkende yanlış olabilecğini bildim ama geriye dönmedim yazdıklarımı kaybetmeyim diye:))) başka bir enerji var bayanda diğerlerinden farklı birde nur hanımda ben bu yakınlığı hisstmiştim yanından mutlu ayrıldım şimdilik bu bana yeter orjinalll sahinus arkadaşım:)) tarihleri özelden yazarım bakalım şimdi bekleme zamanı

yazarkende yanlış olabilecğini bildim ama geriye dönmedim yazdıklarımı kaybetmeyim diye:))) başka bir enerji var bayanda diğerlerinden farklı birde nur hanımda ben bu yakınlığı hisstmiştim yanından mutlu ayrıldım şimdilik bu bana yeter orjinalll sahinus arkadaşım:)) tarihleri özelden yazarım bakalım şimdi bekleme zamanı

Nur kim bilmiyorum ama meryem de şöyle bir şey oldu bir ara ürperir gibi oldum o da dediki senin hissettiğin etkileşim bende de var dedi. Ama ben başka bir konu için gittim o ,o konuyu anlattı sonra ekim kasım gibi anne oluyorsun diyor ben de ne bebeği psikolojim düzelmeden diyorum o yook illa olacak dedi nitekim de oldu umarım dedikleri heeep çıkar bana yanında fazladan burç yorumu yapmış banane bana istediklerimi veriyor ya

bu arada bendeki de ne şanstır. bi falcıya 1 kere gidiyorum ya taşınıyo, ya yeri değişiyo, ya bi daha bakmıyo fal..gittiğim yeri kurutuyorum yaa :)) çiğdem neden taşındı ki?

meryem sanırım rana bistrodaki bayan değil mi? bir de taynat cafe de meryem hanım varmış. gideniniz var mı hiç kendisine?

Nur kim bilmiyorum ama meryem de şöyle bir şey oldu bir ara ürperir gibi oldum o da dediki senin hissettiğin etkileşim bende de var dedi. Ama ben başka bir konu için gittim o ,o konuyu anlattı sonra ekim kasım gibi anne oluyorsun diyor ben de ne bebeği psikolojim düzelmeden diyorum o yook illa olacak dedi nitekim de oldu umarım dedikleri heeep çıkar bana yanında fazladan burç yorumu yapmış banane bana istediklerimi veriyor ya

isim hafızam çook zayıftır birde baştan yanlışmı söyledim o doğruya hiç dönmez ismini değiştirdiklerim çok olmuştur çevremdekilerin ama neyseki yanlış hafızada tuttuğum gerçek ismin değil:)) nur bir ara buralarda pek popilerdi bende buradan okuyarak gitmiştim kasım ayı gibi sanırım ykmden aşağı inince ilk sol sanırım sevgi cafe var orada çook pozitif tatlı bir bayan bildi bilmedi bilemem çünki vakti var çokda net hatırlamıyorum ama yanından mutlu ayrılmıştım senin gibi tek dileğe odağım ya o yüzden başka neler söylemişti unuttum Meryem yani Rana cafedeki olan başka bir tarzı var değilmi bu işi diğerleri gibi tabanı boş yapmıyor sanki daha profosyonel ayrı bir tılsımı var Çıkar çıkmaz şüpeli o yüzden sadece bu kadar yorum yapabileceğim ama sahinus arkadaşıma çıkmış umarım banada çıkar

kızlar sordum dün arkadaşıma.Bu çocuk bir ara kızılayda bi cafedeymiş fakat şimdi ümitköyde bir yerdeymiş.Geceleri sahne alıyormuş.Arkadaşım çalıştıüı yeri öğrenince haber vericek.Fiyatı 50 tl miş:1shok:

Merhaba,Denizmi o falcının adı? Methini duymuştum birinden bana onun telefonunu mesajla yollarmısınız lütfen gidince yorumumu belirtirim burada

kızlar kızılayda tarota bakan gay bi çocuk varmış,her şeyi biliyormuş,isimlere kadar söylüyormuş.ben ona gitmek istiyorum,çok merak ettim.Yerini ve fiyatını öğrenip gidicem.
Aranızda giden yada duyan oldu mu acaba?

Denizmi o falcı? Banada mesajla yollarmısınız lütfen telefonunu çok teşekkürler şimdiden

X