Ankara'daki Falcılar

Denızın nosunu özelden maillerini göndererek isteyen arkadaslara mail attım kontrol edebilirler :))) baska varsa isteyen mail adresinizi yazın ben mail atarım size de

ay o betül'den uzak durun, gidin 50 liraya hayır falan işleyin hiç yoktan sevaba girersiniz. fal baktığını değil terapi yaptığını zannediyor, kişi tariflerinde başarılı evet ama o kadar bence. ilerisi için hiçbir dediği olmadı, ki ben sabırsızlığımdan 2-3 kere gittim o kadına - ne yakın tarih ne uzak tarih tutturamadı. e kişi tarifi almak için de 50 biraz fazla bence:)
çiğdem aslında çok iyi görür ama yönlendirilmesi lazım, yani mesela o sana falın bir yerinde sarışın, bir yerinde esmer diyorsa muhtemelen 2 kişi vardır etrafında. bana öyle olmuştu çünkü. bir de enerji meselesi tabi..
deniz'e gelince sanırım kızılay'daki deniz bu:KK43: saçları açık renkli mi kumrala yakın? gözleri de renkli? tam emin olmaya çalışıyorum ama eğer kızılaydakiyse çok ahım şahım falcı değildir o ya. çok yuvarlak konuşur, kişilik analizi filan yapar. zaten ona kalsa benim en önemli işim şimdiye bin kere hallolmuştu. enerjim tutmadı diyeceğim de ben deniz'i ilk gittiğimde insan olarak çok sevmiştim, sonrasında da yanına gittim baya bi süre ama fallarından çıkan olmadı. o diğer deniziyse arıyorum hala..

Canım kumral değil gayet siyah sacları. Mavi gozlu, gozluklu bandanalı. Ki transeksuel işte... Bahceli Kale cafe deydi eskiden. Senın kızılaydakı denız oldugunu hıc sanmıyorum cunku yuvarlak falan konusmadı. Bana cok ıyı baktı hatta cok sasırmıstım dedikleri de cıktı nihayetinde. Yine de sen bilirsin tabiii valla gitmediğim falcı kalmadı neredeyse hepsine gittim cogu da bos.

Nur'a zaten gitmiştim daha önce.
Dediklerini çok hatırlamıyorum ama çok önemli birkaç şey gerçekleşti.

Ben de fikriye ya da mihriye'den birine baktırmıştım.
Bana da sevdiğim kişiyle alakalı sen asla bununla olmayacaksın demişti.
Ama beraberliğimiz oldu, bana aşık oldu, hatta sonunda onu ben istemedim ve ayrıldım.
Hala beni sevdiğini söyler. Ayrılalı 1 ay dolmadı gerçi. :KK70:
Takılma falcıların laflarına bence. O anlık dinle ve geç.
Önemli olan senin ne yaşayacağına inandığın.

Ne bileyim onunla ilgili bazı şeyler isabet edince etkisinde kaldım. Nur bu konuda bana olumlu konuşan tek falcı inşallah çıkar.senin yazdıkların da şimdi bana moral oldu teşekkürler :KK52:

Bugun Leyla'ya gittim karamel cafede. Simdiki anı bildi, gecmiside bildi ama gelecekle alakalı cok olumlu seyler soyledi, asırı iyimserdi. Acıkcası hic umudum yok ama bakalım :/ Gelecekle alakalı soyledigi seyler cıkıyor mu?

Bugun Leyla'ya gittim karamel cafede. Simdiki anı bildi, gecmiside bildi ama gelecekle alakalı cok olumlu seyler soyledi, asırı iyimserdi. Acıkcası hic umudum yok ama bakalım :/ Gelecekle alakalı soyledigi seyler cıkıyor mu?

Bana dedikleri çıktı. :KK31:

2 sene önce Deniz'e Bahçelide'yken baktırmıştık iki arkadaş.İkimize söylediği hiçbir şey çıkmadı.Sakın ama sakın gidip paranıza yazık etmeyin.İyi kadındır hoş kadındır muhabbeti de iyidir ama falda felaket dediklerinin tam tersi oldu.:KK45:İki kere gitmemize rağmen,diğer giden arkadaşlarım içinde geleceğe dair söylediklerinden çıkan olmadı.:KK20:
Aynalı çarşı 2.katta Necla var bir ortağıyla bakıyor ama güzel bakmıştı bundan 3 ay önce,çok nokta atışı yaptığı şeyler oldu.7 kişi falan baktırdık aralıklı günlerde hepimizi bildi.30 tl'ydi tavsiye ederim.Hala duruyor mu bilmiyorum ama orası ayrı.:KK34:

Arkadaşlar ne zamandır yazamadım kusura bakmayın. Deniz'in numarasını isteyenler olmuş ancak özelde mesaj hakkım yok nasıl yaparız bilemedim :/// Bu arada Sevgi cafe Nur'u beğendiğimi söylemiştim vee dedikleri de çıktı arkadaslar. Çıkınca ararsın diye net konusmustu hatta. Guzel yanı bılemediği bişey olmadı nurun. Tavsiye edebilirim artık gonul rahatlıgıyla. Denizi de kaçtır soyluyorum, Gözlüklü, bandana takıyor , mavı gozlu bahcelıde bakıyordu umitkoye tasındı. Çiğdemin de ankaradan gittiği iyi olmuş beni deli etmişti :))))) Bu arada Ebru alev yazan olmuş, ben gitmiştim yıllar once, bildikleri oldu ama cıkmadı ileriye yonelik...

bu sevgi cafe tam olarak nerede kalıyor?

dün leyla ablaya gittim ben de, sevgilimden bir hafta önce ayrıldım. belki yeni aşk görür, kafam dağılır diiye. Dediki bu çocuk senin kaderinde var. Biliyorum fal sonuçta gerçek değil ama keşke başka yeni birini görseydi.. :KK43: Ona da söyledim böyle böyle diyee, dedi ki sen kendin çizersin kaderini zaten. Of off..:KK43:

bu sevgi cafe tam olarak nerede kalıyor?

Canım sevgi cafe ykm nın oradan yukarıya cıkıyorsun ya hanı demirtepe tarafına dogru, sol taraftakı 2. sokağa don azıcık yuru hemen gorursun zaten. Ben gittiğimde boştu sadece bir kişi vardı sırada randevu almana gerek yok sanırım.

2 sene önce Deniz'e Bahçelide'yken baktırmıştık iki arkadaş.İkimize söylediği hiçbir şey çıkmadı.Sakın ama sakın gidip paranıza yazık etmeyin.İyi kadındır hoş kadındır muhabbeti de iyidir ama falda felaket dediklerinin tam tersi oldu.:KK45:İki kere gitmemize rağmen,diğer giden arkadaşlarım içinde geleceğe dair söylediklerinden çıkan olmadı.:KK20:
Aynalı çarşı 2.katta Necla var bir ortağıyla bakıyor ama güzel bakmıştı bundan 3 ay önce,çok nokta atışı yaptığı şeyler oldu.7 kişi falan baktırdık aralıklı günlerde hepimizi bildi.30 tl'ydi tavsiye ederim.Hala duruyor mu bilmiyorum ama orası ayrı.:KK34:

Benim bir arkadasıma baktı, sevgilisi vardı ve nısanlanıcaktı ama cocugu goremedı kız ben nısanlanıcam dedı onu dıyene kadar baska bırınden bahsedıyordu. Hiç bişey bilemedi diye kızmıştı hatta deniz'e. Şimdi sevgilisiyle ayrıldı. Bir baska arkadasım daha gitti o da bişey bilemedi dedi. O yuzden fazla ısrar etmıyorum ama sadece bana cok ıyı bıldı dedıklerı de cıktı. Tabı fal bu herkese bilen bana bilemiyor bana bilen herkese bilemiyor :) Denizden sonra da en cok Nur'dan memnun kaldım. Bu arada neredeyse hepsine gitmişiz, o paraları toplasak sımdı bır araba alırdık heralde :))))

Arkadaslar burdaki yorumlardan etkilenip Leyla ya baktirdim. Harfiyen bildi su an yasadiklarimi. Kaderindeki kisi bu dedi. 3 saat, 3 gun, 3 haftaya kadar barisacaksiniz dedi bakalim. Tavsiye ederim ben memnun kaldim. Tarot ve kahveye 20 tlye bakiyor 10 dakika surdu sanirim

bir eylem klasiği daha...yeni sevgilim de beni terk etti...burda adı geçen bütün falcılara gittim.çiğdem,figen, rukiye, leyla, arif ve adı aklıma gelmeyen diğerleri.hepsi önceki sevgilimle evleneceğimi söylediler.ayrıldım.yenisi geldi.yine evleneceksin dediler.ayrıldım.sadece serhat ayrılacağımı bildi.yok arkadaş mutluluk haram bana.ben ancak falcıların söylediklerine inanıp mutlu olacak kadar eziğim malesef...

Arkadaslar burdaki yorumlardan etkilenip Leyla ya baktirdim. Harfiyen bildi su an yasadiklarimi. Kaderindeki kisi bu dedi. 3 saat, 3 gun, 3 haftaya kadar barisacaksiniz dedi bakalim. Tavsiye ederim ben memnun kaldim. Tarot ve kahveye 20 tlye bakiyor 10 dakika surdu sanirim

Banada kaderindeki cocuk o dedi :KK1: Arkadasımada oyle demis, sanırım herkese diyor onu ama cok tozpembe hatta olması imkansız seyler soyledi. neyse bakalım artık daha zamanı var =)

bir eylem klasiği daha...yeni sevgilim de beni terk etti...burda adı geçen bütün falcılara gittim.çiğdem,figen, rukiye, leyla, arif ve adı aklıma gelmeyen diğerleri.hepsi önceki sevgilimle evleneceğimi söylediler.ayrıldım.yenisi geldi.yine evleneceksin dediler.ayrıldım.sadece serhat ayrılacağımı bildi.yok arkadaş mutluluk haram bana.ben ancak falcıların söylediklerine inanıp mutlu olacak kadar eziğim malesef...

Eziklik degil sizinkisi, bende maalesef yasadım bunu insan o anda guzel seyler duyunca kendini iyi hissediyor n kadar fallara inanmamamız lazımsada o anda bosluktan dolayı inanıyoruz iste :/ Sonrada husran :/

Bu leyla kimse ben de gideyim ona eksik kalmayayım :))) Bu arada az once binnazabla da ilkay hn. sectim , bakalım nasılllll :)))

Benim su anda tamamen bitmis iliskim icin bitmedigini net bir sekilde ifade etti Leyla hanim. En gec 3 hafta dedi. Bekliyorum...

Canım sevgi cafe ykm nın oradan yukarıya cıkıyorsun ya hanı demirtepe tarafına dogru, sol taraftakı 2. sokağa don azıcık yuru hemen gorursun zaten. Ben gittiğimde boştu sadece bir kişi vardı sırada randevu almana gerek yok sanırım.

Nur ne kadara bakiyor birde kahve mi tarot mu yazabilirsen cok sevinirim sevgili chokella =)
:KK1:

Leyla ile ilgili şöyle bir durum var. O kadın otomatiğe bağlamış, aynı şeyleri söylüyor herkese.
O konuda hoşlanmıyorum. Ama eğer bir derdiniz varsa ve o konuda fikir istiyorsanız ne olacağını gerçekten biliyor.
Bana dedikleri oldu daha doğrusu.

Bana da bir ara sevdiğimi sandığım çocuk için fal baktırırken bu senin kaderin demişti.
Sonra seçim senin ama gibi şeyler dedi. :S
Karışık biraz yani o anlamda.

Bir de her fala baktırışımda seni hayalkırıklığna uğratan bir erkek var, ondan haberler alacaksın gibi şeyler söylüyordu.
Ya da geride bıraktığın biri olmuş, onunla görüşeceksin gibi şeyler ...
Bu kısım atmaca gibi geliyor bana.

Çünkü beni hayal kırıklığına uğratan biri olmamasına rağmen bunları demişti.
Ama ben lafı değiştirdim, kendi durumumu izah edip açıklama aldım ondan.
En sağlıklı yol o bana göre.

Çünkü falcılar artık biliyor ki kızlar hep eski sevgilim dönecek mi diye sormak için gidiyor.
Onlar da artık her gelene o tarz yorumlar yapıyor.

X