Ankara'daki Falcılar

Leyla ile ilgili şöyle bir durum var. O kadın otomatiğe bağlamış, aynı şeyleri söylüyor herkese.
O konuda hoşlanmıyorum. Ama eğer bir derdiniz varsa ve o konuda fikir istiyorsanız ne olacağını gerçekten biliyor.
Bana dedikleri oldu daha doğrusu.

Bana da bir ara sevdiğimi sandığım çocuk için fal baktırırken bu senin kaderin demişti.
Sonra seçim senin ama gibi şeyler dedi. :S
Karışık biraz yani o anlamda.

Bir de her fala baktırışımda seni hayalkırıklığna uğratan bir erkek var, ondan haberler alacaksın gibi şeyler söylüyordu.
Ya da geride bıraktığın biri olmuş, onunla görüşeceksin gibi şeyler ...
Bu kısım atmaca gibi geliyor bana.

Çünkü beni hayal kırıklığına uğratan biri olmamasına rağmen bunları demişti.
Ama ben lafı değiştirdim, kendi durumumu izah edip açıklama aldım ondan.
En sağlıklı yol o bana göre.

Çünkü falcılar artık biliyor ki kızlar hep eski sevgilim dönecek mi diye sormak için gidiyor.
Onlar da artık her gelene o tarz yorumlar yapıyor.

Aynen benzer seyleri dedi banada, bende kendim sordum merak ettigim seyleri onların cevabını aldım. umarım isabetli olur ve cıkar

Leyla ile ilgili şöyle bir durum var. O kadın otomatiğe bağlamış, aynı şeyleri söylüyor herkese.
O konuda hoşlanmıyorum. Ama eğer bir derdiniz varsa ve o konuda fikir istiyorsanız ne olacağını gerçekten biliyor.
Bana dedikleri oldu daha doğrusu.

Bana da bir ara sevdiğimi sandığım çocuk için fal baktırırken bu senin kaderin demişti.
Sonra seçim senin ama gibi şeyler dedi. :S
Karışık biraz yani o anlamda.

Bir de her fala baktırışımda seni hayalkırıklığna uğratan bir erkek var, ondan haberler alacaksın gibi şeyler söylüyordu.
Ya da geride bıraktığın biri olmuş, onunla görüşeceksin gibi şeyler ...
Bu kısım atmaca gibi geliyor bana.

Çünkü beni hayal kırıklığına uğratan biri olmamasına rağmen bunları demişti.
Ama ben lafı değiştirdim, kendi durumumu izah edip açıklama aldım ondan.
En sağlıklı yol o bana göre.

Çünkü falcılar artık biliyor ki kızlar hep eski sevgilim dönecek mi diye sormak için gidiyor.
Onlar da artık her gelene o tarz yorumlar yapıyor.

Bana eşin seni aldatıyor dediğim bile oldu, ne görürsem onu söylerim dedi...

Nur ne kadara bakiyor birde kahve mi tarot mu yazabilirsen cok sevinirim sevgili chokella =)
:KK1:

Canım nura kahve baktırdım ben 25 tlydi... Tarotları da var ama... Bu arada dediği seylerden biri daha oldu. Leyla'ya ben de gitmek istiyorum 5 tl baktırsam ve kendım yonlendırsem ıstedıklerımı söyler mı kızlar? uzun uzadıya istemiyorum cunku fal :)

su leylayı yarın bi de ben denim diyorum:) nerde ? ve ne kadar?

karamel cafe, kızılay. tarot ve kahve 20 tl. sadece kahve 10 sanırım

şimdiyi ve geçmişi bildi evet ama, eğer görüştüğüm kişiyle gerçekten barışırsak mucize olacak...

Son düzenleme:
Canım nura kahve baktırdım ben 25 tlydi... Tarotları da var ama... Bu arada dediği seylerden biri daha oldu. Leyla'ya ben de gitmek istiyorum 5 tl baktırsam ve kendım yonlendırsem ıstedıklerımı söyler mı kızlar? uzun uzadıya istemiyorum cunku fal :)

7-8 ay önce Nura bende gittim önce kahve sonra tarot baktı.gayet güzel ve rahatlatıycı dediklerinden 1-2 tanesi çıktı ama beklediğim bikaç şey için ocakta olacak dedi malesef hiçbiri çıkmadı. ama biçok falcıdan daha düzgün diyebilirim.

7-8 ay önce Nura bende gittim önce kahve sonra tarot baktı.gayet güzel ve rahatlatıycı dediklerinden 1-2 tanesi çıktı ama beklediğim bikaç şey için ocakta olacak dedi malesef hiçbiri çıkmadı. ama biçok falcıdan daha düzgün diyebilirim.

Nur'un söylediği bazı şeyler sonradan çıkıyor anı iyi bilir. Bahçelide medyum Süheyla suya bakıyor evine gidip baktırdık kısa bakıyor ama ana yönelik söyledikleri isabetliydi. Sizler daha önce hiç denediniz mi. söyledikleri çıkar mı.???? :KK5:

Nur'un söylediği bazı şeyler sonradan çıkıyor anı iyi bilir. Bahçelide medyum Süheyla suya bakıyor evine gidip baktırdık kısa bakıyor ama ana yönelik söyledikleri isabetliydi. Sizler daha önce hiç denediniz mi. söyledikleri çıkar mı.???? :KK5:

daha dun onunden gectık suheylanın dıkkatımızı cektı klube gibi biyer yapmıs kendıne :)) Ben gitmedim ama...

Bu arada birçok kez rukiyeye gittim ben. Tanıştığım ve görüştüğüm biri varsa eğer harflerini ve esmer mi kumral mı biliyor... Ailemle ilgili nerdeyse her şeyi bilmişti. Ve bana 1 yıl önce söylediği benim bile unuttuğum şeyleri o hatırlıyor.... Eski sevgilimle yüzük demişti ve yüzük takmıştım. Ama evlilik de demişti, ayrıldık...

Leyla ya ilk kez gittim ve çok emin konuştu, gerçek olmasını öyle çok istiyorum ki, çok üzgünüm çünkü :KK14:

arkadaşlar burda bi nura gitmemişim.ona da gitme kararı aldım.tarot+kahve mi 25e bakıo? uzun mu kısa mı sürüyor? geçmiş yazıları okumaya üşendim yorum yaparsanız sevinirim sevgilimden ayrıldımm şu anı bilse de yeter:2:

arkadaşlar burda bi nura gitmemişim.ona da gitme kararı aldım.tarot+kahve mi 25e bakıo? uzun mu kısa mı sürüyor? geçmiş yazıları okumaya üşendim yorum yaparsanız sevinirim sevgilimden ayrıldımm şu anı bilse de yeter:2:

Kahve 25... yani ben öyle baktırmıstım :)) Ne cok kısa ne cok uzun ortalama bi sure yaklasık 10 dk diyebilirim. Bende anı iyi bildi geçmişi de bildi hatta dedikleri de cok kısa sure içinde çıktı...

uyanık leyla kişiye göre ayrı tarife uygyluyor anlaşılan burada 20 tl ye baktığını okudum benden 25 tl aldı hani değse yine anlayacağım tarota nerdeyse bakmadı anlayacağınız kısa falından hiçbir farkı yoktu. ben kazıklandım siz kazıklnmayın:)) birde şu ağırlığını alayım para koy zımbırtısı ondada var uyanıklar yolmanın yollarını arıyorlar çifte standarttan hiççç hoşlanmam uyarmak istedim sizi Falına gelince geçmişi evet bildi gelecek için nisana çok yoğunlaştı bakalım bilgi veririm ama dikkatimi çeken aylar önce gittiğimde de bir beklentim için nisan demişti yani tutarlı ama şu uyanıkça davranışları yokmu kaybedersin leyla kaybedersin bak papağını yere düşürdün...

uyanık leyla kişiye göre ayrı tarife uygyluyor anlaşılan burada 20 tl ye baktığını okudum benden 25 tl aldı hani değse yine anlayacağım tarota nerdeyse bakmadı anlayacağınız kısa falından hiçbir farkı yoktu. ben kazıklandım siz kazıklnmayın:)) birde şu ağırlığını alayım para koy zımbırtısı ondada var uyanıklar yolmanın yollarını arıyorlar çifte standarttan hiççç hoşlanmam uyarmak istedim sizi Falına gelince geçmişi evet bildi gelecek için nisana çok yoğunlaştı bakalım bilgi veririm ama dikkatimi çeken aylar önce gittiğimde de bir beklentim için nisan demişti yani tutarlı ama şu uyanıkça davranışları yokmu kaybedersin leyla kaybedersin bak papağını yere düşürdün...
leyla illaki 20 ye bakıyor diye bir rakam yok ki.tercihi kendiniz yapın.5 10 15 20 50 öyle gider.oradaki göksu da öyle bakıyor.yani zaten soruyorlar.ben 5 e 10 a 20 ye de baktırdım istediim detaya göre..

Son düzenleme:
leyla illaki 20 ye bakıyor diye bir rakam yok ki.tercihi kendiniz yapın.5 10 15 20 50 öyle gider.oradaki göksu da öyle bakıyor.yani zaten soruyorlar.ben 5 e 10 a 20 ye de baktırdım istediim detaya göre..

çok güzel özetlemişsin yani leyla kiiye göre fiyat belirliyor duruma aynen tercüman olmuşsunnnnnnn Bana baktığı fal 5 likti bu aradaaa

çok güzel özetlemişsin yani leyla kişiye göre fiyat belirliyor duruma aynen tercüman olmuşsunnnnnnn Hem sen bana bu tercihlerin sunulduğunu nerden biliyorsunki atladın olaya. bana demiş olsa hıııı 5 10 15 25 vs tercihler var bende tercih edeyim o zaman bu eleştiri mesajını neden yazayım. o zaman evet haklısın durumu bil ve savun ama durum böyle değil olsa zaten eleştirmezdim Ben tekrardan sizleri uyarıyorum zaten bu plartformun misyonu bu kandırılmamamak hiçbir şekilde yarar fayda sağlamak bu sektörün karaborsa tutumlarına fırsat vermemek

normalde 25, öğrenciye 20 dedi bize.

normalde 25, öğrenciye 20 dedi bize.

o zaman sorun yok. ben 5 inde değilim takıldığım standart uygulamasıydı neyse benim daha çok söylemek istediğim boşuna 20 25 vermeyin 5 lik falla 25 lik arasında fark yok ikisinde de bana aynı şeyleri söyledi tarota bakmadı bile doğru dürüst hatta tarot cvp vermez vs dedi ben orada zaten sinir oldum neden boşuna tarotlu istedim diye üzerinede bu yanlış anlama beni parlattı. Zaten tutarlı olduğunu aynı şeyleri söylediğini söyledim her ne kadar olumsuz durumda yaşasam hakkını veririm 5 lik fala Aralık gibi baktırmıştım o zamanda nerdeyse aynıları söyledi tarihleri çok tutarlıydı çıkarsa mutlaka bilgi veririm Gitmek isteyenleri uyarı mahiyetinde bu yazdıklarım fala inanma falsız kalmaaaaa

o zaman sorun yok. ben 5 inde değilim takıldığım standart uygulamasıydı neyse benim daha çok söylemek istediğim boşuna 20 25 vermeyin 5 lik falla 25 lik arasında fark yok ikisinde de bana aynı şeyleri söyledi tarota bakmadı bile doğru dürüst hatta tarot cvp vermez vs dedi ben orada zaten sinir oldum neden boşuna tarotlu istedim diye üzerinede bu yanlış anlama beni parlattı. Zaten tutarlı olduğunu aynı şeyleri söylediğini söyledim her ne kadar olumsuz durumda yaşasam hakkını veririm 5 lik fala Aralık gibi baktırmıştım o zamanda nerdeyse aynıları söyledi tarihleri çok tutarlıydı çıkarsa mutlaka bilgi veririm Gitmek isteyenleri uyarı mahiyetinde bu yazdıklarım fala inanma falsız kalmaaaaa

ben de çıkıp çıkmayacağını deli gibi merak ediyorum. bu haftayla beraber 3 hafta bekleyeceğim... Ama bana tarot baktı, çok ilginç

Son düzenleme:
X