Ankara'daki Falcılar

Bende aynı süreci yaşadım, gittiğim tüm falcılar kesinlikle evleneceksiniz yada geri dönecek demişti, sadece Ortaköy Yıldız ve Gay Deniz olmayacağını söylemişti.Biz defalarca barışıp ayrıldık bunun üzerine ama sonuç Deniz ve Yıldızın dediği gibi oldu..

Valla ben de Yıldız'a gittim ama hiç memnun kalmadım.
Bana o zamanlar sevdiğimi sandığım kişi için bu çocuğun hayatında başka kızlar var, canı sıkılınca sana geri gelir demişti.
Asla kimse girmemişti ama hayatına. Tamamen uydurmuş.

Sonuçta ben buldum çocuğu ve ben terk ettim. Yıldız çok kötü bence.

evet ya topluca gitsek ya:) cumartesi günleri çalışıyormuş rukiye hanım. Cumartesi gidelim:)

aslında kimse için kötü söylemek istemiyorum ama rukiye ne dediyse bende tersi çıktı.üstelik randevu alana kadar canım çıktı.ve toplam 4dk. baktı benim zorlamamla ancak 6dk oldu.şu anı bilir isim verir ama gelecekle ilgili çok başarısız.20tlniz boşuna gider.zaten çok kısa bakıyor.değmez bence...

Valla ben de Yıldız'a gittim ama hiç memnun kalmadım.
Bana o zamanlar sevdiğimi sandığım kişi için bu çocuğun hayatında başka kızlar var, canı sıkılınca sana geri gelir demişti.
Asla kimse girmemişti ama hayatına. Tamamen uydurmuş.

Sonuçta ben buldum çocuğu ve ben terk ettim. Yıldız çok kötü bence.

Zaten her dedigi cikan falci yok malesef:KK43:Benim Yildiz icin dusuncem su;sonuc olarak hepimiz erkek arkadasimizla aramiz bozulunca gidiyoruz falcilara,Yildiz sonuc olarak olup olmayacagini biliyo malesef,olmama konusundaki sebepleri bilememistir..Benim iliskimde de 3-5 defa ben adim attim,3-5 defa o adim atti ama sonuc degismedi:KK43: Bu arada deneyimlerim arasinda Hosderedeki Leyla da vardi, cok begenen var diye gittim bir kac kere,dedikleri cikmadi bana malesef..

aslında kimse için kötü söylemek istemiyorum ama rukiye ne dediyse bende tersi çıktı.üstelik randevu alana kadar canım çıktı.ve toplam 4dk. baktı benim zorlamamla ancak 6dk oldu.şu anı bilir isim verir ama gelecekle ilgili çok başarısız.20tlniz boşuna gider.zaten çok kısa bakıyor.değmez bence...

Bende Rukiyenin sadece isim bildigini dusunuyorum,gelecekle ilgili malesef hicbir dedigi cikmadi bana

Bende Rukiyenin sadece isim bildigini dusunuyorum,gelecekle ilgili malesef hicbir dedigi cikmadi bana

2 yil once bir cocukla tanismistim. Rukiyeyi yine bu siteden duyup gittim. Tum sessiz harflerini bildi cocugun isminin. Seni cepte goruyor ama sen ona gitmezsen o sana gelicek demisti. Ve kahverengi gozlu, beyaz tenli yeni biriyle tanisacagimi da soylemisti. Tanistim ve tekrar gittim. Yuzuk dedi. Yuzuk almisti bana eski sevgilim. Evlilik de demisti, evlenmiyorz ama ayrilirken dahi "istersen hemen bu yaz evlenelim" diyordu bana hala. Diger cocuk ise ben onu aramayi birakinca beni aradi surekli... Keske diger soylediklerini not alsaydim. Tek hatirladiklarim bunlar.

Ve rukiyenin bana her gittigimde soyledigi iki sey var; deniz kenari ve memuriyet. Bu yaz kpssye giricem
, kismet...

Kisacasi bana gore rukiye en iyi falcilardam biri. Bu benim yorumum. Kimse itimad etmek zorunda degil, saygi duyuyorum sizin de yorumlariniza.

Son düzenleme:
Su anda aklima geldi. Son gittigimde ablami sormustum. Eskiye donmesin yeni biri var demisti. Ve ablamin yeni bir sevgilisi var su anda

rukuye iyi bir falcı olmamasının yanında kaprislidirde bilmiyorum neden bu kadar üstüne düşülüyor konu erkek arkadaşın adını bilmekse onu bende biliyorum bana bilmediğim bişi söyle değilmi

Zaten her dedigi cikan falci yok malesef:KK43:Benim Yildiz icin dusuncem su;sonuc olarak hepimiz erkek arkadasimizla aramiz bozulunca gidiyoruz falcilara,Yildiz sonuc olarak olup olmayacagini biliyo malesef,olmama konusundaki sebepleri bilememistir..Benim iliskimde de 3-5 defa ben adim attim,3-5 defa o adim atti ama sonuc degismedi:KK43: Bu arada deneyimlerim arasinda Hosderedeki Leyla da vardi, cok begenen var diye gittim bir kac kere,dedikleri cikmadi bana malesef..

Bende neyin olup olmayacağını bilemedi. Sadece sebepler değil yani. :KK14:
Hiçbir şey tutturamadı. :KK53:

Ben yeni tanıştığımda da gidiyorum :KK50:

arkadaşlar bu sakaryadaki eylül hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim beni çok salladı ya saatlerce hayatını dinledikten sonra zaten bende kafa filan kalmammıştı.dedği şeyleri kağıda filan yazdı.yorumlarınızı bekliyorum.bi de rukiyeyi deniycektim ama yorumları okuduktan sonra tereddütlü kaldım.sizcegitsem mi?

Fal cafedeki gulcana gittim en son ehh fena değildi cok nokta bir tarih verdi onu bekliyorum bakalım. 10 üzerinden puanlarsam 6. Fatih içn gitmiştim oraya ama 9 kişi sırada vardı ben de bir gülcanı denim dedim. Fatihe gden varmı sizlerden? nedir bu kalabalık :KK70:

Fatih benimle ve verzogenle ilgili hiç birşey bilemedi sadece eşim yanımdaydı evli olduğumu bildi :KK66: eşinin davranışları değişti mi dedi bende hayır dedim orda koptu attı da attı ama konumu bilemedi bazen isim veriyormuş bana onu da vermedi ve herkese o bildiği kişiyle evleneceğini söylüyormuş çoğu çıkmıyo lise çağına yönelik falcı onların geleceği bilinmez olduğu için herşey doğru gibi geliyor ve evim cafe kötü bir ortam

Ankaralı Değilim ama çok kısa bir zaman sonra Ankara'ya gelin gelicem :)
Geçen hafta sonu Ankara'ya erkek arkadaşım ailesi ile görüşmeye geldim :)
BJK-GS maçının iptal olduğundan haberimiz olmadığı için izlemek için Kızılay'a gittik.
iptal diye öğrenince fal bakan bir yer gördüm ben gözlerim açıldı tabi :)
normalde İstanbul'da arada sırada baktırdığım yerler vardır ama hayatım düzgün gittiği için uzun zamandır baktırmamıştım :)

neyse cafeye girdik Mehtap diye bir hatun baktı falıma 25 TL dediler ama 20'ye anlaşmıştım girmeden önce :)
valla bir 20 dk baktı rahat...

yaşadığım yer , kariyerim , evliliğim , ailem ile ilgili çoğu şeyi bildi :) hatta yarın erkek arkının ailesi ile bir görüşmen olucak stres yapmışsın ama çok güzel geçicek dedi :)
ilk başta mesleğimi tutturamadı ama diğer sölediklerinin çoğu doğruydu :)
bakarken okadar samimi ki 20-25 dk eğlenceli vakit geçirdik :)

Kızılay konur sokakta El Paso'ya gelmeden solda Asmalı Konak diye bir yer...

4 martta rukiyeye gitmisim arkadaslar, falin son dksinda ablami sormustum, eski sevgilisi bi girisimde bulunacak ama kabul etmesin yeni biri olacak demisti. Ablama da mesaj atmisim o gun hala duruyor, uyduruyo muyum diye dusunup kontrol ettim. Su an yeni sevgilisi var gercekten ama eskisi ile ilgili bir gelisme yok diye biliyordum, ta ki ablama sorana kadar. Nerdeyse 1 yildir aramayan adam ablami aramis ve gorusmek istemis. Tesaduf mudur bilemiyorum ama olan aynen bu.

Rukiyeye baktırdım arkadaşlar bugün. Bi arkadaşımla gittik, ona da çok överek anlatmıştım haliyle merak etti o da.

İlk bana baktı, yoğunlaş dedi. Önce ailenden birinin iş hayatıyla ilgili olumlu gelişme var dedi. Bu ablam oluyor sanırım, idealleri var işiyle ilgili. Neyse aşk hayatımla ilgili görüşmüş olduğum ama biten ilişkimdeki kişinin adının baş harfi hariç her harfini söyledi ve artık ismi çıktı ortaya X mi dedi. Evet dedim. Öğretmen olduğunu bildi. Meslekleriniz yakın dedi. Sana evlilik olarak yönelmiş dedi. Şu an görüşmüyoruz ama dedim. Bağlantınız bitmemiş olarak görünüyor dedi. Ne zamandır görüşmüyorsunuz dedi, 2 hafta dedim. Ben bitirdim ilgisiz olunca dedim. Keşke öyle yapmasaydın dedi. Seni pasif görmüş dedi. Bir de bir şeyden dolayı sana kızmış dedi. Hala kızgın dedi. Sakın sen onu arama 5 katı olarak sana geri döner ters teper dedi. O seni arayacak dedi. Ne zaman dedim. Önce 10 gün dedi, ama 1 ayı da gözden çıkar ama arayacak dedi. Döndüğünde güçlü ol yoksa gider bi daha da geri gelmez dedi. Senin etrafında başkaları da var, onlarla da şansın var dedi.

Sonra arkadaşıma baktı, kaç kardeş olduğunu, ablasının evli ve çocuk istiyor olduğunu vs bildi. Anahtar görünüyor araba üzerine yoğunlaşmışsın ve olumlu dedi. İşi ile ilgili birkaç şey söyledi ve bitirdi. Arkadaşım hiç memnun kalmadı, parama acıdım dedi.

Ama bana sorarsanız ben memnun kaldım, galiba bizim frekansımız tutuyor...

arkadaşlar bu sakaryadaki eylül hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim beni çok salladı ya saatlerce hayatını dinledikten sonra zaten bende kafa filan kalmammıştı.dedği şeyleri kağıda filan yazdı.yorumlarınızı bekliyorum.bi de rukiyeyi deniycektim ama yorumları okuduktan sonra tereddütlü kaldım.sizcegitsem mi?

eylüle bir kaç kez fal baktırmıştık.
şu an var olan şeyleri biliyor evet, ama onları sen de biliyorsun.
kendini de sık anlatıyor evet, muhabbet kurmaya çalışıyor sanırım.
ama gelecekle ilgili söyledikleirnin hiçbiri çıkmadı bende

X