Ankara'daki Falcılar

rukiyeye yıllardır giderdim ama şu son 2 yıldır kendiside fallarıda bozuldu. artık müşterisine saygısı kalmamış 20 tl bayılıyoruz bu parayı kapris yapması için vermiyoruz meraklısıda değiliz bir iki attıkları tutuyor diye gidiyorduk ama söledikleride çıkmıyor yani rukiye bitmiştir arkadaşlar.anlaşılan paraya fazlasıyla doymuş insanlardan da bıkmış bir hali vardı. leylaya gelince arkadaşıma ne sölediyse çıktı ama benim hiçbiri çıkmadı bende bir çok falcıya gittim sonuçta kızılayda falcı yokkkkkk hepsi hikaye.

rukiyeye yıllardır giderdim ama şu son 2 yıldır kendiside fallarıda bozuldu. artık müşterisine saygısı kalmamış 20 tl bayılıyoruz bu parayı kapris yapması için vermiyoruz meraklısıda değiliz bir iki attıkları tutuyor diye gidiyorduk ama söledikleride çıkmıyor yani rukiye bitmiştir arkadaşlar.anlaşılan paraya fazlasıyla doymuş insanlardan da bıkmış bir hali vardı. leylaya gelince arkadaşıma ne sölediyse çıktı ama benim hiçbiri çıkmadı bende bir çok falcıya gittim sonuçta kızılayda falcı yokkkkkk hepsi hikaye.

Onceden nasildi daha mi uzun bakiyodu

tam faldan vazgeçiyorum derken yaşadığım son ayrılık beni yine fallara yöneltti.bu zamana kadar gittiklerim malum fiyasko yeni birini deneyeyim diyorum.nuru sordum size kimi beğeniyor kimi beğenmiyor.şimdi de gülcanı merak ediyorum nerde ne kadara bakıyor gidenlerden yardım bekliyorum...

Ben en son Leyla'ya gittim yine ama bu kez memnun kalmadım. :KK19:
Bir daha gitmek yok.
Zaten 7 , 8 kez gitmişimdir.
Gerçi bir şey söyledi, olması muhtemel ama biraz zor bir mevzu; eğer o olursa belki bir daha denerim kim bilir... :KK70:

Ben en son Leyla'ya gittim yine ama bu kez memnun kalmadım. :KK19:
Bir daha gitmek yok.
Zaten 7 , 8 kez gitmişimdir.
Gerçi bir şey söyledi, olması muhtemel ama biraz zor bir mevzu; eğer o olursa belki bir daha denerim kim bilir... :KK70:

Kaderin mi diyor yine

Kaderin mi diyor yine

Ay yok canım. :KK70: Çok şükür aşk acısı gibi bir sorunum yok benim. :KK70:
Bende aşk meşk hiçbir şey yok. Hep terk eden taraf oldum.
Aşık olmanızın kıymetini bilin valla.
Benim gibi ot değilsiniz ne güzel.

En son terk ettiğim insanın yine benimle iletişim kurmaya çalışacağını söyledi.
En son iki tane destansı mail atmıştı onları bile okumadım 1 ay olacak neredeyse. :KK53:
Yani çok da önemi yok benim için ama olursa Leyla'yı tebrik ederim yine. :KK37:

Hayır canım iki nisan değil tek nisan var da biri nisanının biri esenin teli walla ama siz açmadılar diyince bu noyu da yollayım dedim inş işinize yarar

Biz de aylardır Nisan'ı arıyoruz.Sakaryadaki yerinden sonra izini kaybetmistik. Telefon numarasını bana da yollayabilir misiniz?

Mrb arkadaşlar nisana gidenler yorumlarını yazarlarsa memnun olurum ona göre gitmeyi düşünüyorum yardımcı olur musunuz?Teşekkürler

mrb biz Nisan'a Sakarya cad. Nehir kafede bakarken gidiyorduk ve söylediği herşey çıktı kimsenin bilemiyeceği şeyleri söylüyor.fal baktırıcaksanız kesinlikle Nisan derim.. Biz çok uzun süredir onu arıyoruz teli değişmiş telefon numarasını bilen varsa lütfen bana da verirmisiniz.

Ay yok canım. :KK70: Çok şükür aşk acısı gibi bir sorunum yok benim. :KK70:
Bende aşk meşk hiçbir şey yok. Hep terk eden taraf oldum.
Aşık olmanızın kıymetini bilin valla.
Benim gibi ot değilsiniz ne güzel.

En son terk ettiğim insanın yine benimle iletişim kurmaya çalışacağını söyledi.
En son iki tane destansı mail atmıştı onları bile okumadım 1 ay olacak neredeyse. :KK53:
Yani çok da önemi yok benim için ama olursa Leyla'yı tebrik ederim yine. :KK37:

Tryamour Leyla nerde bakıyor? Ya ben asıl Nisan'ı arıyorum, hayatımda gordugum en iyi falcıydı.Ne dediyse cikti. Simdi yine arıyorum ama kimse cevap yazmıyor telefon numarası icin:KK43: Sen biliyor musun? kızlar bilen varsa lutfen gonderin numarasın valla cok acil gitmem lazım:)

Tryamour Leyla nerde bakıyor? Ya ben asıl Nisan'ı arıyorum, hayatımda gordugum en iyi falcıydı.Ne dediyse cikti. Simdi yine arıyorum ama kimse cevap yazmıyor telefon numarası icin:KK43: Sen biliyor musun? kızlar bilen varsa lutfen gonderin numarasın valla cok acil gitmem lazım:)

2 kez yazdın ya ne diye sürekli çok iyi olduğundan bahsedip tel no istiyorsun?
İlk mesajlarda böyle öve öve bitirememek falan komik yani.:KK53:

5 10 sayfa öncesine bak ben yorum yapmıştım.iğrenç sakın gitmeyin o dolandırıcılara

slm nisan için sakın gitmeyin demişsin yakın zamanda mı gittin sen ? ben gittiğimde herşeyi bilmişti arkadaşlarımında aynı şekilde kardeşi esen den memnun kalmamıştım ama nisan acayip şeyler söylemişti sölediği şeyleri yazdığım kağıtlar hala duruyor...ama sen şimdi gitmeyin o dolandırıcılara diyince kafam karıştı açıkçası neden öle bişi söledin ?

2 kez yazdın ya ne diye sürekli çok iyi olduğundan bahsedip tel no istiyorsun?
İlk mesajlarda böyle öve öve bitirememek falan komik yani.:KK53:

nesi komik anlayamadım ... bana göre iyi ve aylardır onu arıyorum ben kimseye sizde gidin demiyorumki telefonunu ve adresini bulamıyorum bilen varsa verebilirmi diyorum...insanlar burada memnun kaldığı falcıları anlatmıyormu ??? tarzın hiç hoş değil........

nesi komik anlayamadım ... bana göre iyi ve aylardır onu arıyorum ben kimseye sizde gidin demiyorumki telefonunu ve adresini bulamıyorum bilen varsa verebilirmi diyorum...insanlar burada memnun kaldığı falcıları anlatmıyormu ??? tarzın hiç hoş değil........

Face de medyum nisan diye arattırsan bulabilirsin ben memmunum herkesin elektriği farklı tabi

kızlar bu kızılayda medyum narin warmış yerini tam bilmiyorum ama. bende kartı war arkadaş wermişti kendisi gitmiş herşeyide biliyomuş isme kadar sölüyomuş kartında numarası war randewulu gidiliyomuş isteyenlere werebilirim

Ankaralı Değilim ama çok kısa bir zaman sonra Ankara'ya gelin gelicem :)
Geçen hafta sonu Ankara'ya erkek arkadaşım ailesi ile görüşmeye geldim :)
BJK-GS maçının iptal olduğundan haberimiz olmadığı için izlemek için Kızılay'a gittik.
iptal diye öğrenince fal bakan bir yer gördüm ben gözlerim açıldı tabi :)
normalde İstanbul'da arada sırada baktırdığım yerler vardır ama hayatım düzgün gittiği için uzun zamandır baktırmamıştım :)

neyse cafeye girdik Mehtap diye bir hatun baktı falıma 25 TL dediler ama 20'ye anlaşmıştım girmeden önce :)
valla bir 20 dk baktı rahat...

yaşadığım yer , kariyerim , evliliğim , ailem ile ilgili çoğu şeyi bildi :) hatta yarın erkek arkının ailesi ile bir görüşmen olucak stres yapmışsın ama çok güzel geçicek dedi :)
ilk başta mesleğimi tutturamadı ama diğer sölediklerinin çoğu doğruydu :)
bakarken okadar samimi ki 20-25 dk eğlenceli vakit geçirdik :)

Kızılay konur sokakta El Paso'ya gelmeden solda Asmalı Konak diye bir yer...

uzun zamandır yoktum, siteyi şöyle bir taradım yeni falcı var mı diye ama hala aynı isimler dönüyor, onlarda da iş yok biliyorum:)
mehtap yeni türedi bu ara, senin dışında bir iki arkadaşımdan daha duydum. o mehtap'a ben 2008'de giderdim - orta şeker bir falcı. enerjim tutmuştu - ileriye yönelik dediklerinden de çıkanlar olmuştu. sonra çok gitmeye başladım bozdu ben de bıraktım. seneler sonra birkaç kişi daha söyleyince belki gitmeyi tekrar düşünebilirim.

kızlar bu kızılayda medyum narin warmış yerini tam bilmiyorum ama. bende kartı war arkadaş wermişti kendisi gitmiş herşeyide biliyomuş isme kadar sölüyomuş kartında numarası war randewulu gidiliyomuş isteyenlere werebilirim

narin sakarya da arkabahçe cafede.doğrudur.tek tek isim söylüyor.dedikleri çıkmaya başladı zaten.

X