Ankara'daki Falcılar

meraba kızlar ben de bu ara fala iyice merak sardım, şu 1.5 ay içinde iki ayrı falcıya gittim daha da arıyorum kim var diye :)) cuma günü arkabahçe'deki serpil'i denemeyi düşünüyorum genel olarak iyi denmiş bakalım nasıl olacak.

ben de tabi deneyimlerimi paylaşıyiim, daha önce hiç kahve falı baktırmamıştım, öyle aylak aylak dolanırken asmalı konağı gördüm, fal baktırasım geldi, girdim içeri ve mehtap benimle ilgilendi. ama öyle bi baktı ki, bi ara az daha koşarak uzaklaşıcaktım ordan, o derece etkilendim ve şaşırdım :) öyle rastgele isim saymadı bana, üç isim söyledi ve onlar da hayatımdaki kilit kişilerin isimleriydi, ailemle ve hayatımla ilgili önemli ayrıntıları falan bildi, gelecekle ilgili de güzel ve tutarlı şeyler söyledi ve ben ordan ağzım açık kalmış halde çıktım. ama şöyle bi durum da var sonra bir arkadaşımı götürdüm oraya, ona böyle devamlı isim salladı hiçbiri tutmadı, annesiyle ilgili bazı şeyler dışında çok havada kalan doldurma şeyler söyledi ve baya kötü bi fal baktı. demek ki ya zamanında değildi ya benim acemi şansım tuttu ya da arkadaşımla elektrikleri uymadı, bilmiyorum ama 25 lira biraz tuzlu ne olursa olsun.

ondan sonra bi süre geçti, aynı arkadaşım önceki sene fal cafe'de inci'ye bi kaç kere baktırdığını ve çok beğendiğini söyledi, beraber gittik oraya ve bi baktık ki inci ayrılmış. benim de çok fal baktırasım vardı oturduk oraya, böyle adını bilmediğim yaşlıca bi kadın vardı siyah yelekli, arkadan topuz yapılmış koyu renk saçlı, bir yandan fincana bakıp bir yandan kağıda imza atıp duran, (önceki sayfaları da okudum aynı şekilde rukiye diye bir kadın tarif edilmiş o yüzden adının rukiye olduğunu tahmin ediyorum), her neyse bu kadın baktı falıma ve resmen baştan savmaydı. kadın bi 5 dakika falan baktı, onda da zaten fincanı doğru düzgün incelemedi bile, üç dört şey saydı ki onlar da çok genel şeylerdi hiç vurucu şeyler söylemedi, bi tek eski sevgilimin ismindeki harfleri ve aramızdaki durumu bildi bi de ailemden uzakta yaşadığımı tutturdu. her neyse azcık bişey söyledikten sonra kadın bize hadi gidin fal bitti dedi böyle gülerek ama o kadar pişman oldum ki yani kesinlikle önermiyorum. mesela mehtap hoşsohbetti uzun uzun da bakıyordu soru da sorabiliyordun hani ucuza terapi gibi de oluyordu (bi de çay da ısmarlıyodu bazen :))))) ama bu bahsettiğim kadın rukiye'yse eğer kesinlikle önermiyorum resmen başından atarcasına baktığı bi faldan sonra pişman olup kalkıyorsunuz çünkü.

bi de serpil'i denedikten sonra uzuuuunca bi süre fal macerama son vericem artık :) inci de aklımda kaldı gerçi ama bulamıyoruz onu da bi türlü :)

Son düzenleme:
meraba kızlar ben de bu ara fala iyice merak sardım, şu 1.5 ay içinde iki ayrı falcıya gittim daha da arıyorum kim var diye :)) cuma günü arkabahçe'deki serpil'i denemeyi düşünüyorum genel olarak iyi denmiş bakalım nasıl olacak.

ben de tabi deneyimlerimi paylaşıyiim, daha önce hiç kahve falı baktırmamıştım, öyle aylak aylak dolanırken asmalı konağı gördüm, fal baktırasım geldi, girdim içeri ve mehtap benimle ilgilendi. ama öyle bi baktı ki, bi ara az daha koşarak uzaklaşıcaktım ordan, o derece etkilendim ve şaşırdım :) öyle rastgele isim saymadı bana, üç isim söyledi ve onlar da hayatımdaki kilit kişilerin isimleriydi, ailemle ve hayatımla ilgili önemli ayrıntıları falan bildi, gelecekle ilgili de güzel ve tutarlı şeyler söyledi ve ben ordan ağzım açık kalmış halde çıktım. ama şöyle bi durum da var sonra bir arkadaşımı götürdüm oraya, ona böyle devamlı isim salladı hiçbiri tutmadı, annesiyle ilgili bazı şeyler dışında çok havada kalan doldurma şeyler söyledi ve baya kötü bi fal baktı. demek ki ya zamanında değildi ya benim acemi şansım tuttu ya da arkadaşımla elektrikleri uymadı, bilmiyorum ama 25 lira biraz tuzlu ne olursa olsun.

ondan sonra bi süre geçti, aynı arkadaşım önceki sene fal cafe'de inci'ye bi kaç kere baktırdığını ve çok beğendiğini söyledi, beraber gittik oraya ve bi baktık ki inci ayrılmış. benim de çok fal baktırasım vardı oturduk oraya, böyle adını bilmediğim yaşlıca bi kadın vardı siyah yelekli, arkadan topuz yapılmış koyu renk saçlı, bir yandan fincana bakıp bir yandan kağıda imza atıp duran, (önceki sayfaları da okudum aynı şekilde rukiye diye bir kadın tarif edilmiş o yüzden adının rukiye olduğunu tahmin ediyorum), her neyse bu kadın baktı falıma ve resmen baştan savmaydı. kadın bi 5 dakika falan baktı, onda da zaten fincanı doğru düzgün incelemedi bile, üç dört şey saydı ki onlar da çok genel şeylerdi hiç vurucu şeyler söylemedi, bi tek eski sevgilimin ismindeki harfleri ve aramızdaki durumu bildi bi de ailemden uzakta yaşadığımı tutturdu. her neyse azcık bişey söyledikten sonra kadın bize hadi gidin fal bitti dedi böyle gülerek ama o kadar pişman oldum ki yani kesinlikle önermiyorum. mesela mehtap hoşsohbetti uzun uzun da bakıyordu soru da sorabiliyordun hani ucuza terapi gibi de oluyordu (bi de çay da ısmarlıyodu bazen :))))) ama bu bahsettiğim kadın rukiye'yse eğer kesinlikle önermiyorum resmen başından atarcasına baktığı bi faldan sonra pişman olup kalkıyorsunuz çünkü.

bi de serpil'i denedikten sonra uzuuuunca bi süre fal macerama son vericem artık :) inci de aklımda kaldı gerçi ama bulamıyoruz onu da bi türlü :)
neşeni bozmak istemem ama mehtap ın dedikleri çıkmaz.çok emin tarihler werir hiçbiri çıkmaz.rukiye konusunda haklısın.

Rukiye yaşlı değil :KK1:

Bugun Cigdem'e gitmeye niyetlenmisken izin aldıgını ogrendim, eh gitmisken bari fal baktırmadan dönmeyim dedim :KK9: Karamel cafede Göksu'ya baktırdım, gecmisle simdiyi guzel bildi, burclardan gidildigi yazılmıs ama burc yorumuna hic girmedi, gelecekle ilgili dedikleri cıkarmı bilmem ama isabetli seyler soyledi, umarım cıkar :44:

canım baya geçmiş yazdığının üzerinden ama merak ettim, çıktı mı bir şeyler? Ben de göksu yu çok seviyorum. Çok dobra hoş bi kadın:)

Merhabalar,

Fal cafedeki inciyi bulamadınızı söylemişsiniz. Ben kendisini fal cafeden beri giderim. Artık ara ara gidip dertleştiğim bir ablam olmuştur kendisi. Anı iyi bilir, analizleri iyidir. yakın geçmişi söyler. Ama uzak geleceğe dair ve olmamış olanları size söylemez. zaten kimsenin gelecek hakkında bilebileceğine inanmıyorum. Ama sizi kandırmaz da. dürüsttür. Sadece bazen sinirlenirse eyvellahı yoktur.

Kendisi şuanda yükselle konurun köşesinde turan kitabevinin olduğu binanın 4. katındaki fal merkezi-kafe gibi bi yerde çalışıyor. tam adını hatırlayamadım ama apt. giriştede isim var. kendisi genelde 5e kadar duruyordu eğer değişmediyse.

canım baya geçmiş yazdığının üzerinden ama merak ettim, çıktı mı bir şeyler? Ben de göksu yu çok seviyorum. Çok dobra hoş bi kadın:)

Cıktı canım bana 4 tarih vermisti 3 tanesi tam zamanında oldu ( 1 gun sapma en fazla ) bakalım en önemlisinin suresi daha var, oda olursa tam olacak =) Göksu'nun dedikleri sana cıktımı peki ?

Cıktı canım bana 4 tarih vermisti 3 tanesi tam zamanında oldu ( 1 gun sapma en fazla ) bakalım en önemlisinin suresi daha var, oda olursa tam olacak =) Göksu'nun dedikleri sana cıktımı peki ?

ben iki kere baktırdım, bir tanesi 1 ay önceydi bi kısmı çıktı, dün yine baktırdım ilkine oranla farklı şeyler söyledi. ama genel olarak tatlı bir kadın sohbeti hoş. konuştuk onunla baya:)

Benim arkadaslarım Efsun hanıma baktırmıslardı epey bi bilmis memnun kalmıslardı, bende epey oldu Jülide hanıma baktırmıstım memnun kalmıstım gelecekle ilgili söylediklerinin zamanı var ama isabetli seyler söylemisti baskada bilmiyorum =)

Ben artık evden çıkıp falcıya gitmiyorum bile :))) O site sayesinde huzur buldum. Efsunu bir turlu online yakalayamıyorum. Ben ilkaya, merale,julideye ve elife baktırdım. Meral , julide ve elif aynı konu hakkında aynı kapıya cıkan seyler soyledıler cok isabetliydi bu birrr. Julide'nin dediği çıktı bu ikiii , elifin yorumları çok iyi bu üüç :) Elife bu gun ıkıncı kez baktırıyorum hatta julideye de dusundum bir daha baktırmayı :) Hani butun yorumları begendım cok isabetlıydı. Benım durumumda bi insana, sordugum ve söylediğim olayla ilgili ben uyduruk bi falcı olsam gorunen koy klavuz istemez hesabı yapar olumsuz konusurdum ama hepsi de aksini söyledi. Bilmiyorumm ilkayı bosverın de julide ve elifi deneyin bence. Meral de iyi ama diğer ikisi daha iyi... Ahhh efsunu da bir yakalasammmm :)))

Merhabalar,

Fal cafedeki inciyi bulamadınızı söylemişsiniz. Ben kendisini fal cafeden beri giderim. Artık ara ara gidip dertleştiğim bir ablam olmuştur kendisi. Anı iyi bilir, analizleri iyidir. yakın geçmişi söyler. Ama uzak geleceğe dair ve olmamış olanları size söylemez. zaten kimsenin gelecek hakkında bilebileceğine inanmıyorum. Ama sizi kandırmaz da. dürüsttür. Sadece bazen sinirlenirse eyvellahı yoktur.

Kendisi şuanda yükselle konurun köşesinde turan kitabevinin olduğu binanın 4. katındaki fal merkezi-kafe gibi bi yerde çalışıyor. tam adını hatırlayamadım ama apt. giriştede isim var. kendisi genelde 5e kadar duruyordu eğer değişmediyse.

teşekkür ederim cevabınız için, son kez fal baktırmak için inci hanımı bulmayı beklemiştim, iyi ki de beklemişim :) karşılaştığım iletişim kurmak olsun yorum yapmak olsun en güzel fal bakan kişiydi kendisi, çok da sevimli bir hanımdı. tarih verip bir beklenti içine sokmadı beni boş yere, zaten ben zaman verebilir misiniz diye sorduğumda da olacakların gerçekleşmesinin bana bağlı olduğunu söyledi, yani nasıl diyeyim, kehanet yapmadı, içinde bulunduğum anla ilgili tespitler yaptı, psikolojik durumumu hissetti ve o durumumu çözebilirsem karşıma çıkacak güzel durumlar hakkında geniş bir görüş verdi bana, ki çok hoşuma gitti bu benim, sonuçta güzel olaylarla karşılaşmak bizim seçeceğimiz yola bağlı, yüksek umut verip kesin çıkacak bu demek de insanı bi tembellik haline sokar hani nasıl olsa olur bu şeklinde. bi de osho zen kartları vardı üç kart çekmemi istedi ve yorumunu yaptı, zaten o kadar "an" üzerine güzel analizler yapan bir hanımın osho kartlarıyla yorum yapması cuk oturmuş :) enerji alma açısından, ana ilişkin sorular açısından, o kişisel badirelerinizi atlatınca nelere erişebileceğinizi başkasının bakış açısıyla görme açısından tavsiye edebilirim inci hanımı. bu arada şu ana kadar üç falcıya gittim, üçünün de aşk hayatında beceriksizsin demesi beni bir güldürdü, üçünden de meslek hayatımın gidişatının süper olacağı yorumunu almak da beni bir başka güldürdü :)

Jülide ve elif hanıma nasıl ulaşabilirim acaba?
1-2 gün içinde fal baktıracam kime gideceğim konusunda yardımcı olurmusunuz arkadaşlar şimdiden tşk ederim

Şekerim zaten tek tutturduğu vede bildiği direk kişi isimleridir başka bişi bilmez keyfi yerindeyse iyi bakıyor birkaç tanesi tutar ama keyfi yoksa kapris kapris ...sanki bana şifa dağıtıyor iyide ben kaprisini çekmek zorunda değilim ki zaten bu falcıları bu şımarık durumlara getirmemizde bizden kaynaklanıyor sonra olan paramıza vede zamanımıza oluyor zaten kızılayda falcı bolluğu var hiç olmazsa müşterisine saygılı pozitif bir falcıya baktırmak daha mantıklı geliyor bana amacımız zaten stres atmak değilmidir.bu arada leylaya fal baktıranlardan yorum bekliyorum ben yeni baktırdım nasıldır söledikleri çıkar mı?yani mantıklımı atıyor?:KK1::KK1:

Şekerim zaten tek tutturduğu vede bildiği direk kişi isimleridir başka bişi bilmez keyfi yerindeyse iyi bakıyor birkaç tanesi tutar ama keyfi yoksa kapris kapris ...sanki bana şifa dağıtıyor iyide ben kaprisini çekmek zorunda değilim ki zaten bu falcıları bu şımarık durumlara getirmemizde bizden kaynaklanıyor sonra olan paramıza vede zamanımıza oluyor zaten kızılayda falcı bolluğu var hiç olmazsa müşterisine saygılı pozitif bir falcıya baktırmak daha mantıklı geliyor bana amacımız zaten stres atmak değilmidir.bu arada leylaya fal baktıranlardan yorum bekliyorum ben yeni baktırdım nasıldır söledikleri çıkar mı?yani mantıklımı atıyor?:KK1::KK1:

ne dediki sana? Benim eski erkek arkadaşım için bu çocuk senin kaderin diyordu. Herkese de aynı şeyleri diyorr. Bir kız arkadaşım da baktırmış ona, "mart ayında eski sevgilin dönecek" sana demiş. mart geldi geçti ama cık bi şey yok. Ama kız yine gitti geçen nerde hani gelmedi diye hesap sormaya, leyla ben falımın arkasındayım demiş. Bilmiyorum ki sana ne dedi?

rukiye için söylediklerin çok doğru.havası kimeyse sanki müşteri biz değiliz o.iyice suratsızlaştı bi senedir gitmiyorum zaten dediği hiç bi şey çıkmadı.leylanın da dedikleri çıkmadı hatta tam tersi oldu.ama rukiyeye oranla daha güler yüzlü muhabbeti iyi hiç olmazsa

son zamanlarda falcı listemi geliştrdim:)hangisinin söyledikleri çıkarsa onu sizinle paylaşmak istiyorum.o nedenle beklemedeyim we isim şimdilik yazmıyorum.ama şunu öğrenmek isterim bilen tanıyan warsa.birsen hanımı tanıyan giden oldu mu? yüksel de tılsım cafede.yeni açılmış bir cafe.

arkadaşlar falcı betül e baktıran mı? kızılayda bir işhanında çalışıyormuş, ablam çok övüyor

Bu arada leylanın bana dediği süre dün doldu ve hiçbir gelişme yok. daha da gitmem asla ona :KK50: umut tacirliği yapıyor resmen:KK14:

X