Ankara'daki Falcılar

kızlar narini denedim de. yani bişey yazıp etkilemek istemem bir yandan. herkeste frekans işi bu sonuçta. benim beğendiğimi diğeri beğenmez, dedikleri çıkmaz filan da ben çok memnun kalmadım. yani durmadan isimler söyledi. şöyleki; mehmet isimli birini tanıyo musun? peki ahmet,ayşe, fatma ...bu böyle gitti bir süre. ne hikmetse hç bir isimde de tanıdğım yoktu. bu sefer de o zaman tanışacaksın dedi filan.. yani çok genel isimler söyledi.

gelecekle ilgili dediklerine 1-2 ay var. eğer çıkarsa buraya yazarım hakkını yemeden. ama buruk bir tatla ayrıldım diyebilirim..

puufff yok mu bu işi düzgün bilen yaa :KK14:

kızlar narini denedim de. yani bişey yazıp etkilemek istemem bir yandan. herkeste frekans işi bu sonuçta. benim beğendiğimi diğeri beğenmez, dedikleri çıkmaz filan da ben çok memnun kalmadım. yani durmadan isimler söyledi. şöyleki; mehmet isimli birini tanıyo musun? peki ahmet,ayşe, fatma ...bu böyle gitti bir süre. ne hikmetse hç bir isimde de tanıdğım yoktu. bu sefer de o zaman tanışacaksın dedi filan.. yani çok genel isimler söyledi.

gelecekle ilgili dediklerine 1-2 ay var. eğer çıkarsa buraya yazarım hakkını yemeden. ama buruk bir tatla ayrıldım diyebilirim..

canım sen randevulu mu gittin peki?
Ben perşembe gitmeyi düşünüyorumda acaba çok bekler miyim:26:
Birde çiğdemde en başta çıkar gibi olmuştu sonra fıs çıktı. Bunda olmaz umarım...

eh zaten çok büyük beklentilerle gitmeyin narine.ayrıca burada kimi fazla büyütsek gözümüzde bir haller oluyor ona.orta halli diyelim genel çizgilerle anlatıyor gecmiş geleceği.bana dediklerinden çıkan şeyler oldu elbette ama daha beklediim önemli şeyler war.

canım sen randevulu mu gittin peki?
Ben perşembe gitmeyi düşünüyorumda acaba çok bekler miyim:26:
Birde çiğdemde en başta çıkar gibi olmuştu sonra fıs çıktı. Bunda olmaz umarım...

yok tatlım, ben akşamüstü gittim oturdum. önümde de bir kaç kişi vardı. onlar bitti beni aldı. fiyatı diğerlerine göre uygun ama ne bileyim yüzeysel gibi geldi bana. hatta ben söyledim önemli bi olayı, o ne olacak diye sordum. ama bakalım. çıkarsa dedikleri yazarım. o kadar çok isim söyledi ki bunlarla tanışcaksın diye, yani illaki o isimlerde birileriyle tanışılır işim gereği..püfff

Arkadaslar medyum asya nerde calisiyor bir arkadasim onerdi

Onceden nasildi daha mi uzun bakiyodu

önceden de falı 5 dk sürerdi ama 10tl verirdik ve dedikleri %90 çıkardı;ve müşteriyide güler yüzle karşılardı enerjisi güzeldi bu yüzden hep ona giderdim ama şimdi 20tl veriyoruz yine 5dk ama çok sallıyor hadi onuda geçtim müşterilere kapris yapıyor ben oraya stres atmaya gidiyorum kadın bana stresini atıyor kapris vs... olan zamanıma vede parama oluyor sıkıldıysa insanlardan bakmasın falcıyım diyede ortaya çıkmasın bizde zaman kaybetmemiş oluruz dimi yani falcımı yok...

evet arkadaşlar bugün iş çıkışı narini denedim.şimdi isimler gül,murat,ahmet,mehmet,mustafa,emre,bülent,ali,berkay,ayşe,fatma,neslihan,nesrin,emre,hüseyin,hasan,serhat bunlar kağıda yazmışım salak gibi.tanımıyorum diyorum tanıycaksın diyor.bu isimlerden illa birini tanıyosundur.yav bi de iyidir diye 20 lira verdim.

evet arkadaşlar bugün iş çıkışı narini denedim.şimdi isimler gül,murat,ahmet,mehmet,mustafa,emre,bülent,ali,berkay,ayşe,fatma,neslihan,nesrin,emre,hüseyin,hasan,serhat bunlar kağıda yazmışım salak gibi.tanımıyorum diyorum tanıycaksın diyor.bu isimlerden illa birini tanıyosundur.yav bi de iyidir diye 20 lira verdim.

ha bi de emine,sertan,cem,cenk var komedi ya bu ne arkadaşlar yok dedikçe tanımıyorum dedikçe daha fazla isim saydı sonra tanıycaksın dedi.

önceden de falı 5 dk sürerdi ama 10tl verirdik ve dedikleri %90 çıkardı;ve müşteriyide güler yüzle karşılardı enerjisi güzeldi bu yüzden hep ona giderdim ama şimdi 20tl veriyoruz yine 5dk ama çok sallıyor hadi onuda geçtim müşterilere kapris yapıyor ben oraya stres atmaya gidiyorum kadın bana stresini atıyor kapris vs... olan zamanıma vede parama oluyor sıkıldıysa insanlardan bakmasın falcıyım diyede ortaya çıkmasın bizde zaman kaybetmemiş oluruz dimi yani falcımı yok...

Odaklanırsa hala iyi bakıyor bence. Ama o gün gününde değilse ı-ıh:KK50:

burda benim eski görüştüğüm kişinin adı var. demek ki bana söylese aa bildi diycektim ve onun üzerinden sallıycaktı. Ama rukiye direkt görüştüğüm kişinin adını söyledi

komedi ya :KK1: başka bişi demedi mi??

evli biri var sizin ailenizde(dedim ki doğru annem ve babam evli),peki hiç ölen birine üzüldün mü 5 yıl içinde(dedim ki ölen yok)o zaman kesin kayıptır dedi.kesin su gurubundan biriyle evlenceksin ben şaşmam dedi en son:)

burda benim eski görüştüğüm kişinin adı var. demek ki bana söylese aa bildi diycektim ve onun üzerinden sallıycaktı. Ama rukiye direkt görüştüğüm kişinin adını söyledi

ben pazar günü rukiyenin bulunduğu kafeye gittim çalışmıyomuş.nesrin nuran mı girişte cam önünde bi kadın oturuyor falcı tipi de yok ona baktırmıştım iyi diyemiycem ama orta halli.

evli biri var sizin ailenizde(dedim ki doğru annem ve babam evli),peki hiç ölen birine üzüldün mü 5 yıl içinde(dedim ki ölen yok)o zaman kesin kayıptır dedi.kesin su gurubundan biriyle evlenceksin ben şaşmam dedi en son:)

bende son olarak isimlerin hepsini bildin bunda da şaşmazsın eminim diyerek ve de gülerek ayrıldım:)

yani o zaman gönül rahatlı ile ben narin i eliyorum izninizle..aynen bana söylediği gibi isimler sıralamış durmuş..

Arkadaşlar deja vu Emineyi denedim, hiç bir nokta atışı olmadığı gibi tamamen olmayan şeyler söyledi verdiğim 40tl'ye acıdım hemde çok, ben memnun kalmadım,bilginize

Emine nokta atisi yapmaz ama gelecek tahminleri iyidir,iyi biseyler soyledimi bari??

foruma bi faydam olsun son gittiğim falcıyı anlatayım:) dün yükselde yürürken bi çocuk elime broşür tutuşturdu fal bakıyoruz çok güzel falan dedi ben de 10 tl deyince ucuzmuş baktırayım dedim.bollywood cafe diye bi yer.aysel diye bi kadın baktı.güzeldi beğendim.yalnız kahve tarotsuz yarım kalır tarota da bakalım diye ısrar etmese iyi olurdu.geçmişi şimdiyi bildi.gelecekle ilgili söyledikleri de tutarlıydı.kesin konuşuyor yani olabilir zamana bırak tarzı şeyler söylemiyor.10 tl için güzeldi.param olduğunda 30 tlye ayrıntılı tarot baktırmayı düşünüyorum

yani o zaman gönül rahatlı ile ben narin i eliyorum izninizle..aynen bana söylediği gibi isimler sıralamış durmuş..

bu isim sıralama da neyin nesiymiş illaki herkesin hayatında bir mehmet vardır.ben de şu narini deneyim diyordum ama anlaşılan o da çiğdem olayına dönecek

X