Ankara'daki Falcılar

bende baktırdım dedikleri çıkmadı hatta ordaki çocuk çıkmazsa gel kafama vur ne istersen yap demişti o kadar iddialıydı ama bi tık yok.. olmadı napalım acırrım acırımda parama acırım..

Ben paradan çok umutlarımıza acıdım. Hepimizin sevdiği, aşık olduğu, hoşlandığı biri oluyor, bu iş olur mu diye sorduğumuzda hep evet diyorlar.Sağolsun bana gerçeği söyleyen Yıldız ve Nur Hanım ikilisi oldu. Şu ankaradaki tüm falcılara sordum bu adam bana karşı bir şeyler hissediyor mu diye....ne yapayım umut işte, başka biri evet bu iş olur diyince insanın içi ayrı bir umutla doluyor. Belki de en iyisi baktırmamaktır, hayalkırıklığım en azından daha az olurdu.

Leyla'nın fiks cümleleri olsa da inanılmaz detaylar verebilen ve dedikleri çıkan bir falcı. Denemekte fayda var.
5liralık fal altı üstü... Hem tarot da açıyor. Daha ne olsun.:KK31:
Arkadaşıma direk isim bile vermişti. Ve verdiği isimle ilgili bir şeyler yaşamıştı.

Ona bakarsanız zaten eski sevgilim bana dönücek mi diyen herkese falcılarn %99u geri gelecek, pişman olacak, seni düşünüyor gibi laflar ediyor ama hikaye tabi. İstisnalar olsa da bu kısım sallamasyon. Daha önce de belirtmiştim bunu.

Leyla'nın fiks cümleleri olsa da inanılmaz detaylar verebilen ve dedikleri çıkan bir falcı. Denemekte fayda var.
Arkadaşıma direk isim bile vermişti. Ve verdiği isimle ilgili bir şeyler yaşamıştı.

Ona bakarsanız zaten eski sevgilim bana dönücek mi diyen herkese falcılarn %99u geri gelecek, pişman olacak, seni düşünüyor gibi laflar ediyor ama hikaye tabi. İstisnalar olsa da bu kısım sallamasyon. Daha önce de belirtmiştim bunu.

neyse canım boyumuzun ölcüsünü ben alıyım bide :)

iyi de bu hatun 5 liraya fal bakıyorsa benden neden 20 tl aldı????

iyi de bu hatun 5 liraya fal bakıyorsa benden neden 20 tl aldı????

Senin seçimin. Kahve falı 5ten 20ye kadardır. Ben tek bir soruya odaklanıp gidiyorum genelde ve 5liralık falla istediğim yanıtları alıyorum. Daha fazlasına hiç gerek yok. Ama daha detaylı istersen fiyat yükseliyormuş.

ebru alev'e bi arkadasımla gittik. Gerizekalılığıma ve su parasızlıkta verdiğim 100 liraya yanıp kül oluyorum. İkimize de aynı seylerı soylemıs olmasına kac puan vereceğimizi sasırdık... Google da 1.ciyim diyor iyi hoş da, sitesine ankaranın en iyi falcısı diye açıklama verirse öyle cıkar tabı :KK76: Ahhh eşşek kafamız ahhhhh!!!!!! Burayı da takip ediyormuş çok sevindim paramızı haram ettiğimizi görmüş olur böylelikle. Giden ve gidecek olan varsa,

eğitimci kim?
iki harfli kim?
iki kardeşli kim?
gibi soruları evinde hazırlayıp gitsin. Hepimize aynısı cıkıyor cunku. Ağladım ağlayacağım... Buldugum 3 cok iyi falcı varken ve herseyı tuttururlarken, 100 liraya 10 tane baktıracagım falı 10 dakikada havaya ucurmus olmayı hazmedemıyorum sanırım. Gecmısler olsun... bi daha gormek istemiyorum...

ben zamanında falcıların resmen oyuncağıydım. çünkü aşk acısı çekiyordum, malum olay:) ayda en az 2 falcıya rahat gidiyordum, 5 liralık falları asla beğenmiyor uzun fal istiyordum(gerçi hala falın uzunu makbuldür derim), hesaplamaktan kaçındım ama eminim yüzlerce liram gitmiştir fal işine :KK70: diğer şeyleri çok iyi tutturan falcılar "o sana gelecek" dedikçe umutlanıp duruyordum, ve hepsi ağız birliği etmişçesine gelecek diyordu. ve tabi ki gelmedi :KK70: umutlandığımla kaldım. o fal seanslarından edindiğim tecrübemi yazayım, çünkü hak etmeyen falcıların şişirilmesine sinir oluyorum. sonuçta herkes bi umut için gidip para döküyor,mutlu olmak istiyor, onlar da 10 dakika ağız yorup ne kadar yorulan insanlardan daha fazla para kazanıyor, çoğu zaman yalan sıkıyor, bari hak etmiyorsa üstüne bir de övülmesin değil mi:KK70::KK1:

cafe ankara nurcan: geçiniz... klasik "sen şöyle iyi böyle iyisin, herkes seni kıskanıyor" muhabbeti.

ortaköy yıldız: çok havalı ve özgüvenli duruşunu görünce insan iyi falcı sanıyor, bir de yaptığı makyaj vs de eklenince. halbuki koca bir sıfır. soru soruyor, siz cevap verince "tam bunu dicektim zaten" falan diyor. bana mısırlıyla evleniceksin dedi. uçtukça uçuyor:KK70:

sakarya gülçe, aşkın: hikaye. hiçbir şey tutturamadı. bir de sesi hiç duyulmuyor mır mır insan bir şey öğreneceği de varsa öğrenemiyor. hatta o cafede herhangi bir falcıya baktırmayın. aralarında sürekli sohbet muhabbet, garsonluğu da onlar yapıyor, masalardan kalkıp duruyorlar, para veriyorsunuz düzgün hizmet yok.

karamel berfin: süper bakıyor. hiç soru sordurmadan aklımdaki sorulara tek tek cevap verdi. iyi falcı soru sordurmaz zaten.

evim cafe gülcan: 10 dakika bakıyor, çok az bence. yani genel anlamda hayatınızla çok alakasız şeyler söylemiyor ama "aa nasıl bildi" dedirtcek bir şey de bilemedi. arkadaşım çok övmüştü, gideceğim şehirlere kadar bildi demişti, ama yine frekans olayı sanırım.

hangi cafede çalıştığını bilmediğim serhat: gerçi cafe söylemeye gerek yok, küfürbazlığıyla meşhurdur. biliyor ama bakış tarzı hoşunuza gider mi bilmem. çok kestirip atıyor "bu konu böyle bu konuyla ilgili başka soru sorma" filan diyor. insanı yönetiyor resmen, ben gelemem öyle şeylere, sonuçta hizmet alan benim di mi?

enerji mi fal mı merkezi yüksel caddesindeki cafedeki inci: değişik bir tarzı var. geleceği biz bilemeyiz diye baştan dürüstçe söylüyor. bazı çok belirli şeyleri görebiliriz sadece, onun dışında gelecek değişir dedi. daha çok psikolog gibi tarzı, öğüt verip duruyor:KK70: ama beni şaşırtan bir şeyi bildi.

ve en birinci için: eylül. tek geçerim. hem çok uzun bakıyor, hem de yuh dedirticek şeyler biliyor. diğer falcılar "adında ya da soyadında şu harf var mı" aşamasındayken, o xcan ismini can'ıyla bilmişti bana:KK1:

bir de falcılarla ilgili genel yorum yapıyım. en sinir olduğum özellikler "adında ya da soyadında a,b,c,d,e harflerinden biri var mı, ismin başında, ortasında sonunda olabilir" diyenler, dalga geçmemek için zor tutuyorum o an, ve daha falın başındaysak bile, gitti para çöpe diyorum, o saatten sonra ne bilse gözümde olmuyor :KK70: bir de "olabilir de olmayabilir de, sana bağlı" diyenler. ah canım, gerçekten bana mı bağlı şaşırdım şimi. ben de biliyorum gelecek sabit değil biz de kukla değiliz alacağımız kararlara göre değişen bişey, ama ben sana felsefe yap diye para vermedim, beni mutlu et diye verdim.

arkadaşlar lütfen şunu bilin ki bir falcıya x dönecek mi ya da bana bakacak mı diye sorarsanız binde bir hayır der. lütfen o an mutlu olun sonra unutun, "ama falcı şöyle demişti" diye uzun süre umutlanmayın. bir de 50-100 gibi büyük paralar vermeyin. hiçbir fal 30 bilemedin 40tan fazlasını hak etmez. 100 liraya bakan 30a bakandan daha iyi bakıcak diye bir şey yok, en müthiş falı bile iyi araştırırsanız 20ye 30a bulursunuz. sıkı pazarlık edin, kararlı olduğunuzu görürlerse hemen düşerler fiyatı. sonuçta çok kolay kazanıyorlar, taş atıp kolları ağrımıyor, tek fiyata ürün satmıyorlar. bana bi falcı su falına başta 100 deyip, sonra 30a bakmıştı:KK1: gerçi bişeye de benzemiyodu zaten fal:KK1:

tüm yazmak istediklerimi toparlayıp yazdım, bir sene yazmam heralde buraya bişey:KK70: bu kadar şey yazdım, lütfen içinizde eylül'ün ya da bahçeli koyu kahvedeki süheylanın cebini bilen varsa buraya yazsın ya da özelden atsın:KK14:

ebru alev'e bi arkadasımla gittik. Gerizekalılığıma ve su parasızlıkta verdiğim 100 liraya yanıp kül oluyorum. İkimize de aynı seylerı soylemıs olmasına kac puan vereceğimizi sasırdık... Google da 1.ciyim diyor iyi hoş da, sitesine ankaranın en iyi falcısı diye açıklama verirse öyle cıkar tabı :KK76: Ahhh eşşek kafamız ahhhhh!!!!!! Burayı da takip ediyormuş çok sevindim paramızı haram ettiğimizi görmüş olur böylelikle. Giden ve gidecek olan varsa,

eğitimci kim?
iki harfli kim?
iki kardeşli kim?
gibi soruları evinde hazırlayıp gitsin. Hepimize aynısı cıkıyor cunku. Ağladım ağlayacağım... Buldugum 3 cok iyi falcı varken ve herseyı tuttururlarken, 100 liraya 10 tane baktıracagım falı 10 dakikada havaya ucurmus olmayı hazmedemıyorum sanırım. Gecmısler olsun... bi daha gormek istemiyorum...

Bir gerizekalı olarak ben de bir kere gidip o parayı kaptırmıştım. Kadın abuk sabuk birşeyler söyleyip onay bekleyince 'hayır öyle değil' gibi birşey söyledim. O da ' ben Ankara'nın en iyisiyim ' diye çıkıştı bana o korkunç gözlerini patlata patlata. Bir de benim söylediğim ufacık birşeyden yakalamaya çalışıp bana ahlak dersi vermeye kalktı. Ne haddineyse? Neyse... Paraya da çok yanmıştım ama sinirlerim bozulmuştu çok fena halde.

yasemine gidemedim. bir türlü uygun zaman bulamadım. ancak bugüne kadar gittiklerim arasında figen, rukiye ve eylül isabetli yorumlar yapmıştır. hatta eylül ün bana yazdığı yorumların olduğu kağıdı atmamıştım. üzerinden 2 yıl geçmiş ama bir çoğu 1 yılın sonunda gerçekleşmiş hatta yazdığı için hatırlıyorum, asla olmaz bu dediğin demiştim, iddiaya bile girmiştik. üzerinden o kadar zaman geçince hatırlamak zor oluyo ama yazılı olunca diyecek bişey bulamadım. o şey gerçekleşti ama benim hislrim de o süre içinde değişmişti bile :) kader :) eylül e bir iddia borcum var hala :KK1:

foruma 5 mesaj yazmışsınız, 5i de sadece nermin hanımı empoze etmekle ilgili, çok enteresan... "formda daha ii olanın ismini zikredin" dediğiniz kullanıcı aylardan beri bu forumda ve emin olun onlarca falcıyla ilgili "objektif" yorumlar yapmıştır. yine aynı şekilde bir sürü reklamcıların deşifre olmasında da katkı sağlamıştır. tabi bu sizin reklam peşinde olduğunuz anlamını taşımaz ama başka falcılarla ilgili yorumlarınızı ve "ısrarlarınızı" da aynı şekilde görmek isteriz.[/QUO

formda yeni olduğumu ilk msjımda deklare etmiş ,form konularını tararken bu bölümle ilgili yorumları tesadüfen gördüğümü yazmıştım...ve samimiyetle falla ilgili benim hayatıma dair çok güzel bir yönlendirmenin etkisiyle şuanki yaşam şeklimin sebebinin, ismi geçen hanım olduğunu paylaşmıştım..5msjı adetlerken
içeriğe dikkat etmemiş yada algıda seçiciliğinizi önyargınızla gölgelemişsiniz..zira aksi olsaydı yorumlarımı paylaştığım insanların ya falcı arayan ya salt pozitif bir paylaşımda bulunmak isteyen yada sağlık problemi yaşamış insanlar olduğunu yaptığımın reklam deil koşulsuz bir paylaşım ve ii niyet taşıdığını anlardınız...elbette kızılaydaki yeter hanım yıllarca aynı şekilde falında ötesinde yönlendirmelerine su falıyla yaptığı onikilik vuruşlarına şahit olduğum kıymette verdiğim bir bayandır lakin tanıdıkça ve tekrara düştükçe işin sezgiden öte bilmeye yöneldiğini anlayınca hala hatrını sorduğum ama fal için tercih etmediğim biri napim simdi ondan bahsetmezsem,ebrudan bahsetmezsem objektif olmuyormuyum..Yeni olanı,helede ötesine geçmiş ,tesbitleriyle budur dediğim birinden de bahsetmem sizi neden bukadar rahatsız etti anlamadım...ben buraya 100ayrı isim yazar memnuniyetimide anlatırım memnuniyetsizliğimi de ,,bu formun maksadı budur değil mi,,yanlış yerdemiyiz,,emin olun hayır,,takdir eden beğenir gider,etmeyen gitmez,,napalım şimdi burda yasemin die bilgi isteyenleri,süheylayı satır satır anlatanları,başka başka isimleri yazıya döküp gidin diyen tavsie eden herkezi formdan afarozmu edelim..o 5aylık,sen bir günlük,bende onu tanırım zincirine takılarak devammı edelim...organize mi işlesin buseferde:))

bu forumu falcıların kendileri de takip ediyor, üye oluyor veya tanıdıklarını üye ettirip reklamlarını yaptırıyorlar. defalarca şahit olduk buna. reklamcıyı gerçek kullanıcıdan ayırt etmenin yolu da kullanıcı onlarca falcı ile ilgili duygu düşüncelerini yazıp, falcı arayışındayken reklamcı tek bir falcı üstüne odaklanır ve kullanıcılara onu empoze etmeye çalışır. bildiğiniz başka bir yöntem varsa paylaşın lütfen. ben dahil birçok kullanıcının başı yandı burda, o yüzden hassasiyetimiz mazur görülmelidir. kaldı ki sizin 100lerce isimle ilgili yorumlarınızı ve memnuniyetinizi paylaşmanız rahatsız etmez, bilakis beni ve kafasında şüphe uyanan kullanıcıları haksız çıkarır ki kendi adıma ancak memnuniyet duyarım bundan. paylaşımlarınızın merakla takibindeyim.

Bir gerizekalı olarak ben de bir kere gidip o parayı kaptırmıştım. Kadın abuk sabuk birşeyler söyleyip onay bekleyince 'hayır öyle değil' gibi birşey söyledim. O da ' ben Ankara'nın en iyisiyim ' diye çıkıştı bana o korkunç gözlerini patlata patlata. Bir de benim söylediğim ufacık birşeyden yakalamaya çalışıp bana ahlak dersi vermeye kalktı. Ne haddineyse? Neyse... Paraya da çok yanmıştım ama sinirlerim bozulmuştu çok fena halde.

Aynen canım yaaa resmen krizlere girdim ben. Dedım ya 20 lıraya catır catır fal baktırıyorum dedıklerı de cıkıyor boyle 3 ınsan varken gıttım ben yıne buna... Eylule de gitmiştim zamanında 3-4 kere bence de cok iyi. Ama artık hatırlamıyorum fazla neler demıstı :)))

Selam kızlar,

Bu topic i uzun süredir takip ediyordum üye olmak bugüne kısmetmiş. Birkaç yorumumu paylaşmadan edemeyeceğim. Öncelikle bu fal bir frekans işi o yüzden kimsenin günahını almak istemem.

Chadır Cafe-Bahçeli-Zeynep: Bilemedi, öyle oturduk 20 dakika. Ses çıkarmadıkca haklı olduğunu düşünüp devam etti. Bir arkadaşımla gitmiştik onu hiç bilemedi. Geleceği çıkar çıkmaz diyemem çünkü olmayan şeylerden bahsetti, nabza göre şerbet yaptı kimi zaman, sıkılıp soru bile sormadım. Gitmeyin paranıza yazık 35 TL.

Koyu Kahve-Bahçeli-Süheyla: Çok iyi niyetli bir insan, fala başlamadan sizi uyarır, sakın falları ciddiye alma bu yaptığımız terapi, ben geleceği bilemem elbette ki ama ya tutarsa diye eğlence amaçlı bak bu fala diye. Sohbet tadında çok tatlı bakıyor. Önce el falı sonra tarot sonra kahve, bir de isterseniz dedikodu falı. Benim için şimdiyi geçmişi nokta atışı ile bildi inanılmazdı :) Gelecek konusunda tarih verdi ama tarih verirken de "Şimdi 15 diyorum ama 20 olur 25 olur, içimden 15 geçiyor ama 15 gibi net olmak zorunda değil, ciddiye alıp kendini sakın şartlama" dedi. Neyse hala dedikleri olmadı belki zamanı vardır bilemiyourm.Ben çok beğenince bir arkadaşım da gitti ama onun için tam bir fiyasko oldu, geçmiş, şimdi falan hiç bilemedi. Fal sanırım gerçekten de frekans işi.

Deja vu- Bahçeli- Gül: Uzak durun yav. Birkaç kişi gittik hiçbirimizi bilemedi. Şaka gibi bir insan.

Asmaaltı(?)-Kızılay-Serhat: Şimdi nerede emin değilim uzuuun zaman oldu. Neyse işte çok iyi değil, dedikleri pek çıkmaz ama hoş muhabbet insandır. Eskiden acayip iyi bakarmış ama.

Pınar-Kızılay: Ya evet etkileyici kendisi hakkını vermek lazım, nokta atışı olarak geçmişi ve şimdiyi söyler size. Gelecek konusunda başarısız ama dedikleri hiç tutmadı ki çok da emin konuşurdu.Fanatiği boldur niye bilemiyorum.

Pınar'ın annesi Saliha Hanım: Evinde bakıyor Pınar hasta olunca. Dikmen'de evi. Tatlı kadın anne gibi :) Pınar'dan çok farklı değil, iskambil falı bakıyor, Pınar gibi. Geleceği tutturur mu bilemeyeceğim çok uzun vade vermişti.

Taynat- Kızılay-Meryem: Meryem iyidir hoştur birkaç kez gittim ama gözlemlediğim şey şu: sizin kafanızdakileri size söyler yani olayın nasıl olmasını istiyorsanız onu söyler böyle olacak der gelecekle alakası yok. Gitmeyin, gerek yok bence. İlk gidişimden sonra zaten ilki kadar şaşırtmadı beni, dediklerinin hiiiiiç biri olmadı.

Cidan- Kızılay- Rukiye: Sadece ben değil birkaç arkadaşım da söyledi BİLEMİYOR. Ha sizi çok güzel okur o ayrı, kaşınızdan gözünüzden, 2 kelimenizden olayı kavrar ve o yönden gider yine de ne yazık ki olmadı hiçbirrimize. Geçmişte bile kötü.

Engürü Pasajı'nın altında ZUZU diye dükkanı olan kadın: Sakın gitmeyin yav, bu kadar kötü olamaz ama zaten aşırı pahalı.

Eylül: Fala sadece terapi diye bakıyorsanız evet güzel, gidilir. Geleceğe dair 3 kişi gitmiştik, üçümüze de dedikleri çıkmadı üzgünüm.

ve geldik Yasemin Hanım'a: Tatlı bir bayan, güleryüzlü, samimi, hiç öyle korkulacak bir tarafı yok kızlar :) evinde bakıyor zaten çocuklarıyla yaşıyor, normal bir insan yani. Cafe falcıları gibi değil, ilginç bir deneyim açıkcası etkileniyorsunuz ister istemez, kesinlikle ağzınızdan laf almaz, sizin konuşmanıza gerek kalmaz o anlatır da anlatır. Bana birçok şey dedi daha çoğu için zaman var baya. Bir şey diyemem ama bir olay için 10 güne olur biter dedi, 20 gün geçti bir gelişme olmadı. Siz karar verin gidip gitmemek konusunda, diğerlerine benzemediği için gidin gitmeyin diyemeyeceğim ama hani her dediği çıkan bir falcımız olmayabilir. Forumda okumuştum yine; bilemediği 1 2 şey olmuş.

Şimdilik aklıma gelen isimler bunlar aslında Ankara'da baya falcı gezdim zamanında ama şu an net hatırladıklarım bunlar; yine sorunuz olursa yardım etmeye çalışırım ama :)

Sizin önereceğiniz falcı var mı peki? Leyla ve Rukiye'yi eledim. Kime gitsem napsam?

Aynen canım yaaa resmen krizlere girdim ben. Dedım ya 20 lıraya catır catır fal baktırıyorum dedıklerı de cıkıyor boyle 3 ınsan varken gıttım ben yıne buna... Eylule de gitmiştim zamanında 3-4 kere bence de cok iyi. Ama artık hatırlamıyorum fazla neler demıstı :)))

Ben Eylül'e iki sene önce bir kere gitmiştim. Hiç birşey yazmadım herhalde onun için net hatırlayamıyorum neler dediğini. Ama aklımla kalanları bir düşündüm de bugün oldukça iyi olduğuna karar verdim. En azından geçen sefer için. Bu da benim Eylül yorumum...

Ben Eylül'e iki sene önce bir kere gitmiştim. Hiç birşey yazmadım herhalde onun için net hatırlayamıyorum neler dediğini. Ama aklımla kalanları bir düşündüm de bugün oldukça iyi olduğuna karar verdim. En azından geçen sefer için. Bu da benim Eylül yorumum...

Ben de Eylül'e gideli 2-3 yıl olmuştur. Ben de not alıp etmemiştim, ilk başlarda söyledikleri çıkmadı diye düşündüm. Mesela bana sen birine aşık olacaksın diyip tarif vermişti.. o zaman bilemedi demiştim ama 2 yıl sonra tarif ettiği gibi bir adama oldum. Şimdi düşününce uzun vadede bayağı tutturmuş bunu fark ettim, belli başlı olayları tutturmuş.

ben zamanında falcıların resmen oyuncağıydım. çünkü aşk acısı çekiyordum, malum olay:) ayda en az 2 falcıya rahat gidiyordum, 5 liralık falları asla beğenmiyor uzun fal istiyordum(gerçi hala falın uzunu makbuldür derim), hesaplamaktan kaçındım ama eminim yüzlerce liram gitmiştir fal işine :KK70: diğer şeyleri çok iyi tutturan falcılar "o sana gelecek" dedikçe umutlanıp duruyordum, ve hepsi ağız birliği etmişçesine gelecek diyordu. ve tabi ki gelmedi :KK70: umutlandığımla kaldım. o fal seanslarından edindiğim tecrübemi yazayım, çünkü hak etmeyen falcıların şişirilmesine sinir oluyorum. sonuçta herkes bi umut için gidip para döküyor,mutlu olmak istiyor, onlar da 10 dakika ağız yorup ne kadar yorulan insanlardan daha fazla para kazanıyor, çoğu zaman yalan sıkıyor, bari hak etmiyorsa üstüne bir de övülmesin değil mi:KK70::KK1:
tüm yazmak istediklerimi toparlayıp yazdım, bir sene yazmam heralde buraya bişey:KK70: bu kadar şey yazdım, lütfen içinizde eylül'ün ya da bahçeli koyu kahvedeki süheylanın cebini bilen varsa buraya yazsın ya da özelden atsın:KK14:
Koyu kahve cafe bahçeli diye google yaparsan , cafenin numarası çıkar, Süheyla orda. Google'da yerin haritası da var. :)
Ben de geçen yılın çoğunu falcılarda geçirdim , çünkü ben de aşık oldum. Yıldız, Rukiye ve Nur hariç hepsi bekle gelicek dediler ben de mal gibi 7 ay beklediğimle kaldım. Bu adamla evleniceksin diyen bile oldu ama nerrrde adam benden hoşlanmıyor bile, bu işin olmasına hiçbir yol yok. insan umutlanınca daha çok hayal kırıklığına uğruyor, gelecek mi diye sormamak gerek derim. Başka birinin ağzından duyunca insan inanıyor.
Öte yandan benim bunlarla frekansım iyi tutuyor galiba, zira aşk hayatım hariç çoğu dedikleri şey çıktı :)

X