Ankara'daki Falcılar

bende gitmiştim zamanında sölediklerinin hiç biri çıkmadı gitti paracığım o kadar para veriyorsun sadece 3 soru sor diyor manyakmıdır nedir canım ne isterse okadar sorarım zaten bir dahada gitmedim kızılayda çok falcıya gitmişimdir ama birazda fal frekans işi son zamanlarda arada bir karanfil de simit bahanedeki hülya hanıma gidiyorum ve şimdilik çok memnunum diğer gittiğim falcılara göre %80 daha iyi diyebilirim önceden rukiyeye giderdim son zamanları zırbalamaya başladı vede insanlardan kaçar oldu paraya doymuş diğer falcılar gibi

Mrb hülya hanımın yerini tam olarak tarif edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

bu forumu falcıların kendileri de takip ediyor, üye oluyor veya tanıdıklarını üye ettirip reklamlarını yaptırıyorlar. defalarca şahit olduk buna. reklamcıyı gerçek kullanıcıdan ayırt etmenin yolu da kullanıcı onlarca falcı ile ilgili duygu düşüncelerini yazıp, falcı arayışındayken reklamcı tek bir falcı üstüne odaklanır ve kullanıcılara onu empoze etmeye çalışır. bildiğiniz başka bir yöntem varsa paylaşın lütfen. ben dahil birçok kullanıcının başı yandı burda, o yüzden hassasiyetimiz mazur görülmelidir. kaldı ki sizin 100lerce isimle ilgili yorumlarınızı ve memnuniyetinizi paylaşmanız rahatsız etmez, bilakis beni ve kafasında şüphe uyanan kullanıcıları haksız çıkarır ki kendi adıma ancak memnuniyet duyarım bundan. paylaşımlarınızın merakla takibindeyim.

sizi şimdi daha ii anladım,ithamdanz ziyade kaygı taşıdığınızı,,benim de bu anlam da sizden farkım yok,vaktiyle bu anlamda çok canım yandı benim de.. bağlı olduğum şirket iflas etmiş,acentem kapanmış,aile darmaduman,özel hayat boyuna sallanıyor,ki bir mihenk taşı o kalmış düşünün..muğladan kütahyaya kim nereyii dediyse dolaştım biara,falcılar -ben gibi birissine uyakta olsa hocalar hatta-deli gibi sebep arıyorum,bi anlamda bi çıkış..ilaç tedavisi bitaraftan piskoloji çökmüş..hani biri bu yaşanlaraı film die çekse abartmışlar diyebileceğim nitelikte üstüste gelmiş yaşanların hepsi...neyle yüzleşeceğimi bilmiorum..birgün aydınlıktaki güle yönlendirdi bi arkadaş beni,,o biliomuş die,,bilemedi hiçbişeyi,,hiçbirşeyi hem de bukadarmı olur dedim resmen,o tarot destelerini didiklememek için zor tutuğum gündür kendimi..hiçbirşeyimi bilemeysıniz helal etmiorum bu parayı die çıktım dükkandan..üsttarafı terzimi nedir,altta gizli bakıyor kadın bundan 2 yıl öncesi..sonra yeter hanmla tanıştım kendi kafesinde bakıyordu ozamamlar kızılayda..başlangıçta 12lik vuruşları oldu,muhabbetide sardı kafamı ben birayda bi büyük arıorum,hissiyatıyla yönlendirsin..ama sonra birbirimizi çok ii tanıdık iş faldan çıkıp duymak istediklerimi sözlemeye döndü,,tadı kaçtı özetle...

sizi şimdi daha ii anladım,ithamdanz ziyade kaygı taşıdığınızı,,benim de bu anlam da sizden farkım yok,vaktiyle bu anlamda çok canım yandı benim de.. bağlı olduğum şirket iflas etmiş,acentem kapanmış,aile darmaduman,özel hayat boyuna sallanıyor,ki bir mihenk taşı o kalmış düşünün..muğladan kütahyaya kim nereyii dediyse dolaştım biara,falcılar -ben gibi birissine uyakta olsa hocalar hatta-deli gibi sebep arıyorum,bi anlamda bi çıkış..ilaç tedavisi bitaraftan piskoloji çökmüş..hani biri bu yaşanlaraı film die çekse abartmışlar diyebileceğim nitelikte üstüste gelmiş yaşanların hepsi...neyle yüzleşeceğimi bilmiorum..birgün aydınlıktaki güle yönlendirdi bi arkadaş beni,,o biliomuş die,,bilemedi hiçbişeyi,,hiçbirşeyi hem de bukadarmı olur dedim resmen,o tarot destelerini didiklememek için zor tutuğum gündür kendimi..hiçbirşeyimi bilemeysıniz helal etmiorum bu parayı die çıktım dükkandan..üsttarafı terzimi nedir,altta gizli bakıyor kadın bundan 2 yıl öncesi..sonra yeter hanmla tanıştım kendi kafesinde bakıyordu ozamamlar kızılayda..başlangıçta 12lik vuruşları oldu,muhabbetide sardı kafamı ben birayda bi büyük arıorum,hissiyatıyla yönlendirsin..ama sonra birbirimizi çok ii tanıdık iş faldan çıkıp duymak istediklerimi sözlemeye döndü,,tadı kaçtı özetle...

yine de yeri ben de başkadır..birinin yönlendirmesi ile kıyılayda ebru die bir kadın var,,onda ki para tuzağı resmen,gözleri ayrı bi dünyadan bakar gibi geriyor adamı oyüzden negatifleşmemek adına ondan daha fazla bahsetmeyeceğim..benim hayat sallanmaya devam ediyor buarada,,eş dost kendince çareler arıyor,yöntemler bildiğiniz deneme yanılma şekline döndü,,bir arkadşım var sibel,süheyla hanıma gidior fala, o olmayınca koyu kahvede nermin hanıma yönlendirilior,ısrar kıyamet seni ona götürücem,,biliyorki ben de dil yanmış el etek çemişim canım yana yana falcılardan,kahveler benden diyen arkadaşın hatrına gidiyorum ben oraya,,masaza oturduk kadın ne dese,yani die cevaplayan ben,inanma pydası sıfır,reddediorum direk,yuvarlak ağız dinliorum grizgah kısmını,kadın biara durdu melek kartı tarot iskambil desteleri topladı eline,,bu inançsızlık neden,bunlarlamı bakıorum ben dedi,bian dedim inecek desteler kafaya:)bunlar vesile kaldıralım bunları ben gördüklerimi hissettiklerimi söyleyim siz dinlein..ben orda kaldım..12lik vuruşlar sıra sıra

yine de yeri ben de başkadır..birinin yönlendirmesi ile kıyılayda ebru die bir kadın var,,onda ki para tuzağı resmen,gözleri ayrı bi dünyadan bakar gibi geriyor adamı oyüzden negatifleşmemek adına ondan daha fazla bahsetmeyeceğim..benim hayat sallanmaya devam ediyor buarada,,eş dost kendince çareler arıyor,yöntemler bildiğiniz deneme yanılma şekline döndü,,bir arkadşım var sibel,süheyla hanıma gidior fala, o olmayınca koyu kahvede nermin hanıma yönlendirilior,ısrar kıyamet seni ona götürücem,,biliyorki ben de dil yanmış el etek çemişim canım yana yana falcılardan,kahveler benden diyen arkadaşın hatrına gidiyorum ben oraya,,masaza oturduk kadın ne dese,yani die cevaplayan ben,inanma pydası sıfır,reddediorum direk,yuvarlak ağız dinliorum grizgah kısmını,kadın biara durdu melek kartı tarot iskambil desteleri topladı eline,,bu inançsızlık neden,bunlarlamı bakıorum ben dedi,bian dedim inecek desteler kafaya:)bunlar vesile kaldıralım bunları ben gördüklerimi hissettiklerimi söyleyim siz dinlein..ben orda kaldım..12lik vuruşlar sıra sıra

duymak istediğin yok ben de ,o adama bel bağlama artık onun gönlü sende deil,dedi,,o güne kadarki acabalrın cevabı geldi bana,sadece benim bildiklerim hepsini döktü kadın,,şuvar,şuana kadar şunları şunları yapmışsın yapma sadece bekle o sana nedenlerini sunup çıkacak hayatından,şu harfleri adında taşıan biri var,araı şu model şurenk şu işle meşgul o etrafında,şu yol kesimi farklı bir yerde tesadüfünüz o yola dikkat et farkında ol dedi..falın ötesi yok bende,gidecek olanda aklım,masada kadının fldan sonraki o terapigibi anlarından bile sadece gidene kitlnemişim,,evet o gittii,ben nermin hanımın dediği yerlerde bana hediye gelen eşyalar arasında yazılı duaları buldum dediği gibi suya attım,sadece dua et,seninle hak arasında vekile yer yok dedi bana sirkeye koy o duları suya bırak,,aynen dediği yerlerde bulum dediklerini yaptım,,ve şuan tarif ettiği insanla evliyim ben,eşim onu ogüne kadar nasıl farketmediğime şaşırıyor,,farkındalık diorum gülerek,,ondan yoksundum:))ben o masada hayatıma ve hayata dair çok şey dinledim,orası bana bir vesileydi belki de frekansım tuttu ya da,ya da herkes herkesten nasibini kadar alır deikleri böyle birşey..yeni işimdeyim,,onun bana öğrettiği melek dualarıyla başlıorum güne,müthiş pozitifim,sanırım en iyi anahtarı da bu oldu...bukadar..bu yüzden içiniz rahat olsun benim gerçekten kimsenin reklamını yapmakla işim yok,kimseyi buanlamda madur etmeklede,zira birtafartan mutluyuzum birtafatan sorumlu olduğum birdolu eski sıkıntılarım var gidermeye çalıştığım..orası bir işletme,bahsi geçen isimlerde önce ve sonrasıyla ya ordalar ya da değiller birgün,,öenmli olan,vesilenizi bulabilmek,,benim arayışım buydu,,ben onu buldum,,yapmaya çalıştığımda salt buydu,bunu arayanlara benim vesilemle bir vesile kılmaktı sadece..hepsi bu..sevgiyle kalın..

Leyla'nın dediği bana çıkmayacak büyük ihtimalle. :KK14:
Görüşeceksin dediği insanla görüştüm amaaa sorunlar yaşadık.
O sebeple dedikleri olmaz diye düşünüyorum. :KK14::KK14:

leyla'nın da ömrü buraya kadarmış, ikizin olacak dediklerinden biri de benim maalesef...
bu arada, hiç kimse yasemin hanıma gitmedi mi, herkes tel. numarası aldı ama gittim diyen yok

Bana da Leyla ikizin olacak dedi. Offf beaaa... Ama neden yeni biriyle tanıştığımı bilebildi o zaman yaa...
O da mı sallamasyon ... :s

ama ondan cıktım baska bi kafedeki falcıya gittim oda aynsını dedi ozaman bunlar anlaşmıslar sanırım :KK70:

Son düzenleme:
ahahahahaaa...bana da geçen hafta gittiğim falcı ikizin olacak dedi... hepsi fosss yahuuu:KK19::KK19:

ahahahahaaa...bana da geçen hafta gittiğim falcı ikizin olacak dedi... hepsi fosss yahuuu:KK19::KK19:

şimdi fal olayı çoklukla gözlem, analitik düşünce ve bir miktar 6.his (düşünceleri hissetme) ile sonuçlanan bir eylem. gidenlerin aklında ikiz isteği varsa veya yirmilerin sonuna yaklaşılmışsa (tüp bebekle ikiz mi yapsam düşüncesi çoğunlukla olur) falcılar da bu durumu gözlemlemleyip ikizin olacak der.

bir diğer banko yorum eski sevgilin geri dönecek/arayacak ve iki kişi arasında kalacaksındır. zaten falcılara giden grubun kafası karışıktır. illa ki bir eski hatıra unutulmamıştır...

ben ne zaman iş ve kariyer ile ilgili bir yorum beklesem bunlar yerine erkek arkadaşa dönüyor olay.

o yüzden çook da takılmayın konuşamadığınızı anlatın rahatlayın o kadar...

arkadaşlar arkadaşım bir falcıya gitmiş su perisi kafede kader hanım çok beğenmiş
isim olarak söyledi diyorr.. harf diilde direk isim söylemiş :) siz gittiniz mi önerir misiniz??
çok merak ettim bende gidicem yarın... gene anlatırımm ben gidince size deneyimimi..
giden varsa yorumunu yazabilir mi??

Kader hn. ilk bi kaç falı iyiydi evet isim veriyor, bi kaç küçük şeyde tuttu ama sonrakiler hiç tutmamaya başladı, çok uzun zaman oldu ki gitmiyorum...

Kader hn. ilk bi kaç falı iyiydi evet isim veriyor, bi kaç küçük şeyde tuttu ama sonrakiler hiç tutmamaya başladı, çok uzun zaman oldu ki gitmiyorum...

ne yazık ki bana dediklerinin hiç biri tutmamıştı:) frekans diyoruz çıkıyoruz işin içinden:)

Nisan mi Yasemin mi diye düşünürken ben yine Nisan'a gittim. Mevcut durumu genel olarak bildi. Genel diyebiliyorum çünkü haberim olmayan şeylerden bahsetti. Doğru mudur bilemem. Bir de genel mevzularımı önceki seferden biliyordu. Gelecekle ilgili söyledikleri şimdilik pek mümkün görünmüyor ama bazı şeyler için verdiği süreler çok uzun değil. Gelişme olursa paylaşırım. Yine daldan dala ve karmakarışık baktı. Kesinlikle yorum gerekiyor. Ama ben doğru yorumlayıp yorumlayamadığımdan emin değilim tabi yine:KK43:
Mesela daha önceki seferde 'x gün hayırlı ve net kararları kabullendirir' gibi birşey söylemişti. Tabi ben olayların benim istediğim gibi olacağını, karşımdakinin adam olacağını falan düşünmüştüm o zaman öyle olmasını istediğim için. Ama sonradan bir de baktım ki tam da o günde bu işin olmayacağını anlayıp kendim sonlandırmışım. Yani aslında bir şekilde doğru söylemiş ama ben anlayamamışım/yorumlayamamışım.
Bu arada son gittiğimde Kızılay Karanfil 1'de bir yer açmış. Orada baktı.
Benim aklım hala Yasemin'de. Benimkine benzer Yasemin ve Nisan ile ilgili tecrübeleri olanlar varsa lütfen paylaşabilir mi? Özellikle Yasemin ile ilgili....
Şimdiden teşekkürler.

bugun sonunda gidebildim caramel kafedeki leyla hanıma 30tl.lik fal baktırdım kahve ve tarota.hemen hemen hayatımı döktü ve ileriye yönelik olarak ikiz cocugumun olacagını söyledi.devlet dairesinden bi teklf gelecegni söyledi.cıktıgım inasanla dün kavga ettik bitti demişti leyla hanımda bunun havalandırmıssın ve sakın sakın onun peşine gitme aramasını bekle elinden kacıracagını bildigi için bu şekilde davranıyo sana dedi. ayrılık olmadıgını söyledi.ve son olarak falımda tavuz kusu cıktı dileginin kabul olucagını söyledi.

Gelelim yolda gecerken beni tesadüfen asmalı konagın elemanı aklımı celdi ismine kadar söyleyecek dedi o derece bakıyo dedi bende dayanamadım orayada girdim ve helin hanımla tanıstım.oda kagıda ismimi ve burcumu yasımı yazdı.nekadar terstende olsa erkek arkadasımın adına kadar bildi.aynısını bu bayanda söyledi devlet dairesine gireceksin bu sene kesin dedi.evlilik gözüküyo önümüzdeki yıl ve senin ikiz cocugun olucak dedi.oda üstüne gitme sevgilinin dedi ve 7persembe sonra iyi haber gelicek dedi. 13 kasım senin için önemli dedi.beyaz ve mavi renklere dikkat et ugurlu renklerin dedi. nazar var sende dedi. birde kenzulü arş suresini 41 gün günde 1 kez oku dedi.perşembe aksamı yada cuma günü ismi azam duasını 7 kere oku dedi. p ile baslayan bir günde sevgilin seni arayacak dedi.yüzük gözüküyo falında dedi ve 7tane soru sor dedi.bunada 20tl ödedim. birde su falına baksam daha ayrıntılı olur dedi ama bende bu dediklerin cıksın hemen gelicem su falına baktırcam dedim :KK1: bakalım dedikleri çıkıcakmı:18:

asmalı konaktaki helin hanıma bende gitmiştim hatta bi ara burda bana reklam yapıyosun demişlerdi reklamcı olmadıgımı anladılar artık kimse sesini çıkarmıyor helin hanım iyi birisidr uzun boylu siyah saçlı bayan tam hatırladıgıma göre bana dediklerinin yarısı çıktı enerjik bir insan ben bazen sohbeti için gidiyorum inşallah sana dedikleride olur bizede yazmayı unutmaaa

Nisan mi Yasemin mi diye düşünürken ben yine Nisan'a gittim. Mevcut durumu genel olarak bildi. Genel diyebiliyorum çünkü haberim olmayan şeylerden bahsetti. Doğru mudur bilemem. Bir de genel mevzularımı önceki seferden biliyordu. Gelecekle ilgili söyledikleri şimdilik pek mümkün görünmüyor ama bazı şeyler için verdiği süreler çok uzun değil. Gelişme olursa paylaşırım. Yine daldan dala ve karmakarışık baktı. Kesinlikle yorum gerekiyor. Ama ben doğru yorumlayıp yorumlayamadığımdan emin değilim tabi yine:KK43:
Mesela daha önceki seferde 'x gün hayırlı ve net kararları kabullendirir' gibi birşey söylemişti. Tabi ben olayların benim istediğim gibi olacağını, karşımdakinin adam olacağını falan düşünmüştüm o zaman öyle olmasını istediğim için. Ama sonradan bir de baktım ki tam da o günde bu işin olmayacağını anlayıp kendim sonlandırmışım. Yani aslında bir şekilde doğru söylemiş ama ben anlayamamışım/yorumlayamamışım.
Benim aklım hala Yasemin'de. Benimkine benzer Yasemin ve Nisan ile ilgili tecrübeleri olanlar varsa lütfen paylaşabilir mi? Özellikle Yasemin ile ilgili....
Şimdiden teşekkürler.

Nisan yer mi açmış kaça bakıyor nerde

Şimdiden teşekkürler.

Ben nisan hn baktıralı çok oldu, söylediği bir şey tuttu diyebilirim, çok değişik bakıyor ve yorumlamakta zorluk çekiyorsun, şimdi kızılayda yeri neresi ve fiyatı ne kadar, bilgi verebilirmisiniz

selam kızlarrr. 9 eylül pazar günü arkadaşımla hadi falcıya gidelim eğlence olsun dedik.EBRU ALEV diye yalanci düzenbaz bir kadına gittik :KK43: bana kahve+tarot 50 tl arkadaşıma su falı baktı 100 tl :KK43: haram olsun.cafeden çıktıktan sonra ikimizede aynı şeyleri söylediğini anladık.iki kardeşli kim? iki isimli kim? eğitimci yönetici kim? batın böldende ağrılar var...e a harfli kim? sabahları yorgun uyanıp karışık rüyalar görüyosun.. gibi biton aynı cümle :SSS tam birrr fiyaskoooo sakınnn paranız boşa gitmesin. haa bu arada bu forumu takip ediyormuş inşşş görür bu yazdıklarımı!!! Türkiye 1.si falcıyım ben diyo bi de...para tuzağı resmen.

Sakın Ebru Alev'e gitmeyin ağzınızdan laf alıp bildim diyor 3-4 kelimede falı bitiriyor. Birşey bildiği de yok para tuzağı kurşun döktürmeye zorluyor üstüne dua verme vs ile aklınız çelip olayı büyüye kadar ilerletebilir aman dikkat. Boşuna günaha girmeyin. Taynattaki Meryem sadece aklınızdaki düşüncelerinizi okuyor başta size bilmiş gibi geliyor ama gelecekle ilgili bildiği yok. Tunalıda çelikler iş hanındaki Melek ise tam bir fiyasko sadece pozitif enerjisi ile kurşun dökmesi ile terapi gibi ama fal konusunda anı bile tutturamadı. Çeliklerin girişindeki binanın 4. katında Laf kafe var orada suya bakan kızıl saçlı balık etli bir hanım adını unuttum o sanki biraz biliyor gibi. Daha önce ona baktıranınız oldumu tutturdu mu??? soruyorum çünkü bana gelecekle ilgili birşey söyledi olma olasılığı var mı diye düşünüyorum.

X