Ankara'daki Falcılar

asmalı konaktaki helin hanıma bende gitmiştim hatta bi ara burda bana reklam yapıyosun demişlerdi reklamcı olmadıgımı anladılar artık kimse sesini çıkarmıyor helin hanım iyi birisidr uzun boylu siyah saçlı bayan tam hatırladıgıma göre bana dediklerinin yarısı çıktı enerjik bir insan ben bazen sohbeti için gidiyorum inşallah sana dedikleride olur bizede yazmayı unutmaaa

Nisan yer mi açmış kaça bakıyor nerde

Karanfil 1 de ama onun yeri midir, hep orada mıdır bilemem. İsterseniz bir arayıp sorun. Hala çok pahalı. 100 lira

asmalı konaktaki helin hanıma bende gitmiştim hatta bi ara burda bana reklam yapıyosun demişlerdi reklamcı olmadıgımı anladılar artık kimse sesini çıkarmıyor helin hanım iyi birisidr uzun boylu siyah saçlı bayan tam hatırladıgıma göre bana dediklerinin yarısı çıktı enerjik bir insan ben bazen sohbeti için gidiyorum inşallah sana dedikleride olur bizede yazmayı unutmaaa

evet tarif ettigin gibi sohbeti hoş bi bayan bakalım artık dedikleri cıkacakmı :)

Bana da Leyla ikizin olacak dedi. Offf beaaa... Ama neden yeni biriyle tanıştığımı bilebildi o zaman yaa...
O da mı sallamasyon ... :s

Walla bana da iki çocuğun olacak , yaşları yakın olacak ikiz olabilir dedi :) Lakin geriye kalan şeyleri bence iyi bildi, yurtdışına taşıncağımı, hoşlandığım adamı vs. bana yabancı birine aşık olup evleniceksin, taş çatlasa 2-3 yaş büyük dedi. bana da 2 kişi arasından seçim yapıcaksın 6-7 ay sonra kararın kesinleşecek dedi ama buna pek inanamadım bende hiçbir zaman o kadar bolluk olmadı :KK43:

Kızlar, gidenler Yasemin hanım yorumlarını bildirebilir mi :) Bir de ben cidandaki Figeni merak ediyrm taşınmadan önce gidememiştim , Ankara'ya gelince gidicem sanırım.

Walla bana da iki çocuğun olacak , yaşları yakın olacak ikiz olabilir dedi :) Lakin geriye kalan şeyleri bence iyi bildi, yurtdışına taşıncağımı, hoşlandığım adamı vs. bana yabancı birine aşık olup evleniceksin, taş çatlasa 2-3 yaş büyük dedi. bana da 2 kişi arasından seçim yapıcaksın 6-7 ay sonra kararın kesinleşecek dedi ama buna pek inanamadım bende hiçbir zaman o kadar bolluk olmadı :KK43:

Ben de o yüzden diyorum ya, o fiks cümleler dışında detay verdi kadın.
Ve çok güzel bildi, beni şaşırttı.

Sana harf vermiş miydi buarada? Bana "e,a" harfi var dedi mesela .??

helin hanımdan önceki yazılarımda bahsetmiştim 3 defa gittim hiçbirini bilemedi ama ağzı gerçekten çok iyi laf ediyor okadar çok konuşuyor ki beyniniz allak bullak oluyor sonuçta oraya neiçin gittiğinizi bile unutturuyor ayrıcada çok paracıdır uzak durun derimmmm

karameldeki berfin e giden varmı söledikleri çıkan varmı biraz ağzı bozuk bir bayan ama idare eder gibi geldide...

Ben nisan hn baktıralı çok oldu, söylediği bir şey tuttu diyebilirim, çok değişik bakıyor ve yorumlamakta zorluk çekiyorsun, şimdi kızılayda yeri neresi ve fiyatı ne kadar, bilgi verebilirmisiniz

Sadece bir şey mi tuttu diyorsun? Önemli olan bir şey miydi yoksa esas konuların dışında önemsiz bir şey mi? Mahsuru yoksa öğrenebilir miyim?

Ocak ayında nisana gitmiştim.Dün de yasemine gittim buradaki arkadaşlarıda yorumlarımı yazayım istedim. Nisanın falı bana göre biraz karışıktı kafanda oturtman lazım ama dediklerinden benim için önemli olan bişey çıktı.beklediklerim var bakalım onlar çıkacakmı? bide ücreti cidden çok pahalı biz o zaman 4 kişi gitmiştik indirim yapmıştı.
Yasemine gelince o nisandan daha uygun ve daha anlaşılır. gecmişle ve şu anla ilgili biçok şeyi bildi. ancak bu yeterli değil elbette. gelecekle ilgili dedikleri umarım çıkar pozitif bir kadın.
özellikle yakın tarihli birkaç beklentim var çıkarsa mutlaka paylaşırım.

birde aklımda daha önce gittiğim ve bende başarısı %50 olan pınar var.
deneye deneye falcı bırakmadık piyasada.

Kızlar bana çiğdem ummadığın birşey olucak demişti aklına bile gelmeyen, ama tarih vermemişti o konuda, dün ummadığım birşey yaşadım. Kesinlikle beklemediğim hatta aklıma bile gelmeyen birşey bu. Konusu açıldığında aa ben mi imkansız falan derdim.
Nasıl sevindiğimi anlatamam size.
Çiğdeme ben martı atlatıyım tekrar gitmeyi düşünüyorum açıkcası tuttum baya. 2 şey bildi şuan için:21:

kızlar bu çiğdem hangi kafede şuan ve nekadara bakıyo:?

Ocak ayında nisana gitmiştim.Dün de yasemine gittim buradaki arkadaşlarıda yorumlarımı yazayım istedim. Nisanın falı bana göre biraz karışıktı kafanda oturtman lazım ama dediklerinden benim için önemli olan bişey çıktı.beklediklerim var bakalım onlar çıkacakmı? bide ücreti cidden çok pahalı biz o zaman 4 kişi gitmiştik indirim yapmıştı.
Yasemine gelince o nisandan daha uygun ve daha anlaşılır. gecmişle ve şu anla ilgili biçok şeyi bildi. ancak bu yeterli değil elbette. gelecekle ilgili dedikleri umarım çıkar pozitif bir kadın.

Hem nisana hem de yasemine gittik aktifin her dediğine katılıyorum ama yasemine çok iyi demek için önce çıkması gerek. Nisanı çok severim ama 100 tl yi feriştahı gelse vermem uygun fiyatlı olsa kesin giderdim ama ne olursa olsun kim olursa olsun değmez ama nisandan daha fazla etkileyen kimse de olmadı şimdiye kadar beni ne yalan söyleyim

duymak istediğin yok ben de ,o adama bel bağlama artık onun gönlü sende deil,dedi,,o güne kadarki acabalrın cevabı geldi bana,sadece benim bildiklerim hepsini döktü kadın,,şuvar,şuana kadar şunları şunları yapmışsın yapma sadece bekle o sana nedenlerini sunup çıkacak hayatından,şu harfleri adında taşıan biri var,araı şu model şurenk şu işle meşgul o etrafında,şu yol kesimi farklı bir yerde tesadüfünüz o yola dikkat et farkında ol dedi..falın ötesi yok bende,gidecek olanda aklım,masada kadının fldan sonraki o terapigibi anlarından bile sadece gidene kitlnemişim,,evet o gittii,ben nermin hanımın dediği yerlerde bana hediye gelen eşyalar arasında yazılı duaları buldum dediği gibi suya attım,sadece dua et,seninle hak arasında vekile yer yok dedi bana sirkeye koy o duları suya bırak,,aynen dediği yerlerde bulum dediklerini yaptım,,ve şuan tarif ettiği insanla evliyim ben,eşim onu ogüne kadar nasıl farketmediğime şaşırıyor,,farkındalık diorum gülerek,,ondan yoksundum:))ben o masada hayatıma ve hayata dair çok şey dinledim,orası bana bir vesileydi belki de frekansım tuttu ya da,ya da herkes herkesten nasibini kadar alır deikleri böyle birşey..yeni işimdeyim,,onun bana öğrettiği melek dualarıyla başlıorum güne,müthiş pozitifim,sanırım en iyi anahtarı da bu oldu...bukadar..bu yüzden içiniz rahat olsun benim gerçekten kimsenin reklamını yapmakla işim yok,kimseyi buanlamda madur etmeklede,zira birtafartan mutluyuzum birtafatan sorumlu olduğum birdolu eski sıkıntılarım var gidermeye çalıştığım..orası bir işletme,bahsi geçen isimlerde önce ve sonrasıyla ya ordalar ya da değiller birgün,,öenmli olan,vesilenizi bulabilmek,,benim arayışım buydu,,ben onu buldum,,yapmaya çalıştığımda salt buydu,bunu arayanlara benim vesilemle bir vesile kılmaktı sadece..hepsi bu..sevgiyle kalın..

merhabalar ferah..özel msj atamıorum,,umarım buradan özel msjla istediin bilgii alırsın,,bahçelievler koyu kahve (beş üç bir -dört ikidört -dört yedi altı yedi)sevglr

pınar hanımın yeri nerde?? merak ettim onu adı çok geçiyor burada....

Hem nisana hem de yasemine gittik aktifin her dediğine katılıyorum ama yasemine çok iyi demek için önce çıkması gerek. Nisanı çok severim ama 100 tl yi feriştahı gelse vermem uygun fiyatlı olsa kesin giderdim ama ne olursa olsun kim olursa olsun değmez ama nisandan daha fazla etkileyen kimse de olmadı şimdiye kadar beni ne yalan söyleyim

Dediğiniz gibi karman çorman şeyler söylüyorsa bence de 100 TL çok. Nisanı öven çok var , ben meraktan bir kere gidicem galiba.

Sadece bir şey mi tuttu diyorsun? Önemli olan bir şey miydi yoksa esas konuların dışında önemsiz bir şey mi? Mahsuru yoksa öğrenebilir miyim?

evet sadece bir şey tuttu, önemli sayılabilir benim için ama o olayla ilgili söylediği bir şeyde çok alakasızmış meğerse, garip şekilde bakıyor fala insanı etkiliyor ama sonuç?? yine de bi kez daha deneyebilirim ama fiyatı pahalı diyorsun, sakaryada figenin olduğu cafede çok az bi zaman çalışmıştı orda baktırmıştım ve fiyatı uygundu nispeten..

bana demişti ki adam senin hakkında keşke daha evvel karşıma çıksaydı diyor.sevginize ve saygınıza toz kondurmak istemiyor.ama finalde de diyor ki duygularından emin değil.buyur burdan yak.şimdi bi insan duygularından emin değil se neden karşısındaki insan için yıllar evvel karşıma çıksaydı diye düşünür ki.yorumlayabilenler buyursun yorumlasın.

bana demişti ki adam senin hakkında keşke daha evvel karşıma çıksaydı diyor.sevginize ve saygınıza toz kondurmak istemiyor.ama finalde de diyor ki duygularından emin değil.buyur burdan yak.şimdi bi insan duygularından emin değil se neden karşısındaki insan için yıllar evvel karşıma çıksaydı diye düşünür ki.yorumlayabilenler buyursun yorumlasın.

Ya işte benim de böyle kafamı karıştırdı da ondan sordum. Ama bu arada bazı konularda da çok net konuştu. Neyse... Ben bir ara Yasemin'i denerim herhalde.
Herkese yorumları için teşekkürler

X