Ankara'daki Falcılar

Yaz yaz doyamadim kac gundur :) ozgoktu kuzum melek oz demissin gordum ona baktirmistm ben sesi cok tatli baktir hic bisi bilmese de huzur bulursun kesin emek verir parana yazik olmaz :) guzel tarot yorumluyo ama bana cikmamisti gelecek. Ama yne de parama hic acimadim inan kizin enerjisi bile iyi gelmisti. Ama bak rezzani begenceksiniz ben eminim.

Bu arada ezgiye yapilan yorumlara baktim. Bana da aynen oyle olmusti moralim bozuktu ve bakamadi fuzel diyodum ama ozellikle waffless kuzum sana bisi demek isterim fali falan bosver de eskisi donsun istegini at once. Dogru adam olsa hayatinda olurdu bazen arzularimiz bizi engelliyo hirs yapiyoruz adam etmeye calisiyoruz onlari. Asil mutsuzlugumuz bizim bu. Yeni seyler olsun bence hayatinda bunu herkese dilerim. Ben eskileri astim hep baktirdigm fallar da hep gelecekte ne olur diye. O donermi bu donermi derken omur bitti. Genciz allah bizlere uzun omurler versin daha nice yagizlar eskitiriz :p

Haha haklısın canım, dün biraz moralim bozulmuştu açıkçası ama düşününce şu anla ilgili çok önemli bi şeyi bardağı açar açmaz söyledi. Sanırım bu fal tam anlamıyla yetmedi bi kez daha gidicem ezgiye bugün falan. Tarot baktırayım bu sefer de :)

Haha haklısın canım, dün biraz moralim bozulmuştu açıkçası ama düşününce şu anla ilgili çok önemli bi şeyi bardağı açar açmaz söyledi. Sanırım bu fal tam anlamıyla yetmedi bi kez daha gidicem ezgiye bugün falan. Tarot baktırayım bu sefer de :)

Ben de şaşırıyorum sizleri okuyunca gidip baktırsam mı Ezgi'ye tekrar? Belki enerjisi dusuktu ilk baktıgında. 2. tura mı gecsem acaba?

sadece tarot bakıyo mu canım?
bide kız gördüğünü söylüyo gibi beni bi sözü şaşırttı yani aynı cümleyi ezgiden duymak ilginçti...
zaten fal uzun sürse ne olur allah aşkına bak ezginin dedikleri olsun yazacağım...dün kısa olduğu için mi nedir beğenmemiştim çok...ses kaydını dinledim belki az konuşmuş ama dediklerinden tutmayan yok ha tabi bide ismin soyadın harflerini bildi.ezgi biraz uzun baksa aslında sanki bi cevher var gibi.ses kaydını dinleyincce fikrim değişti.
merak ettiğim dikmen yasemin vardı o bu hafta dönecek şehir dışından ama ben tövbe ettim para ile fal asla baktırmayacağım...

Son düzenleme:
sadece tarot bakıyo mu canım?
bide kız gördüğünü söylüyo gibi beni bi sözü şaşırttı yani aynı cümleyi ezgiden duymak ilginçti...
zaten fal uzun sürse ne olur allah aşkına bak ezginin dedikleri olsun yazacağım...dün kısa olduğu için mi nedir beğenmemiştim çok...ses kaydını dinledim belki az konuşmuş ama dediklerinden tutmayan yok ha tabi bide ismin soyadın harflerini bildi.ezgi biraz uzun baksa aslında sanki bi cevher var gibi.ses kaydını dinleyincce fikrim değişti.
merak ettiğim dikmen yasemin vardı o bu hafta dönecek şehir dışından ama ben tövbe ettim para ile fal asla baktırmayacağım...

Aynen beni de bi cümlesi çok şaşırttı. Olmayacak da demedi aşkı başkasında bulacaksın dedi onun dışında gelecekle ilgili bi şey söylemedi. Bi daha baktırmak istiyorum dün düzgünce düşündüm hiç bi falcının bilemediği bi şeyi söyledi direk

Aynen beni de bi cümlesi çok şaşırttı. Olmayacak da demedi aşkı başkasında bulacaksın dedi onun dışında gelecekle ilgili bi şey söylemedi. Bi daha baktırmak istiyorum dün düzgünce düşündüm hiç bi falcının bilemediği bi şeyi söyledi direk
aaaa bana da oyle dedi baskasinda bulacakmisim aski :) pismanmis donecekmus ve yine o cok sasirdigim burada bile yazmadigim sozu sarfedip gidecekmis

kızlar bu ezgi, cidan cafe de mi? kaçırdım o kısmını :KK43: 4-5 dakika mı bakıyor sadece ? o zaman ancak 10 lira eder o da ennn fazla..

kızlar bu ezgi, cidan cafe de mi? kaçırdım o kısmını :KK43: 4-5 dakika mı bakıyor sadece ? o zaman ancak 10 lira eder o da ennn fazla..
ezgi cidanda canim artilari da var eksileri de var 15 tl etmez ama dedikleri cidden olursa gidilebilir.
kisa fal o an hosunuza gitmiyo ama figen onbes dk konustu da ne oldu iki hafta doldu gelen giden yok!dun iki saat suren fal aklimi bulandirdi sadece...ezgi konusunda notrum suan bide bana ve waffless a ayni seyi soylemis gelecekle ilgili :S gecmiste ezgiye giden dediklerini yasayan varsa paylassin lutfen.

biraz konu dışı yorum yapıcam ama ezgi'nin fal bana çok kısa gelir yaa.. 5 dakika nedir. hani ben biraz da terapi olsun diye gidiyorum. orada beklemek, kahve içmek, kafa dağıtmak biraz, dört dakikada paketlenmek istemem açıkcası. ama fiyatı da ona göre ucuz.

2.si sevda'ya hiç gitmedim ama sinir oldum. kocasının tavırları falan. okuyorsa biraz düzeltirler belki.

3. dün fal sitelerinden birinden 2 kahve 2 tarotlu paket satın alayım dedim, 50 lira idi. o an hata verdi falan aldırmadı.
akşam vazgeçtim.
hiç enerjimi alamaz dedim karşı taraf. o parayla normal birine giderim.

aaaa bana da oyle dedi baskasinda bulacakmisim aski :) pismanmis donecekmus ve yine o cok sasirdigim burada bile yazmadigim sozu sarfedip gidecekmis

Benimki de eski sevgilisini unutamamış ama beni sevdiğine emindim işte fal burda doğru gelmiyor çünkü hazirandan beri birlikteyiz eski sevgili diye bi şeyi yok çocuğun

biraz konu dışı yorum yapıcam ama ezgi'nin fal bana çok kısa gelir yaa.. 5 dakika nedir. hani ben biraz da terapi olsun diye gidiyorum. orada beklemek, kahve içmek, kafa dağıtmak biraz, dört dakikada paketlenmek istemem açıkcası. ama fiyatı da ona göre ucuz.

2.si sevda'ya hiç gitmedim ama sinir oldum. kocasının tavırları falan. okuyorsa biraz düzeltirler belki.

3. dün fal sitelerinden birinden 2 kahve 2 tarotlu paket satın alayım dedim, 50 lira idi. o an hata verdi falan aldırmadı.
akşam vazgeçtim.
hiç enerjimi alamaz dedim karşı taraf. o parayla normal birine giderim.

Aynen şu süre konusu düzelirse evim cafe gayet iyi olacak :)

ezgi cidanda canim artilari da var eksileri de var 15 tl etmez ama dedikleri cidden olursa gidilebilir.
kisa fal o an hosunuza gitmiyo ama figen onbes dk konustu da ne oldu iki hafta doldu gelen giden yok!dun iki saat suren fal aklimi bulandirdi sadece...ezgi konusunda notrum suan bide bana ve waffless a ayni seyi soylemis gelecekle ilgili :S gecmiste ezgiye giden dediklerini yasayan varsa paylassin lutfen.

canım zeyneple ilgili ne düşündün özelden yazsana cok ozel diilse

ezgının ılk falından bahsedıyım hepsı cıktımı cıkmadımı hatırlamıyorum cunku sacma gelmıstı dınlememıstım ama bı tek seyı net hatırlıyorum senın hayatına koc burcu bırı gırcek ve sen bunu la cok mutlu olcaksın demıstı baktıktan bı hafta sonra falan evet hayatıma koc burcu bırı gırdı hatta tıpınıde tamı tamına tarıf etmıstı ama o cocukla ılıskıye basladımmı?hayır baslamadım takdır sızın:KK34:

canim sen bugun tarot icin ezgiye gidersen mutlaka yaz tarot 30 du galiba .simdi falcilarin agzi iyi laf yapiyo ama ezgi konusmuyo pek bana oyle geldi of neyse dediginin yarisi ciksa cok iyi olur.

yalnız bu ezgi herkese aynı şeyi söylüyor gibi geldi.bana da adet döneminde sıkıntı olacak dedi sonra yüzükten dönmüşsün dedi(ki öyle bir şey olmadı).arkadaşlara söyledikleriyle bana söyledikleri aynı.bi de eskilerden birini görüp çok ağlayacaksın dedi bakalım olacak mı.bir de eski sevgilin 3 gün içinde dönecek dedi.yarına kadar dönmesi lazım.söylediği çok ilginç şeyler var olma ihtimali nerdeyse sıfıra yakın olursa bravo dicem.ama çok kısa bakıyor fal dediğin terapi havasında olmalı 4dkda paketleyip göndermek hoş değil.benden önce bi kız tarot baktırdı ona uzun baktı ama 30tl de fazla bence.yine de ezgi boş tamamen sallayan bir falcı değil bi kere daha gidicem

Arkadaşlar yazdıklarınıza hemen cevap vereceğim şu an turuncu cafedeyim kime baktırmalıyım sizce acil yardım :)

Arkadaşlar yazdıklarınıza hemen cevap vereceğim şu an turuncu cafedeyim kime baktırmalıyım sizce acil yardım :)

cengiz pek bişey bilemiyo sanki yani kötülemeyim verdiği tarih olabilir de ama yasemini öven çoktu ona baktır istersen ben yasemin niyetiyle gitmiştim.

X